Дитячий табiр British Camp STUDY.UA в Olympic Village Осінь 2021

Очікуємо ціни і зміни
9,7
із 10
оцінка організатора
9 відгуків

Україна\Київська область\Київ

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Британський табір STUDY.UA — це канікули для школярів з британськими викладачами в Україні! Протягом останніх 6 років понад 5000 дітей відвідали наш кемп. За час існування проекту ми отримали довіру не тільки батьків, а ще й стали частиною альянсу Американської та Міжнародної асоціації таборів! Наш табір — єдиний в Україні, в якому діти спілкуються з британськими викладачами нон-стоп не тільки протягом уроків англійської, а і під час спортивних занять, проектної роботи, майстер-класів, квестів та вечірок!

Адреса:
Україна, Київ, вул. Олімпійська 1, Olympic Village.
Кількість місць:
48
Трансфер:
Самостійний

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Осінні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір British Camp STUDY.UA в Olympic Village Осінь 2021

Про табір

Ми заснували Британський табір STUDY.UA 7 років тому, стараючись врахувати та приєднати до нього найвищі стандарти безпеки та навчання в британських мовних коледжах.

Наша головна мета — занурити дітей в англомовне середовище не тільки під час занять, а й створити для них справжню атмосферу Британії, в чому нам допомагають професійні викладачі - носії англійської мови з Великобританії.

Щоденні уроки та спілкування з сертифікованими носіями англійської мови з Великобританії, США та Канади — це тільки частина програми табору. Також на дітей чекає абсолютне занурення в культуру країни, знайомство з найяскравішими традиціями та звичаями, фестивалями та святами, мотиваційні та психологічні тренінги, розважальні івенти, вечірки та майстер-класи англійською мовою.

7 причин відправити дитину до Британського табору STUDY.UA

Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньою Компанією STUDY.UA, досвід якої складає понад 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в таборах за кордоном, і ці знання допомогли створити нам табір найкращої якості в Україні. З моменту першого заїзду пройшло вже 7 років. За цей час ми стали частиною альянсу Всесвітньої та Американської асоціації таборів та провели 72 успішні заїзди!

Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у галузі організації мовних таборів із Великої Британії. Вона реалізується на базі найкращого спортивного заміського клубу під Києвом. Озерна локація Британського табору STUDY.UA розташована всього за 15 хвилин від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводять виключно сертифіковані викладачі-носії мови з Великої Британії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, завдання яких — подарувати незабутній досвід для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід з організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в англомовному середовищі не тільки на уроках, а й протягом всього дня.

Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території спортивного заміського клубу, в сучасних еко-котеджах. На одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків кемперів і поділяємо їх на кілька міні-груп для комфортного вивчення англійської! Кожну групу координують викладач нейтів-спікер та англомовний український вожатий. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору 24/7 перебувають психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона та інший персонал.

Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням в ресторані, 12 занять з англійської з носіями мови з Великої Британії, щоденні заняття спортом з професійними тренерами, проектна робота, майстер-класи та тренінги англійською, а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар і подарунки від команди табору.

Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір, батьки іноді виявляються менш готовими їх відпустити, ніж самі діти. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору — це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти питанням про те, чи все гаразд і сумувати — тим простіше і легше буде проходити заїзд для кемпера.

Фундамент успішного майбутнього

Найважливіша навичка, якою може володіти успішна людина — це навичка спілкування та вміння знаходити спільну мову з іншими. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомства як з однолітками, так і з вожатими та викладачами. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються різні моделі виховання, характери і погляди на життя. Кемпери вчаться будувати стосунки і товаришувати настільки сильно, що на наступні заїзди вони їздять тільки разом!

Вік і готовність до табору

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум користі від занять англійською, перебуваючи в групі за своїм рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі — 7 років, а максимальний — 17, в кожній групі 10-12 учасників.

Наш досвід показує, що при правильному підході, навіть наймолодші і скромні учасники «розкриваються»‎ і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей.

Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою.

Фотозвіти та відгуки вчителя і психолога

Діти залишають свої телефони та інші гаджети у спеціальних боксах для зберігання у свого вожатого. Користування гаджетами можливо лише 1 годину на день. А чим зайняті кемпери в інший час? Ви зможете побачити в щоденних фотозвітах на нашій сторінці у Фейсбук - Британський табір STUDY.UA. А після заїзду ми відправимо вам звіт викладача про успішність дитини і характеристику від психолога табору.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, вул. Олімпійська 1, Olympic Village.

Територія та інфраструктура

Осінні канікули Британського табору пройдуть в озерній локації Olympic Village.

Olympic Village Country Sport Club — справжнє олімпійське містечко за 15 хвилин від Києва:

 • проживання у двоповерхових котеджах з видом на озеро, по 4 дитини в кімнаті;
 • 5-разове харчування у ресторані та можливість підбору дієтичного меню;
 • спортивна інфраструктура: критий олімпійський басейн, футбольні поля, тенісні корти, спортивні і тренажерні зали та навіть сквош-арена;
 • цілодобова охорона території та відеонагляд;
 • вожаті, лікар і психолог, які оберігають відпочинок дітей 24/7.

Проживання дітей

Розміщення дітей у двоповерхових котеджах, по 4 дитини у кімнаті.

Програма

British culture. Holidays edition — програма осені 2021

Наша програма — єдина в Україні, яка охоплює спілкування з native-speakers та інтерактивні заняття англійською впродовж усього дня! Ми з дітьми занурюємося в англомовне середовище, щоб дослідити культуру Британії, про яку не розповідають в школі!

В програмі British Culture. Holidays Edition ми відкриємо секрети британської культури через святкування!

Викладачі нейтів-спікери допоможуть дітям подолати мовний бар’єр та розкажуть про традиції британців з перших вуст, а разом з вожатими діти практикуватимуть англійську під час занять спортом, майстер-класів, тренінгів та навіть вечірок!

Ми створимо справжню британську атмосферу на кожній активності: вивчення британського етикету, чайна церемонія і традиційні фестивалі Великобританії.

Ми маємо 4 цілі, яких хочемо досягти разом з дітьми завдяки різним векторам програми:

 • Лексична - допомогти дітям опанувати лексику та граматику англійської мови через цікаві матеріали на уроках з нейтів-спікерами.
 • Практична — завдяки знайомству з традиціями Великої Британії на практичних заняттях та обговоренням на спікінг-клабах кемпери зможуть дізнатися про становлення і основи британської культури та їх менталітету.
 • Психологічна - серія психологічних тренінгів допоможе створити сприятливу атмосферу для дітей, у якій буде комфортно вивчати різноманітність культур та краще зрозуміти іншу націю.
 • Розважальна - детальніше познайомити дітей з традиціями та звичаями британських свят під час розважальних заходів, квестів, майстер-класів та воркшопів.

В рамках нової програми British Culture. Holidays Edition кемпери будуть не тільки на словах знайомитися з традиціями та звичаями, а й безпосередньо святкувати британські свята, брати участь у традиційних ярмарках та фестивалях: Pancake Day, Michaelmas - Feast of light та, звичайно, Halloween! Також ми відтворимо наймасштабніший британський фестиваль Up Helly Aa!

Для кемперів ми підготували серію тренінгів від психолога табору:

 • Гнучкість мислення — чи може людина іншої культури та з іншими звичками мати такі ж особисті якості, як я? Для відповіді на це питання необхідна здатність приймати всіх людей та дивитись на їх особистості з різних точок зору.
 • критичне мислення — стереотипи допомагають або заважають розуміти людей? Вчимося робити обґрунтовані висновки і аналізувати інформацію.
 • Варіативність мислення і толерантність - як поводити себе з людиною, яка відрізняється від мене? Щоб зрозуміти це, розвиваємо терпимість до іншого світогляду, поведінки, способів життя та звичаїв.

На заїзді кемпери познайомляться зі спікером-експертом з відомого англійського етикету - Катериною Литвин:

 • 5 років досвіду викладання етикету та крос-культури.
 • Має диплом Швейцарської школи міжнародного етикету та протоколу IVP.
 • Засновниця Etiqkate Studio.
 • Навчає дітей та дорослих європейських стандартів етикету в Україні.

Отримані знання ми одразу перевіримо на практиці:

 • Кемпери проведуть справжню чайну церемонію!
 • Візьмуть участь у майстер-класі з ірландського гопака - джиги. Танець виник ще у 16 столітті, однак досі є невід’ємною частиною Великої Британії.

Англійська:

 • 12 занять за 7 днів з викладачами нейтів-спікерами з Великобританії, США та Канади;
 • Практика спілкування англійською мовою під час всіх активностей: майстер-класів, спортивних занять та вечірньої програми;
 • Заняття у невеликих групах по 12 дітей - кожну групу координують викладач нейтів-спікер та англомовний український вожатий;
 • Програму занять створює та контролює академічний куратор від STUDY ACADEMY
 • У перший день заїзду діти проходять тестування, навчаються в групах відповідно до свого рівня англійської, а після заїзду батьки отримують звіт від викладача про успішність дитини.

Теми занять з британськими викладачами:

 • типовий британець, який він?
 • британський акцент - стереотипи та особливості
 • головні свята королівської родини та традиції святкування
 • британський фольклор як частина культурного спадку та багато іншого.

Спорт

Осінній заїзд - це час для дійсно британських видів спорту:

 • футбол;
 • крикет в манежі;
 • теніс на критих кортах;
 • ірландська джига в танцювальному залі Olympic Village.

А також плавання у критому олімпійському басейні, традиційні спортивні ігри Британського табору та багато іншого!

У таборі діти щодня займаються спортом разом з тренерами та інструкторами. З їх допомогою в рамках програми кожна дитина має можливість самостійно обирати напрямки занять.

Дозвілля

Замість гаджетів кожна хвилина дня кемперів буде заповнена заняттями та заходами, які ми поєднали в нову тематичну програму про британську культуру. В основі програми канікул - система "English + Sport", комбінація уроків англійської, спортивних занять, творчих активностей та тренінгів за стандартами британських таборів.

Розклад дня

Програма кожного дня в таборі розписана похвилинно. У кемперів не буде часу залипнути в гаджетах, оскільки на них буде всього одна година на день!

Решта часу — тільки живе спілкування англійською з носіями мови, проєкти, спорт і творчість з новими друзями.

Приклад одного дня в Британському таборі STUDY.UA:

 • 8.30 - 9.00 Ранкова зарядка чи line-up.
 • 9.15 - 9.45 Сніданок в ресторані.
 • 10.00 - 11. 00 English lesson.
 • 11.15 - 12.45 Плавання в басейні.
 • 13.00 - 13.30 Обід в ресторані.
 • 13.30 - 14.30 Тематичний майстер-клас.
 • 15.00 - 16.00 English Speaking Club.
 • 16.15 - 16.45 Tea time.
 • 17.00 - 18.00 Спорт/тренінг на вибір.
 • 18.00 - 19.00 Гаджет тайм.
 • 19.00 - 19.30 Вечеря.
 • 19.45 - 21.45 Вечірній івент\квест.
 • 21.00 - 21.15 Снек.

Харчування

П’ять разів на день діти харчуються в ресторані разом з вожатими та викладачами. У щоденний раціон обов’язково входять гарячі перші страви, різні види м’яса, риба, молочні продукти, овочі, фрукти і десерти. Можливий підбір дієтичного меню.

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Медичне обслуговування

Допуск учасників на територію табору дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров’я дитини і наявності графіку щеплень. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов’язково повинні бути прописані в цій довідці.

Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в табір.

Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком.

У таборі стаціонарно працює медпункт, а лікар буде присутній на заїзді 24/7 з наявністю повного набору необхідних медикаментів для допомоги дітям.

Якщо дитина приймає індивідуальні медпрепарати, батьки зобов’язані надати їх самостійно, а також сповістити про це лікаря табору в день заїзду.

Дитина вважається прийнятою після проходження медичного огляду лікарем табору в день заїзду, а також за наявності усіх правильно заповнених документів.

У разі захворювання в таборі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. А також, батьки можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в таборі:

 • Захворювання крові і кровотворних органів.
 • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти.
 • Гострі психічні захворювання і реактивні стани.
 • Бронхіальна астма в період загострення.
 • Виразкова хвороба шлунка та 12-ти палої кишки в період загострення.
 • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам’яна хвороба, вроджені аномалії нирок.
 • Цукровий діабет, тиреотоксикоз.
 • Усі заразні та паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо)

Ціни та акції

Ціна – 890 доларів.

У вартість включено:

 • 24 заняття англійською з носіями мови з Великобританії та США;
 • усі необхідні матеріали для навчання та відпочинку;
 • проживання в сучасних двоповерхових котеджах;
 • 5-разове харчування в окремому залі ресторану;
 • щоденні заняття спортом з професійними тренерами;
 • проектна робота, майстер-класи та тренінги англійською;
 • медичне страхування і допомога 24/7;
 • супровід та допомога від лікаря табору впродовж заїзду;
 • звіт викладача та характеристика від психолога табору.

Знижки*:

 • знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами — 5%;
 • сімейна знижка за двох і більше дітей на одному заїзді - 5%;
 • знижка за повторну участь у таборі для клієнтів минулих сезонів - 5%.

*Звертаємо вашу увагу, що знижки не додаються до інших знижок та акцій!

Доставка дітей в табір

Батьки самостійно доставляють дітей в табір.

Необхідні речі

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг та речі індивідуальної необхідності.

Зв'язок з дитиною

Зверніть увагу, що в кемперів буде дуже насичений графік, тому не хвилюйтеся, якщо ви не додзвонилися своїй дитині. На зв'язку з вами 24/7 будуть координатор табору та старший вожатий. Вони постійно перебувають поруч з дітьми і зможуть відповісти на всі ваші питання чи передати слухавку дитині. Ви також можете звернутися до керівника табору з побажаннями щодо роботи та організації відпочинку.

Основні правила табору

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися переліку правил, які ми вказуємо в договорі, а також розповідаємо дітям в перший день заїзду.

Основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу табору.
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору.
 • Відвідувати навчальні заняття і розважальні заходи кожен день.
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речей інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу.
 • Використовувати під час занять телефони, планшети або інші девайси.
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі.
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі British Camp STUDY.UA в Olympic Village Осінь 2021?

Тривалість зміни складає 7 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір British Camp STUDY.UA в Olympic Village Осінь 2021?

Табір приймає дітей 7 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

05.03.2020
Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020.

Відгуки Дитячий табір British Camp STUDY.UA в Olympic Village Осінь 2021

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 13:33:06