Дитячий табiр British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport (Денний) Зима 2020

 
10
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Ірпінь\Дитячий табір British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport (Денний) Зима 2020

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Британський табір STUDY.UA в цьому році святкує п'ятиріччя і отримання членства в Американській і Міжнародної асоціації таборів! Більше 3 000 батьків довірили нам своїх дітей за час існування проекту, і в цьому році ми проводимо осінній заїзд в новій локації під Києвом, в заміському клубі Olympic Village!

Адреса:
Україна, Ірпінь, 26 кілометр, Новообухівське шосе, Олімпійська 1, Olympic Village.
Кількість місць:
30

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни Дитячий табір British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport (Денний) Зима 2020

Замовити путівку в Дитячий табір British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport (Денний) Зима 2020

Зимові канікули 2021


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport (Денний) Зима 2020

Про табір

Британський табір STUDY.UA в цьому році святкує п'ятиріччя і отримання членства в Американській і Міжнародної асоціації таборів! Більше 3 000 батьків довірили нам своїх дітей за час існування проекту, і в цьому році ми проводимо осінній заїзд в новій локації під Києвом, в заміському клубі Olympic Village!

Наш проект - це справжні британські канікули всього в 20-ти хвилинах від Києва! Ми організовуємо безпечний, комфортний і по-справжньому корисний відпочинок для школярів!

Британський табір STUDY.UA - єдиний в Україні, в рамках якого діти спілкуються цілий день з викладачами з Великобританії і США, займаються спортом і беруть участь в медіа майстер класах, іграх, квестах і вечорах англійською мовою!

Переваги табору:

 • Контроль успішності: тестування англійської, звіт викладача і характеристика психолога після заїзду;
 • Уроки англійської: 24 заняття з native speakers по тематиці медіа напрямків, а також speaking clubs;
 • 7 медіа і art проектів: TV-production, Blogging і Marketing, а також творча студія gifts & crafts;
 • Спортивна програма: нові і улюблені види спорту - регбі, плавання, футбол, танці, єдиноборства і багато інших!

7 причин відправити дитину в Британський табір STUDY.UA:

 • Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньої Компанією STUDY.UA з досвідом роботи - 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в зарубіжних таборах, тому використовуя цi знання ми створили табір найкращої якості в Україні. З моменту першої зміни пройшло вже 5 років, за цей час ми провели більше трьох десятків успішних заїздів і можемо з упевненістю заявити - більше немає необхідності вибирати між поїздкою за кордон і українськими таборами «радянського типу».

 • Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у сфері організації мовних таборів з Великобританії і реалізовується на базі кращого спортивного заміського клубу під Києвом. Тут поєднується все краще від британських мовних таборів і комфорт розташування поблизу від будинку. Британський табір STUDY.UA знаходиться всього в 20-ти хвилинах від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

 • Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводяться виключно сертифікованими викладачами носіями мови з Великобританії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, які необхідні для створення незабутнього досвіду для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в мовному середовищі не тільки на уроках, а протягом всього дня.

 • Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території i охороняємої територiї спортивного заміського клубу, в окремих сучасних котеджах. Ми гарантуємо, що кожна дитина буде не тільки в безпеці, але і зможе взяти участь у всьому запланованому кількості занять англійською мовою, спортом і творчістю. В одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків юних клієнтів і поділяємо їх на кілька міні-груп для вивчення англійської! За кожною групою закріплюється викладач, іноземний і місцевий вожаті. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору будуть перебувати ще й психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона і інший персонал.

 • Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг. На зміну вашої дитини чекають: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням, 21 урок англійської мови, десятки годин спортивних і творчих заходів, а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, безліч подарунків та інші сюрпризи від Компанії STUDY.UA. Батькам не потрібно витрачати час на дорогу в табір. Ми доставляємо всіх дітей як до табору, так і назад до нашого центрального офісу на комфортабельному автобусі.

 • Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір батьки іноді виявляються менш підготовленими до розставання, ніж сама дитина. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору - це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти темі розставання, скучанія і питань про те, чи все гаразд - тим простіше і легше буде проходити зміна для кемперів. Ну а якщо Ви все таки хочете максимально контролювати перебування дитини в таборі - ми завжди раді надати можливість проживання в котеджах для батьків по сусідству.

 • 7 Фундамент успішного майбутнього

Найважливішим навиком, яким може володіти успішна людина - це навик спілкування і вміння заручитися підтримкою. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомств як з однолітками, так і з іноземними вожатими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються самі різні моделі виховання, характери і погляди на життя, а кемпери вчаться будувати стосунки і дружити настільки сильно, що на наступні зміни їздять тільки разом!

Розташування

Адреса: Україна, Київ, 26 кілометр, Новообухівське шосе, Олімпійська 1, Olympic Village.

Інфраструктура

Табір розташований на території заміського клубу Olympic Village.

Комфортний і безпечний відпочинок в 20-ти хвилинах від Києва.

Тенісні корти, олімпійський басейн і футбольні поля

Програма

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум від занять англійською, перебуваючи в групі за рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі - 7 років, а максимальний - 17. В наших групах 10-12 учасників, за кожною з них закріплений викладач носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть в супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору.

Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть наймолодші і скромні учасники "розкриваються" і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей. Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою.

Програма English + Media & Sport

Програма осінніх і зимових канікул поєднує в собі 3 найбільш затребуваних медіа напрямків: TV-production, Blogging і Marketing. Крім того, діти будуть займатися спортом з професійними тренерами - плавання, єдиноборства, танці, футбол і регбі! А для самих маленьких учасників буде працювати art-студія.

Традиційно, ми також поринемо на 100% в спілкування англійською. Діти пройдуть інтенсивний мовний курс з британськими викладачами - 24 заняття з британськими викладачами і постійна практика спілкування на "живому англійською".

Всі майстер-класи, квести, ігри та вечірні заходи проводяться в таборі виключно англійською, а вожаті без необхідності не переходять на рідну мову дітей!

Деталі осінньої програми

English - 24 заняття з британськими вчителями

Кожен день у кемперов буде 3 академічних заняття, одне з яких буде проходити в форматі speaking club. На уроках британські викладачі віддають перевагу інтерактивним завданням за напрямками творчих проектів. А під час розмовних клубів діти вивчатимуть нову лексику, щоб ділитися враженнями про проекти, в яких брали участь. Наприклад, переглядати і обговорювати відео, готувати медіа проекти, новини і т.д.

Всі заняття англійською підготовлені академічним співробітником компанії STUDY.UA, але по ходу заїзду викладачі часто змінюють наповнення програми навчання, в залежності від результатів тестування дітей, а також їх інтересів і побажань.

На останньому занятті вчителі організовують повторне тестування, щоб визначити успішність закріплення матеріалу учнями. У підсумку вони складають детальний звіт по успішності, а наш психолог складає характеристику для кожної дитини, які ми відправимо батькам по завершенні заїзду.

Media - 7 сучасних медіа і art проектів

Вперше на канікулах діти візьмуть участь в 7 найцікавіших медіа і творчих проектах! Ми запросили експертів за напрямками TV-production, Blogging, а Marketing буде вести директор табору, який поділиться секретами успішних рекламних кампаній STUDY.UA і останніми тенденціями в Digital!

Ми розподілимо дітей з творчих командам, в яких вони будуть працювати разом над завданнями. Учасники не тільки отримають нові знання, а головне будуть взаємодіяти один з одним і набудуть практичних навичок. Кожен день заїзду кемпери братимуть участь в новому медіа, або творчому проекті і майстер-класі, а в кінці зміни ми влаштуємо серію фінальних презентацій робіт наших команд з врученням нагород за найкращі реалізовані ідеї!

Sport - 9 видів спорту з нашими тренерами

З дітьми щодня будуть займатися професійні спортивні тренери. На зміні будуть як абсолютно нові види спорту, так і улюблені захоплення дітей: футбол і регбі, великий теніс, плавання в SPA-басейні, а ще бойові мистецтва, танці та інші найрізноманітніші види спорту.

На базі табору в розпорядженні кожного учасника будуть криті футбольні поля і тенісні корти, олімпійський басейн, тренажерні і спортивні зали для танців і єдиноборств.

Крім того, кемпери чи зможуть покататися на квадромобілях і велосипедах, постріляти в тирі, а також стануть учасниками найцікавіших і несподіваних спортивних змагань, турнірів і квестів.

Команда

Всі наші викладачі і вожаті є фахівцями з дипломами гуманітарних наук і міжнародними сертифікатами CELTA, TEFL, TKT. Англійську в таборі викладають виключно носії мови з Великобританії і США. Наші вожаті і інший персонал табору відповідають міжнародним вимогам і стандартам мовних таборів.

Віталій Бреслер Директор Британської табору

Випускник факультету Романо-Германської філології Київської Гуманітарної Академії за спеціальністю викладач англійської мови. Двічі проходив стажування в США, а також побував на ознайомчому турі за мовними коледжам Канади, де детально вивчив стандарти сучасного навчання і відпочинку студентів.

Оксана Конопля Академічний директор компанії

Викладач англійської з вищою філологічною освітою і 10-річним досвідом роботи, який любить свою професію і працює з повною самовіддачею. Як академічний директор Оксана займається підготовкою програми навчання разом з викладачами, проводить для них тренінги і постійно перевіряє заняття в Британському таборі STUDY.UA.

Адам Девіс Викладач з США

Адам народився в містечку Горсайнон (Англія), а потім переїхав в США. Його американо-британський акцент дуже комфотний для сприйняття, а ідеальна академічна підготовка, яка підтверджена сертифікатом CELTA (Certificate in Teaching English), дозволяє дітям легко розуміти і невимушено спілкуватися англійською з викладачем.

Майкл Даффі Викладач з Великобританії

Майкл закінчив факультет психології одного з найстаріших університетів Великобританії - University of Aberdeen. Окрім рідної англійської, володіє також французькою і трохи українською, так як вже 3 літні сезони поспіль працює в Британському таборі STUDY.UA! Має англійське почуття гумору, досвід викладання в мовних школах і захоплюється психологією.

Ніколас Бігс Викладач з Великобританії

Ніколас - один з найбільш харизматичних і фанатичних викладачів нашого табору. Проживши два роки в Фінляндії, він перейнявся сучасними принципами навчання підлітків і вирішив викладати англійську тінейджерам в різних країнах світу. Він обожнює сідати за парту і залучати студентів до дружньої розмови, тим самим позбавляючи їх від страху спілкування англійською.

Хіларі Хендерсон Викладач з США

Хіларі володарка диплома гуманітарних наук University of Idaho (Айдахо, США). Вона має досвід викладання англійської дітям різного віку в США, Іспанії та Марокко. При цьому, захоплення Хіларі набагато різноманітніше, ніж просто вивчення мови: вона може легко обговорювати з Кемпер Британського табору історію, філософію, мистецтво і подорожі.

Меггі Олаг Викладач з США

Меггі - молодий і дуже активний викладач, яка має досвід проведення самих різних активностей, квестів та шоу-програм Британської табору. Багаторічна робота з дітьми в англомовних таборах допомогла їй виробити власний креативний стиль спілкування, завдяки якому її гри і заходи завжди цікаві учням будь-якого віку.

Дарина Бондар Програмний директор

Протягом 5-ти сезонів Дарина не втомлюється придумувати нові і креативні напрямки програми для Британського табору STUDY.UA! Все активності, тренінги, творчі майстер-класи та вечірки - ексклюзивно розробляються для наших кемперів, що створює неповторну атмосферу, адже дозвілля учасників буде продуманий до дрібниць!

Богдан Ліновецкій Старший вожатий

Богдан найдосвідченіший вожатий нашого табору. За його плечима 5-ти сезонів британських канікул. Він постійно контролює роботу вожатих і спілкується з батьками наших кемперів 24/7 для вирішення будь-яких побутових і організаційних питань на заїздах Британського табору STUDY.UA.

Режим роботи

Режим роботи з понеділка по неділю, з 8:30 до 21:00.

Розклад дня

Приклад розпорядку дня:

 • 8:30 - 9:00 Зарядка, або line-up;
 • 9:00 - 9:30 Сніданок;
 • 9:30 - 10:12 English lesson. Перший урок англійської мови тривалістю 45 хвилин з нашими британськими викладачами;
 • 10:30 - 11:45 Блок SPORT (на вибір). Після уроку дітей чекає один з 9 видів спорту на вибір. Наприклад, плавання в критому 25-метровому олімпійському басейні;
 • 12:00 - 12:30 Обід;
 • 12:45 - 14:15 Speaking club. Друге заняття англійською мовою 90 хвилин в форматі розмовного клубу;
 • 14:30 - 15:30 Hobby time. Під час хоби тайму кожна дитина вибирає цікавий для себе майстер-клас, спорт, або настільні ігри з улюбленими англійськими вожатими;
 • 15:45 - 16:00 Снек;
 • 16:00 - 17:45 Блок MEDIA. Час для команд зробити що-небудь унікальне або отримати навички в одному з 12 напрямків медіа або творчості. Наприклад, діти можуть знімати власні блоги, створювати маркетингові компанії, отримувати навички в мистецтві фотографування, а так само брати участь в створенні професійних фільмів як актори, оператори і навіть режисери;
 • 18:00 - 19:00 Gadgets time. Гаджет тайм - це вільне час для дзвінків батькам, друзі і перевірці соціальних мереж;
 • 19:10 - 19:40 Вечеря;
 • 20:00 - 21:30 Вечірня програма. Перед початок івенту діти готуються бути найкрасивішими, а вожаті готують найкрутіші шоу програми. Наприклад, ми влаштовуємо аналоги британських тв-шоу, інтелектуальні вечора і, звичайно, дискотеки.

Харчування

5-разове харчування в ресторані, будь-які дієти за бажанням.

Медичне обслуговування

Допуск учасників на територію табору дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров'я дитини і вказівки графіка щеплень. Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в табір. Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов'язково повинні бути прописані в цій довідці).

У таборі стаціонарно працює медпункт, а лікар буде присутній на заїзді 24/7 з наявністю повного набору необхідних медикаментів для допомоги дітям. Якщо дитина потребує прийомі індивідуальних медпрепаратів, батьки зобов'язані надати їх самостійно, а також сповістити про це лікаря табору в день заїзду. Дитина вважається прийнятою після проходження медичного огляду лікарем табору в день заїзду, а також при наявності всіх правильно заповнених документів.

У разі захворювання в таборі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. А також, батьки можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в таборі:

 • Захворювання крові і кровотворних органів;
 • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • Гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • Бронхіальна астма в період загострення;
 • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки в період загострення;
 • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • Цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • Всі заразні, паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо.).

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Ціни і акції

Ціна - 740 доларів.

Увага! Діє акція раннього бронювання.

Ціна - 540 доларів.

У вартість включено:

 • заняття англійською з викладачами з Великобританії і США, живе спілкування протягом усього дня;
 • заняття спортом: великий теніс, плавання, футбол, регбі, танці, єдиноборства, сквош, велопрогулянки і багато іншого!
 • медіа майстер-класи та тренінги, комунікативні ігри, квести, тематичні заходи англійською;
 • проживання в дерев'яних котеджах, в номерах по 4 людини;
 • харчування 5 разів на день в ресторані тільки свіжими продуктами;
 • цілодобова охорона, відеоспостереження і лікар на території;
 • трансфер в табір і назад (щодня для денного формату) і медичне страхування;
 • звіт викладача про успішність дитини і характеристика від психолога табору.

Доставка дітей в табір

Батьки можуть також самостійно привозити і забирати дитину з табору, розташованого за адресою: Київська область, 26 км. Новообухівське шосе, вул. Олімпійська 1, Olympic Village. В офісі і таборі, Вас зустрінуть наші вожаті, яких Ви дізнаєтеся по фірмовому одязі з логотипом «British Camp».

Список необхідних речей

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг, гігієнічні приналежності, речі індивідуальної необхідності.

Також ми поділимося нашими порадами: чого не варто брати з собою в табір, щоб не перевантажувати валізу дитини. До речі, абсолютно точно не потрібно складати в дорогу постільну білизну і посуд. Також краще залишити вдома дорогу техніку і прикраси, оскільки за зберігання цінних речей діти несуть відповідальність самостійно.

Зв'язок з дитиною

Найзручніший час для зв'язку з Вашою дитиною - у вільний час з 18:00 до 19:00. В інші години проходять заняття і різні заходи, під час яких, використання мобільних телефонів не дозволяється.

Діти залишають свої телефони в спеціальних боксах для зберігання мобільних в номері у свого вожатого. Відвідування дітей можливо на вихідних за попереднім дзвінком керівнику табору, або вожатого. Програма розписана буквально щохвилини і неузгоджений приїзд швидше за все призведе до пропуску дитиною активностей, або занять.

Ми також просимо батьків і всіх родичів мінімізувати кількість візитів, так як підвищена опіка може зробити негативний психологічний вплив як на саму дитину, так і на процеси всередині дитячого колективу з боку його однолітків.

Основні правила табору

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися перелік правил, який вказується в договорі, а також надається дітям в перший день заїзду.

Ось основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу і іншим учням;
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору;
 • Відвідувати освітні заняття і розважальні заходи кожен день;
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речам інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу;
 • Використовувати під час занять телефони, планшети, і інші девайси;
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі;
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного, або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport (Денний) Зима 2020"

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020. Детальніше

05.03.2020

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport (Денний) Зима 2020

Інші табори організатора

Сторінка сформована 16:30:34