Опис Дитячий табiр JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

 
8,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Буча\Дитячий табір JAMMglish - табір бізнес англійської для підлітків 13-17 років

Про Табір

Кожна дитина - геній. І чим більше він геніальний, тим складніше з ним вчителям, одноліткам і навіть Вам.

Наш підхід заснований на Теорії множинного інтелекту. Мета - дізнатися, в якій області Ваша дитина є здатним і допомогти йому реалізуватися.

JAMMglish - перший американський табір в Україні з викладачами з США.

Ви коли-небудь мріяли вести бізнес в Атланті, виступати в концерт-холах Чикаго, відпочивати в Сан-Франциско, грати в легендарній команді «Eagles» з Філадельфії?

Можете подарувати таку можливість Вашій дитині - адже в нашому таборі кожен з них стане жителем одного з найвидатніших міст Америки. І не простим жителем, а мером, бізнесменом, спортсменом, зіркою шоу-бізнесу.

В нашій Америці буде комфортно всім, від початківців до асів. По-перше, кожен день наші Американські експерти проводитимуть практичні курси англійської мови. По-друге, їм допоможуть висококваліфіковані перекладачі. І, по-третє, вивчення англійської в живому спілкуванні, іграх, проектах, виступах проходить легко і непомітно. Однак, забираючи Вашої дитини з табору, Ви здивуєтеся тому, як сильно підвищиться його рівень володіння англійською мовою всього за 7 днів.

 • Живе спілкування з американцями. Урок англійської в JAMMglish ніколи не закінчується! Протягом усього дня підлітки разом з американцями займаються підготовкою своїх проектів, грають в ігри, репетирують виступу, разом їдять і просто спілкуються;
 • Навчання. У JAMMglish американці викладають не тільки англійську, але і основи створення бізнесу та маркетингу. Для підлітків також проводяться командообразовательние тренінги;
 • Життєві навички. Найцінніше, що виносить кожен підліток з табору JAMMglish - це як поважати своїх батьків, взаємодіяти з іншими хлопцями, планувати і втілювати проекти в життя.

Сучасний мовний табір для дітей та підлітків:

 • Англійський табір Jamm пропонує не просто навчання, а інтенсивний курс, особливістю якого є ігрова форма. Таким чином діти не сприймають сам процес навчання, як щось нудне, а навпаки активно беруть участь в процесі навчання, що дозволяє за короткий проміжок часу отримати і засвоїти максимум інформації.

Багатьом з дитинства знайоме вислів "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина". На жаль, тільки життєвий досвід дозволяє усвідомити всю глибину даного висловлювання. Живучи в сучасних реаліях, коли завдяки інтернету кордонів між державами практично не існує, розумієш, що у людей, які вільно володіють хоча б однією іноземною мовою, коло можливостей для самореалізації значно ширше, ніж у носіїв виключно рідної мови.

І це не кажучи про те, що культурний рівень людини, здатного читати іноземну зарубіжну в оригіналі і вільно спілкуватися з іноземцями, безперечно вище, ніж у людей, які не мають такої можливості. Саме тому батьки, які замислюються про майбутнє своїх дітей і прагнуть всіма можливими способами полегшити шлях юних створінь до гарантованого успіху в майбутньому, приділяють достатньо уваги вивченню дітьми іноземних мов, зокрема, англійської, що дозволяє людям зрозуміти один одного в будь-якому куточку нашої планети. Крім занять на курсах або з індивідуальним репетитором англійської, спрямованим на вивчення мови в рамках певної програми, ефективним рішенням є живе спілкування з носієм мови і інтенсивне навчання в таборі англійської мови для дітей та підлітків.

Переваги дитячого мовного табору:

 • Напевно ви знаєте про те, чому потрібно вчити англійську з дитинства., Адже ні для кого не секрет, що в ранньому віці діти сприймають інформацію на порядок краще, ніж дорослі. Але це лише одна з причин. Головна ж в тому, що, опанувавши іноземну мову, ваша дитина отримує масу можливостей для того, щоб реалізувати себе в подальшому і отримувати за свою працю гідну оплату. Таким чином, вибравши табір англійської мови Jamm, ви не тільки подбаєте про те, щоб ваша дитина добре провів час канікул, але і отримав знання, які допоможуть йому в житті.

Ми все робимо для того, щоб дітям було цікаво вчитися, тому ви можете бути впевнені, що з нами ваша дитина захоче знати більше і засвоїть максимум інформації.

Як нам це вдається? Все гранично просто - ми починаємо гру, за правилами якої діти, розділившись на команди, прагнуть принести своїй команді перемогу, виконавши цікаві завдання, що мають на увазі живе вивчення мови і його практичне застосування.

Jammlish - перший в Україні дитячий англійський табір, де діти можуть вільно спілкуватися з носієм мови. Більш того, наші гості - це не звичайні люди, а представники бізнесу, які досягли успіху в США і готові поділитися своїм досвідом, прагненням до успіху і цілеспрямованість з дітьми.

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нашими консультантами!

Розташування табору

Адреса: Україна, Київська область, м Буча, вул. Інститутська 22 - готель «Зелена Буча».

Територія та інфраструктура табору

Територія дитячого табору розташована далеко від шуму столичних доріг, в оточенні соснових насаджень Бучі.

Щороку ми намагаємося прислухатися до побажань батьків і втілюємо в реальність нові ідеї і різні цікавинки. У цьому році на території таборів JAMM працюватимуть басейн і мотузковий парк!

Басейн.

Ми знаємо, як влітку в жаркий день хочеться скупатися в морській воді, щоб освіжитися і заряджати енергією разом зі своїми друзями. Саме тому цього літа ми встановлюємо на території табору каркасний басейн розміром 7 на 3,5 метра, з 32 куб. м. води, який дозволить провести час разом всій команді, поплавати, пограти у водні ігри, і просто поніжитися в солоній воді.

Вода в басейні буде проходити солегенератор і відповідати стандарту морської води, що корисно для підростаючих геніїв і виключає алергію на хлор, також вода в холодні дні буде проходити через проточний нагрівач і буде відповідати температурі комфортною для купання дітей.

Басейн буде огороджений і доступний під час розкладу для команд в супроводі вожатих і під наглядом нашого медперсоналу.

Мотузковий парк.

Ми знаємо, як важливо у віці 13-17 років розвивати свій кинестетический вид інтелекту. Тому цього літа ми створюємо мотузковий парк, який допоможе дітям зануритися в неймовірну пригоду проходячи безпечну і цікаву смугу перешкод.

Все це буде відбуватися при координації інструктора, діти будуть одягати страхувальну систему і шолом для проходження кожної з станцій, також важливим моментом є те, що висота всього парку від землі буде не вище 1 м, що дозволить зробити його ще більш безпечним.

Ця діяльність розвиває координацію рухів, дрібну моторику, логічне мислення та навички вирішення нестандартних ситуацій, а також дає можливість покращувати навички комунікації в роботі з інструктором.

Розміщення дітей

Розміщення в комфортабельних номерах по 2-4 людини.

Програма

У таборах JAMM ми розвиваємо навички та таланти дітей, вчимо працювати в команді, допомагаємо знайти свою місію в житті і йти до поставлених цілей.

Для досягнення цього ми слідуємо трьома методиками, які підкреслюють унікальність кожної дитини і допомагають розвивати їх сильні сторони, таким як:

 • Теорія множинного інтелекту;
 • Навчання навичкам 21-го століття;
 • Метод проектного навчання.

Всі учасники табору діляться на команди. Вашій дитині разом з його новими друзями представиться можливість скласти план розвитку міста. А також виступати за його честь, виблискуючи своїми талантами: граючи в спортивній команді, беручи участь в музичних і танцювальних конкурсах, розробляючи бізнес-проекти. У всьому цьому їм допоможуть спеціально приїхали з Америки Експерти.

Кожен житель виконує важливу роль в місті, а саме:

 • врядування та розвиток міста і його фінанси;
 • підприємництво: від ідеї до розвитку франшизи;
 • створення 3D моделі проекту для стартапу;
 • журналісти висвітлюють новини та займаються його PR`ом;
 • кожне місто також бореться за перше місце на талант-шоу.

Англійська з американськими бізнесменами:

 • Наші вчителі - це не просто носії англійської мови. У таборі Jammglish англійську мову дітям викладають професійні бізнесмени з Америки, представники однієї з найбільших американських корпорацій - мережі ресторанів Chick-fil-а (1 місце по продажах на ресторан, $ 5 млрд дохід в 2012 році). Команда Chick-fil-a викладатиме в таборі не тільки англійську мову. У дітей в таборі буде можливість отримати безліч майстер-класів та уроків по бізнесу, менеджменту та маркетингу від практикуючих бізнес-експертів.

12 годин практики англійської в день:

 • Ми створили атмосферу повного занурення в сучасну культуру США. Можливість практикуватися в розмовній англійській не тільки на уроках, а й цілий день в спілкуванні і роботі над безліччю проектів, які чекають дитину в Jammglish;
 • Ми відкриті для дітей з будь-яким рівнем англійської. Вожаті-перекладачі допоможуть і будуть поруч, щоб підказувати і підтримувати дитину в спілкуванні з американцями і один-іншому.

Навчання через взаємодію:

 • У нас немає нудних уроків за партою. Ми створюємо цікаві програми вивчення, через спілкування, взаємодія, спільну роботу і отримання навичок. Так само, як якщо б Ви відправили свою дитину в США.

Американські спортивні ігри:

 • Ми надаємо унікальні спортивні програми та інвентар з америки для гри в американський футбол, бейсбол і гольф.

Наші вожаті:

 • Більше 90% нашої команди - це діти, які виросли в наших таборах.
 • Вони відчували на собі нашу турботу і зараз дарують її тим дітям, які приїжджають після них.

Наші співробітники проходили стажування в таборах США та Канади. Співвідношення вожатих і підлітків - 2 до 14. Ми беремо тільки тих людей, у яких немає шкідливих звичок - наші вожаті не палять, не п'ють і не лаються матом.

Розклад дня

 • 8:00 On;
 • 8:45 Ранковий фітнес Jumba;
 • 9:00 Сніданок;
 • 9:40 - 11:00 Jump! Ранкова шоу-програма;
 • 11:00 Урок англійської мови;
 • 12:00 - 13:00 Майстер-класи Навчання за обраними напрямками: american news, start-up, show-business, city-administration, art;
 • 13:00 Обід;
 • 14:00 Урок англійської мови;
 • 16:00 Вільний час;
 • 16:30 Командообразовательние тренінги та спорт;
 • 17:30 Вільний час;
 • 18:00 вечеря;
 • 19:00 - 21:00 Night JAMM Вечірня шоу-програма;
 • 21:00 Дискусійні групи;
 • 23:00 Off.

Безпека

За безпекою стежить приватна служба охорони, і ніхто сторонній не може проникнути на територію табору JAMM.

З метою запобігання харчових отруєнь, прохання не привозити в табір будь-які продукти харчування. Для відвідування табору необхідно мати при собі документи, що посвідчують Вашу особу (паспорт, посвідчення водія).

Медичне обслуговування

На території бази також цілодобово знаходиться кваліфікований медперсонал.

Харчування

5-разове, збалансоване харчування.

Ціни і акції

Ціна путівки (7 днів) - 13 900 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання до 01.04.2020 - 12 500 грн.

* Ціни на путівки вказані в гривні, з урахуванням податків. JAMM Group залишає за собою право перегляду цін, у разі збільшення курсу валют і вартості енергоносіїв.

Знижки:

 • Сімейна знижка - 10% для придбання путівок для кількох дітей з однієї сім'ї;
 • Знижка за запрошення друзів - 5% від вартості Вашої путівки за кожного запрошеного Вами друга, який раніше не був в таборах JAMM, а також 5% для Вашого друга;
 • Знижка за запрошення друзів - 5% при покупці двох і більше путівок для 1 дитини.

Трансфер

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

База відпочинку знаходиться в 20 хвилинах їзди від Києва. Ви зможете легко дістатися з Києва як особистим транспортом, так і громадським.

Особистим транспортом:

 • Необхідно виїхати на Гостомельський шосе (траса E373 / M07). Побачивши знак «Український гуманітарний інститут» потрібно буде повернути на вулицю Революції. Якщо їдете з Києва - направо (якщо з боку Бородянки - наліво). Проїхавши 800 метрів повторно побачите знак «Український гуманітарний інститут», повертаєте наліво, проїжджаєте близько 500 метрів і праворуч бачите величезні літери JAMM.

Громадським транспортом:

 • Від ст.м. Мінська йде маршрутне таксі №421. Від ст.м. Академмістечко йде маршрутне таксі №381, 424. Проїжджаєте зупинку «вул. Революціонерів »і на наступній зупинці« вул. Тургенєва »- виходьте. Переходьте дорогу і йдете по вулиці Тургенєва 900 метрів до вказівного знаку «JAMM».

Часто задавані питання

Якщо ми реєструємося пізніше ніж за 30 днів до табору, скільки часу що б заплатити?

 • При реєстрації менше, ніж за 30 днів для зміни - термін повної оплати - 5 робочих днів, але не пізніше ніж 1й день табору.

Яка буде сума, якщо зареєструвалися в останній день дії ранньої вартості?

 • При внесенні передоплати в встановлені терміни, за Вами буде закріплена та вартість, яка була дійсна на момент реєстрації.

Якщо у нас помінялися плати, чи можна повернути оплату?

 • Для 100% повернення оплати Вам необхідно попередити нас по email не пізніше ніж за 30 днів до початку зміни.

Як можна оплатити табір?

 • Табір можна оплатити згідно з рахунком, який буде відправлений Вам після реєстрації. Зробити це можна через Ваш інтернет-банкінг (наприклад Приват24 через розділ оплати рахунків), в касі банку або в нашому офісі готівковим платежем.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Лагерь JAMM приглашает на зимние смены 2019-2020

Глеб Розенберг, директор лагерей JAMM, приглашает ребят на зимние смены и рассказывает, что интересного приготовил лагерь для детей Детальніше

26.11.2019

Інтерв'ю з Володимиром Пчолкіним, директором маркетингового відділу

Все про табір: історія, принципи, новинки сезону 2019 Детальніше

10.04.2019

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 10:32:14
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора