Опис Дитячий табiр Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020

 
9,1
із 10
оцінка організатора

Болгарія\Ахелой\Дитячий табір Midia Grand 3 * English Club (Болгарія) 2020

Про табір

Ми раді представити вам міжнародний табір в Болгарії «Мідія Гранд Резорт». Не перший рік ми відправляємо дітей в цей табір, і за весь час не було жодного негативного відгуку ні від батьків, ні від дітей. Висока якість сервісу, постійний контроль з нашого боку, перевірений персонал дають нам право стверджувати, що «Мідія Гранд Резорт» - кращий табір в Болгарії.

На Вашу дитину чекає насичена культурна та навчальна програма. У перервах між екскурсіями та пізнавальними заняттями в їх розпорядженні чисті води Чорного моря, золоті піски пляжів і великий вибір розваг.

Традиційно дитячий табір Midia Grand Resort відвідують зіркові гості: співаки, телеведучі, відомі танцюристи. Вони завжди відкриті до спілкування з дітьми, готові поділитися з ними своїм досвідом і зоряними вміннями.

Зверніть увагу! У Таборі працюють нові спортивні майданчики побудовані в 2014-му році.

Наші переваги

 • розташований на самому березі моря - 50 метрів, багатий йодистий повітря;
 • найбільші басейни на балканах - 2400 кв. м. з острівцями і містками - НАША ГОРДІСТЬ!!!;
 • в таборі є справжній міні-аквапарк: 2 ВОДНІ ГІРКИ - захоплюючий елемент нашого басейну;
 • що може бути корисніше занять спортом на свіжому морському повітрі? Вас чекають обладнані дитячі спортивні майданчики - футбол, волейбол, бадмінтон. Закритий спортивний зал, професійні татамі, 2 зали з дзеркалами для танців, анімаційний зал, комп'ютерний хол, скай тераси. Крита професійна сцена з підсвічуванням і обладнана всім необхідним!

Розташування табору

Табір розташувався в містечку Ахелой, поруч зі старовинним Несебром і найпопулярнішим болгарським курортом Сонячний Берег.

Адреса: Болгарія, Ахелой, Мідія Гранд Резорт 3 *.

Розміщення дітей

2-й 3-кімнатні апартаменти по 3 людини в кімнаті.

У кожній кімнаті кондиціонер і балкон. Всі меблі нові. Ніяких додаткових ліжок.

У кожній кімнаті:

 • окремі ліжка з тумбочками;
 • шафа для одягу;
 • кондиціонер;
 • санвузол;
 • балкон.

Всі меблі нові.

Інфраструктура

Найбільші басейни на балканах - 2400 кв. м. з острівцями і містками - наша гордість!!! У таборі є справжній міні-аквапарк: 2 НОВІ ВОДНІ ГІРКИ, які зроблять ваш відпочинок незабутнім.

На території табору:

 • оборудванние дитячі майданчики;
 • дитячий клуб;
 • спортивні майданчики - футбол, волейбол, бадмінтон;
 • Закритий спортивний зал;
 • 2 зали для танців;
 • анімаційний зал;
 • професійна сцена!

Програма

Програма Only English.

Створіть разом з нами неймовірну історію цього літа.

Які плани на літо? Нудьгувати в кам'яних джунглях? Або просто поїхати на дачу? А як щодо того, щоб відмінно провести час, повеселитися і активізувати свою розмовну англійську мову? Як це «так не буває»? Ще як водиться і не де-небудь, а в таборі «Only English»! Крутий відпочинок з повним зануренням в англомовне середовище. Ми пропонуємо тобі укласти з нами контракт! На два тижні ми перетворюємося в справжніх англійців і розмовляємо, граємо і навіть думаємо виключно англійською. Додай до цього море, сонце і пляж. Ти ще тут? Пакуй валізу, ми виїжджаємо!

100% всього часу викладачі та діти говорять англійською мовою! Не біда, якщо спершу не буде виходити: ми тепло підтримуємо спроби, щоб дитина не хвилювався. З дітьми працює підлітковий тренер-психолог, який допоможе пройти шлях від страху говоріння до вільного спілкування швидше. Долаємо внутрішні і мовні бар'єри.

Вожаті спілкуються, співають, проводять всі заходи, заняття, екскурсії, ігри, змагання, танці, походи - все англійською мовою. Лякатися цього не потрібно, тому що мета вжитих - не залякати мовою, а показати, що говорити, навіть з обмеженою кількістю словникового запасу і знань - можливо, важливо, корисно і весело!

В програмі:

 • цікаві творчі ігрові тематичні заняття в першій половині дня;
 • захопливі командні змагання ввечері;
 • подолання мовного бар'єру та інших внутрішніх бар'єрів у спілкуванні та розкритті свого потенціалу;
 • почуття власної зростання, успішності, впевненості у власних силах;
 • теплі, душевні розмови за підсумком дня зі свічками.

Беручи участь в програмі «Only English», Ваша дитина не тільки підвищить свій рівень володіння англійською мовою, так само отримає сертифікат про проходження програми:

 • Зрозуміє, що таке успіх і щастя і що їм сприяє;
 • Познайомиться з законами успішності і щасливого життя і отримає необхідні навички;
 • Навчиться брати відповідальність за свій успіх і щастя на себе;
 • Дізнається необхідні і достатні умови успішного і щасливого життя кожен день;
 • Попрактикується робити зважений вибір і приймати відповідальні рішення.

Кожен день заїзду детально планується і насичується цікавими і корисними заходами: пісенними, проектними та тематичними заняттями, танцювальними, пісенними і творчими конкурсами, різного рівня і спрямування розвиваючими іграми, командними змаганнями-квестами, пізнавальними походами і екскурсіями.

Харчування

4-разове - шведський стіл - завжди свіжі фрукти і овочі з власного саду і городу, вся продукція вирощена без хімікатів і обприскування!!!! Птах, вирощена на натуральних кормах! Єдиний табір в Європі, що має своє еко-господарство.

Безпека

Територія табору надійно захищена і освітлена в темні години доби. Цілодобова охорона і відеоспостереження табору здійснюється спеціальною командою.

На пляжі і біля басейну - працюють рятувальники.

Медичне обслуговування

Цілодобова охорона, відео камери, рятувальники на пляжі і біля басейну. Медичний кабінет.

Екскурсії

НАЗВА ЕКСКУРСІЇ ДНІ ТИЖНЯ час Ціна в євро
NEW! Прогулянка ДО ОСТРОВА СВ.АНАСТАСІІ ПН - ВС 9:00 28 євро
СОЗОПОЛЬ - Прогулянка ПН - ВС 8:30 20 євро
СОЗОПОЛЬ - РІКА Раптом ПН - ВС 8:30 22 євро
Прогулянка на піратських шхун СР / СР / ВС 16:00 21 євро
ЗАХІД СОНЦЯ НА ЯХТІ ПН - ВС 18:00 20 євро
НЕСЕБР - ПАНОРАМА ПН - ВС 18:30 10 євро
БОЛГАРСЬКЕ СЕЛО + вечеря СР / ПТ 18:00 21 євро
ACTION AQUAPARK ПН - ВС 13:30 19 євро
AQUA PARADISE ПН - ВС 14:30 24 євро
АКВАПАРК / ACTION AQUAPARK & AQUA PARADISE / FULL DAY ПН - ВС 10:30 27 євро
ГОРНАЯ Прогулянка на джипі ПН - ВС 17:00 28 євро
БУРГАС - ШОПІНГ ПН - ВС
14:00
11 євро
ДИСКОТЕКА SUNNY BEACH (тільки з 16 років) - Lazur, Orange, Vickng ПН - ВС 23:00 9 євро

Прогулянка ДО ОСТРОВА СВ.АНАСТАСІІ - з міста Помор'я група на кораблі відправляється на острів Св. Анастасії. Острів Святої Анастасії - єдиний острів Болгарії, на якому був відкритий монастир. Монастир з'явився тут в період 15 століття, але до наших днів збереглася лише одна церква Вознесіння. Згідно з різними легендами, за часів монастиря острів піддавався набігам піратів, але свята Анастасія, слухаючи благань ченців, знищила піратський корабель. У 2001 р. острів був оголошений природно-археологічним заповідником. Під час екскурсії передбачено час на купання. У вартості екскурсії обід, ігри з аніматорами, конкурси та танці.

ГОРНА Прогулянка на джипі - Захоплююча поїздка на джипах по лісах і парках Болгарії. До табору в призначений час приїжджають джипи (місткість 6-8 чоловік) і ви відправляєтеся за пригодами. Катаєтеся по гірській місцевості Болгарії, робите зупинки для фотографування та відпочинку. Також, група зупиняється для купання на пляжі в супроводі керівника і рятувальника. Загальна тривалість екскурсії 4-4,5 годин.

БОЛГАРСЬКЕ СЕЛО + ВЕЧЕРЯ - Вечеря в національному ресторані, фольклорна та анімаційна програма, демонстрація нестинарські танців на розжареному вугіллі, дискотека. Під час національного фольклорного вечора ви зможете відчути дух Болгарії, познайомитися з багатою культурою і багатовіковими традиціями цієї привітної країни. Вас чекатимуть народні пісні, танці та музика. Ви також скуштувати смачні страви болгарської кухні.

НЕСЕБР ПАНОРАМА - один з найдавніших міст в Європі, розташований на красивому півострові на південному Чорноморському узбережжі, відомий своєю самобутньою архітектурою Болгарського Відродження, а також культурними знахідками різних епох і цивілізацій Під час екскурсії Ви познайомитеся із старовинною архітектурою несебрських будинків і християнських храмів з VI, Х, ХI, ХIV ст. Також у Вас буде вільний час для покупки сувенірів.

СОЗОПОЛЬ - розташований на півдні Бургаської затоки. Сьогодні місто приваблює не тільки чарівністю старовинних созопольскіх будинків і стародавніх залишків античних будівель і монастирів, а й відчуттям спокою і духовності. Одна з найбільших пам'яток Созополя, названого пізніше «містом Порятунку», це мережа важливих храмів, що вносять додаткове чарівність в обличчя міста. Ці християнські реліквії з історії Християнства дали привід деяким історикам назвати Созополь «Болгарським Єрусалимом». Екскурсія триває прогулянкою на човні по річці Раптом - природному заповіднику, розташованому в 20 км на південь від м Созополь. На території заповідника більше 100 видів рослин, які занесені до Червоної книги Болгарії, і мешкає більше 250 видів птахів, 71 з яких також занесені до Червоної книги Болгарії. Вражаюче видовище - гирло річки Раптом: вузенька річка раптом переходить в безкрає море.

ACTION AQUAPARK AQUA PARADISE

Гострі відчуття, неймовірні емоції, справжня розвага для дітей і дорослих!

ACTION AQUAPARK - самий зелений аквапарк в Болгарії. Він потопає в зелені тропічних пальм, кипарисів і середземноморських чагарників, це єдиний аквапарк, де є власний міні зоопарк. В даний час аквапарк пропонує більше 30 водних атракціонів, у деяких з них немає аналогів в Болгарії.

 • атракціони «Ледача річка» довгою 330 метрів, гейзери, фонтани;
 • найшвидша гірка «Вільне падіння»;
 • найкрутіша гірка висотою 18 метрів - «Камікадзе»;
 • динамічна гірка «Ніагара»;
 • єдина в своєму роді в Болгарії крита гірка «Чорна діра» довжиною 120 метрів;
 • і це короткий перелік, чим Вас буде дивувати «ACTION AQUAPARK».

Прогулянка на піратській шхуні - кілька годин у відкритому морі в компанії таких же авантюристів, переодягнувшись в піратів, - це шалено цікаво і весело. Піратську паті ніяк не назвеш екскурсією, вона більше нагадує театралізовану постановку з вашим неодмінною участю. Вирушаючи в плавання на піратській шхуні, ви на кілька годин перетворюєтеся в морських розбійників. Під час перебування на яхті «Пірати» пригостять Вас фруктами, морозивом та безалкогольними напоями.

ЗАХІД СОНЦЯ НА ЯХТІ - двогодинна прогулянка навколо найдавнішого острова Несебр. З палуби яхти, відпливає далеко від берега, узбережжі дивує своєю різноманітністю і красивими пейзажами. А це змушує кожного, хто хоч раз відчув приємне погойдування по хвилях і прохолоду морського бризу, очікувати з нетерпінням наступного літа, що б знову повернутися до моря.

БУРГАС ШОПІНГ - ціни в Болгарії на одні і ті ж товари будуть нижче, ніж в інших країнах Європи. Бургас є великим курортом на узбережжі Чорного моря, тому тут знаходиться велика кількість торгових центрів, магазинів і аутлетов.

У Бургасі є два основних великих торгових центру, а так само безліч невеликих магазинчиків і аутлетов. Любителям шопінгу буде тут, де розвернутися.

У шопінг центрі Мовляв Галерія Бургас (Mall Galleria Burgas) представлені наступні марки: Адідас, Бенеттон, Бершка, Еспріт, H & M, Зара, Терранова, Том Тейлор та інші магазини. Є тут і болгарські бренди. Великий плюс цього ТЦ в тому, що багато хто з цих магазинів є аутлет і речі тут продаються з великими знижками.

На третьому поверсі ТЦ є зона з їжею і кінотеатр. Решта місце цього торгового центру відведено під шопінг.

Інший великий торговий центр Бургаса називається Бургас Плаза (Burgas Plaza). У Торговому центрі Бургас Плаза для любителів шопінгу є такі магазини: Бенеттон, Еспріт, Ваікікі, Марк і Спенсер, Ньюйоркер, П'єр Карден, Терранова, Deichmann, DM, Douglas і інші іноземні та болгарські бренди. Так само тут є кілька відомих мережевих кав'ярень і закусочних (Старбакс, Коста кави, КФВ).

Ціни

Ціни:

 • Програму "Only English" - 750 євро + 500 грн.

У вартість включено:

 • проїзд автобусом євро класу;
 • проживання в готелі «Midia Grand Resort» *** + »;
 • сертифікат про закінчення курсу;
 • 4-разове харчування;
 • користування лежаками і парасольками, басейнами, спортивним майданчиком і інвентарем;
 • бездротова інтернет зв'язок WI-FI;
 • цілодобова охорона;
 • рятувальна служба;
 • мед.страховка.

Додатково:

 • екскурсійна програма;
 • депозит в готелі;
 • особисті витрати.

Студенти - доплата до дитячої ціною - 50 євро.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ - табір - Київ, включений у вартість.

Дати трансферів з Києва:

 • дати виїзду і приїзду збігаються з датами початку і кінця зміни, вказаними в ціновій таблиці вище.

Тур 15 днів з дорогою, 13 днів в таборі.

Необхідні документи

Список необхідних документів:

 • паспорт;
 • світлина;
 • свідоцтво про народження;
 • нотаріальний дозвіл на виїзд.

Часто задавані питання

Хто несе відповідальність за дитину під час переїзду та проживання в таборі, якщо дитина їде одна?

Під час автобусного переїзду відповідальність за дитину в автобусі несе стюарт.

Під час проживання в таборі відповідальність за дитину несе керівник групи. Група складається з 1 керівника та 10 дітей.

 

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Схожі табори

Сторінка сформована 19:57:32
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора