Дитячий табiр La La Wood - табір у Закарпатті з практикою англійської мови

21 800 грн
9,2
із 10
оцінка організатора
16 відгуків

Україна \ Карпати \ с. Вишка (Закарпатська область)

La La Wood – La La Wood — затишний табір в Карпатах з акцентом на практику розмовної англійської мови. У зміні 60 діток, з якими працюють 7 дипломованих педагогів. В таборі цілодобово присутній лікар. Це яскрава літня пригода, що надовго залишиться в серці дитини! У вартість включено абсолютно все, програма туру не передбачає додаткових витрат.

Адреса:
Україна, с. Вишка (Закарпатська область), готельний копмлекс "Новий сезон"
Кількість місць:
50
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2024
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
07.07.24 - 17.07.24
(11 днів)
2 зміна
19.07.24 - 29.07.24
(11 днів)
21 800 грн
Є місця
8 місць
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір La La Wood - табір у Закарпатті з практикою англійської мови

Про табір

La La Wood — затишний табір в Карпатах з акцентом на практику розмовної англійської мови. У зміні 50 діток, з якими працюють 7 дипломованих педагогів. В таборі цілодобово присутній лікар.

Це яскрава літня пригода, що надовго залишиться в серці дитини! У вартість включено абсолютно все, програма туру не передбачає додаткових витрат.

Програма табору містить 30 годин розмовної англійської та розрахована на дітей віком 9-14 років з будь-яким рівнем володіння мовою. У зміні 50 діток, які розділені на групи по 9-10 осіб для максимальної ефективності програми. З дітьми працюють дипломовані педагоги, викладачі мовних шкіл.

Наш табір проходить щорічно з 2016 року, має цікаву концепцію і багаторічний бекграунд у наданні унікального досвіду для дітей. Ми об'єднуємо ефективне навчання, інтелектуальний розвиток, активний відпочинок та оздоровлення в єдину концепцію табору. Позитивна атмосфера та авторські методики вивчення англійської мови роблять навчання легким і захоплюючим для дітей. Наша програма включає безліч спортивних, творчих та інтелектуальних активностей на свіжому повітрі. Ми прагнемо розвивати та надихати дітей через широке розмаїття вражаючих заходів, подій і пригод.

Табір La La Wood — це:

 • Обмежена кількість учасників: Ми обмежуємо кількість дітей у зміні до 60 осіб. Це дозволяє нам надати індивідуальний підхід до кожної дитини.
 • Самостійність та відсутність примусу: Наша методика базується на відсутності примусу. Діти обирають активності, які їх цікавлять, і беруть на себе відповідальність за свої дії.
 • Розкриття потенціалу та талантів: Ми спрямовуємо всі зусилля на розкриття потенціалу та талантів кожної дитини. Наш підхід дозволяє їм вибирати та розвивати те, що їх найбільше цікавить.
 • Внутрішня мотивація: Ми формуємо внутрішню мотивацію дітей, стимулюючи їх цікавість та любов до вивчення англійської мови. Це надає надзвичайно цінний навчальний досвід для майбутнього.

Наш табір - це місце, де діти не лише корисно відпочивають, але і ростуть як особистості, розкриваючи свій потенціал і впевненість у собі.

А ще La La Wood - це нові друзі, нові скіли, знання і досвід, яскраві емоції та враження, незабутня атмосфера табору з вечірніми шоу і дискотеками, затишними посиденьками біля вогнища, піснями під гітару, веселощами в басейні, походами в ліс, цікавими поїздками і походами до місцевих краєвидів, драйв, азарт, перемоги, новий досвід та просто щастя - все, що потрібно, щоб запам'ятати цей час надовго і повернутися ще багато разів!

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Вишка (Закарпатська область), готельний копмлекс "Новий сезон"

Табір проходить в селищі Вишка Закарпатської області. Наша локація - це безпечний екологічний закритий котеджний комплекс, розташований в самому серці Карпат на березі річки Вишка, у мальовничій долині, серед казкових лісів Ужанського національного природного парку. Табір оточують казкові пейзажі та найчистіше в Україні повітря. Це ідеальне місце, де діти можуть насолоджуватися природою, практикувати англійську мову, активно, весело і корисно проводити час з друзями.

Територія

Готельний комплекс, де проходить табір, розташований біля курорту Красія в селі Вишка Закарпатської області. Наша локація - це безпечний закритий котеджний комплекс, розташований в самому серці Карпат на березі річки Вишка, у мальовничій долині, серед казкових лісів Ужанського національного природного парку. Комплекс оточують надзвичайно мальовничі пейзажі і кришталево чисте повітря. 

Безпечне та затишне місце для відпочинку, оздоровлення та отримання нових знань у неформальній, затишній атмосфері.

На території комплексу розташовано:

 • 9 котеджів з дво-, три- і чотиримісними номерами (всі номери мають санвузли);
 • ресторан з просторою залою, який готує смачні страви національної української кухні;
 • величезний басейн з чистою джерельною водою;
 • альтанки для занять, майстер-класів та заходів на свіжому повітрі;
 • двоповерхова лазня;
 • спортивний майданчик і тенісний корт для проведення спортивних активностей;
 • покриття Wi-Fi по всій території.

Проживання дітей

Діти проживають у кімнатах по 2-3-4 особи в номері. У кожному номері готелю є шафа для одягу, балкон із видом на гори, окрема ванна кімната (умивальник, туалет, душова кабіна). Усі номери укомплектовані рушниками, постільною білизною, феном.

Розміщення дітей у кімнатах відбувається за віком і статтю, а також у відповідності до команди.

Програма

Концепція нашого табору включає в себе ефективну мовну практику, інтелектуальний розвиток, активний відпочинок та оздоровлення. Окрім 30 годин англійської, наша програма насичена різноманітними спортивними, творчими та інтелектуальними активностями. Ми прагнемо до всебічного розвитку кожної дитини, виявлення та розкриття їхніх талантів, творчих здібностей, формування нестандартного мислення, розвитку лідерських якостей та вміння самостійно приймати рішення.

Наша програма розробляється командою досвідчених педагогів, психологів та івент-менеджерів, і щорічно вона поповнюється та вдосконалюється. Ми стежимо за актуальними інтересами дітей, виходячи з популярних ігор, фільмів, дитячих серіалів та інших захоплень, щоб наша програма була максимально захоплюючою, цікавою та легко сприймалася дітьми. Наша мета - зробити час, проведений в La La Wood незабутнім та корисним для розвитку кожної дитини.

Програма кожної зміни включає:

 • 30 годин практики розмовної англійської мови з дипломованими педагогами та викладачами мовних шкіл. Навчання проходить у нестандартному форматі у вигляді ігор, квестів, змагань та конкурсів, перегляду фільмів та відеороликів, тематичних розмовних вечорів та багато іншого;
 • інтелектуальні тренінги з фінансової грамотності для дітей, з управління бізнес-проектами і основ інвестування;
 • цікаві та захоплюючі авторські інтелектуальні ігри та квести, спрямовані на формування та розвиток soft-skills, нестандартного мислення та лідерських якостей;
 • творчі майстер-класи, що розвивають фантазію, уяву і створюють чудовий настрій;
 • дуже важливі для відпочинку та оздоровлення спортивні заходи: щоденна зарядка, купання в басейні (двічі на день за приятливих погодних умов), стрільба з луків, волейбол, спортивні змагання, ігри та турніри;
 • походи у ліс, квести, спортивне орієнтування;
 • пікніки з дотриманням санітарних норм;
 • екскурсія-підйом на гору Красія на панорамному оглядовому підйомнику “Красія”;
 • екскурсія-фотоквест до історичного центра Ужгорода - одного з найстаріших міст України, де ми будемо полювати на міні-скульптури, що сховалися серед мальовничих архітектурних пейзажів міста;
 • екскурсія до Невицького замку - одного з найстаріших, найбільш загадкових і містичних замків Закарпаття. Ця споруда має історія ще з ХІІ сторіччя, і кажуть, що саме цей замок надихнув Жюля Верна на його роман “Замок у Карпатах”.
 • вечірні вистави, виступи та вечірки (включають неформальну практику англійської мови);
 • вечірні кінопокази на свіжому повітрі у зручних крісло-мішках під зоряним небом (включають неформальну практику англійської мови);
 • атмосферні вечори біля багаття, маршмеллоу-барбекю, пісні під гітару та захоплюючі історії.

Англомовне середовище

У нашому літньому таборі La La Wood кожного дня, приблизно 3 години, наші юні мовознавці поринають у світ англійської через захоплюючі та інтерактивні ігри та активності, які ідеально підходять для літнього відпочинку.

Ми проводимо розмовні клуби, де кожна дитина може вільно висловлювати свої думки та вдосконалювати навички спілкування. Наші квести та кабуми - це не лише веселощі, а й чудова можливість навчитися працювати в команді, використовуючи англійську як засіб для досягнення спільної мети. А що може бути краще за перегляд англомовних фільмів та мультфільмів під відкрите небо? Або ж спів пісень англійською, що допомагає не лише покращити вимову, а й зануритися у культуру англомовних країн.

Усі ці активності проводяться дипломованими педагогами з досвідом викладання англійської мови дітям. Вони знають, як зробити навчання не лише корисним, а й надзвичайно цікавим. Поза англійськими активностями наші педагоги спілкуються з дітьми українською, щоб забезпечити комфортне та зрозуміле середовище для кожного. Такий підхід дозволяє дітям відчувати себе впевнено та з комфортом використовувати англійську мову.

Команда

З дітьми працюють тимліди - дипломовані педагоги, викладачі мовних шкіл. Ми приймаємо в нашу команду лише професіоналів та людей, закоханих у свою справу, тому що робота з дітьми – це особлива професійна діяльність, яка потребує повної віддачі та високого рівня підготовки.

За групою з 9-10 дітей закріплений 1 дорослий, тому кожна дитина має можливість безпосередньо звернутися до тимліду абсолютно з будь-яким питанням, вона буде почута і зрозуміла. Діти завжди перебувають у полі зору тимлідів.

Наші викладачі мають досвід роботи з дітьми понад 5 років, проходять спеціальну підготовку та курси надання першої допомоги в рамках програми Червоного Хреста перед початком сезону.

Всі наші тимліди – веселі, чуйні, уважні та легкі на підйом люди, здатні створити довірчу атмосферу та налагодити особливий зв'язок із дітьми.

Розклад дня

Програма кожного дня індивідуальна та залежить від тематики дня та запланованих заходів. В узагальненому вигляді виглядає так:

 • 08.30 Підйом, гігієнічні процедури; 
 • 08.45 Ранкова розминка, що бадьорить; 
 • 09.00 Смачний сніданок; 
 • 09.45 Презентація та обговорення теми дня (англійською); 
 • 11:00 Спортивні активності, походи, розваги в басейні; 
 • 13.00 Ситний обід; 
 • 13.40 Вільний час, відпочинок; 
 • 14.30 Творчі майстер-класи; 
 • 15.30 Захоплюючі квести, ігри, заняття; 
 • 16.45 Полуденок (фрукти, печиво, соки). 
 • 17.00 Купання в басейні під наглядом тимлідів;
 • 18.00 Підготовка до вечірнього заходу (англійською); 
 • 19.00 Апетитна вечеря; 
 • 19:40 Час для прийому душа, переодягання на вечір; 
 • 20.30 Вечірній захід (англійською); 
 • 21.15 Друга вечеря (йогурт, кефір, чай, кекси).
 • 21.30 Вечірні посиденьки біля вогнища, пісні, story-telling (англійською); 
 • 22.00 Підготовка до сна; 
 • 22:30 Відбій.

Харчування

У ресторані складено спеціальне меню для дітей шкільного віку. Страви гуцульскої та європейської кухні з натуральних екологічно чистих продуктів. Усі страви складено з урахуванням рекомендацій щодо здорового харчування Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я.

У таборі встановлено 5-разовий прийом їжі: сніданок, обід, вечерю та 2 перекуси (фрукти, ягоди, печиво, свіжі кисло-молочні продукти). Діти їдять смачно та різноманітно.

У меню постійно присутні:

 • перші страви;
 • рибні та м'ясні страви;
 • молочні продукти;
 • сезонні овочі та фрукти;
 • свіжі ягоди;
 • свіжа випічка;
 • великий вибір напоїв;

Для дітей з певними особливостями харчування ми розробляємо індивідуальне меню:

 • "Дієта №5";
 • вегетаріанська кухня;
 • раціон без аглютиногену;
 • виключення продуктів, які викликають алергію в дитини чи інші рекомендації лікаря.

Безпека

Адміністрація дитячого табору La La Wood приділяє особливу увагу безпеці дітей під час перебування в таборі:

 • територія готельного комплексу закрита, огороджена та цілодобово охороняється. На території комплекса ведеться постійне відеоспостереження;
 • підчас нічного відпочинку за територією готелю і всього комплекса спостерігає нічний черговий;
 • тимліди цілодобово перебувають поруч із дітьми та супроводжують на всі заходи;
 • адміністрація табору і медпрацівник завжди на зв'язку з батьками;
 • щоденні відео/фото-звіти на наших соціальних ресурсах, у месенджері батькам.

Медичне обслуговування

У таборі цілодобово перебуває лікар і є необхідний мінімум надання першої медичної допомоги. За 6 км від готелю в с. Кострино є медичний заклад, при необхідності і з дозволу батьків завжди готові доставити туди дитину.

Лікар проводить температурний скринінг дітей та дорослих, стежить за дотриманням медичних та санітарних норм на території комплекса, контролює наявність санітайзерів та режим провітрювання приміщень. Лікар контролює прийом ліків дітьми у разі, якщо дитина повинна приймати ліки протягом відпочинку, також відповідає за дотримання обмежень у харчуванні для дітей з алергією та непереносимістю.

Усі діти застраховані, страховка поширюється на час трансферу та перебування у таборі.

Ціни та акції

Вартість – 21 800 грн.

Увага! Тільки для клієнтів порталу childcamp.com.ua до 15.06 вартість - 19 800 грн!

У вартість включено:

 • проживання у 2-3-4 місних номерах готельного комплексу;
 • 5-разове харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря та друга вечеря;
 • 30 годин практики розмовної англійської мови;
 • безліч спортивних, інтелектуальних та творчих заходів усередині програми табору, включаючи все необхідне спорядження та матеріали;
 • 3 виїзні екскурсії за програмою зміни, включаючи всі вхідні квитки;
 • страхування 24/7 на весь термін перебування дитини на таборі, включаючи трансфер;
 • фірмові аксесуари La La Wood;
 • фото та відеоматеріали;

У вартість не входить:

 • трансфер;
 • витрати на сувеніри підчас екскурсій.
Замовити!

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Трансфер: Київ, Львів, Ужгород – табір – Ужгород, Київ, Львів, оплачується додатково.

Виїзд з Києва за день до початку зміни, приїзд до Києва - на наступний день після закінчення зміни.

Трансфер з/у Києва - 2 000 грн, включає:

 • супровід вожатих;
 • залізничні квитки (купе) Київ-Кострино-Київ;
 • проїзд автобусом вокзал-готель-вокзал;
 • харчування в потязі на зворотному шляху;
 • туристичне страхування.

Трансфер зі/до Львова - 900 грн, включає:

 • супровід вожатих;
 • залізничні квитки (купе) Львів-Кострино-Львів;
 • проїзд автобусом вокзал-готель-вокзал;
 • туристичне страхування.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір La La Wood - табір у Закарпатті з практикою англійської мови?

Ціна путівки складає 21 800 грн. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі La La Wood - табір у Закарпатті з практикою англійської мови?

Тривалість зміни складає 11 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір La La Wood - табір у Закарпатті з практикою англійської мови?

Табір приймає дітей 9 - 14 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір La La Wood - табір у Закарпатті з практикою англійської мови

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 21:17:55