Дитячий табiр Smile-Camp

10
із 10
оцінка організатора

Україна\Карпати\с. Калини

Влітку 2021 року на дітей чекає крута зміна "Ілюзія обману". Це масштабна квест-зміна, з таємницями і ілюзіями, де у кожного учасника є реальний шанс зробити неможливе можливим і випробувати себе. Це секретні місії і пошукові операції, творчі та інтелектуальні вечори. Це можливість заявити про себе і поборотися за звання кращого ілюзіоніста!

Адреса:
Україна, с. Калини, вул. Мічуріна 76, БО "Великий"
Кількість місць:
50

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Smile-Camp

Про табір

Вдалині від міського шуму серед співу птахів і дитячого сміху кипить маленьке життя. Тут немає місця комп'ютерних ігор і телевізора. Тут немає різниці, які оцінки у тебе в щоденнику. Тут кожна дитина в першу чергу особистість, до думки, якого прислухаються. Тут вожатий не тільки активний керівник команди, який веде за новим дитячому світу, але і друг. Тут захват і буря емоцій щодня.

Дитина, вперше потрапляючи в наш табір, відкриває для себе новий світ. Коло друзів, команда, колектив тут не порожні слова. Унікальна атмосфера табору дозволяє кожному малюку, дитині, підлітку розкритися в своєму кращому світлі, проявити свої таланти, випробувати свою сміливість, азарт, терпіння. Будь то спортивні змагання, творчі вечори, командні ігри або щоденні концерти, театральні постановки і танцювальні марафони в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Калини (Закарпатська область), вул. Мічуріна 76, БО "Великий".

Інфраструктура

Влітку 2021 року наш табір розташується в екологічно чистому, мальовничому куточку Карпатських гір. З вікон готелю відкривається дивовижної краси вид на гори. Комплекс складається з 2 корпусів.

Проживання дітей

Діти розміщуються по 2-4 людини, всі зручності в номері.

Програма

Влітку 2021 року на дітей чекає крута зміна "Лабіринт часу". За легендою ми відправимося у подорож по лабіринтах часу і інших світів, де показано, що минуле, сьогодення і майбутнє - це не лінійна послідовність подій, а лабіринт, де гармонійно співіснують ці реальності.

Мета гри - зібрати втрачені секрети, які, згідно з легендою, були заховані старійшинами для їх збереження і захисту, за допомогою яких ми зможемо вирішити важливі завдання Всесвіту. Пройти всі випробування, відкрити нові таємниці, набути досвіду збереження сили, навчитися аналізувати свої дії і передбачати їх результат.

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування. Смачна закарпатська та українська кухня, по-домашньому приготовані страви. В наявності завжди свіжі фрукти і овочі, солодощі, домашня випічка. Діти їдять в ресторані готелю.

Безпека

У денний і нічний час ворота комплексу закриті, і сторонні не можуть потрапити в комплекс, вночі двері готелю так само закриваються на ключ. На території готелю працює цілодобова охорона і камери відеоспостереження.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна зміни - 14 500 грн.

Знижки:

  • 10% для дітей з однієї сім'ї.

У вартість включено:

  • Трансфер Мукачево - табір - Мукачево;
  • Розміщення 2-4 людини в номері з усіма зручностями;
  • басейн;
  • 5-разове харчування в ресторані комплексу, різноманітне меню в якому чергуються м'ясні, рибні та молочні страви, а також в раціон включені овочі та фрукти;
  • Постійний питний режим;
  • Індивідуально розроблена тематична програма;
  • Робота вожатих, педагогів, психологів і т.д.;
  • Творчі майстер-класи, квести, командообразующие гри, психологічні тренінги, зйомки проектів, розважальні заходи, всі витратні матеріали.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер Мукачево - Табір - Мукачево, входить у вартість путівки.

Трансфер організований тільки з м Мукачево. З інших міст привозять батьки!

Вдалих канікул і яскравого відпочинку в творчому проекті «Smile-camp»!!!

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Smile-Camp?

Тривалість зміни складає 14 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Smile-Camp?

Батьки оцінили табір на 10 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Smile-Camp?

Табір приймає дітей 7 - 15 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Smile-Camp

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 10:03:17