УВАГА! Програма табору "Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020

9,0
із 10
оцінка організатора

Болгарія\Ахелой

УВАГА! Програма табору "Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

У нашому таборі можна провести час з користю і згадати, підтягнути або почати вивчати англійську мову. При заїзді діти проходять тестування і надалі діляться на групи за рівнем володіння мовою. Уроки побудовані в основному так, щоб дитина могла розмовляти англійською мовою. Заняття проводяться в групах 6-12 осіб. Тривалість занять 1,5- 2 години на день. Для проведення навчальних занять в комплексі є 4 зали, кожен з яких вміщує по 15-20 дітей. Ведуть програму викладачі з англійської мови з Болгарії, і Америки.

Адреса:
Болгарія, Ахелой, Мідія Гранд Резорт 3 *
Кількість місць:
600

Учасник подій

Kids Camp Fest 2018
2018
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020

Про табір

Ми раді представити вам міжнародний табір в Болгарії «Мідія Гранд Резорт». Не перший рік ми відправляємо дітей в цей табір, і за весь час не було жодного негативного відгуку ні від батьків, ні від дітей. Висока якість сервісу, постійний контроль з нашого боку, перевірений персонал дають нам право стверджувати, що «Мідія Гранд Резорт» - кращий табір в Болгарії.

На Вашу дитину чекає насичена культурна та навчальна програма. У перервах між екскурсіями та пізнавальними заняттями в їх розпорядженні чисті води Чорного моря, золоті піски пляжів і великий вибір розваг.

Традиційно дитячий табір Midia Grand Resort відвідують зіркові гості: співаки, телеведучі, відомі танцюристи. Вони завжди відкриті до спілкування з дітьми, готові поділитися з ними своїм досвідом і зоряними вміннями.

Зверніть увагу! У Таборі працюють нові спортивні майданчики побудовані в 2014-му році.

Наші переваги

 • розташований на самому березі моря - 50 метрів, багатий йодистий повітря;
 • найбільші басейни на балканах - 2400 кв. м. з острівцями і містками - НАША ГОРДІСТЬ!!!;
 • в таборі є справжній міні-аквапарк: 2 ВОДНІ ГІРКИ - захоплюючий елемент нашого басейну;
 • що може бути корисніше занять спортом на свіжому морському повітрі? Вас чекають обладнані дитячі спортивні майданчики - футбол, волейбол, бадмінтон. Закритий спортивний зал, професійні татамі, 2 зали з дзеркалами для танців, анімаційний зал, комп'ютерний хол, скай тераси. Крита професійна сцена з підсвічуванням і обладнана всім необхідним!

Розташування табору

Табір розташувався в містечку Ахелой, поруч зі старовинним Несебром і найпопулярнішим болгарським курортом Сонячний Берег.

Адреса: Болгарія, Ахелой, Мідія Гранд Резорт 3 *.

Розміщення дітей

2-й 3-кімнатні апартаменти по 3 людини в кімнаті.

У кожній кімнаті кондиціонер і балкон. Всі меблі нові. Ніяких додаткових ліжок.

У кожній кімнаті:

 • окремі ліжка з тумбочками;
 • шафа для одягу;
 • кондиціонер;
 • санвузол;
 • балкон.

Всі меблі нові.

Інфраструктура

Найбільші басейни на балканах - 2400 кв. м. з острівцями і містками - наша гордість!!! У таборі є справжній міні-аквапарк: 2 НОВІ ВОДНІ ГІРКИ, які зроблять ваш відпочинок незабутнім.

На території табору:

 • оборудванние дитячі майданчики;
 • дитячий клуб;
 • спортивні майданчики - футбол, волейбол, бадмінтон;
 • Закритий спортивний зал;
 • 2 зали для танців;
 • анімаційний зал;
 • професійна сцена!

Програма

Програма Only English.

Створіть разом з нами неймовірну історію цього літа.

Які плани на літо? Нудьгувати в кам'яних джунглях? Або просто поїхати на дачу? А як щодо того, щоб відмінно провести час, повеселитися і активізувати свою розмовну англійську мову? Як це «так не буває»? Ще як водиться і не де-небудь, а в таборі «Only English»! Крутий відпочинок з повним зануренням в англомовне середовище. Ми пропонуємо тобі укласти з нами контракт! На два тижні ми перетворюємося в справжніх англійців і розмовляємо, граємо і навіть думаємо виключно англійською. Додай до цього море, сонце і пляж. Ти ще тут? Пакуй валізу, ми виїжджаємо!

100% всього часу викладачі та діти говорять англійською мовою! Не біда, якщо спершу не буде виходити: ми тепло підтримуємо спроби, щоб дитина не хвилювався. З дітьми працює підлітковий тренер-психолог, який допоможе пройти шлях від страху говоріння до вільного спілкування швидше. Долаємо внутрішні і мовні бар'єри.

Вожаті спілкуються, співають, проводять всі заходи, заняття, екскурсії, ігри, змагання, танці, походи - все англійською мовою. Лякатися цього не потрібно, тому що мета вжитих - не залякати мовою, а показати, що говорити, навіть з обмеженою кількістю словникового запасу і знань - можливо, важливо, корисно і весело!

В програмі:

 • цікаві творчі ігрові тематичні заняття в першій половині дня;
 • захопливі командні змагання ввечері;
 • подолання мовного бар'єру та інших внутрішніх бар'єрів у спілкуванні та розкритті свого потенціалу;
 • почуття власної зростання, успішності, впевненості у власних силах;
 • теплі, душевні розмови за підсумком дня зі свічками.

Беручи участь в програмі «Only English», Ваша дитина не тільки підвищить свій рівень володіння англійською мовою, так само отримає сертифікат про проходження програми:

 • Зрозуміє, що таке успіх і щастя і що їм сприяє;
 • Познайомиться з законами успішності і щасливого життя і отримає необхідні навички;
 • Навчиться брати відповідальність за свій успіх і щастя на себе;
 • Дізнається необхідні і достатні умови успішного і щасливого життя кожен день;
 • Попрактикується робити зважений вибір і приймати відповідальні рішення.

Кожен день заїзду детально планується і насичується цікавими і корисними заходами: пісенними, проектними та тематичними заняттями, танцювальними, пісенними і творчими конкурсами, різного рівня і спрямування розвиваючими іграми, командними змаганнями-квестами, пізнавальними походами і екскурсіями.

Харчування

4-разове - шведський стіл - завжди свіжі фрукти і овочі з власного саду і городу, вся продукція вирощена без хімікатів і обприскування!!!! Птах, вирощена на натуральних кормах! Єдиний табір в Європі, що має своє еко-господарство.

Безпека

Територія табору надійно захищена і освітлена в темні години доби. Цілодобова охорона і відеоспостереження табору здійснюється спеціальною командою.

На пляжі і біля басейну - працюють рятувальники.

Медичне обслуговування

Цілодобова охорона, відео камери, рятувальники на пляжі і біля басейну. Медичний кабінет.

Екскурсії

НАЗВА ЕКСКУРСІЇ ДНІ ТИЖНЯ час Ціна в євро
NEW! Прогулянка ДО ОСТРОВА СВ.АНАСТАСІІ ПН - ВС 9:00 28 євро
СОЗОПОЛЬ - Прогулянка ПН - ВС 8:30 20 євро
СОЗОПОЛЬ - РІКА Раптом ПН - ВС 8:30 22 євро
Прогулянка на піратських шхун СР / СР / ВС 16:00 21 євро
ЗАХІД СОНЦЯ НА ЯХТІ ПН - ВС 18:00 20 євро
НЕСЕБР - ПАНОРАМА ПН - ВС 18:30 10 євро
БОЛГАРСЬКЕ СЕЛО + вечеря СР / ПТ 18:00 21 євро
ACTION AQUAPARK ПН - ВС 13:30 19 євро
AQUA PARADISE ПН - ВС 14:30 24 євро
АКВАПАРК / ACTION AQUAPARK & AQUA PARADISE / FULL DAY ПН - ВС 10:30 27 євро
ГОРНАЯ Прогулянка на джипі ПН - ВС 17:00 28 євро
БУРГАС - ШОПІНГ ПН - ВС
14:00
11 євро
ДИСКОТЕКА SUNNY BEACH (тільки з 16 років) - Lazur, Orange, Vickng ПН - ВС 23:00 9 євро

Прогулянка ДО ОСТРОВА СВ.АНАСТАСІІ - з міста Помор'я група на кораблі відправляється на острів Св. Анастасії. Острів Святої Анастасії - єдиний острів Болгарії, на якому був відкритий монастир. Монастир з'явився тут в період 15 століття, але до наших днів збереглася лише одна церква Вознесіння. Згідно з різними легендами, за часів монастиря острів піддавався набігам піратів, але свята Анастасія, слухаючи благань ченців, знищила піратський корабель. У 2001 р. острів був оголошений природно-археологічним заповідником. Під час екскурсії передбачено час на купання. У вартості екскурсії обід, ігри з аніматорами, конкурси та танці.

ГОРНА Прогулянка на джипі - Захоплююча поїздка на джипах по лісах і парках Болгарії. До табору в призначений час приїжджають джипи (місткість 6-8 чоловік) і ви відправляєтеся за пригодами. Катаєтеся по гірській місцевості Болгарії, робите зупинки для фотографування та відпочинку. Також, група зупиняється для купання на пляжі в супроводі керівника і рятувальника. Загальна тривалість екскурсії 4-4,5 годин.

БОЛГАРСЬКЕ СЕЛО + ВЕЧЕРЯ - Вечеря в національному ресторані, фольклорна та анімаційна програма, демонстрація нестинарські танців на розжареному вугіллі, дискотека. Під час національного фольклорного вечора ви зможете відчути дух Болгарії, познайомитися з багатою культурою і багатовіковими традиціями цієї привітної країни. Вас чекатимуть народні пісні, танці та музика. Ви також скуштувати смачні страви болгарської кухні.

НЕСЕБР ПАНОРАМА - один з найдавніших міст в Європі, розташований на красивому півострові на південному Чорноморському узбережжі, відомий своєю самобутньою архітектурою Болгарського Відродження, а також культурними знахідками різних епох і цивілізацій Під час екскурсії Ви познайомитеся із старовинною архітектурою несебрських будинків і християнських храмів з VI, Х, ХI, ХIV ст. Також у Вас буде вільний час для покупки сувенірів.

СОЗОПОЛЬ - розташований на півдні Бургаської затоки. Сьогодні місто приваблює не тільки чарівністю старовинних созопольскіх будинків і стародавніх залишків античних будівель і монастирів, а й відчуттям спокою і духовності. Одна з найбільших пам'яток Созополя, названого пізніше «містом Порятунку», це мережа важливих храмів, що вносять додаткове чарівність в обличчя міста. Ці християнські реліквії з історії Християнства дали привід деяким історикам назвати Созополь «Болгарським Єрусалимом». Екскурсія триває прогулянкою на човні по річці Раптом - природному заповіднику, розташованому в 20 км на південь від м Созополь. На території заповідника більше 100 видів рослин, які занесені до Червоної книги Болгарії, і мешкає більше 250 видів птахів, 71 з яких також занесені до Червоної книги Болгарії. Вражаюче видовище - гирло річки Раптом: вузенька річка раптом переходить в безкрає море.

ACTION AQUAPARK AQUA PARADISE

Гострі відчуття, неймовірні емоції, справжня розвага для дітей і дорослих!

ACTION AQUAPARK - самий зелений аквапарк в Болгарії. Він потопає в зелені тропічних пальм, кипарисів і середземноморських чагарників, це єдиний аквапарк, де є власний міні зоопарк. В даний час аквапарк пропонує більше 30 водних атракціонів, у деяких з них немає аналогів в Болгарії.

 • атракціони «Ледача річка» довгою 330 метрів, гейзери, фонтани;
 • найшвидша гірка «Вільне падіння»;
 • найкрутіша гірка висотою 18 метрів - «Камікадзе»;
 • динамічна гірка «Ніагара»;
 • єдина в своєму роді в Болгарії крита гірка «Чорна діра» довжиною 120 метрів;
 • і це короткий перелік, чим Вас буде дивувати «ACTION AQUAPARK».

Прогулянка на піратській шхуні - кілька годин у відкритому морі в компанії таких же авантюристів, переодягнувшись в піратів, - це шалено цікаво і весело. Піратську паті ніяк не назвеш екскурсією, вона більше нагадує театралізовану постановку з вашим неодмінною участю. Вирушаючи в плавання на піратській шхуні, ви на кілька годин перетворюєтеся в морських розбійників. Під час перебування на яхті «Пірати» пригостять Вас фруктами, морозивом та безалкогольними напоями.

ЗАХІД СОНЦЯ НА ЯХТІ - двогодинна прогулянка навколо найдавнішого острова Несебр. З палуби яхти, відпливає далеко від берега, узбережжі дивує своєю різноманітністю і красивими пейзажами. А це змушує кожного, хто хоч раз відчув приємне погойдування по хвилях і прохолоду морського бризу, очікувати з нетерпінням наступного літа, що б знову повернутися до моря.

БУРГАС ШОПІНГ - ціни в Болгарії на одні і ті ж товари будуть нижче, ніж в інших країнах Європи. Бургас є великим курортом на узбережжі Чорного моря, тому тут знаходиться велика кількість торгових центрів, магазинів і аутлетов.

У Бургасі є два основних великих торгових центру, а так само безліч невеликих магазинчиків і аутлетов. Любителям шопінгу буде тут, де розвернутися.

У шопінг центрі Мовляв Галерія Бургас (Mall Galleria Burgas) представлені наступні марки: Адідас, Бенеттон, Бершка, Еспріт, H & M, Зара, Терранова, Том Тейлор та інші магазини. Є тут і болгарські бренди. Великий плюс цього ТЦ в тому, що багато хто з цих магазинів є аутлет і речі тут продаються з великими знижками.

На третьому поверсі ТЦ є зона з їжею і кінотеатр. Решта місце цього торгового центру відведено під шопінг.

Інший великий торговий центр Бургаса називається Бургас Плаза (Burgas Plaza). У Торговому центрі Бургас Плаза для любителів шопінгу є такі магазини: Бенеттон, Еспріт, Ваікікі, Марк і Спенсер, Ньюйоркер, П'єр Карден, Терранова, Deichmann, DM, Douglas і інші іноземні та болгарські бренди. Так само тут є кілька відомих мережевих кав'ярень і закусочних (Старбакс, Коста кави, КФВ).

Ціни

Ціни:

 • Програму "Only English" - 750 євро + 500 грн.

У вартість включено:

 • проїзд автобусом євро класу;
 • проживання в готелі «Midia Grand Resort» *** + »;
 • сертифікат про закінчення курсу;
 • 4-разове харчування;
 • користування лежаками і парасольками, басейнами, спортивним майданчиком і інвентарем;
 • бездротова інтернет зв'язок WI-FI;
 • цілодобова охорона;
 • рятувальна служба;
 • мед.страховка.

Додатково:

 • екскурсійна програма;
 • депозит в готелі;
 • особисті витрати.

Студенти - доплата до дитячої ціною - 50 євро.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ - табір - Київ, включений у вартість.

Дати трансферів з Києва:

 • дати виїзду і приїзду збігаються з датами початку і кінця зміни, вказаними в ціновій таблиці вище.

Тур 15 днів з дорогою, 13 днів в таборі.

Необхідні документи

Список необхідних документів:

 • паспорт;
 • світлина;
 • свідоцтво про народження;
 • нотаріальний дозвіл на виїзд.

Часто задавані питання

Хто несе відповідальність за дитину під час переїзду та проживання в таборі, якщо дитина їде одна?

Під час автобусного переїзду відповідальність за дитину в автобусі несе стюарт.

Під час проживання в таборі відповідальність за дитину несе керівник групи. Група складається з 1 керівника та 10 дітей.

 

УВАГА! Програма табору "Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 05:30:54
;