Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Adrenalin Expedition. Хортиця: Скелелазання. Каякінг. Сапсерфінг. Дайвінг. Страйкбол. Стрільба. Верхова їзда. Велосипеди.

 
9,4
із 10
оцінка організатора

Україна\Запорізька область\Запоріжжя\Дитячий табір Adrenalin Expedition. Хортиця: Скелелазання. Каякінг. Сапсерфінг. Дайвінг. Страйкбол. Стрільба. Верхова їзда. Велосипеди.

Заповідник «Хортиця» є найкращим в Україні місцем для дитячого табору з екстремальною програмою. Табір розташований прямо на березі Дніпра, що дуже зручно для каякінгу, сапсерфінгу і плавання. Прямо в таборі є скелі для скелелазіння і занять з гірського туризму. Скелі також дозволяють проводити навчання пірнанню з різної вистоти. В 5 хвилинах від табору знаходиться балка, рельєф якої ідеально підходить для страйкболу. Також на острові є професійна кінна база, де ми навчаємо учасників верховій їзді. Відбудована запорізька січ, музей затоплених кораблів і археологічні об’єкти різних епох роблять острів цікавим в плані історичних екскурсій. А природна краса заповідного острова відкривається під час велосипедних прогулянок.

Адреса:
Україна, Запоріжжя, острів Хортиця, Unnamed Road, 69061
Кількість місць:
100

Зміни та Ціни Дитячий табір Adrenalin Expedition. Хортиця: Скелелазання. Каякінг. Сапсерфінг. Дайвінг. Страйкбол. Стрільба. Верхова їзда. Велосипеди.

Замовити путівку в Дитячий табір Adrenalin Expedition. Хортиця: Скелелазання. Каякінг. Сапсерфінг. Дайвінг. Страйкбол. Стрільба. Верхова їзда. Велосипеди.

Літні канікули 2020

Вас можуть зацікавити такі табори


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Adrenalin Expedition. Хортиця: Скелелазання. Каякінг. Сапсерфінг. Дайвінг. Страйкбол. Стрільба. Верхова їзда. Велосипеди.

Про табір

Заповідник «Хортиця» є найкращим в Україні місцем для дитячого табору з екстремальною програмою. Табір розташований прямо на березі Дніпра, що дуже зручно для каякінгу, сап серфінгу та плавання. Прямо в таборі є скелі для скелелазіння та занять з гірського туризму. Скелі також дозволяють проводити навчання пірнанню з різної висоти. В 5 хвилинах від табору знаходиться балка, рельєф якої ідеально підходить для страйкболу. Також на острові є професійна кінна база, де ми навчаємо учасників верховій їзді. Відбудована Запорізька Січ, музей затоплених кораблів і археологічні об’єкти різних епох роблять острів цікавим в плані історичних екскурсій. А природна краса заповідного острова відкривається під час велосипедних прогулянок.

З 2005 року ми організовуємо екстремальний відпочинок для дітей та підлітків в найдивовижніших місцях України: на Південному Бузі та Чорному морі, на островах Дунаю (о. Татару) та Дніпра (о. Хортиця), ну і звичайно ж в Карпатах!

Наші інструктори допоможуть дітям тренуватись в скелелазінні та рафтингу, каякінгу та сап-серфінгу, плаванні та дайвінгу, їзді на конях та велосипедах, страйкболі та стрільбі по мішенях, підкоренні скай-парків та інтеграції через мотузкові курси. Окрім цього, в кожному таборі є велика кількість спортивних змагань та квестів, творчих та інтелектуальних конкурсів. Працюють інструктори з фітнесу, що допоможуть усім бажаючим учасникам розробити індивідуальну програму тренувань для формування красивого тіла.

Нашою головною метою є створення здорового середовища для спілкування дітей оффлайн. В таборах Експедиції учасники розуміють, що жодна комп'ютерна гра не дасть того драйву та задоволення собою, як досягнення та перемоги в реальних іграх та змаганнях.

Експедиція намагається розкрити потенціал кожного учасника, створюючи можливості для розвитку здібностей і талантів. Діти часто приїжджають до нас з року в рік, а стаючи дорослими, поповнюють команду кураторів та інструкторів. Тож в учасників є можливість не тільки відпочити, але й отримати навички організатора, інструктора з різних видів спорту, фотографа чи відеооператора - загалом близько 30 різноманітних професій. 

В таборах Експедиції є сформований кістяк інструкторів та учасників. Це дозволяє з табору в табір переносити неймовірну атмосферу, що змушує з нетерпінням чекати кожного літа. Ми приділяємо гарному настрою не менше уваги, ніж безпеці та професійному росту.

Ось деякі з наших принципів:

 • Рівність - в Експедиції всі живуть одним життям: спільні умови проживання, спільні ігри, спільні правила для учасників та інструкторів. Це дозволяє налагодити між учасниками та інструкторами дійсно дружні стосунки. Але при цьому в таборі є дисципліна, що базується на взаємоповазі та взаємній відповідальності;
 • Командність - значна кількість зусиль інструкторів направлена на те, щоб здружити між собою учасників. Цьому сприяють командні ігри та завдання, насичена вечірня програма. Усі табори починаються з "мотузкового курсу" - серії командоутворюючих завдань, яким немає рівних серед інтеграційних методів;
 • Приязність - легку і позитивну атмосферу наших експедицій не передати словами. Ми їдемо туди, щоб відчути розкіш спілкування. І усіма силами намагаємось не псувати її конфліктами чи образами. Легкість в спілкуванні між учасниками та інструкторами дозволяє швидко виявляти та виправляти якісь негативні ситуації, тож абсолютна більшість часу проходить в майже святковій атмосфері.

Туристські табори це одна з найкращих форм соціалізації. Після них дітям набагато легше спілкуватися як з однолітками так і з людьми старшого віку, легше проявляти свої лідерські якості.

Розташування табору

Табір розміщується на острові Хортиця», що є частиною національного заповідника площею понад дві тисячі гектарів. Табір розташований в лісі на березі Дніпра, що дуже зручно для каякінгу, сап серфінгу і плавання. Прямо в таборі є скелі для скелелазіння і занять з гірського туризму. Скелі також дозволяють проводити навчання пірнанню з різної висоти. В 5 хвилинах від табору знаходиться балка, рельєф якої ідеально підходить для страйкболу. Також на острові є професійна кінна база, де ми навчаємо учасників верховій їзді. Відбудована запорізька січ, музей затоплених кораблів і археологічні об’єкти різних епох роблять острів цікавим в плані історичних екскурсій. А природна краса заповідного острова відкривається під час велосипедних прогулянок.

Географічно табір знаходиться в Запорізькій області. Точне місце розміщення можна подивитись на карті, яка знаходиться вище.

Територія та інфраструктура

Табір займає територію близько гектара і розділяється на окремі зони: зона розміщення наметів, зона для мотузкового курсу, зона для занять скелелазінням, тир для стрільби з луків та пневматики, зона для інтелектуальних ігор, зона кухні, зона вечірньої ватри, пляжна зона, волейбольне поле, санітарна зона - туалети і душові кабінки. Туалети стаціонарні, зроблені відповідно до вимог державних санітарних норм. Душ літній.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в комфортних тримісних наметах фірми «Terra Incognita». Намети якісні, двошарові, надійно захищені від дощу і холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі обирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело. Для інтелектуальних ігор встановлюються великі ігрові намети. Зони для відпочинку захищенні тентами від сонця і дощу. Є зона для відпочинку у гамаках.

Програма

Щодня діти декілька разів купаються в річці, грають в різноманітні активні й настільні ігри, роблять зарядку і займаються з інструкторами з фітнесу над покращенням фігури. Також вони працюють в команді над щоденними творчими виступами та фіналом у вигляді КВК, проходять фітбек (обговорення того що сподобалося протягом дня, і що треба покращити або змінити). В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються щодня, а зазначаємо лише ключові події дня певної команди. У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових блоків, що наведені нижче.

1 день. Знайомство учасників між собою, знайомство з інструкторами та правилами. Розселення в намети. Айсбрейкери - інтеграційні ігри. Екзамен на рівень плавання. Об'єднання в команди. Обрання кураторів груп. Знайомство в командах. Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

2 день. Мотузковий курс - близько 10 завдань для командоутворення. Завдання передбачають роботу "рука до руки" усіх учасників над вирішенням завдань на спритність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з інструктором аналізує як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити.

 • Початок ігор "Таємний друг" та "Поцілунок смерті";
 • Чемпіонат по різним видам плавання;
 • Інтелектуальна гра;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

3 день – Велосипедна екскурсія островом. Огляд природних об’єктів острова. Екскурсія в музей затоплених човнів.

 • Командні змагання на кмітливість і злагодженість роботи команди;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

4 день - Скелелазіння. Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки в горах. Пролазять декілька скелелазних маршрутів різної категорії складності. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску по вертикальній скелі.

 • Чемпіонат по грі «Діксіт»;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару;
 • Нічна гра.

5 день Страйкбол. Це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом, спусковими пристроями і навіть вагою відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними. Гра дає розуміння тактики під час бою і в багатьох країнах використовується для довійськової підготовки юнаків. Гра надзвичайно захоплююча, і навіть дорослі із задоволенням беруть в ній участь.

 • Чемпіонат з волейболу і чарлідінгу;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

6 деньКаякінг і сап серфінг. Діти вчаться техніці безпеки при керуванні туристичним каяком і сапсерфом. Вчаться плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Сплавляються вздовж острова і перетинають Дніпро.

 • Чемпіонат по каякінгу;
 • Чемпіонат по стрільбі з луків та пневматичної зброї;
 • Фанти;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

7 деньКінний спорт. Вчимо учасників верховій їзді на професійній кінній базі.

 • Багатоборство «Залізна людина» - скелелазіння, біг, стрибок зі скелі у воду, заплив під і над водою, заплив на байдарці, дистанція на велосипеді, стрільба по мішенях;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

8 деньПішохідна екскурсія островом. Оглядаємо «Запорізьку січ», пам’ятки археології бронзової доби, древні святилища. Сплавляємось на спортивних каяках навколо одного з островів заповідника.

 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару;
 • Нічна гра.

9 день. Квест.

 • Індивідуальні та командні заліки;
 • КВК;
 • Вогнище з піснями під гітару;
 • Аукціон;
 • Королівська ніч.

10 день. Підведення підсумків.

 • Пізній підйом;
 • Збір речей;
 • Лінійка - роздача усіх нагород та призів по командним та індивідуальним залікам;
 • Фітбек;
 • Обмін побажаннями та контактами між учасниками;
 • Від'їзд.

Окрім зазначених активностей протягом усього табору буде працювати секція по стрільбі з луку та пневматики. Учасники дізнаються про техніку поводження зі зброєю. Вчаться стріляти по мішенях з луку та пневматичної гвинтівки. Здають заліки по стрільбі лежачи, з коліна та стоячі з різної відстані. А також буде працювати секція по дайвінгу. Тож у бажаючих буде можливість навчитися використовувати обладнання для фрі-дайвінгу (ласти, маски з трубками, гідрокостюми) для снорклінгу (плавання по поверхні з трубкою) і пірнання на глибину.

Розклад дня

 • 07.00 Підйом;
 • 07.00 - 07.15 - Гігієнічні процедури;
 • 07.15 - 07.30 - Зарядка;
 • 07.30 - 07.45 - Ранкова лінійка - підйом прапора, призначення чергових, оголошення плану на день;
 • 07.45 - 08.15 - Сніданок;
 • 08.15 - 09.00 - Вільний час - організація побуту, перевірка порядку у наметах;
 • 09.00 - 13.00 - Командні заняття (з перекусом о 12.00): скелелазіння, страйкбол, каякінг, сап-серфінг, кінний спорт, стрільба;
 • 13.00 - 14.30 - Купання, настільні та активні ігри, вільний час;
 • 14.30 - 15.00 - Обід;
 • 15.00 - 16.00 - Настільні ігри, Мафія або час для відпочинку;
 • 16.00 - 18.00 - Купання, активні рухливі ігри та змагання;
 • 18.00 - 18.15 - Перекус;
 • 18.15 - 19.30 - Робота в команді;
 • 19.30 - 20.00 - Вечеря;
 • 20.00 - 22.00 - Вечірня програма (+ третій перекус);
 • 22.00 Відбій або нічна гра.

Харчування і меню

Оскільки свіже повітря, купання і активні види спорту вимагають багато енергії, то ми організуємо 6-разове харчування учасників. Три повноцінні прийоми гарячих страв і три перекуси. Меню смачне і різноманітне. Кожен день готуються нові страви.

Враховуються потреби вегетаріанців і інші індивідуальні потреби дитини (прохання вказати їх в анкеті перед табором).

У таборі існує заборона на вживання газованих напоїв, чіпсів, сухариків та інших шкідливих для здоров'я продуктів.

Ми компенсуємо це наявністю свіжих фруктів, ягід і овочів.

Їжа готується на багатті в казанах.

Безпека

Ми організовуємо табори та походи вже 14 років, тому правила безпеки та комфорту в таборі відпрацьовані до дрібниць. Основою безпекової політики "Експедиції" є залучення великої кількості фахових інструкторів. Зазвичай на одного інструктора в таборі приходиться не більше трьох учасників. Тому діти завжди доглянуті. Кожен інструктор добре знає справу за яку він відповідальний, оскільки більшість інструкторів їздять з нами з року в рік. Крім того усі сфери відповідальності перевіряються за чек-лістами та посадовими інструкціями. 

Другим принципом, що забезпечує безпеку в таборі є насичена і цікава програма. Діти постійно чимось зайняті, тому у них нема потреби самостійно шукати небезпечних пригод.

Третім принципом безпеки є відсутність заборон в стилі "Не можна, бо не можна". Можна все. Але під наглядом досвідченого інструктора. Залізти на скелю - можна, стрибнути з неї в воду – можна, переплисти на інший берег річки - можна. Можна все, на що вистачить сил і сміливості. Але разом з інструкторами. Внаслідок цієї політики у дітей немає небезпечних спокус, які в інших таборах вони намагаються випробувати таємно від інструкторів.

Четвертий принцип, що забезпечує безпеку - приязні стосунки між організаторами та учасниками. Більшість наших інструкторів самі молоді, а ті що не молоді за роками - молоді душею. Тому нам цікаво проводити час з дітьми, а їм цікаво з нами. Ми в курсі всієї внутрішньої кухні дитячого колективу. Тому дізнаємося про проблеми вже в той момент, коли вони тільки починають з'являтися і їх можна легко вирішити. Крім того, у кожної команди є куратор - дитина, яка їздить в табори вже багато років. Куратори є додатковим зв'язком між учасниками та інструкторами. І якщо раптом щось випало з поля зору інструкторів, то про це точно знає куратор, який знаходиться з командою постійно 

Медичне обслуговування

В таборі завжди є професійний медик та аптечка, укомплектована на будь-який випадок. Крім того, інструктори проходять до початку табору тренінги по першій медичній допомозі в різноманітних ситуаціях. І за потреби зможуть якісно надати першу медичну допомогу.

Крім того ми приділяємо значну увагу гігієні в таборі. Перед кожним прийомом їжі всі учасники ретельно миють руки, після чого «поліція чистих рук» додатково дезінфікує руки за допомогою спеціальних медичних засобів. Діти щодня миються в душових кабінках.

Екскурсії

Протягом 10 днів діти знаходяться в центрі заповідника, тож багато чого цікавого бачать прямо поблизу табору. Крім того організовуються екскурсії на велосипедах і каяках, під час яких діти мають можливість чудово роздивитися природу національного заповідника.

Також ми організовуємо екскурсію історичними пам’ятками острова: діти відвідують відбудовану «Запорізьку січ», дивляться показовий виступ козаків, відвідують пам’ятки археології різних епох, відвідують музей старовинних затоплених човнів, що вважається одним з кращих у світі.

Ціни і акції

Ціна - 9 000 грн.

Акції:

 • Акція: "Маленький підприємець" - під час всіх заходів "Експедиції" учасники беруть участь у десятках різних конкурсів і змагань, заробляючи при цьому "експедиційні лайки" - внутрішню валюту, якої можна оплачувати будь-які заходи Експедиції по курсу 1 е-лайк = 1 гривня. Тому такі табори будуть для активних учасників дешевше. Учасник, який набрав найбільшу кількість балів за сезон отримує безкоштовно путівку на наступний рік в будь-який наш табір: Карпати, Південний Буг, Лебедівка, Татару або Хортицю.
 • Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10% (акція також стосується кількох дітей з однієї сім'ї).
 • Акція для учасників АТО і вимушених переселенців: ваші діти зможуть відвідати табір зі знижкою в 25%.

Акція раннього бронювання і акція для учасників АТО підсумовуються.

Трансфер

Доставка дітей в табір здійснюється з Одеси поїздом Одеса-Запоріжжя, а далі рекомендованим автобусом. Також є можливість привезти дитину в табір самостійно автомобілем або поїздом.

Вартість квитків оплачується додатково. Орієнтовно це 600 грн в дві сторони.

Якщо дитину відправляють з іншого міста, то ми його зустрінемо на вокзалі Одеси або Запоріжжя і простежимо, щоб йому було ситно і цікаво весь час до початку табору.

Якщо Ви не знаєте, як доставити дитину в Одесу або Запоріжжя з іншого міста - порадьтеся з нами. Наш логіст порадить найбільш зручний варіант.

Список необхідних документів

Заява від батьків з даними щодо особливостей, вподобань і талантів дитини.

Довідка щодо стану здоров'я дитини (береться в лікарні в останні три дні до початку табору).

Перелік необхідних речей

Нічого окрім особистих речей, дитині мати не треба. Все туристичне спорядження ми надаємо. Виключенням є спальник, оскільки це річ індивідуальна. Треба брати свій, або можна безкоштовно взяти в оренду в Експедиції, оплативши послуги хімчистки. Перелік особистих речей є серед фотографій.

Збираючи речі, пам'ятаєте, що дитина їде на природу. Їй повинно бути зручно і комфортно, а не страшно зробити крок, щоб не зіпсувати одяг. Взуття нехай краще буде старе і розношене, ніж свіжо придбане, що наробить мозолів в перший же день і зіпсує дитині весь відпочинок.

Як зв'язатися з дитиною

В Експедиції є генератор, тож можна дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, можна відстежувати як проходить табір по постам, фотографіям і відео на наших сторінках у соцмережах.

Часто задавані питання

Часто задавані питання:

Яким чином відбувається подальша оплата після внесення передоплати. І якщо я хочу отримати підтверджуючі документи, як я можу це зробити.

 • Після того, як Ви вносите аванс, Ваш менеджер надсилає лист з інструкціями (що з собою брати, де бути, які потрібні документи). Також він надсилає рахунок на фінальну оплату. Після оплати у Вас на руках лишається квитанція, що є підтверджуючим документом. За потреби можемо надати клієнту акт виконаних робіт.

Який повинен бути вік дітей?

 • Для участі в таборі дитина має бути досить самостійною, і не дуже прив’язаною до батьків. Психологічний вік дитини має бути 10+. Інколи такого рівня самостійності діти досягають і в 8 років.

А якщо дитина не вміє плавати, її будуть навчати?

 • Так, у нас є інструктори, які зможуть підтягти дитину з плавання. У перший день всі діти проходять іспит, там визначаються їх навички і далі ми працюємо над поліпшенням. Діти які геть не вміють плавати купаються перший час у рятувальному жилеті.

Чи поширюється вказані знижки на акційну ціну раннього бронювання?

 • Так, від акційної ціни раннього бронювання Вам необхідно відняти зазначену знижку. І від отриманої суми після оформлення заявки на порталі внести передоплату в розмірі однієї тисячі гривень.

Чи можу я поспілкуватися з представником табору перш ніж зроблю передоплату?

 • Так, звичайно. Ви лишаєте заявку, натиснувши на зелену кнопку «Замовити». Після цього з Вами зв’яжеться Ваш персональний менеджер, Ви отримаєте відповіді на усі відповіді що Вас цікавлять, і лише після цього отримаєте рахунок на передоплату табору.

Чи є у Вас табори в інший час?

 • В червні ми проводимо табір на Південному Бузі, в липні – в Лебедівці (Чорне море), в серпні – на Хортиці (р. Дніпро). Програма усіх таборів подібна, хоча і є певні відмінності. Наприклад, рафтинг найкращий на Бузі, віндсерфінг на морі, верхова їзда є лише на Хортиці. Усі наші табори розміщені на чайлдкемпі. Якщо не можете знайти програм на певний місяць – можете лишити заявку на будь-який табір, а потім наш менеджер оформить Вас на зручну для Вас зміну.

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Один день в летнем лагере Адреналин Экспедиция на Хортице

Хотите узнать как проходит день в палаточном лагере Adrenalin Expedition? Мы покажем! Смотрите авторский видеорепортаж от команды childcamp.com.ua! Детальніше

20.08.2018

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 10:17:08