УВАГА! Програма табору "Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін

8,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Хмельницька область\с. Рудківці

УВАГА! Програма табору "Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

У минулому році "Майстерня виживання" навчила дітей принципам поведінки людини в умовах дикої природи, але ми все ще залишаємося учнями, прагнемо вдосконалювати себе, тому робимо крок вперед, щоб дізнаватися нові шляхи співіснування людини і природи. Вона може бути непередбачуваною і жорстокої, а в повсякденному житті ми створюємо для себе комфорт і зазвичай вибираємо простий шлях. Але, в реальності можуть настати обставини, від яких неможливо відмовитися, а потрібно виживати, і нам все ж треба робити відповідальний вибір. Перед учасниками з'являться нові виклики і завдання, як орієнтуватися в диких умовах. Так ось - запрошуємо вас в новий сезон Бушкрафт - "Дитя лісу" 2020!

Адреса:
Україна, с. Рудківці, база табору
Кількість місць:
120

Учасник подій

Kids Camp Fest 2017
2017

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін

Про табір

У минулому році "Майстерня виживання" навчила дітей принципам поведінки людини в умовах дикої природи, але ми все ще залишаємося учнями, прагнемо вдосконалювати себе, тому робимо крок вперед, щоб дізнаватися нові шляхи співіснування людини і природи. Вона може бути непередбачуваною і жорстокою, а в повсякденному житті ми створюємо для себе комфорт і зазвичай вибираємо простий шлях. Але, в реальності можуть настати обставини, від яких неможливо відмовитися, а потрібно виживати, і нам все ж треба робити відповідальний вибір. Перед учасниками з'являться нові виклики і завдання, як орієнтуватися в диких умовах. Так ось - запрошуємо вас в новий сезон Бушкрафт - "Дитя лісу" 2020!

Щодня в таборі, кемпер буде запропоновано відповісти на питання, пов'язані з виживанням в різних умовах, таким чином вони будуть визначати долю лідера або всієї команди. Якщо відповідь правильна - все залишається як є, а якщо немає - команда отримує особливе завданням, потім вони повинні виконати командою. Щодня дітей очікує невідома і унікальна пригода. Табір Бушкрафт - "Дитя лісу" - допоможе дітям проявити власну яскраву індивідуальність і розкриє можливості характеру кожного учасника.

Ми пропонуємо дітям прийняти виклик і дізнатися, до чого призведе вірний або помилковий вибір? Ти в світі природи! Як скажеш так і буде. Тобі вирішувати!

Зараз складно заохотити дітей виходити на вулицю, коли у них є повноцінний доступ до гаджетам. Але природа хотіла, щоб діти грали і дихали свіжим повітрям. Природа піднімає їх настрій і підтримує їх у здоровій формі.

Бушкрафт - про те, щоб дозволити дітям бути дітьми, навчитися взаємодіяти з чарівною природою. Їм потрібно бігати, підніматися, стрибати, експериментувати з саморобними пристроями, вчитися безпечно користуватися інструментами, бачити ризики і піклуватися про себе, вчитися поважати себе та інших, вчитися поважати природу, ділитися своїми почуттями, докладати зусиль, навіть якщо важко, не боятися викликів і будувати успішну комунікацію з однолітками.

ОСОБЛИВІ ФІШКИ ТАБОРУ БУШКРАФТ 2.0. Поринути в середу, виявити власні розумові здібності, навчитися нести відповідальність за свій вибір і відкривати можливості свого характеру. Подивитися в обличчя невідомого, перетворити виклики на пригоди! Ласкаво просимо в світ Бушкрафта!

 • 130 годин в лісі. Багато часу діти будуть проводити в лісі і на природі в цілому, дізнаючись нове або змагаючись в іграх. Чому це важливо? Як правило, діти залишаються на канікулах вдома і проводять час з великою різноманітністю комп'ютерних ігор. Але, сама природа сприяє здоровому розвитку, в результаті вони мають хороший сон, і тренують свій мозок ефективно мислити;
 • Металеві гуртки з вашим дизайном. Кожен кемпер придумає свій унікальний дизайн походовом гуртки і власноруч намалює малюнок. І потім, чаюючі з цієї кухлем взимку, дитина буде згадувати теплі емоції з літа. Ми дамо дітям можливість створювати щось нове;
 • Мілітарі день. Нарешті! На прохання багатьох учасників Карабін минулих сезонів, ми проведемо один день в атмосфері MILITARY: дисципліна, елементи армійського життя, стратегічні ігри, маскування і багато інших цікавих речей оживуть в цей день;
 • SOS квест. Всім відомий міжнародний сигнал SOS - є універсальним для всього світу, він може врятувати людину від форс-мажору, коли прогулянка на природі або похід перетворюються в небезпечну ситуацію, яка загрожує життю або здоров'ю. Тому учасники навчаться робити гігантські сигнали з природних матеріалів у форматі змагань між командами;
 • Нові Лайфхак по виживанню. Учасники дізнаються про нових і цікавих корисних навичках Бушкрафта, а головне навчаться практикувати виживання і практично вчитися піклуватися про себе в умовах природи;
 • Шаурма Challenge. У неймовірною атмосфері вечірнього загальнотабірних вогнища кемпери поборються командами в кулінарних здібностях смачною, самої представницької, незвичайної шарурми. І потім, звичайно ж, насолодяться своїми шедеврами!
 • Нічний Torch Фест. Багато з нас бачили пригодницькі фільми, де відважні герої в свої руках тримали смолоскипи, які їм висвітлювали дорогу, допомогли дістатися до скарбу, або відлякували хижаків. Учасники дізнаються, які існують методи виготовлення факелів в умовах природи, а також продемонструють їх на вечірньому захоплюючому фестивалі;
 • Похід "Безпощадная стежка". Всім табором ми відправимося в похід місцевим заповідником, який буде наповнений різноманітними завданнями для команд. Знайти, приготувати, нести, добути, розпалити - це тільки частина цікавих заходів, які стануть незабутньою пригодою для кожної дитини;
 • Риболовля. Річка Дністер, це частина заповідної території табору, тому рибальство тут дуже популярно. А чому б не спробувати і нашим учасникам навчитися робити вудки, щоб спробувати власноруч впіймати рибу.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Рудківці.

Важливим фактором для оздоровлення та відпочинку є екологія. Саме за таким принципом і вибрана ця мальовнича місцевість для розміщення бази. Далеко від сіл, кам'яних джунглів і заводів, на чистому повітрі і схилах річки Дністер, серед хвойного лісу і квітучих луків - розташована база ЕЦ Карабін.

Розміщення дітей

На базі ЕЦ Карабін знаходиться 6 будинків на 14 місць. Зазвичай ми розміщуємо в них самих маленьких дітей. Також розміщені 5 великих наметів на 16 місць, де розташовані двоповерхові ліжка.

На території є літні душові кабінки, ввечері завжди є гаряча вода. По всій території розташовано 8 біотуалетів, в яких проводиться прибирання два рази на день. Територія бази обгороджена мережевим парканом і цілодобово охороняється.

Програма

ОСОБЛИВОСТІ ТАБОРУ

ТРЕНІНГ "ВИКЛИК ПРИЙНЯТО". Протягом табору ми допоможемо учасникам зрозуміти як кинути виклик собі, щоб змінити своє життя. Як навчитися приймати рішення в п'яти сферах всебічного розвитку особистості і діяти вже зараз. Виклик - це доказ того, що ми здатні чогось досягти або вийти переможцем в різних обставинах життя, що стоять перед нами.

 • СТАНЬ ЦИМ ІНШОМУ І формує здорове оточення ЗАМІСТЬ ТОКСИЧНОГО НАВКОЛО СЕБЕ! Оточення вирішує все. Люди, які оточують нас, свідомо чи несвідомо, формують нас. Як тільки уберегтися від токсичного компанії, але і створити навколо себе оточення, яке буде стимулювати кожного учасника до персонального росту.
 • ВИКОРИСТОВУЙ максимальний час, який ПОВИНЕН КОЖЕН ДЕНЬ ДЛЯ РОЗВИТКУ СВОГО МОЗКУ! Тренуй свій мозок. Інтелект - це здатність мозку обробляти інформацію в такому обсязі і з такою швидкістю, щоб максимально ефективно вирішувати поставлені завдання і складності. Наша мета показати переваги навчання і попередити про те, що може блокувати їх розумові здібності.
 • Вчися доводити почате до кінця, НАВІТЬ ЯКЩО НЕ ВИХОДИТЬ З ПЕРШОЇ СПРОБИ ТА НЕ піддавайся смутку!
  У житті бувають моменти, коли нічого не виходить або все йде не так, як хотілося б. Тоді хочеться опустити руки і просто плисти за течією, здатися, образитися і жаліти себе. Але важливо розуміти, що всі зміни в житті відбуваються не просто так. Кожен великий успіх вимагає, щоб була присутня гідна боротьба з обставинами.
 • Почніть пошук ЦІННОСТЕЙ, ЯКІ МОЖУТЬ СТАТИ орієнтиром для твого життя!
  Завжди актуальне питання "На яких цінностях базується мій світогляд?». Цінності є міцним фундаментом людяності, які фільтрують всі наші рішення. Саме цінності визначають поведінку і дії кожного. А тверді переконання роблять наше життя прикладом для інших.
 • БУДЬ ЛІДЕРОМ, ЯКИЙ БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І послужить прикладом для інших!
  Будь командним гравцем, співпрацює, знайди своє місце серед однолітків. Свого часу кожен з нас починає свій пошук і відчуває свій творчий хист у командній роботі, набуває досвід співпраці серед своїх однолітків.
 • Розвивайте фізичні здібності самодисципліни і досягає максимальної РЕЗУЛЬТАТ! Встановлюй свої власні рекорди. Поняття здоров'я включає: харчування, сон, позитивне мислення, оточення, імунітет, емоції і екологія. Бути сильним і здоровим можна завдяки самодисципліні, яка може сприяти розвитку і допомагати нам відмовлятися від шкідливого.
 • Наповнюємо СЕБЕ тими емоціями, які допомагають зробити правильний вибір!
  Ми відчуваємо, що самі по собі генеруємо. Навіть якщо ситуація одна і та ж, ставлення до неї - це твійвібір: для кого-то - виклик, для інших - знак того, що все пропало. Життя - це набір картинок, які змінюються протягом дня. І нам вибирати, яку емоцію дістати зі своєї «скарбнички». А дістати ми можемо то, чим наповнені.
 • ТРЕНІНГ "ВИКЛИК ПРИЙНЯТО" стане головною темою обговорення З УЧАСНИКАМИ СЕЗОНУ 2020!
  Складний виклик - це виклик собі. Щодня кемпери, в певному сенсі, зіткнуться зі своїми страхами, поганими думками, небажанням робити те, що їх дисциплінує і робить краще. Той, хто кидає виклик собі, підключає крім знань, інтуїції, виходить за межі чогось звичного усвідомлено.

Загальні ФІШКИ СЕЗОНУ 2020. Готуйтеся, тому що літо буде яскравим! І так як наша мета - дарувати незабутні враження кемпер, ми постійно вибираємо найцікавіші активності, щоб проводити неймовірні літні табори, в які хочеться повертатися. Ось деякі фішки сезону, від яких учасники в захваті, і які ми вирішили повторити в сезоні 2020.

 • Скелелазіння. Учасники спробують свої сили в скелелазінні в умовах дикої природи нашої заповідної місцевості.
 • Змагання при проходженні екстрим станції. Екстрім станції не просто подарують масу емоцій при проходженні, а й мати цікаві завдання, де кожна секунда або рух відіграють вирішальну роль.
 • Книга рекордів КАРАБІН. Починаємо книгу рекордів табору, де будуть записані кращі результати учасників з різних активностей або креативних завданнях, таких як скелелазіння, побудова вежі з ящиків і інші.
 • T-REX GAME. Зіграємо в загальнотабірну гру, використовуючи веселе надувна екіпіровки.
 • Креативні і цікаві завдання дня. Творчі завдання, де треба щось придумати, побудувати, уявити, подолати, створити - завжди були, є і будуть "вишенькою на торті" для учасників табору.
 • Настільний теніс у вільний час буде приємною хвилиною простого атмосферного часу відпочинку і спілкування між учасниками.

25 ФІШОК НАШОЇ БАЗИ:

На базі ЕЦ Карабін розташовані різні ігрові майданчики. Ми поділяємо їх на водні і наземні. Більшість цих станцій включено в програму кожного з наших таборів. На кожній станції завжди є досвідчений інструктор, який піклується про безпеку.

Ми створили оригінальні активності та ігрові майданчики, які розташовані по всій території бази, щоб вільний час кожна команда змогла провести в захоплюючій атмосфері: студія оригінальних ігор; тетербол; волейбольний квадрат; корнхол; disk golf; leader ball; футбол; волейбол; надводний батут; надводний килим; каяки; zip-line; ящики; cкеледром; eкстрим гойдалки; стрибок віри; луки; gaga ball; foosball; футбол в бочках; teambuilding; banan; водна таблетка; стрибки з вишки.

Харчування

На території бази є стаціонарна їдальня, харчування 5 разів на день (сніданок, обід, снек, вечеря, снек).

Безпека

Територія бази обгороджена мережевим парканом і цілодобово охороняється.

Медичне обслуговування

На території обладнаний медпункт, і завжди в доступі є лікар / медсестра, так само все лідера і інструктора проходять навчання з першої медичної допомоги.

Надаємо медичні страховки кожному учаснику!

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна за зміну - 7 900 грн.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Залізн. проїзд: Київ - Хмельницький / Дунаївці - Київ (орієнтовно 1000 грн) + автобусний трансфер: Хмельницький / Дунаєвець - база - Хмельницький / Дунаївці (входить у вартість). Або можна підсісти в автобус з м Хмельницький і повернутися назад (орієнтовно 400грн).

Дати трансферів з Києва:

 • виїзд 02.08.2020, приїзд 12.08.2020.

Перелік необхідних документів

Які документи необхідні:

 • свідоцтво про народження;
 • довіреність (зразок буде відправлений на e-mail);
 • медична довідка форми 079/0 (береться за 15 днів до початку табору);
 • довідка про епідеміологічне оточення (береться за 3 дні до початку зміни).

Перелік необхідних речей

Які речі необхідно взяти в табір:

 • одяг і взуття по сезону, включаючи теплі речі (светр і куртку);
 • взуття (кілька пар взуття, гумові тапочки для душу, можна crocs);
 • спортивний одяг і взуття;
 • засоби особистої гігієни: рушник, мило, зубну пасту і щітку, шампунь, носовички (краще одноразові);
 • предмети особистої гігієни для дівчаток;
 • кепка / бандана від сонця;
 • купальник (для дівчаток) або плавки (для хлопчиків);
 • шкарпетки (тонкі, теплі) та спідню білизну в достатній кількості на 9 днів;
 • дощовик;
 • кишенькові гроші;
 • засоби для засмаги та від комарів;
 • наряд для вечірки (* в залежності від заїзду);
 • комплект одягу для TrashGame (щось, що не шкода викинути);
 • ліхтарик + батарейки;
 • пляшка з клапаном.

Зв'язок з дитиною

У таборі Бушкрафт діє особливе обмеження на використання мобільних телефонів. Щоб зацікавити дітей у творчій і спільної діяльності, яка вимагає максимальної концентрації, ми просимо Вас підтримати наші умови і не давати дитині телефон з собою в табір. Але, якщо Ви вирішили дати дитині телефон з собою, ми будемо зберігати їх гаджет під наглядом, і один раз в день, з 19: 00-20: 00, дитина матиме можливість прийняти свій телефон і використовувати його у власних потребах.

Щодня на наших сторінках в Facebook і Instagram ми будемо викладати фотографії з різних подій, які будуть відбуватися в таборі. Додатково ми надішлемо Вам два номери телефону (координатора і лідера групи, в якій буде перебувати ваша дитина).

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін?

Тривалість зміни складає 9 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін?

Батьки оцінили табір на 9,7 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін?

Табір приймає дітей 9 - 16 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Бушкрафт 2.0. Дитя лісу. Від Екстрим-центру Карабін

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 13:10:37