Дитячий табiр с. Поляниця (Івано-Францівська область) Літні канікули

Сортувати :
Знайдено 4 табори Показати на мапі

"Shulc-Карпати" (Шульц) Дитячий табір Карпати

9,4 оцінка табору 11 відгуків

9,4 оцінка організатора 11 відгуків

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 15 років   Бізнес/тренінг/освітній Музичний Спортивні активності Англійська мова Носій мови Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Україна \ Карпати \ с. Поляниця (Івано-Францівська область)

Літо

У нашому таборі дітей чекає унікальний цілюще повітря Карпат, різні активні ігри, екскурсії, спілкування з однолітками, природа, чисте повітря, запальні дискотеки і звичайно море позитиву, радості і веселощів, які створюють прекрасну атмосферу для незабутнього відпочинку!


Star Camp Bukovel Дитячий табір Карпати

8,0 оцінка організатора 13 відгуків

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 16 років   Спортивні активності Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Україна \ Карпати \ с. Поляниця (Івано-Францівська область)

Літо

Дитячий центр розвитку і відпочинку "STAR CAMP", спрямований на створення можливостей для вдосконалення інтелектуальних здібностей, опановування творчих майстер-класів, танців, фізичного розвитку, оздоровлення, творчого розвитку, розважальних та ігрових програм. Ми намагаємося розвинути у дітей дружність, відповідальність, вміння правильно поводитися в колективі, розкрити у кожної дитини потенційні таланти та здібності. В основу програми входить гра, яка триває майже всю зміну, метою гри є — як можна більше зібрати зіркових фішок, і обміняти їх на сувеніри. Потрібно просто бути активним і виконувати поставлені щоденні цікаві завдання. Наша основна мета — здорова і щаслива дитина!


Красна Поляна - Літній Сімейний Табір в Карпатах Дитячий табір Карпати

8,9 оцінка табору 3 відгука

8,9 оцінка організатора 3 відгука

Цілодобовий  Літні канікули   від 3 до 60 років   Сімейний Басейн Вегетаріанське харчування за запитом

Відео

Україна \ Карпати \ с. Поляниця (Івано-Францівська область)

Літо

Найяскравіші враження у дітей залишаються тоді, коли вони разом з батьками їздять відпочивати. І ми готові надати Вам таку можливість, адже спільний відпочинок сприяє міжособистісному спілкуванню дітей і батьків і об'єднує сім'ї. Спільний відпочинок сім'ї - це дивовижна можливість всієї родини побути разом, пізнати один одного краще і зблизитися. Сімейний відпочинок - шанс для батьків краще зрозуміти свою дитину, побачити і почути, чим вона живе. Спільний відпочинок сприяє зміцненню дружби, довіри між батьками і дітьми. Якщо проводити вільний час неординарно, то яскраві враження забезпечені всій родині. Щасливі спогади з дитинства зберігаються на все життя. Так зароджуються сімейні традиції, які передаються з покоління в покоління і формуються сімейні цінності.


Етнічні Карпати Дитячий табір Карпати

10,0 оцінка організатора 1 відгук

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 15 років   Бізнес/тренінг/освітній Басейн Залізн. трансфер

Україна \ Карпати \ с. Поляниця (Івано-Францівська область)

Літо

Табір буде організований на базі курортного комплексу «Стара правда» творці якого стверджують, що саме «тут зупиняється час».


Сторінка сформована 12:58:59