Дитячий табiр Чехія Зимові канікули

Сортувати :
Знайдено 3 табори Показати на мапі

Зимові канікули в Празі 2019 від MSM Academy Дитячий табір Чехія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 14 до 25 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Чеська мова Носій мови

Чехія \ Прага

Зима

7,6 оцінка організатора на підставі 3 відгуків деталi

Прага - столиця Чеської Республіки та один з найвідоміших туристичних центрів Європи! Щорічно в Прагу приїжджає близько 10 мільйонів туристів, щоб насолодитися неймовірною архітектурою і зануритися в казкову атмосферу цього міста. Попри велику кількість туристів Прага визнана одним з найбезпечніших міст Європи. Чеські вищі навчальні заклади входять в рейтинг кращих вузів світу. Карлов Університет, Чеський технічний університет - одні з найвідоміших і найстаріших університетів Європи. Мало хто знає, що вищу освіту в державних університетах Чехії для іноземних студентів абсолютно безкоштовне. Необхідно тільки вивчити чеську мову!


Зимові канікули на лижах в Празі 2019 Дитячий табір Чехія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 10 до 25 років   Бізнес/тренінг/освітній Лижний Англійська мова Чеська мова Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Чехія \ Прага

Зима

7,0 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Зимові канікули в Чехії - це чудова нагода для дітей та молоді поєднати відпочинок, приємні враження та вивчення іноземної мови з носіями - чеської або англійської на вибір! Зима - найкращий час для знайомства з Чехією. Саме взимку, коли в розпалі новорічні та різдвяні ярмарки, гуляння і вуличні вистави. Засніжені середньовічні замки, палаци та храми, затишні вулички, прикрашені новорічною ілюмінацією, святкова музика, повсюдні веселощі й вечірні феєрверки - все це створить незабутні враження у дітей, які побувають у казці!


Зимова школа від освітнього центру Assosiation Зима 2019 Дитячий табір Чехія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 7 до 21 року   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Чеська мова

Чехія \ Прага

Зима

Освітній центр Association спільно з державним університетом ім. Яна Євангеліста Пуркине запрошує школярів та Студентів на унікальні канікули, поєднують вивчення чеського або англійської мови з активним відпочинком і культурною програмою.


Сторінка сформована 02:01:25