Опис Дитячий табiр Smile-Camp

10
із 10
оцінка організатора

Україна\Карпати\с. Калини

Про табір

Вдалині від міського шуму серед співу птахів і дитячого сміху кипить маленьке життя. Тут немає місця комп'ютерних ігор і телевізора. Тут немає різниці, які оцінки у тебе в щоденнику. Тут кожна дитина в першу чергу особистість, до думки, якого прислухаються. Тут вожатий не тільки активний керівник команди, який веде за новим дитячому світу, але і друг. Тут захват і буря емоцій щодня.

Дитина, вперше потрапляючи в наш табір, відкриває для себе новий світ. Коло друзів, команда, колектив тут не порожні слова. Унікальна атмосфера табору дозволяє кожному малюку, дитині, підлітку розкритися в своєму кращому світлі, проявити свої таланти, випробувати свою сміливість, азарт, терпіння. Будь то спортивні змагання, творчі вечори, командні ігри або щоденні концерти, театральні постановки і танцювальні марафони в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Калини (Закарпатська область), вул. Мічуріна 76, БО "Великий".

Інфраструктура

Влітку 2020 року наш табір розташується в екологічно чистому, мальовничому куточку Карпатських гір. З вікон готелю відкривається дивовижної краси вид на гори. Комплекс складається з 2 корпусів.

Розміщення дітей

Діти розміщуються по 2-4 людини, всі зручності в номері.

Програма

Влітку 2020 року на дітей чекає крута зміна "Діти шпигунів". Це масштабна квест-зміна, з таємницями і шифрами, де у кожного учасника є реальний шанс зробити неможливе можливим і випробувати себе. Це спец завдання, секретні місії і пошукові операції, творчі та інтелектуальні вечора. Це можливість заявити про себе і поборотися за звання кращого спец. агента!

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування. Смачна закарпатська та українська кухня, по-домашньому приготовані страви. В наявності завжди свіжі фрукти і овочі, солодощі, домашня випічка. Діти їдять в ресторані готелю.

Безпека

У денний і нічний час ворота комплексу закриті, і сторонні не можуть потрапити в комплекс, вночі двері готелю так само закриваються на ключ. На території готелю працює цілодобова охорона і камери відеоспостереження.

Ціни

Ціна зміни - 14 800 грн.

Знижки:

 • 5% для постійних учасників;
 • 10% на другу дитину з однієї сім'ї.

У вартість включено:

 • Трансфер Мукачево - табір - Мукачево;
 • Розміщення 2-4 людини в номері з усіма зручностями;
 • басейн;
 • 5-разове харчування в ресторані комплексу, різноманітне меню в якому чергуються м'ясні, рибні та молочні страви, а також в раціон включені овочі та фрукти;
 • Постійний питний режим;
 • Індивідуально розроблена тематична програма;
 • Робота вожатих, педагогів, психологів і т.д.;
 • Творчі майстер-класи, квести, командообразующие гри, психологічні тренінги, зйомки проектів, розважальні заходи, всі витратні матеріали.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер Мукачево - Табір - Мукачево, входить у вартість путівки.

Трансфер організований тільки з м Мукачево. З інших міст привозять батьки!

Дати трансферів з Мукачева:

 • Виїзд 10.07.2019, Приїзд 23.07.2019;

Вдалих канікул і яскравого відпочинку в творчому проекті «Smile-camp»!!!

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:48:05
;