УВАГА! Програма табору "Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба

Очікуємо ціни і зміни
9,3
із 10
оцінка організатора
184 відгука

Україна\Запорізька область\Запоріжжя

УВАГА! Програма табору "Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Заповідник «Хортиця» є чудовим місцем для дитячого табору з екстремальною програмою. Поруч - Дніпро, що дуже зручно для каякінгу, сапсерфінгу і плавання. На березі є скелі для скелелазіння і пірнання з різної висоти. Відбудована Запорізька січ і показові виступи козаків зі зброєю роблять острів цікавим в плані історичних екскурсій. І до цього всього острів є національним заповідником з дуже гарними краєвидами.

Адреса:
Україна, Запоріжжя, острів Хортиця
Кількість місць:
150
Трансфер з:

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба

Про табір

Заповідник «Хортиця» є чудовим місцем для дитячого табору з екстремальною програмою. Поруч - Дніпро, що дуже зручно для каякінгу, сапсерфінгу і плавання. На березі є скелі для скелелазіння і пірнання з різної висоти. Відбудована Запорізька січ і показові виступи козаків зі зброєю роблять острів цікавим в плані історичних екскурсій. І до цього всього острів є національним заповідником з дуже гарними краєвидами.

Кількість місць: 150.

З 2005 року ми організовуємо екстремальний відпочинок для дітей та підлітків в найдивовижніших місцях України: в Карпатах, на Південному Бузі (пороги Мигії), на Дніпрі (о. Хортиця), на Дунаї (о. Татару), ну і звичайно ж на Чорному морі!

Чому "Експедиція" має найбільшу кількість позитивних відгуків на порталі Чайлдкемп?

 • Організатори мають 15 років досвіду проведення туристських заходів. Тому можуть якісно забезпечити спортивну та розважальну програму і безпеку учасників;
 • Інструктори і куратори Експедиції – це команда цікавих, активних і відкритих людей з гарним почуттям гумору. Завдяки їм у заходів Експедиції чудова емоційна атмосфера;
 • Дуже велика команда організаторів. Зазвичай на кожній зміні - близько 70 інструкторів та кураторів. Тобто на одного інструктора в таборі припадає не більше 3 дітей. Це дозволяє безпечно організовувати дуже насичену програму. А розподіл навантаження на інструкторів дозволяє їм не тільки працювати, але і відпочивати разом з учасниками. Це також сприяє святковій атмосфері в таборі. 
 • Програма наших таборів базується на великій кількості активних видів спорту, що не тільки дають можливість отримати неймовірні відчуття, але і дозволяють розвинутися фізично, подолати внутрішні страхи і стати більш впевненим в собі.
 • Усі табори проходять на берегах заповідних водойм. Тому діти можуть дуже багато часу купатися і насолоджуватися дикою природою.

Наша головна мета: створення здорового середовища для спілкування дітей офлайн. Під час заходів Експедиції учасники розуміють, що жодна комп'ютерна гра не дасть того драйву і задоволення собою, як досягнення і перемоги в реальних іграх і змаганнях. Туристські табори це одна з кращих форм соціалізації. Після них дітям набагато легше спілкуватися як з однолітками, так і з людьми старшого віку.

Наші основні принципи:

 • Рівність. В Експедиції усі живуть одним життям: спільні умови проживання, спільні ігри, спільні правила для учасників і інструкторів. Це дозволяє налагодити між усіма дійсно дружні стосунки. Але при цьому є дисципліна, заснована на взаємоповазі і взаємній відповідальності;
 • Привітність. Легку і позитивну атмосферу наших виїздів не передати словами. Ми їдемо туди, щоб відчути розкіш спілкування. І усіма силами намагаємося не псувати її конфліктами чи образами. Легкість в спілкуванні між учасниками та інструкторами дозволяє швидко виявляти і виправляти якісь негативні ситуації, тому більшість часу проходить в майже святковій атмосфері. У таборах Експедиції є сформований кістяк інструкторів та учасників. Це дозволяє від табору до табору переносити неймовірну атмосферу, змушує з нетерпінням чекати наступного року.
 • Командність. Значна кількість зусиль інструкторів спрямована на те, щоб подружити між собою учасників. Цьому сприяють командні ігри та змагання, насичена вечірня програма, співи пісень під гітару. Усі табори починаються з «мотузкового курсу» - серії командоутворюючих завдань, яким немає рівних серед інтеграційних методів.
 • Лідерство. Багато підходів в таборі направлені на виявлення і розвиток лідерських якостей учасників, оскільки ми вважаємо, що це одні з ключових якостей, які необхідні для успіху в житті. Діти, що є потенційними лідерами, і можуть бути прикладом для інших, залучаються до організації виїзду. Спочатку вони стають капітанами команд і помічниками інструкторів, згодом отримують досвід і стають молодшими інструкторами. А деякі стають старшими інструкторами і лишаються з нами надовго. Колишні учасники табору – це значний відсоток нашої інструкторської команди. Тому в учасників є можливість не тільки відпочити, а й отримати навички організатора, HR, SMM, інструктора з певного спорту, фотографа, відеооператора - всього близько 40 різних професій.
 • Здоровий спосіб життя. Ми не толеруємо негативні вислови, ненормативну лексику, алкоголь та нікотин. Ми вважаємо правильним вислів «Ваші діти не завжди будуть робити те що ви кажете. Але вони завжди будуть робити те, що ви робите». Тому ми підбираємо таку команду інструкторів, які можуть бути прикладом для дітей.
 • Екстремальність. Багато активностей, що відбуваються в наших таборах, мають «високий рівень адреналіну»: рафтинг, каякінг, сап і вінд-серфінг, фрідайвінг, стрибки у воду, стрільба, арчер-таг, страйкбол, тактична медицина, квести, нічні та теренові ігри. Ми спеціально підбираємо такі види спорту, які вирізняються максимальним контактом з природою, фізичною активністю, необхідністю змагатися з суперниками, або з силами природи, а також долати свої внутрішні страхи.
 • Самозарадність. В таборі ми контролюємо лише ті аспекти, що можуть впливати на здоров’я учасників та емоційний стан групи. Все інше учасники контролюють самостійно. Вони самі вирішують з ким жити в наметі, на який факультатив піти, що вдягнути, коли митися. Якщо у них щось болить, то вони мають самостійно підійти до лікаря. Якщо їм треба обладнання – взяти його у завгоспа. Якщо хочуть щось змінити – мають сказати про це адміністратору, або написати в спеціальну скриньку. Діти активно долучаються до організації побуту табору: збирають дрова, чергують на кухні, організовують ігри та змагання. Тобто, перебування в таборі вимагає певної самоорганізації. Не усі діти до цього готові. Але в результаті цього підходу, багато батьків повідомляють, що по поверненню з наших таборів діти стають більш самостійними та відповідальними.
 • Спартанські умови. Усі наші табори проходять в заповідниках та національних парках, щоб діти мали можливість відчути що таке «Життя в природі». Відповідно, ми не змінюємо кардинально навколишнього середовища і завозимо лише мінімальний набір обладнання. Ми спимо в наметах, купаємося в річках та озерах, готуємо просту їжу на вогнищі. Ми не привозимо з собою унітази, бойлери, меблі та телевізори. Туалети і душові кабінки в таборі – дуже простої конструкції, що забезпечують мінімальний комфорт. Наприклад, вода в душі зазвичай прохолодна (не вище 25 градусів). В такій воді організм мобілізується і не хворіє. А якщо викупатись на природі в теплій воді, то дуже легко впіймати на вітру простуду, вийшовши з кабінки розпареним.
 • Екологічність. Ми вважаємо що відповідальне ставлення до природи і ощадливе використання ресурсів – це дуже важливий аспект виховання дітей. Ми організовуємо акції з прибирання сміття, що приносить в наші заповідники вода або безвідповідальні туристи. Вчимо дітей як правильно його сортувати, пакувати і переробляти. Учасники табору доглядають за саджанцями дерев та іншою рослинністю, щоб допомогти їй пережити спеку.
 • Змагальність. Перебуваючи в таборі, діти постійно змагаються в різних видах спорту та іграх, щось організовують або допомагають в організації табору. Кожна активність в таборі оцінюється в балах, таким чином формується персональний і командний рейтинги. Лідери рейтингу мають право пройти навчання, і стати кураторами або помічниками інструкторів, а в майбутньому – інструкторами. Крім того, бали, які дитина заробляє в таборі є її знижкою на наступну зміну, а дитина що отримує найвищу кількість балів, отримує безкоштовно путівку в будь-який з наших таборів: Південний Буг, Лебедівку чи Хортицю. Такий підхід дає учасникам додаткову мотивацію для активної участі в житті табору, і зменшує бажання витрачати час на гаджети.

В таборі «Хортиця» наші інструктори допоможуть дітям освоїти такі активності, як сапсерфінг та каякінг, плавання та фрідайвінг, страйкбол та арчер-таг, тактичну медицину і стрільбу з луку та пневматики. Крім цього, в таборі є велика кількість спортивних змагань та квестів, творчих та інтелектуальних конкурсів, активних, настільних та теренових ігор.

Розташування табору

Адреса: Україна, Запоріжжя, острів Хортиця

Є декілька варіантів для розміщення табору на Хортиці. І нажаль, це залежить не від нас, а від адміністрації заповідника. Існує варіант, що ми взагалі не отримаємо погодження на проведення табору. В такому разі ми перенесемо табір на іншу локацію. Усі хто забронював місце в таборі зможуть використати її для відпочинку дитини в цій новій локації, або в інших наших локаціях: на Південному Бузі, Чорному морі, Дунаї, або отримати свою бронь назад.

Територія та інфраструктура

Табір розділяється на окремі зони: зона розміщення наметів, зона для мотузкового курсу, зона для занять скелелазінням, тир для стрільби з луків та пневматики, зона для інтелектуальних ігор, зона кухні, зона вечірньої ватри, пляжна зона, волейбольне поле, санітарна зона - туалети і душові кабінки.

Розміщення дітей

Учасники розміщуються в наметах фірми «Terra Incognita» (моделі Альфа-3, Плато-3, Омега-3, Гранд-8). Намети двошарові, захищені від дощу та холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі вибирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело.

Зони для відпочинку захищенні тентами від сонця і дощу. Є зона для відпочинку у гамаках.

Програма

Щодня діти декілька разів купаються в річці, грають в різноманітні активні і настільні ігри, працюють в команді над щоденними творчими виступами і фіналом у вигляді стендап-шоу. Протягом усього табору працює ігрова зона, де є можливість пограти в різні настільні ігри і взяти участь в чемпіонатах з Аліасу, Діксіту, Мафії, Мегаджанги, Мегатвістеру, тощо. В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються щодня, а зазначаємо лише ключові події дня певної команди. У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових модулів, що наведені нижче.

1 день. Знайомство. Мотузковий курс.

Заїзд. Ознайомлення з правилами. Розселення в намети. Айсбрейкери - інтеграційні ігри. Об'єднання в команди. Обрання кураторів груп. Знайомство учасників між собою.

«Перше коло» з врученням фірмових футболок табору. Знайомство з інструкторами.

Мотузковий курс – близько 10 завдань для командоутворення, що вважаються кращим з існуючих методів інтеграції. Вправи передбачають роботу "рука до руки" усіх учасників над вирішенням завдань на спритність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з інструктором аналізує як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити.

 • Іспит на отримання браслету за рівнем плавання;
 • Початок ігор "Таємний друг" та "Поцілунок смерті";
 • Вогнище з піснями під гітару.

2 день – Екскурсія островом. Огляд природних об’єктів, відбудованої «Запорізької січі». Перегляд показового виступу козаків з різними типами класичної козацької зброї.

 • Гра «Битва архітекторів» - командні змагання на кмітливість і злагодженість роботи команди;
 • Змагання по різним видам плавання;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

3 день - Скелелазіння. Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки в горах. Пролазять декілька скелелазних маршрутів різної категорії складності. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску по вертикальній скелі.

 • Відбірковий етап чемпіонату з арчер-тагу (змагання, де команди мають «ліквідувати» суперників, за допомогою луків і стріл зі спеціальними м’якими наконечниками);
 • Інтелектуальні змагання між командами - «Квіз»;
 • Нічна теренова гра.

4 день - Страйкбол. Це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом, спусковими пристроями і навіть вагою відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними. Гра дає розуміння тактики під час бою і в багатьох країнах використовується для довійськової підготовки юнаків. Гра надзвичайно захоплююча, і навіть дорослі із задоволенням беруть в ній участь.

 • Фотосесія;
 • Теренова гра;
 • Змагання з волейболу;
 • Вогнище з піснями під гітару.

5 день – Каякінг. Діти вчаться техніці безпеки при керуванні каяком. Вчаться керувати надувним каяком, каркасною туристичною байдаркою, спортивним пластиковим каяком. Вчаться плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Сплавляються вздовж острова і перетинають Дніпро.

 • Факультатив: Стрільба з лука і пневматики. Учасники вчаться стріляти по мішенях з лука та пневматичної гвинтівки. Складають заліки зі стрільби лежачи, з коліна та стоячи з різної відстані;
 • Півфінал чемпіонату з арчер-тагу;
 • Вогнище з піснями під гітару.

6 день - Сапсерфінг. Діти вчаться техніці безпеки при керуванні сапсерфом. Вчаться керувати ним, плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Сплавляються вздовж острова і перетинають Дніпро. Змагаються в швидкості та вправності керування сапом.

 • Факультатив: рафтинг. Учасники вчаться керувати рафтом – надувним човном на 9 осіб. Оскільки рафтинг передбачає синхронні рухи веслами усієї команди, то він добре згуртовує команду. Учасники вчаться плисти вперед, назад, повертати, перевертати рафт і знову залазити в нього на воді. Після навчань перетинають на рафті Дніпро, і на протилежному боці річки вчаться пірнати зі скель у воду;
 • Теренова гра;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

7 день - Тактична медицина. Діти вчаться як поводити себе в різних надзвичайних ситуаціях, як діагностувати небезпечні стани і надавати першу медичну допомогу. Вчаться зупиняти кровотечу і евакуювати пораненого з небезпечної зони. Вчаться рятувати людину, що тоне і робити серцево-легеневу реанімацію на манекені з індикаторами правильної роботи. Вчаться користуватися автоматичним дефібрилятором.

 • Фінал чемпіонату з арчер-тагу;
 • Змагання в швидкості та якості надання першої медичної допомоги;
 • Вогнище з піснями під гітару;
 • Нічна теренова гра.

8 день. Плавання і фрідайвінг.

 • Учасники вчаться плавати різними стилями. Вчаться використовувати обладнання для фрі-дайвінгу (ласти, маски з трубками, гідрокостюми). Вчаться снорклінгу (плавання по поверхні з трубкою) і пірнанню на глибину. Дізнаються про техніку безпеки під час підводного плавання;
 • Теренова гра;
 • Вогнище з піснями під гітару.

9 день. День чемпіонатів.

В цей день можна взяти участь в десятках різних змагань, які готуються протягом усієї зміни. Змагання різноманітні: на силу, витримку, розум, ерудованість. Центральна подія дня - змагання «Айрон-мен» і «Аква-мен». Це багатоборство (більше 10 різних видів спорту), яке дозволяє учасникам випробувати свою швидкість, вправність і витривалість. Пройти це випробування до кінця – це дуже складно, тож усі учасники, що не зійшли з дистанції отримують відповідний сертифікат.

Окрім «Айрон-мена» і «Аква-мена» традиційно проводяться наступні змагання:

 • з волейболу;
 • з настільного тенісу;
 • з відтискань, підтягувань, присідань;
 • з того, хто довше простоїть в планці і хто довше провисить на турніку;
 • з воркауту;
 • з Мафії, Аліасу, Діксіту, Мегаджанги, Мегатвістеру.

День чемпіонатів – гарна можливість для учасників проявити свої організаторські здібності. Адже учасники можуть організовувати в цей день розроблені ними змагання.

В день чемпіонатів можна заробити найбільшу кількість балів (як за організацію, так і за перемоги в змаганнях), і вивести таким чином свою команду в лідери рейтингу.

 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

10 день. Квест.

Квест це фінальне і найбільше змагання в таборі. Учасники мають командою подолати більше десяти етапів, на кожному з яких потрібні вправність, сила, розум і злагоджена командна робота.

 • Стендап – шоу - факультативне змагання між учасниками в творчості та дотепності;
 • Королівська ніч. Велике вогнище з піснями під гітару. Перегляд тематичних фільмів через проектор.

11 день. Підведення підсумків.

 • Збір речей;
 • Роздача нагород і призів по командним і індивідуальним залікам;
 • Фідбек;
 • Обмін побажаннями і контактами між учасниками;
 • Від'їзд учасників.

Розклад дня

Розклад дня:

 • 6.00 - Підйом;
 • 6.00 - 6.30 - Гігієнічні процедури, зарядка;
 • 6.30 - 7.00 – Робота в команді;
 • 7.00 – 7.30 - Збірка в колі - підйом прапора, нагородження, оголошення;
 • 7.30 - 8.30 – Сніданок;
 • 8.30 - 11.00 – Модуль 1 (наприклад, одна з 7 спортивних активностей чи факультативи);
 • 11.00 - 11.30 - Перекус;
 • 11.30 - 14.00 – Модуль 2 (наприклад, купання в річці, водні розваги і час на душ);
 • 14.00 – 15.00 - Обід;
 • 15.00 - 16.00 – Сієста. Післяобідній відпочинок;
 • 16.00 - 18.30 - Модуль 3 (з перекусом о 17.00): наприклад, чемпіонат з арчер-тагу або теренова гра;
 • 18.30 – 19.00 – Робота в команді;
 • 19.00 - 20.00 - Вечеря;
 • 20.00 - 22.00 - Вечірня програма;
 • 22.00 - Відбій або нічна гра.

Харчування

Ми організуємо 5-разове харчування учасників: три прийоми гарячих страв (одна страва на один прийом їжі) і два перекуси. Меню включає прості страви, що можна готувати в похідних умовах, а також овочі, фрукти, напої та солодощі.

У таборі заборонено вживати солодкі газовані напої, сухарики, чіпси та іншу їжу з ароматизаторами, барвниками та консервантами

Намагаємось враховувати різноманітні особливі потреби щодо харчування (про них треба повідомити в анкеті учасника).

Безпека

Ми організовуємо наші походи та табори з 2005 року, тому правила безпеки в таборі відпрацьовані до дрібниць.

Основою безпекової політики "Експедиції" є залучення великої кількості професійних інструкторів. Зазвичай на одного інструктора в таборі припадає не більше трьох учасників. Тому біля дітей завжди є хтось з дорослих. Кожен інструктор добре знає справу, за яку він відповідальний, оскільки більшість інструкторів їздять з нами з року в рік.

Другим принципом, що забезпечує безпеку в таборі є насичена і цікава програма. Діти постійно чимось зайняті, тому у них немає необхідності самостійно шукати небезпечних пригод.

Третім принципом безпеки є відсутність заборон в стилі "Не можна, тому що не можна". Можна все. Але під наглядом досвідченого інструктора та з дотриманням вимог техніки безпеки. Спуститися дюльфером з крутого схилу - можна. Сплавати на косу - можна, викупатися вночі коли море світиться – можна. Можна все, на що вистачить сил і навичок. Але разом з інструкторами. В результаті цієї політики у дітей немає небезпечних спокус, які вони намагаються випробувати таємно від інструкторів.

Четвертим фактором безпеки є дружні відносини. Більшість наших інструкторів самі молоді, а ті що не молоді по рокам - молоді душею. Тому нам цікаво проводити час з дітьми, а їм цікаво з нами. Ми в курсі всієї внутрішньої кухні дитячого колективу, знаємо про проблеми вже в той момент, коли вони тільки починають з'являтися і їх можна легко вирішити. Крім того, у кожної команди є куратор - дитина, яка їздить в табори вже багато років. Куратори є додатковим зв'язком між учасниками та інструкторами. І якщо раптом щось випало з поля зору інструкторів, то про це точно знає куратор, який знаходиться з командою постійно.

Медичне обслуговування

Загалом, ми послуговуємося принципом, що медичні проблеми краще вирішувати превентивно. Тому є ретельно прописана техніка безпеки і окремий відповідальний за гігієну. Перед кожним прийомом їжі всі учасники ретельно миють руки, після чого «поліція чистих рук» додатково дезінфікує руки за допомогою спеціальних медичних засобів. Посуд щодня проходить термічну обробку.

У таборі завжди є медик і велика аптечка. Крім того, інструктори проходять до початку табору тренінги з першої медичної допомоги в різних ситуаціях. І при необхідності зможуть надати домедичну допомогу. В таборі завжди є автомобіль, що за потреби може оперативно доставити дитину до лікарні в Запоріжжі. За потреби організатори готові покрити медичні витрати на учасника в розмірі до 10 000 грн.

Екскурсії

Протягом 11 днів діти знаходяться в центрі заповідника, тож багато чого цікавого бачать прямо поблизу табору. Крім того організовуються запливи на каяках, під час яких діти мають можливість чудово роздивитися природу національного заповідника.

Також ми організовуємо екскурсію історичними пам’ятками острова: діти відвідують відбудовану «Запорізьку січ», дивляться показовий виступ козаків з різними типами класичної козацької зброї.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна - 10 000 грн.

УВАГА! Ексклюзивна акція тільки для користувачів порталу childcamp.com.ua!

При бронюванні місця з 1 до 31 травня, ціна:

 • на першу зміну (7-17 серпня) - 7 800 грн;
 • на другу зміну (18-28 серпня) - 7 300 грн.

Умови цих двох змін абсолютно однакові, але зміна з 18 по 28 серпня не всім підходить через підготовку до школи.

Для дітей молодше 11 років, до регулярної або акційною (ексклюзивної) вартості путівки додається 1 000 грн, оскільки для них потрібно залучати додаткових інструкторів.

Акції:

 • Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10% (акція також стосується кількох дітей з однієї сім'ї).
 • Акція для учасників АТО: ваші діти можуть відвідати табір зі знижкою в 25%.
 • Акція: "Експедиційні бали" - під час всіх заходів "Експедиції" учасники беруть участь у десятках різних конкурсів і змагань, заробляючи при цьому «експедиційні бали» - внутрішню валюту, якої можна оплачувати наметові табори експедиції по курсу 1 бал = 1 гривня. Тому наші табори для активних учасників завжди дешевше. Учасник, який набрав найбільшу кількість балів за сезон отримує безкоштовно путівку на наступний рік в будь-який наш наметовий табір: Карпати, Південний Буг, Лебедівка, Татару або Хортицю.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Доставка дітей в табір здійснюється з Києва, Одеси, Дніпра. Можна організувати трансфер і з інших міст, якщо з них буде більше 10 учасників. Також є можливість привезти дитину в табір самостійно автомобілем або поїздом.

Вартість трансфера оплачується додатково (200 - 1 000 грн в дві сторони, в залежності від міста, з якого організовується трансфер).

Якщо з Вашого міста не організовується трансфер, то наші менеджери можуть допомогти Вам підібрати квитки на потяг чи автобус. Якщо Вам не зручно супроводжувати учасника, то ми можемо за додаткову оплату організувати його зустріч і розважальну програму до моменту початку табору (це треба буде окремо проговорювати з Вашим менеджером).

Також у Вас є можливість привезти дитину самостійно автомобілем. Але краще відправити її з групою, тому що інтеграція починається вже під час дороги.

Список необхідних документів

Список необхідних документів:

 • Заява від батьків з анкетними даними про особливості, вмілості і таланти дитини (шаблон надсилається нашим менеджером);
 • Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (форма № 079/о, що затверджена наказом МОЗ № 435 від 29.05.2013). Цю форму заповнюють медичні працівники шкіл, фельдшерсько-акушерських пунктів, лікарі-педіатри дитячих поліклінік, лікарі загальної практики-сімейні лікарі. Дані форми № 079/о забезпечують медичний персонал табору інформацією про стан здоров’я дитини, що необхідно для правильної організації фізичного виховання і оздоровчих заходів у період відпочинку дитини;
 • Документи, що посвідчують особу (для тих, хто їде потягом).

Перелік необхідних речей

Нічого особливого, крім особистих речей згідно з переліком, дитині мати не треба. Усе туристичне спорядження ми надаємо. Винятком є спальник, оскільки це річ індивідуальна. Треба брати свій, або можна взяти в оренду в Експедиції за 250 грн. (сюди входять також послуги хімчистки).

Збираючи речі, пам'ятайте, що дитина їде на природу. Їй повинно бути зручно і комфортно, а не страшно зробити крок, щоб не зіпсувати одяг. Взуття нехай краще буде старе і розношене, ніж свіжопридбане, що наробить мозолів в перший же день і
зіпсує дитині весь відпочинок

СПИСОК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ ДЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ В ТАБОРІ:

 • спальник;
 • рюкзак або сумку для речей;
 • дві пари зручного, міцного та РОЗНОШЕНОГО взуття. Одна з пар має бути кросівками\кедами, другою можуть бути крокси\сандалі;
 • легка куртка (штормовка);
 • дві пари штанів (не джинси); Непоганим варіантом для пунктів 4 та 5 є камуфляжний костюм;
 • фліска або легкий вовняний светр;
 • дві легкі кофти або сорочки з довгими рукавами (від сонця та комарів);
 • шорти;
 • 2-3 футболки;
 • шкарпетки;
 • білизна;
 • купальник;
 • головний убор (кепка\ панамка\ бандана);
 • окуляри від сонця (в кого чутливі очі);
 • ліки від ваших специфічних хвороб (основні ліки у лікаря є);
 • гігієнічні засоби і рушник;
 • їжу і воду в дорогу.

Не варто брати в табір дорогих речей, які можна загубити чи зіпсувати. Організатори слідкують за дітьми, але не за їх речами.

Як зв'язатися з дитиною

У Експедиції є сонячна панель та генератор, тому можна дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, можна відстежувати як проходить табір по постам, фотографіям і відео на наших сторінках в соцмережах та вайбері.

Поширені питання

Яким чином відбувається оплата?

Ви можете оплатити всю суму одразу, або сплатити спочатку передоплату (1000 грн.) для бронювання місця, а залишок суми оплатити за 20 днів до початку табору. Для оплати Вам виставляють рахунок від фізичної особи-підприємця. Оплатити його можна з картки, терміналу, або у відділенні банку. На руках у вас лишається офіційна квитанція про оплату. 

Чи можна зв’язатися з організаторами телефоном, перш ніж здійснити оплату?

Так. Для цього Вам треба натиснути на зелену кнопку «Замовити путівку в…». Організатори самі з Вами зв’яжуться.

Який повинен бути вік дитини?

Основною цільовою аудиторією табору є підлітки 11-18 років. Але, якщо дитина достатньо самостійна, і не надто прив'язана до батьків, то можлива участь і в молодшому віці (тільки це дорожче на 1000 грн, оскільки менші діти вимагають додаткових інструкторів). Люди, що старші за 18 років, також можуть потрапити в табір, за погодженням з організаторами.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба?

Тривалість зміни складає 11 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба?

Батьки оцінили табір на 9,5 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба?

Табір приймає дітей 9 - 18 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "Eкcпедиція на Хортиці: скелелазання, каякінг, дайвінг, сапсерфінг, човни, страйкбол, арчер-таг, стрільба" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 22:21:02