Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

 
8,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Козин\Дитячий табір JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Перший американський табір в Україні з викладачами з США. Ви коли-небудь мріяли вести бізнес в Атланті, виступати в концерт-холах Чикаго, відпочивати в Сан-Франциско, грати в легендарній команді «Eagles» з Філадельфії? Можете подарувати таку можливість Вашій дитині - адже в нашому таборі кожен з них стане жителем одного з найвидатніших міст Америки. І не простим жителем, а мером, бізнесменом, спортсменом, зіркою шоу-бізнесу.

Адреса:
Україна, Козин, вул. Анатолія Солов'яненка 475, Готельний комплекс "PLATIUM"
Кількість місць:
120

Учасник подій

Kids Camp Fest 2017
2017

Зміни та Ціни Дитячий табір JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

Замовити путівку в Дитячий табір JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

Літні канікули 2020

1 зміна
12.07.20 - 18.07.20
(7 днів)
14 800 грн
2 зміна
19.07.20 - 25.07.20
(7 днів)
14 800 грн
Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

Про Табір

Кожна дитина - геній. І чим більше він геніальний, тим складніше з ним вчителям, одноліткам і навіть Вам.

Наш підхід заснований на Теорії множинного інтелекту. Мета - дізнатися, в якій області Ваша дитина є здатним і допомогти йому реалізуватися.

JAMMglish - перший американський табір в Україні з викладачами з США.

Ви коли-небудь мріяли вести бізнес в Атланті, виступати в концерт-холах Чикаго, відпочивати в Сан-Франциско, грати в легендарній команді «Eagles» з Філадельфії?

Можете подарувати таку можливість Вашій дитині - адже в нашому таборі кожен з них стане жителем одного з найвидатніших міст Америки. І не простим жителем, а мером, бізнесменом, спортсменом, зіркою шоу-бізнесу.

В нашій Америці буде комфортно всім, від початківців до асів. По-перше, кожен день наші Американські експерти проводитимуть практичні курси англійської мови. По-друге, їм допоможуть висококваліфіковані перекладачі. І, по-третє, вивчення англійської в живому спілкуванні, іграх, проектах, виступах проходить легко і непомітно. Однак, забираючи Вашої дитини з табору, Ви здивуєтеся тому, як сильно підвищиться його рівень володіння англійською мовою всього за 7 днів.

 • Живе спілкування з американцями. Урок англійської в JAMMglish ніколи не закінчується! Протягом усього дня підлітки разом з американцями займаються підготовкою своїх проектів, грають в ігри, репетирують виступу, разом їдять і просто спілкуються;
 • Навчання. У JAMMglish американці викладають не тільки англійську, але і основи створення бізнесу та маркетингу. Для підлітків також проводяться командообразовательние тренінги;
 • Життєві навички. Найцінніше, що виносить кожен підліток з табору JAMMglish - це як поважати своїх батьків, взаємодіяти з іншими хлопцями, планувати і втілювати проекти в життя.

Сучасний мовний табір для дітей та підлітків:

 • Англійський табір Jamm пропонує не просто навчання, а інтенсивний курс, особливістю якого є ігрова форма. Таким чином діти не сприймають сам процес навчання, як щось нудне, а навпаки активно беруть участь в процесі навчання, що дозволяє за короткий проміжок часу отримати і засвоїти максимум інформації.

Багатьом з дитинства знайоме вислів "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина". На жаль, тільки життєвий досвід дозволяє усвідомити всю глибину даного висловлювання. Живучи в сучасних реаліях, коли завдяки інтернету кордонів між державами практично не існує, розумієш, що у людей, які вільно володіють хоча б однією іноземною мовою, коло можливостей для самореалізації значно ширше, ніж у носіїв виключно рідної мови.

І це не кажучи про те, що культурний рівень людини, здатного читати іноземну зарубіжну в оригіналі і вільно спілкуватися з іноземцями, безперечно вище, ніж у людей, які не мають такої можливості. Саме тому батьки, які замислюються про майбутнє своїх дітей і прагнуть всіма можливими способами полегшити шлях юних створінь до гарантованого успіху в майбутньому, приділяють достатньо уваги вивченню дітьми іноземних мов, зокрема, англійської, що дозволяє людям зрозуміти один одного в будь-якому куточку нашої планети. Крім занять на курсах або з індивідуальним репетитором англійської, спрямованим на вивчення мови в рамках певної програми, ефективним рішенням є живе спілкування з носієм мови і інтенсивне навчання в таборі англійської мови для дітей та підлітків.

Переваги дитячого мовного табору:

 • Напевно ви знаєте про те, чому потрібно вчити англійську з дитинства., Адже ні для кого не секрет, що в ранньому віці діти сприймають інформацію на порядок краще, ніж дорослі. Але це лише одна з причин. Головна ж в тому, що, опанувавши іноземну мову, ваша дитина отримує масу можливостей для того, щоб реалізувати себе в подальшому і отримувати за свою працю гідну оплату. Таким чином, вибравши табір англійської мови Jamm, ви не тільки подбаєте про те, щоб ваша дитина добре провів час канікул, але і отримав знання, які допоможуть йому в житті.

Ми все робимо для того, щоб дітям було цікаво вчитися, тому ви можете бути впевнені, що з нами ваша дитина захоче знати більше і засвоїть максимум інформації.

Як нам це вдається? Все гранично просто - ми починаємо гру, за правилами якої діти, розділившись на команди, прагнуть принести своїй команді перемогу, виконавши цікаві завдання, що мають на увазі живе вивчення мови і його практичне застосування.

Jammlish - перший в Україні дитячий англійський табір, де діти можуть вільно спілкуватися з носієм мови. Більш того, наші гості - це не звичайні люди, а представники бізнесу, які досягли успіху в США і готові поділитися своїм досвідом, прагненням до успіху і цілеспрямованість з дітьми.

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нашими консультантами!

Розташування табору

Адреса: Україна, Козин, вул. Анатолія Солов'яненка 475, Готельний комплекс "PLATIUM".

Літній табір JAMM розташовується за 30 кілометрів від Києва в Обухівському напрямку.

Територія та інфраструктура табору

Заміський комплекс Platium знаходиться в курортному місці Конча-Заспи далеко від шуму дороги, в оточенні паркової зони з власним пляжем, виходом до річки, басейнами, великою зоною відпочинку та власним рестораном.

Розміщення дітей

Розміщення в комфортабельних номерах по 2-4 людини, із кондиціонером та санвузлом.

Програма

У таборах JAMM ми розвиваємо навички та таланти дітей, вчимо працювати в команді, допомагаємо знайти свою місію в житті і йти до поставлених цілей.

Для досягнення цього ми слідуємо трьома методиками, які підкреслюють унікальність кожної дитини і допомагають розвивати їх сильні сторони, таким як:

 • Теорія множинного інтелекту;
 • Навчання навичкам 21-го століття;
 • Метод проектного навчання.

Всі учасники табору діляться на команди. Вашій дитині разом з його новими друзями представиться можливість скласти план розвитку міста. А також виступати за його честь, виблискуючи своїми талантами: граючи в спортивній команді, беручи участь в музичних і танцювальних конкурсах, розробляючи бізнес-проекти. У всьому цьому їм допоможуть спеціально приїхали з Америки Експерти.

Кожен житель виконує важливу роль в місті, а саме:

 • врядування та розвиток міста і його фінанси;
 • підприємництво: від ідеї до розвитку франшизи;
 • створення 3D моделі проекту для стартапу;
 • журналісти висвітлюють новини та займаються його PR`ом;
 • кожне місто також бореться за перше місце на талант-шоу.

Англійська з американськими бізнесменами:

 • Наші вчителі - це не просто носії англійської мови. У таборі Jammglish англійську мову дітям викладають професійні бізнесмени з Америки, представники однієї з найбільших американських корпорацій - мережі ресторанів Chick-fil-а (1 місце по продажах на ресторан, $ 5 млрд дохід в 2012 році). Команда Chick-fil-a викладатиме в таборі не тільки англійську мову. У дітей в таборі буде можливість отримати безліч майстер-класів та уроків по бізнесу, менеджменту та маркетингу від практикуючих бізнес-експертів.

12 годин практики англійської в день:

 • Ми створили атмосферу повного занурення в сучасну культуру США. Можливість практикуватися в розмовній англійській не тільки на уроках, а й цілий день в спілкуванні і роботі над безліччю проектів, які чекають дитину в Jammglish;
 • Ми відкриті для дітей з будь-яким рівнем англійської. Вожаті-перекладачі допоможуть і будуть поруч, щоб підказувати і підтримувати дитину в спілкуванні з американцями і один-іншому.

Навчання через взаємодію:

 • У нас немає нудних уроків за партою. Ми створюємо цікаві програми вивчення, через спілкування, взаємодія, спільну роботу і отримання навичок. Так само, як якщо б Ви відправили свою дитину в США.

Американські спортивні ігри:

 • Ми надаємо унікальні спортивні програми та інвентар з америки для гри в американський футбол, бейсбол і гольф.

Наші вожаті:

 • Більше 90% нашої команди - це діти, які виросли в наших таборах.
 • Вони відчували на собі нашу турботу і зараз дарують її тим дітям, які приїжджають після них.

Наші співробітники проходили стажування в таборах США та Канади. Співвідношення вожатих і підлітків - 2 до 14. Ми беремо тільки тих людей, у яких немає шкідливих звичок - наші вожаті не палять, не п'ють і не лаються матом.

Розклад дня

 • 8:00 On;
 • 8:45 Ранковий фітнес Jumba;
 • 9:00 Сніданок;
 • 9:40 - 11:00 Jump! Ранкова шоу-програма;
 • 11:00 Урок англійської мови;
 • 12:00 - 13:00 Майстер-класи Навчання за обраними напрямками: american news, start-up, show-business, city-administration, art;
 • 13:00 Обід;
 • 14:00 Урок англійської мови;
 • 16:00 Вільний час;
 • 16:30 Командообразовательние тренінги та спорт;
 • 17:30 Вільний час;
 • 18:00 вечеря;
 • 19:00 - 21:00 Night JAMM Вечірня шоу-програма;
 • 21:00 Дискусійні групи;
 • 23:00 Off.

Безпека

За безпекою стежить приватна служба охорони, і ніхто сторонній не може проникнути на територію табору JAMM.

З метою запобігання харчових отруєнь, прохання не привозити в табір будь-які продукти харчування. Для відвідування табору необхідно мати при собі документи, що посвідчують Вашу особу (паспорт, посвідчення водія).

"PLATIUM" ретельно слідкує за здоров'ям свого персоналу, вимогливо ставиться до обробки приміщень комплексу та відповідає усім вимогам сучасної епідеміологічної ситуації.

Медичне обслуговування

На території бази також цілодобово знаходиться кваліфікований медперсонал.

Харчування

5-разове, збалансоване харчування.

Ціни і акції

Ціна путівки (7 днів) - 14 800 грн.

* Ціни на путівки вказані в гривні, з урахуванням податків. JAMM Group залишає за собою право перегляду цін, у разі збільшення курсу валют і вартості енергоносіїв.

Знижки:

 • Сімейна знижка - 10% для придбання путівок для кількох дітей з однієї сім'ї;
 • Знижка за запрошення друзів - 5% від вартості Вашої путівки за кожного запрошеного Вами друга, який раніше не був в таборах JAMM, а також 5% для Вашого друга;
 • Знижка за запрошення друзів - 5% при покупці двох і більше путівок для 1 дитини.

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Часто задавані питання

Якщо ми реєструємося пізніше ніж за 30 днів до табору, скільки часу що б заплатити?

 • При реєстрації менше, ніж за 30 днів для зміни - термін повної оплати - 5 робочих днів, але не пізніше ніж 1й день табору.

Яка буде сума, якщо зареєструвалися в останній день дії ранньої вартості?

 • При внесенні передоплати в встановлені терміни, за Вами буде закріплена та вартість, яка була дійсна на момент реєстрації.

Якщо у нас помінялися плати, чи можна повернути оплату?

 • Для 100% повернення оплати Вам необхідно попередити нас по email не пізніше ніж за 30 днів до початку зміни.

Як можна оплатити табір?

 • Табір можна оплатити згідно з рахунком, який буде відправлений Вам після реєстрації. Зробити це можна через Ваш інтернет-банкінг (наприклад Приват24 через розділ оплати рахунків), в касі банку або в нашому офісі готівковим платежем.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років"

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Лагерь JAMM приглашает на зимние смены 2019-2020

Глеб Розенберг, директор лагерей JAMM, приглашает ребят на зимние смены и рассказывает, что интересного приготовил лагерь для детей Детальніше

26.11.2019

Інтерв'ю з Володимиром Пчолкіним, директором маркетингового відділу

Все про табір: історія, принципи, новинки сезону 2019 Детальніше

10.04.2019

Відгуки Дитячий табір JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 20:05:44