Дитячий табiр Словаччина Зимові канікули

Сортувати :
Знайдено 7 таборів Показати на мапі

Point Winter Camp 2019 (Словаччина) Дитячий табір Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 6 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Лижний Англійська мова Носій мови Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів

Відео

Словаччина \ Дріеніца

Зима

І знову вітаємо! Point Camp запрошує вас до Словаччини на різдвяні свята та канікули. Ні для кого не секрет, що зимові канікули у нас з раннього дитинства асоціюються зі снігом, лижами, санчатами і всіма знайомої, джазової композицією Френка Сінатри - "Let it snow, let it snow, let it snow". Двори, дерева і вулиці вкриті снігом, імбирний чай з часточкою лимона, мандарини і фондю. Це тільки деякі речі, які занурюють нас в цю атмосферу. Ми вирішили все це поєднати в програмі зимового табору «Point Winter Camp 2018». Цьому ми присвятимо всі наші заняття, ігри та квести. Якщо ж ви, або ваші діти, хочете дізнатися як це - то ми вам зараз розповімо!


Zirka Зима 2019 Дитячий табір Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 3 до 25 років   Лижний Сімейний Басейн Автобусний трансфер

Відео

Словаччина \ Лучки

Зима

9,9 оцінка табору на підставі 2 відгуків деталi

9,9 оцінка організатора на підставі 2 відгуків деталi

Запрошуємо вас відвідати разом з нами Словаччину на Старий Новий Рік! Курорт Лучки - один з найдавніших в горах Нижні Татри. Ми постараємося зробити ваш семемйний відпочинок максимально комфортним і незабутнім!


Мелодія Високих Татр (Словаччина) Зима 2019 Дитячий табір Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 7 до 25 років   Лижний Сімейний Басейн Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Словаччина \ Татранська Ломниця

Зима

9,1 оцінка організатора на підставі 31 відгука деталi

Готель «Гутник» розташований біля підніжжя Ломницький Штіт поруч з курортом Татранська Ломниця. В готелі: басейн, спортзал, кегельбан, сауна, масаж, оздоровчий центр, настільний теніс, боулінг, більярд, ігрові автомати, міні-гольф. Родзинкою готелю є безпосередня близькість до кращих лижних трасах Словаччини: Ждяр, Бахледова Долина, Татранська Ломниця, Штребське Плесо, а також можливий виїзд в Закопане (Польща).


Оздоровчо-лижно-пізнавальний табір "Вишні Ружбахи" Зима 2019 Дитячий табір Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   Спортивні активності Лижний Сімейний Автобусний трансфер

Словаччина \ Вишне Ружбахи

Зима

Напередодні зимових канікул пропонуємо Вашій увазі програму зимового оздоровчо-лижно-пізнавального табору "Вишні Ружбахи".


Словацький Рай в Низьких Татрах Зима 2020 Дитячий табір Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 8 до 25 років   Профільно Спортивний Лижний Сімейний Басейн Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Словаччина \ курорт Липтовський Ян

Зима

9,1 оцінка організатора на підставі 31 відгука деталi

«Як зустрінеш Новорічні свята, так рік і проведеш...» - говорить народна прикмета. Пропонує зустріти Різдво в НИЗЬКИХ ТАТРАХ, де поєднання дивовижної природи - гір і термальних басейнів, з древніми замками та містами, створює приголомшливу атмосферу романтики та таємничості. А катання на кращих трасах в Ясній - принесе Вам радість і щастя.


Сніговий Оскар Зима 2019 (Тільки для організованих груп) Дитячий табір Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 4 до 25 років   Тільки групові замовлення   Шоу-Бізнес Музичний Міжнародний Сімейний Басейн

Відео

Словаччина \ Міхаловце

Зима

На конкурс, який відбудеться на гірськолижному курорті в Словаччині, запрошуються веселі колективи різних жанрів і стилів, для формування творчого потенціалу підростаючого покоління.


Спорттабір №1 в Словаччині Зима 2019 Дитячий табір Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 8 до 18 років   Спортивні активності Лижний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Словаччина \ Татри

Зима

9,4 оцінка організатора на підставі 5 відгуків деталi

Зимовий спортивний дитячий табір з гірських лиж запрошує вас до Словаччини!


Сторінка сформована 08:13:28