УВАГА! Програма табору "Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2020" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2020

Очікуємо ціни і зміни

Україна \ Київська область \ Київ \ Шевченківський район

Програма на осінні канікули «Літературний Наутілус": коротка форма »для підлітків 10 - 14 років, які хочуть писати короткі тексти для блогу, творчості, навчання або просто для себе. Цього літа ми будемо писати багато і коротко на найрізноманітніші теми. Дізнаємося про особливості малої форми, що таке фікшн і нон-фікшн, як написати текст, що б твоя ідея читалася, як писати кожен день і не нудьгувати. В результаті учасники напишуть кілька закінчених текстів (есе, статтю, розповідь), багато грамотних заміток, і прочитають багато-багато коротких текстів. По закінченню курсу тексти учасників будуть надруковані у збірнику, який кожен забере з собою.

Адреса:
Україна, Київ, вул. Золотоворітська, 6А (2 хв. Ходьби від м. Золоті ворота)

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2020" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2020

Про табір

Курс Літературний Наутилус. Для дітей від 9 до 14 років, які розповідають історії, фантазують та вигадують - вправи справжніх письменників!

Переваги курсу:

  • Письменницькі вправи, це корисні практики для дітей 9 - 14 років, які допоможуть розкрити свій потенціал, кожному учаснику незалежно від темпераменту!
  • Навчать висловлювати свою думку у завершеній формі, помічати дрібниці, цікавитись світом навколо, ставити питання та шукати відповіді.
  • У цікавій формі діти дізнаються базові поняття необхідні для написання художніх та нон-фікшн текстів, а також застосують їх на практиці. Дізнаються про те, які тексти бувають взагалі, і як їх розрізняти.
  • Письменники не тільки вправно пишуть, а ще й професійно читають книжки і навіть по-іншому дивляться фільми. На курсі ми будемо вчитись бачити та замислюватись над деталями, вести цікаву розмову та звісно по-всякому фіксувати свої враження.

Результат

  • Діти напишуть серію коротких текстів на різні теми, пропрацюють корисні для розвитку особистості якості та отримають друкований збірник своїх текстів з загадками!

Бонус

  • Всі учасники Літературного Наутилуса отримають 7% знижки на літературні курси Lucky Academy протягом навчального року 2020-2021.
  • Всі учасники курсу займаються у п'ятницю 2 години.
  • Отже ще більше літературних пригод!

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, вул. Золотоворітська, 6А (2 хв. Ходьби від м. Золоті ворота)

Програма

День 1. Світ письменників. Наутилус рушив, на борті письменницьке зібрання!

Після знайомства учасники, подискутують про те, як письменники бачать світ, чим їхнє бачення особливе. Далі виконають декілька творчих вправ, які розхитають межі звичного світу, та допоможуть розглянути певні ситуації з неочікуваних сторін, та поміж іншим познайомляться з поняттями "сюжет" і "конфлікт" в історії, а також жанровими особливостями художніх і нехудожніх текстів.

День 2. Селфі письменника. Скажіть голосно та чітко — "Ми письменники!"

Захопливі тексти — це мікс реальності та вигадки. Вправи другого дня допоможуть учасникам, замислитись над тим, що життя кожної людини унікальне та цікаве по-своєму. Кожний з учасників зануриться у себе, писатиме і розповідатиме про свій власний досвід, бажання та мрії. Адже цікаві історії трапляються щодня, потрібно лише зняти окуляри буденності, аби їх бачити. В цей день кожен пише своє письменницьке селфі.

День 3. Письменницька ерудиція. Наутилус пливе в океані ідей!

Якби письменники цікавились тільки письменництвом, ми б читали лише підручники з теорії літератури. Кожен письменник - це особистість, яка не байдужа до всього на світі! В цей день, ми будемо писати про власні захоплення та хобі, про те, що нам подобається і не дуже; дізнаємось про те, як здобувати інформацію не лише з інтернету, але й з книжок та фільмів, і де знаходити ідеї, та якими різними незвичними способами можна їх фіксувати та примножувати. В цей день будемо не лише писати, а ще й складати літературні ребуси!

Відвідування музею. Наутилус на поверхні!

Літературний квест з завданнями на спостережливість для учасників курсу. Випробовуємо письменницькі вправи на ходу.

Ментор - Тоня Твіст.

Автор, сценарист, колумніст "Полювання на текст" у журналі "Однокласник", автор освітніх програм Lucky Academy. Майстер гачків і крутих поворотів. Випускник літературних курсів CWS (Москва). Видається під літературним псевдонімом. Редактором комерційних проєктів. Фіналіст багатьох літературних конкурсів, серед яких премія імені Анни Ахматової (Софія, Болгарія, 2019), дипломат VII міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнатства «Корнейчуковська премія» (Одеса, 2019), лауреат IX міжнародного конкурсу короткої прози «Zeitglas-2019 "(Канів, 2020). Член журі літературних конкурсів у журналі "Однокласник" та XI міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" (Канів, 2020).

Режим роботи

3 заняття на тиждень + відвідування музею. Тривалість заняття 4 години на день

Заняття по понеділках, середах, четвергах.

Початок занять о 10:00.

Харчування

Програмою не передбачено харчування.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість – 3 000 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання до 21.10 вартість – 2 700 грн!

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2020?

Тривалість зміни складає 9 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2020?

Табір приймає дітей 9-14 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2020" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 15:38:49