Дитячий табiр Черкаська область Літні канікули

Сортувати :
Знайдено 6 таборів Показати на мапі

Англійський табір Summer Camp at "YES!" Дитячий табір Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Мінімум гаджетів

Відео

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ вул. Гагаріна, 136

Літо

10,0 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

10,0 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Мовний денний табір в школі "YES!" Цікава і вигідна пропозиція для батьків, які бажають подарувати своїм дітям незабутні канікули і яскраві враження!


Витоки Дитячий табір Черкаська область

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 17 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Черкаська область \ с. Яблунівка

Літо

9,4 оцінка табору на підставі 8 відгуків деталi

9,1 оцінка організатора на підставі 10 відгуків деталi

Дитячий табір «Витоки» пройшов державну атестацію дитячих закладів - це 10-річний досвід роботи з дітьми, індивідуальний підхід, робота за скаутською методикою, молоді кваліфіковані фахівці. Ваші діти регулярно і збалансовано харчуються 5 разів на день, постійно бувають на свіжому повітрі, оволодівають навичками самообслуговування під керівництвом досвідчених інструкторів і багато іншого. Приєднуйтесь до нас на зміну!


Дитячий англомовний табір денного перебування "Крокодил Гена" Дитячий табір Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 5 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ бульвар Шевченка, 186

Літо

Літній табір "Крокодил Гена" працює з 03.06.19 і протягом всього літа. Програма складається за п'ять днів до тижня, в якому буде реалізована, так як потрібно враховувати погодні умови і побажання дітей.


Дитячий табір денного перебування "Крокодил Гена" (тільки для дівчаток) Дитячий табір Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 11 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ бульвар Шевченка, 186

Літо

Табір тільки для дівчаток. Чи не буде «шкідливих пацанів». Тому, мами дівчаток-підлітків, зверніть увагу! Ваша юна леді точно буде в захваті від таких літніх канікул!


Канікули Душі Дитячий табір Черкаська область

Цілодобовий  Літні канікули   від 1 до 60 років   Бізнес/тренінг/освітній Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Сімейний Вегетаріанське харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Черкаська область \ с. Сагунівка

Літо

«Канікули Душі» – це сімейний табір на природі. Вже десять років ми влаштовуємо якісний час та відпочинок для батьків і дітей. Вас чекають: психологічні групи для дорослих, тренінги для підлітків, розвиваючі заняття для дітей, фізичні практики, ігри, творчі майстерні та вечори, пісні біля вогнища, свято Купала. Відчути життя, відпустити напругу, відпочити від міської метушні – все це сонячна Галявина «Канікул».


Княжа гора Дитячий табір Черкаська область

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 13 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Англійська мова Сімейний

Україна \ Черкаська область \ Канів

Літо

10,0 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

10,0 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

24 червня 2019 року резиденція «Княжа гора» відкриває дев'ятий сезон літнього відпочинку для дітей у віці від 6 до 13 років. Дитячий табір у нас - це нові цікаві друзі, можливість активного відпочинку і творчого розвитку дітей в одному з унікальних по ландшафту і історією місць України, спілкування з людьми різного віку і культур, захоплююче вивчення англійської мови, виховання сильних духом і самостійних особистостей, знайомство з культурою і народними традиціями України, а найголовніше - незабутні спогади, які залишаться у дітей на все життя.


Сторінка сформована 16:47:23