Опис Дитячий табiр Майстер КЛАСНЕ літо від Ультрамарин

 
3,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Харківська область\Харків\Київський район\Дитячий табір Майстер КЛАСНЕ літо від Ультрамарин

Про табір

З 08.06 ми запускаємо наш майстерКЛАСНЕ літо - це яскравий мікс крутого настрою!

Розташування табору

Адреса: Україна, м. Харків, вул.Пушкінська, 54.

Програма

Ваша дитина поєднає відпочинок і корисні знання в напрямку арт. Адже літо - це час, який нам дає школа, щоб учні відновили сили на новий навчальний рік, а творчість допоможе відірвати Вашу дитину від комп'ютера і телефону, оскільки насиченість занять захоплять на цілий день.

Викладачі курсу:

  • Артем Селіванов - дитячі напрямки, гончарний круг, кераміка;
  • Катерина Конюшенко - академ.рісунок, пастель, масло, дитячі напрямки, Вален, миловаріння;
  • Наталя Дерігуз - дитячі напрямки, скетчінга, fashion, масло, акварель, пастель, аніме, каліграфія.

Режим роботи

Табір працює з понеділка по п'ятницю, з 10.00 до 16.00.

Розклад дня

Графік:

  • 10.00-12.00 малювання;
  • 12.30-14.00 ліплення;
  • 14.30-16.00 творчий мікс.

Харчування

У зв'язку з тим, що у кожної дитини свій раціон і переваги ми не надаємо обіди. У нас є холодильник і мікрохвильова піч, і Ви зможете покласти дитині обід і перекуси.

Ціни

Ціни перебування в таборі за одну дитину:

  • 1 заняття - 200 грн;
  • 1 день (3 заняття) - 500 грн (виходить 167 грн / займаємося виготовленням, можна відходити по 1 заняттю в різні дні);
  • 1 тиждень (5 днів, 15 занять) - 2 250 грн (виходить 150 грн / займаємося виготовленням, можна відходити по 1 заняттю протягом 1 міс);
  • 1 місяць (20 днів, 60 занять) - 6 000 грн (виходить 100 грн / займаємося виготовленням, можна відходити по 1 дню протягом літа (до 31 серпня)).

Наші правила

Одяг і зовнішній вигляд

Ми - за свободу у творчості і іграх! Ми дозволяємо дитині місити глину, працювати фарбами і клеєм, грати в піску, з м'ячем і іншими іграшками. Тому прохання одягати дитину зручно: взуття та одяг не повинні сковувати рухів. Також дитина не повинна перебувати в стресі від того, що його будуть лаяти в тому випадку, якщо він забрудниться. Ідеальний варіант взяти змінний одяг, який не шкода забруднити або пошкодити.

Харчування дитини

Вся їжа розігрівається в мікрохвильовці. Про те що в контейнері для їжі знаходиться печінка або яйце або інші вибухають при термообробці потрібно зробити помітну позначку на судки або покласти напис не гріти. Будь ласка, не кладіть разом овочі і основне блюдо. Так зручніше розігрівати. Ми будемо вдячні, якщо контейнер для обіду буде призначений для розігріву в мікрохвильовій печі. По можливості не давайте їжу в металевих контейнерах.

Цінні речі

Будь ласка, не давайте дитині з собою дорогих іграшок, ювелірних прикрас, дорогий електроніки. Якщо у малюка з собою дорогий мобільний телефон, то краще про це попередити викладача і покласти телефон в сейф. ЗАБОРОНЕНО ДАВАТИ З СОБОЮ ПЛАНШЕТИ ТА ІНШІ ЕЛЕКТРОННІ ІГРИ.

Загальні, не менш важливі питання

Дітям ЗАБОРОНЕНО залишати приміщення без дорослих. ЗАБОРОНЕНО чекати дитини за межами приміщення, дзвонити з проханнями «виходь, ми чекаємо тебе на вулиці». Батьки забирають дитину ТІЛЬКИ У ВОСПИТАТЕЛЯ. В анкеті У графі ОСОБЛИВОСТІ вашої дитини слід вказати всі особливості поведінки (не ходить сам в туалет, не їсть з пластикового посуду та інше). Тільки в такому випадку ми зможемо організувати комфортне перебування дитини і уникнути непорозумінь. Дітей, які проявляють агресію щодо інших діток ми маємо право виключити з табору. Заборонено приводити дітей навіть з мінімальними ознаками застуди.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 23:48:43
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора