Дитячий табiр В гостях у Дракули Осінь 2019

Очікуємо ціни і зміни
6,7
із 10
оцінка організатора
5 відгуків

Румунія\Бухарест

Запрошуємо Вас провести незабутні канікули в Румунії - батьківщині знаменитого Графа Дракули. Сучава - Буковинський монастир «Вранці» - Сігішоара -Брашов - Бран «Замок Дракули» - Синая «Палац Пелеш» - Бухарест «Палац Парламенти» - «Атенеум Роман»

Адреса:
Румунія, Бухарест,
Кількість місць:
40
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Осінні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір В гостях у Дракули Осінь 2019

Про табір

Запрошуємо Вас провести незабутні канікули в Румунії - батьківщині знаменитого Графа Дракули.

Сучава - Буковинський монастирі «Вранці» - Сігішоара -Брашов - Бран «Замок Дракули» - Синая «Палац Пелеш» - Бухарест «Палац Парламенти» - «Атенеум Роман».

Ця програма є екскурсійним туром.

Розташування табору

Маршрут: Румунія, Бухарест,

Розміщення дітей

Діти будуть розміщуватися в готелях 3* згідно з програмою.

Програма

1 День (28.10.2019)

Виїзд з Києва автобусом по маршруту Київ - Сучава. Приїзд до Сучави поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

2 День (29.10.19)

Сніданок. Виселення з готелю. Зустріч групи з екскурсоводом в місті Сучава.

Оглядова екскурсія по Сучаві. Сучава - серце Буковини, місце коронації господарів Молдови. Екскурсія починається з відвідин знаменитої Тронної Фортеці Сучава - найважливішого історичного пам'ятника міста і монастиря Св. Іоана Нового. (Вхідний квиток = 5евро / дор, 3 євро на дит).

Переїзд до всесвітньо відомого монастиря Воронець (8 євро), який знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Завдяки своїм зовнішнім розписам, виконаних на неповторному блакитному фоні, які зберегли свою красу і багатство протягом декількох сотень років, даний монастир називають ще «Сікстинською крапелью Сходу». Особливість в тому, що розпис стін зроблений не тільки зсередини, але і зовні. Ніде в світі немає такого.

Цікаво, що фрески і до цього дня не втратили своєї свіжості і яскравості. Далі на нашому шляху до міста Бистриця серпантинна дорога проведе нас високо в Карпати, де на перехресті доріг Молдови і Трансільванії (на висоті 1200 метрів над рівнем моря) підноситься Замок-готель "Дракула". Саме в цих місцях, на перевалі Тіхуца, розвивалися події згідно з романом Брема Стокера "Дракула". Прибуття в місто Бистриця. Поселення в готель. Вечеря*.

Вільний час. Ночівля.

3 День (30.10.19)

Сігішоара і Брашов.

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по улюбленому місту легендарного вампіра Дракули Бистриця. Огляд зовні саксонської протестантської церкви, яка домінує над містом своєї 75-метровою вежею, Вежа Догарілор, Будинок Майстра Срібних Справ, старовинні міські стіни і Вежа Медников, оборонний бастіон, православна церква, житлові будинки епохи Ренесансу є основними туристичними місцями в місті.

А далі ми запрошуємо вас на пішохідну екскурсію по місту Сігішоара (під охороною ЮНЕСКО), місту, де народився і провів дитинство Влад Дракула. Ми прогуляємося по вуличках стародавньої фортеці, де, здається, що нічого не змінилося з тих часів, коли тут жив граф Дракула. Ті ж кріпосні стіни, та ж масивна Готична Церква, в якій Дракула стояв заутреню, ті ж години на 64-метровій вежі, які б'ють кожні п'ятнадцять хвилин, ті ж криві вулички і похмурі дворики Пішохідна екскурсія по фортеці. Огляд кріпосних стін, веж, а також Католицької та Лютеранської церкви.

Переїзд в місто Брашов - пішохідна екскурсія по Брашову. Місто Брашов дуже часто називають румунським Зальцбургом за його чудове місце розташування - біля підніжжя гір. Це один з десяти найбільших міст в країні. Поселення в готель. Вечеря *.

Вільний час. Ночівля.

4 день (31.10.19)

Сніданок. Переїзд в місто Сіная. Відвідування королівського палацу Пелеш (18 євро дор. / 15 євро діти). Казковий Палац Пелеш, споруджений в XIX столітті - колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, вражаючи багатством зовнішньої і внутрішньої декорації, архітектура замку гармонійно комбінує гамму стилів часів ренесансу, бароко і рококо. Гірська зона додає особливу красу замку, яку неможливо описати словами, це потрібно побачити! Туристи познайомляться з історією Синаї, яку прозвали «перлиною Карпат».

Переїзд в місто Бран. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найкрасивіший в Трансільванії Замок Дракули «В гостях у Дракули» (20 євро дор / 15 євро діти). У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут... Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна. По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки обов'язково добре закінчуються! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує КІМНАТА СТРАХУ моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами.

Переїзд до фортеці Ришнов (15 євро дор. / 10 євро діти) - могутня селянська фортеця, збудована на крутій скелі протягом майже триста років, з 14 по 17 століття, для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця як місто в мініатюрі містила всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церква, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на довколишній гірський масив Бучеджь.

Після відвідин фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley (10 євро). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств вони приховують?

Пропонується ВЕЧЕРЯ в VILA CLUB BRAN (32 євро). Інтер'єр ресторану буде відповідати свята HALLOWEEN, відьми і вовкулаки розважатимуть гостей ресторану, будуть подаватися румунські національні частування.

Повернення в готель 3 *. Ночівля.

5 день (01.11.19)

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Бухарест. Оглядова екскурсія «Легендарний Бухарест»: це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. У минулому носив ім'я «маленького Парижа», сьогодні він є дуже цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівлю уряду. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

 • Палац Парламенту (20 євро дор. / 15 євро діти), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю;
 • Національна філармонія Бухареста - палац Атенея Роман (вх квиток = 10 євро). Румунській філармонії присвоєно ім'я Енеску. Раз на два роки в Бухаресті проходить Міжнародний фестиваль-конкурс Джордже Енеску;
 • Музей Села (8 євро дор. / 5 євро діти), експозиція музею села включає в себе більше 70 комплексів, що складаються з 322 об'єктів. Тут представлено 47 житлових будинків, кілька побутових будівель, три дерев'яні церкви, три вітряні млини, а також різні установки і пристосування, що працюють на водяній енергії;
 • У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі THERME BUCUREST - (16евро + вх. Білет- 15 євро / дор, 10 € / дит.). У комплексі 8 басейнів з термальною водою багатою мінеральними солями, 3 аромотерапевтічесіх басейну, сауни, джакузі, 16 водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).

Розміщення в готелі 3 *. Ночівля.

6 День (02.11.19)

Сніданок. Виїзд в додому. Вечірнє прибуття в Київ.

Харчування

Харчування 1-разове, сніданки в готелі.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна - 320 євро (Без попередньої покупки факультативних екскурсій).

Ціна - 235 євро (При покупці факультативних екскурсій до початку туру на суму 80 євро дор / 60 євро діти).

У вартість включено:

 • проїзд по маршруту автобусом євро класу;
 • розміщення в готелях 3 * на базі сніданків;
 • медичне страхування;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі: Сучава, Бистриці, Брашов.

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • харчування (обід, вечеря);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати;
 • 35 євро консульський збір (Болгарська віза) не оплачують діти, студенти до 21 року і пенсіонери;
 • консульський збір Румунії - 45 $ - оплачують все, окрім тих категорій громадян, звільнених від оплати (пенсіонери, діти до 18 років). Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна;
 • за одномісне розміщення доплата - 95 €.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Трансфер осуществляеться з супроводом працівника табору.

Маршрут: Сучава - Бистриця - Сігішоара - Бран - Ришнов - Брашов - Сіная - Бухарест.

Дати трансферу Києва:

 • Виїзд 28.10.2019, приїзд 02.11.2019.

Тур 6 днів з дорогою, 6 днів в таборі.

Важлива інформація

Важлива інформація:

 • Туроператор залишає за собою право вносити деякі зміни в програму без зменшення загального обсягу та якості послуг, здійснювати заміну заявлених готелів і ресторанів на рівнозначні. Час в дорозі вказано орієнтовно. Фірма не несе відповідальності за затримки, пов'язані з простоєм на кордонах, з пробками на дорогах;
 • За вашою заявкою, можемо розрахувати і підготувати тур на будь-яку кількість днів і інші напрямки. Черговість відвідування туристичних об'єктів може бути змінена за Вашою пропозицією;
 • Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агентства, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками;
 • При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковою є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора;
 • Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 10 платних + 1 безкоштовно;
 • Обов'язковою при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обмовляється з Оператором по кожному туру, також обов'язковий замовлення і оплата в офісі Агентства від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора;
 • Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 10 + 1:
 • НЕ оплачує вартість путівки;
 • НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій;
 • Важливо - вхідні квитки оплачує самостійно в турі);
 • Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі В гостях у Дракули Осінь 2019?

Тривалість зміни складає 11 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір В гостях у Дракули Осінь 2019?

Табір приймає дітей 7 - 22 роки. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір В гостях у Дракули Осінь 2019

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 18:27:25