Дитячий табiр Лазурит Кемп

від 5 000 грн
зміни скасовані
9,5
із 10
оцінка організатора
1 відгук

Україна\Херсонська область\Красне

Царством ласкавого сонця та цілющого клімату називають Скадовський район, що розкинувся серед вільних таврійських степів на лазурному березі Чорного моря. Це благодатний куточок, привертає дорослих і дітей бездоганною репутацією курортологічна властивостей: теплим і рівним кліматом, цілющим, унікальним по насиченості повітрям на стику степу і моря, чистими прибережними водами.

Адреса:
Україна, Красне, вулиця Приморська, 8.
Кількість місць:
180
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
01.06.22 - 14.06.22
(14 днів)
2 зміна
17.06.22 - 30.06.22
(14 днів)
3 зміна
03.07.22 - 16.07.22
(14 днів)
4 зміна
19.07.22 - 01.08.22
(14 днів)
5 зміна
04.08.22 - 17.08.22
(14 днів)
6 зміна
20.08.22 - 29.08.22
(10 днів)
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Лазурит Кемп

Про табір

Царством ласкавого сонця та цілющого клімату називають Скадовський район, що розкинувся серед привільних Таврії степів на лазурному березі Чорного моря. Це благодатний куточок, привертає дорослих і дітей бездоганною репутацією курортологічна властивостей: теплим і рівним кліматом, цілющим, унікальним по насиченості повітрям на стику степу і моря, чистими прибережними водами. Уздовж Скадовського берегової лінії знаходиться затишний селище - Червоне, в якому розташований Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лазурит Кемп».

Розташування табору

Адреса: Україна, Красне, вулиця Приморська, 8.

Табір розташований на березі (перша лінія) Джарилгацької затоки Чорного моря, води якого містять велику кількість йодистих і бромистих солей більш сконцентрованих, ніж у відкритому морі. Вода в затоці прогрівається протягом усього літа до температури від 22 до 28 0 С, а її лікувальні грязі відомі з давніх часів.

Інфраструктура

Інфраструктура:

 • Територія ДЗОВ «Лазурит Кемп» є прекрасним парком загальною площею 4 га, з квітковими клумбами та розарієм.
 • Розрахований на одночасне перебування в ньому до 180 дітей, на території якого розташовані 3 одноповерхові корпуси, клуб з майданчиком для дискотек, їдальня на 240 місць, медичний корпус, майданчик для багаття, криті альтанки, кімнати для проведення гурткової роботи, стадіон, дитяче кафе, різні фотозоні та інші розважальні майданчики.
 • Територія санаторію обгороджена і знаходиться під охороною, освітлена у вечірній і нічний час.

Пляж

Дитячий табір «Лазурит Кемп» має свій власний піщаний пляж зі своєю рятувальною службою.

Пляж обладнаний:

 • навісами,
 • душовими,
 • кабінками для перевдягання
 • питним фонтанчиком, з яким можна втамувати спрагу не відриваючись від цікавих занять.

ручний вихід в море. Глибина моря протягом 10 метрів від берега 0,5-1 метр. Територія для купання дітей виділяється буйками. Купання та прийом сонячних ванн контролює лікар. Купання проводиться під контролем, інструктора з фізкультури, матросів-рятувальників і вожатих. Пляжний сезон триває з середини травня до кінця вересня.

Проживання дітей

Розміщення дітей в умовах карантину відповідно до вимог Головного санітарного лікаря - до 3 осіб в кімнаті.

Кімнати укомплектовані меблями:

 • ліжко,
 • шафа,
 • тумбочка,
 • стілець,
 • стіл.

Душ, туалет, умивальник розташовані на поверсі.

Гаряча і холодна вода цілодобово.

У холах є телевізори, територія табору охоплена покриттям Wi-Fi з бездротовим високошвидкісним інтернетом.

Є можливість організованого відпочинку для дітей з батьками.

Діти з обмеженими можливостями разом з супроводжуючими їх особами забезпечуються окремими кімнатами. Табір повністю задовольняє потреби людей, які потребують особливої уваги.

Програма

Дозвілля

Програма культурно-масових заходів побудована так, що кожен день проводяться розважальні заходи різних форм. Дітям надана можливість продемонструвати свої таланти та здібності при підготовці виступів загону, номерів художньої самодіяльності, конкурсів, фестивалів тощо. Щовечора проводяться дискотеки, і тематичні танцювальні вечори, що дозволяє проявити та виразити всім дітям.

Однією з форм виховної роботи в оздоровчому закладі є організація екскурсій, в ході яких діти засвоюють знання шляхом виходу до місця розміщення об'єктів, що вивчаються і безпосередньо знайомляться з ними.

Оздоровчий заклад розміщено поруч з Джарилгацької затоки, що сприяє проведенню пішохідних екскурсій та туристичних заходів на узбережжі затоки Чорного моря з метою вивчення природи рідного краю, географічних особливостей розташування закладу, екологічного стану територій, прищеплення любові до рідної країни.

Заклад оздоровлення організовує виїзні автобусні екскурсії в межах Херсонської області: в місто Скадовськ, де діти відвідують Національний краєзнавчий музей, будиночок, де все навпаки, аквапарк і дитячі атракціони.

Харчування

На території розташована прекрасна простора їдальня з гарною українською кухнею. Дітей обслуговують майстри своєї справи - кваліфіковані кухарі та кондитери, а сервіровку столів роблять офіціанти.

Широкий асортимент страв: 

 • кондитерська випічка,
 • смачні овочі та фрукти.

5-ти разове, збалансоване харчування дадуть дитині заряд бадьорості та енергії на весь день. Щодня на столі будуть свіжі фрукти та натуральні соки. Ну а незвичайний «Місто на стіл» - включає в себе різні овочі (морква, буряк, цибуля, солодкий перець, часник, зелень) - виконаний у вигляді «шведського столу» не залишить байдужим нікого.

В меню екологічно чисті продукти:

 • кавуни,
 • дині,
 • овочі,
 • фрукти.

Продукти мають всі відповідні сертифікати якості. Контроль за якістю харчування і продуктів здійснюється районної Держпродспожівслужбою. З метою контролю якості харчування, на підприємстві дотримуються нормативів з придбання якісної сировини, умов зберігання, норм санітарно-гігієнічних вимог в процесі технологічної обробки, умов реалізації та ін. Якість контролюється на кожному етапі виробництва, починаючи з надходження продуктів, за що відповідає комірник, безпосередньо на кухні процес контролює шеф-кухар, стан подачі готових страв, їх оформлення та інше контролює завідувач залу. Директор відповідає за матеріально-технічне забезпечення харчоблоку. Медсестра відповідає за якість продуктів, що надходять в харчоблоку, умови їх зберігання, дотримання санітарного стану харчоблоку та їдальні, складання щоденних меню, контролює закладки продуктів відповідно до норм, якість і вихід страв, що готуються дотримання персоналом кухні санітарно-гігієнічних правил, організовує і контролює виконання призначень дієтхарчування дітей, веде облік виконання норм харчування, періодично проводить розрахунок хімічного складу раціонів.

Медичне обслуговування

У медичному кабінеті, який знаходиться на території закладу, проводяться стандартні медичні процедури, регламентовані МОЗ. Також в закладі впроваджуються нові методи терапії, спрямовані на боротьбу зі стресовими ситуаціями в житті дитини та їх адаптацію до сучасності: пальчикова гімнастика, дихальна і звукова гімнастика, Гідроаеробіка, психогімнастика (вправи, ігри, етюди, пантоміми) і ін. Оздоровчі технології, що використовуються в профілактично лікувальною метою: фітотерапія; ароматерапія (ароматизація приміщення); вітамінотерапія (вітамінізація страв). Оздоровчі технології терапевтичного спрямування:

 • арттерапія,
 • пісочна терапія,
 • ігрова терапія,
 • сміхотерапія,
 • музична терапія,
 • кольоротерапія,
 • тощо.

Для зазначених заходів призначені окремі приміщення.

Ранкова зарядка на березі моря, яка проходить під наглядом медиків за участю інструкторів з фізкультури та плавання.

Для надання медичної допомоги укладено договір з КЗ Скадовська центральна районна лікарня, згідно з яким, у разі необхідності, надаються умови стаціонару для дітей, які відпочивають в установі.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціни змін:

 • 14 днів - від 6 500 грн;
 • 10 днів - 5 000 грн.

Є можливість організованого відпочинку для дітей з батьками.

Діти до 4-х років - безкоштовно.

Постійним клієнтам знижка 10%.

Трансфер

Трансфер дітей відбувається від авто- та залізн. вокзалів міст: Херсон і Миколаїв, або найближчих автостанцій.

Необхідні документи

Необхідні документи:

 • Путівка;
 • Довідка про епідеміологічне оточення дитини;
 • Довідка за формою 79 / в;
 • Копія свідоцтва про народження;
 • Довідка пільгової категорії (при наявності);
 • Більш детальна інформація вказана на звороті путівки в табір.

Зв'язок з дитиною

Зв'язок з дитиною здійснюється за допомогою дзвінків на мобільний телефон адміністрації або безпосередньо на телефон дитини. Також можливий відеозв'язок, завдяки покриттю високошвидкісним інтернетом.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Лазурит Кемп?

Ціна путівки складає від 5 000 до 7 000 грн, в залежності від зміни. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Лазурит Кемп?

Тривалість зміни складає від 10 до 14 днів, в залежності від зміни. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Лазурит Кемп?

Батьки оцінили табір на 9,5 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Лазурит Кемп?

Табір приймає дітей 7 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Лазурит Кемп

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 03:41:36