Дитячий табiр "Black Sea Camp"

Україна\Одеська область\Сергіївка\Дитячий табір "Black Sea Camp"

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Літній табір Black Sea Camp - це багаторічний досвід, нові можливості і цікаві пригоди на березі Чорного моря. Зацікавленість відчувають не тільки діти, але і персонал табору. Ми дбаємо про своїх співробітників, і це відбивається на їхньому ставленні до своєї роботи - вони намагаються зробити відпочинок в таборі незабутнім для кожної дитини. Заняття в таборі проходять в невеликих вікових групах. Діти знаходять нових друзів і чудово проводять час, опановуючі цінні навички, здатність працювати в команді і впевненість в собі.

Адреса:
Україна, смт. Сергіївка, вулиця Пирогова, 3 - Black Sea Camp

Зміни та Ціни Дитячий табір "Black Sea Camp"

Замовити путівку в Дитячий табір "Black Sea Camp"

Літні канікули 2020


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір "Black Sea Camp"

Про табір

Увага! Увага! Увага!

У 2019 році представляємо унікальний, розважально-освітній табір "Black Sea Camp" на березі Чорного моря!

Наша філософія

Літній табір Black Sea Camp - це багаторічний досвід, нові можливості і цікаві пригоди на березі Чорного моря. Зацікавленість відчувають не тільки діти, але і персонал табору. Ми дбаємо про своїх співробітників, і це відбивається на їхньому ставленні до своєї роботи - вони намагаються зробити відпочинок в таборі незабутнім для кожної дитини. Заняття в таборі проходять в невеликих вікових групах. Діти знаходять нових друзів і чудово проводять час, опановуючі цінні навички, здатність працювати в команді і впевненість в собі.

Увага до особистості дитини

Щороку ми намагаємося перебудувати програму табору відповідно до потреб та інтересів дітей. Тільки так діти зможуть отримати від табору то, чого хочуть вони, і в той же час досягти цілей, які ставимо перед ними ми. Щоліта ми вводимо в програму нові розваги, пригоди, тренінги та майстер класи, щоб дитина знову провів у нас ще одне незабутнє літо і отримав багато нових яскравих вражень, нових навичок і знань.

Висококваліфіковані співробітники володіють величезним досвідом роботи з дітьми. Згідно з концепцією нашого табору, їх найважливіші цілі - це емоційний та інтелектуальний розвиток дітей, пізнання дітьми своїх здібностей і талантів і, звичайно ж, їх веселі і щасливі посмішки. Ви можете бути впевнені, ми дотримуємося тільки найвищих стандартів. Наші співробітники ніколи не упустять з уваги ні найменшу деталь, яка могла б зіпсувати дитині відпочинок в таборі.

Розташування табору

Адреса: Одеська область, Білгород-Дністровського району, смт. Сергіївка, вулиця Пирогова, 3.

Табір знаходиться на березі Чорного моря і Шіболатського лиману, в 80 км на південь від Одеси. Природний союз теплих вод Чорного моря, лікувальних вод лиману і хвойних гаїв створюють унікальний клімат Сергіївки. Акваторія навколо Сергіївки є найчистішою частиною Чорного моря в Одеському регіоні. Просторий морський пляж зі зручним пологим рельєфом дна і ласкавий золотистий пісок - це воістину райський куточок.

Розміщення дітей

Табір Black Sea Camp - це новий великий п'ятиповерховий корпус, оточений затишним двориком з басейном і двома штучними ставками з кольоровими рибками. Всі діти живуть по 4 людини в затишних номерах, укомплектованих всім необхідним:

 • шафа;
 • тумбочки;
 • плазмовий телевізор;
 • кондиціонер (під контролем вихователів табору);
 • а також в кожному номері є санвузол з безперебійною подачею холодної і гарячої води.

Програма

Весь день в таборі Black Sea Camp насичений різними квестами, фестивалями, творчими майстер класами, шоу програмами. Приїхавши в табір на море кожен зможе взяти участь у зйомці ігрового кінофільму, проявити себе в конкурсах і змаганнях, навчитися новим танцям на заняттях з хореографії, зробити власні неповторні шедеври на творчих майстер класах, освоїти англійську мову, перемогти в спортивних змаганнях, покупатися в морі.

Зміни - Літо 2019:

 • 1 зміна: 03.06 - 19.06;
 • 2 зміна: 21.06 - 07.07;
 • 3 зміна: 08.07 - 24.07;
 • 4 зміна: 25.07 - 10.08;
 • 5 зміна: 11.08 - 27.08.

Харчування

Дитячий табір на море забезпечується якісним, різноманітним 4-разовим харчуванням з можливістю замовлення меню на завтра. Кожному видається надруковане меню з декількома стравами на сніданок, обід і вечерю - і ти відзначаєш плюсиком ті смаколики, які хочеш з'їсти завтра.

Безпека

Дитячий табір на морі огороджений з усіх боків і цілодобово охороняється; діти відпочивають, грають, і розвиваються в малих групах - загонах, сформованих за віком. За кожним загоном закріплено два вихователя, які постійно несуть відповідальність за життя і здоров'я дітей. Купання в морі і в басейні готелю відбувається організовано, під пильним керівництвом досвідчених інструкторів з плавання.

Медичне обслуговування

Дитячий табір на морі обладнаний сучасним медпунктом з усіма необхідними медпрепаратами.

Ціни

Ціни від 13 200 грн.

Увага! Акція раннього бронювання!

При бронюванні до01.06.2019 ціна путівки - від 12 600 грн.

У вартість входить:

 • розміщення в 4-місних номерах з усіма зручностями;
 • 4-разове харчування;
 • користування всією інфраструктурою і спортивними спорудами;
 • програма розваг і анімації;
 • навчальні майстер-класи англійської мови, психології, хореографії, східних єдиноборств;
 • страховка на час перебування в таборі.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: залізн. вокзал Одеси - табір - залізн. вокзал Одеси, входить у вартість.

Дати трансферів з Одеси:

 • Виїзд 03.06.2019, приїзд 19.06.2019;
 • Виїзд 21.06.2019, приїзд 07.07.2019;
 • Виїзд 08.07.2019, приїзд 24.07.2019;
 • Виїзд 25.07.2019, приїзд 10.08.2019;
 • Виїзд 11.08.2019, приїзд 27.08.2019.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Black Sea Camp"

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 09:35:22