Дитячий табiр Zефір 2.0: Місця щасливих дітей

9,2
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Тема програми відпочинку «Дитячий табір Zефір» на літо 2020 року - «Zефір 2.0 - Місця щасливих дітей». Ми довго думали над тематикою змін, адже місць, де дитина відчуває себе щасливою, багато! Це і кіно з аквапарками, і Діснейленд з ігровими кімнатами, і гуртки з секціями та багато-багато іншого. Однак, вважаємо, що місце, де кожна дитина стає щасливою по-справжньому - це сім'я, рідний дім. Саме тому, тематика літніх змін звучатиме дещо нестандартно, незвично, але... хто сказав що так не можна?

Адреса:
Україна, Київ, 27 км, Столичне шосе, Конча-Заспа
Кількість місць:
15

Зміни та Ціни Дитячий табір Zефір 2.0: Місця щасливих дітей

Замовити путівку в Дитячий табір Zефір 2.0: Місця щасливих дітей

Літні канікули 2021


Вас можуть зацікавити такі табори

Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Zефір 2.0: Місця щасливих дітей

Про табір

«Дитячий табір Zефір» - це результат багаторічного практичного досвіду роботи і глибоких теоретичних знань про розвиток і виховання дитини. Творчі, інтелектуальні, спортивні заходи створюють для кожної дитини ситуацію успіху, коли вона може реалізувати свої здібності і таланти, проявити свої сильні сторони, освоїти нові знання, вміння і навички!

Тема програми відпочинку «Дитячий табір Zефір» на літо 2020 року - «Zефір 2.0 - Місця щасливих дітей». Ми довго думали над тематикою змін, адже місць, де дитина відчуває себе щасливою, багато! Це і кіно з аквапарками, і Діснейленд з ігровими кімнатами, і гуртки з секціями та багато-багато іншого. Однак, вважаємо, що місце, де кожна дитина стає щасливим по-справжньому - це сім'я, рідний дім. Саме тому, тематика літніх змін звучатиме дещо нестандартно, незвично, але... хто сказав що так не можна?

«Zефір 2.0» - це новий формат відпочинку, де кожна дитина буде учасником створення програми дня: вибирати великі ігри та конкурсні програми, квести і студії, формати «Майстрів маркетингу» і тематичних днів. Ми вже апробували подібний підхід при сьомий зміні літа 2019 - було супер! Тому ми переконані, що «Zефір 2.0» - зробить літо цього року незабутнім для кожного!

Відзначимо, що, як і в попередні роки, програма відпочинку "Дитячий табір Зефір" розрахована на дітей у віці від 7 до 16 років, на весь період зміни об'єднуються в команди за віком по 10-15 чоловік. Майстер-класи та студії розроблені і адаптовані для дітей різного віку профільними фахівцями, квести та інші заходи передбачають об'єднання дітей в різновікові команди під керівництвом досвідчених вожатих.

Наші переваги це:

Активність і різноманітність:

 • Творчі постановки, квести, ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання, інтелектуальні ігри - все це і багато іншого створюють умови для того, щоб кожна дитина мала можливість проявити свої здібності та нахили.

Компетентність і безпеку:

 • Цілодобова медична допомога, не більше 7 дітей на одного дорослого, психологічне і педагогічну освіту працівників, великий досвід роботи з дітьми - все це робить відпочинок дитини комфортним і безпечним.

Увага й турбота:

 • Психологічний супровід дитини в таборі, класична система роботи з закріпленим за певною групою дітей вожатим, любов і повагу до особистості дитини створюють атмосферу товариства і турботи, в якій жодна дитина не залишається без уваги.

Виховання і розвиток:

 • Робота співробітників програми спрямована на створення ситуації успіху для кожної дитини; формування у нього цілеспрямованості, організованості, комунікабельності, чуйності і вміння взаємодіяти з іншими; оволодіння дітьми новими знаннями, вміннями і навичками, створює грунт для ситуації успіху в майбутньому.

Оздоровлення та відпочинок:

 • Відстань від населених пунктів, природа лісового масиву Конча-Заспи, оздоровчі процедури і збалансована програма відпочинку створюють умови для оздоровлення та гарного відпочинку дитини протягом всього року.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, Конча-Заспа, Столичне шосе 27 км.

Програма активного дитячого відпочинку "Zефір" проводиться на базі санаторію "Жовтень", що в Конча-Заспі за адресою: 27 км, Столичне шосе.

Конча-Заспа - мальовниче передмістя Києва, унікальна лісо-паркова зона, яка ідеально підходить для курортного відпочинку в околицях столиці України. М'який клімат, чисте повітря, сосновий ліс, річка - Дніпро, озера - сама природа створила прекрасні умови для розміщення лікувально-оздоровчих установ. Одним з найвідоміших в регіоні Клінічний санаторій «Жовтень», історія якого починається в 50 роки минулого століття.

В даний час Конча-Заспа - унікальна лісопаркова зона, площею понад 5 тис. Гектарів, оточує столицю України з південного сходу.

Розміщення дітей

Діти-учасники програми розміщуються в комфортних 2-місних номерах зі зручностями. Цілодобове гаряче водопостачання.

Програма

Програма відпочинку "Дитячий табір Зефір" - це майстер-класи та студії, рухливі ігри та інтелектуальні шоу, спортивні змагання і квести, творчі постановки і імпровізації, концерти і шоу талантів пронизані щирим спілкуванням, справжніми емоціями і ситуацією успіху для кожної дитини:

 • Перша зміна - "В колі друзів" (31.05 - 07.06.20, 8 днів) - скасовано;
 • Друга зміна - "Бабусині казки" (10.06 - 21.06.20, 12 днів);
 • Третя зміна - "Сімейна подорож" (24.06 - 05.07.20, 12 днів);
 • Четверта зміна - "Мої супербатьки" (08.07 - 19.07.20, 12 днів);
 • П'ята зміна - "Моя перша перемога" (22.07 - 02.08.20, 12 днів);
 • Шоста зміна - "Секрети домашніх тварин" (05.08 - 16.08.20, 12 днів);
 • Сьома зміна - "Додому, в Zефір!" (19.08 - 30.08.20, 12 днів).

1 зміна - У колі друзів.

На першій зміні літа завжди своя атмосфера - тут немає творчих постановок, а тільки ігри, конкурси, квести. Банально? Було б так, якби ми були іншим табором, але ми - Zефір! Саме тому, ми створимо справжню Алею друзів, зробивши на пам'ять гіпсові зліпки рук або ніг всіх дітей; посидимо біля багаття і посмажимо сосиски; влаштуємо власний кінозал з поп-корном; створимо справжні «Анкети друзів»! Буде цікаво - обіцяємо!

2 зміна - Бабусині казки.

Хто в дитинстві не любив гостювати у бабусі? Слухати її казки та оповідання, смакувати пиріжками і варенням. Ні, ми не плануємо на цій зміні набирати бабусь в якості вожатих, але трохи осучаснити відомі казки, додати пиріжків і чаю в меню влаштувати справжній безлад з фарбами Холі (адже бабуся все простить!) - це ми можемо!

3 зміна - Сімейна подорож.

На цій зміні ми запрошуємо в яскраву подорож по країні дитинства, де знайшли своє місце спогади і мрії, морозиво і поп-корн, кіно і аквапарк, Туреччина та Італія! Ми пройдемо непередбачувані квести, помріємо про подорожі в незвідані куточки світу разом з батьками, влаштуємо облівалки і весело проведемо час!

4 зміна - Мої супербатьки.

Батьки - це супергерої нашого життя! Саме тому, одна зі змін літа 2020 буде присвячена Вам, дорогі наші батьки і матері! Протягом цих дванадцяти днів в новій стратегічній грі ми відкриємо дітям таємницю батьківського часу, на батьківський день запропонуємо загальну для батьків і дітей ділову гру, спрямовану на поліпшення взаєморозуміння і влаштуємо справжній безлад з фарбами Холі!

5 зміна - Моя перша перемога.

Одні з найяскравіших спогадів - це наші перемоги. Неважливо де, неважливо скільки було суперників, перемога - це завжди приємно і пам'ятне! Саме тому ми запрошуємо дітей на зміну, де кожен день будуть змагання - спортивні, творчі, інтелектуальні; індивідуальні, групові, командні; шашки, футбол, хокей на піску, хрестики-нулики, акторська майстерність, «Що? Де? Коли?», «Розсміши вожатого», конкурс талантів, гра «Будь кращим», «# ZефірChallenge»... і що я вам розповідаю? Приїжджайте і купуйте свої перемоги!

6 зміна - Секрети домашніх тварин.

А ви ніколи не замислювалися над тим, що у слів animal (тварина) і animation (анімація) - спільне коріння? Але чомусь друзям нашим меншим, нашим улюбленцям, приділяється занадто мало уваги в відпускних програмах. На шостий зміні літа 2020 ми це виправимо! Фотоконкурс «Я і мій улюбленець», face-art на тему домашніх тварин, конкурс малюнків, творчі постановки, де головними героями будуть домашні тварини та багато іншого. Мало не забули! Як і будь-які домашні улюбленці ми влаштуємо справжній шум з фарбами Холі!

7 зміна - Додому, в Zефір!

Нам дуже приємно, що для багатьох дітей Zефір став другою домівкою. Про це діти пишуть в своїх коментарях і сторіз, кажуть в розмовах і месенджерах. Саме тому, сьома зміна стане квінтесенцією інтерактивності в організації відпочинку дітей у нас - ми створимо дитячу раду, проведемо дні самоврядування і віддамо дітям інші важелі впливу на зміст їх відпочинку. Вони самостійні і творчі, розумні і відповідальні, а ми дамо їм можливість втілити свої ідеї в життя. Починайте придумувати вже сьогодні, що ви втілите в життя на сьомий зміні!

КОМАНДА ФАХІВЦІВ

Протягом всієї програми з дітьми працюватимуть фахівці з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) і досвідом роботи в дитячих оздоровчих закладах та відпочинку більше 3 років. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. і кандидата психологічних наук Сватенкова Т.І., які працюють з дітьми більше 18 років.

Сватенко Олександр Васильович.

Соціальний педагог, практичний психолог, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Працював на посадах вожатого, інструктора з фізичної культури і спорту, аніматора, психолога, старшого вожатого в таких дитячих таборах і програмах відпочинку як «Джерело» (р.. Буча), «Чайка» (г.. Алушта), «Містраль-2» (св. Влас, Болгарія), «Акорд »в Пущі Озерній та Конча-Заспі. Незважаючи на досвід і регалії залишається мудрим керівником і наставником для вожатих, а для дітей - надійним другом і добрим порадником.

Сватенкова Тетяна Іванівна.

Соціальний педагог, практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, консультант-психотерапевт школи позитивної психотерапії (м.Вістбаден, Німеччина). Працювала на посадах вожатою, хореографа, психолога в таких дитячих таборах і програмах відпочинку як «Джерело» (Буча), «Зміна» (м Клавдієво, Київської обл.), «Чайка» (Алушта), «Містраль-2» (Св.Влас, Болгарія), «Акорд» в Пущі Озерній та Конча-Заспі. Автор тренінгових програм з адаптації дітей до умов дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, формування команди та інших; керівник і хореограф танцювальної студії «BURLESQUE» (Ніжин). У своїй роботі з дітьми дотримується трьох головних принципів - дисципліна, справедливість, креативність!

Розклад дня

Розпорядок дня програми дитячого відпочинку «Zeфір» укладено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки, з урахуванням психологічних і фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини під час занять в студіях, гуртках і секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи, спрямовані на творчий розвиток дитини. Залежно від організаційних або погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений або скоректований.

Розпорядок дня табору:

 • 9-00 Підйом;
 • 9-30 Сніданок;
 • 10-00 Тематичні майстер-класи, студії;
 • 13-30 Обід;
 • 14-00 Час для відпочинку і спілкування;
 • 16-00 Полуденок;
 • 16-20 Гра на свіжому повітрі / інтелектуальна гра / спортивні змагання,
 • 18-30 Вечеря;
 • 19-30 Вечірня шоу-програма;
 • 20-30 Дискотека;
 • 21:30 Друга вечеря;
 • 22-00 Вечірні посиденьки;
 • 22-30 Відбій.

Харчування

Збалансоване, дієтичне, 5-разове харчування.

Медичне обслуговування

Цілодобова медична допомога.

Ціни та акції

Ціна:

 • 1 зміна (8 днів) - 7 400 грн;
 • 2-7 зміни (12 днів) - 10 500 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання до 31.05.20 - знижка 500 грн на все зміни (пропозиція діє при повній оплаті).

Програми лояльності:

"Зефірна сімейка" - 500 грн знижки на відпочинок для дітей з однієї сім'ї.

Якщо на одну зміну їдуть двоє, троє чи більше дітей з однієї сім'ї, то вартість їх відпочинку зменшується на 500 грн Якщо з родини їде дві дитини, але одна з них з тих чи інших причин не їде на відпочинок, то при поверненні коштів з суми утримується 500 грн. компенсації за надану іншій дитині знижку. Знижка нараховується за умови одночасної сплати відпочинку всіх дітей-учасників програми "зефірна сімейка";

"Приведи друга" - приведіть друга, який ще не відпочивав за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" і отримаєте по 500 грн знижки.

Знижка нараховується тільки за друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" і не відвідували занять тренінгової програми "Альтернатива". Знижка для дитини, "призводить друзів" розраховується за формулою n * 5%, де n - кількість друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" і не відвідували занять тренінгової програми "Альтернатива". Наведіть 20 друзів, які ніколи не відпочивали з нами і приїжджайте безкоштовно! Якщо один з "друзів" не приїжджає на відпочинок, то при поверненні коштів з суми утримується 400 грн. Компенсації за надану іншій дитині знижку. Знижка нараховується за умови одночасної сплати відпочинку всіх дітей-учасників програми "Приведи друга".

"Почесний Зефіровец" - отримаєте 2% знижки на наступну літню зміну за умови повної оплати за попередню.

Якщо Ви плануєте приїхати на відпочинок в "Дитячий табір Зефір" кілька разів за літо, то можете скористатися програмою лояльності "Почесний Зефіровец". За умови повної оплати першої зміни, Ви отримуєте знижку 2% на другу зміну, 4% - на третю, 6% - четверту, 8% - на п'яту, 10% - на шосту. Програма лояльності "Почесний Зефіровец" діє тільки під час літніх канікул. Якщо під час будь-якої з змін Ви користуєтеся будь-який інший програмі лояльності, то знижка обнуляється.

"Захисник" - знижка 500 грн для дітей учасників бойових дій.

Ми пишаємося захисниками нашої рідної держави і тому надаємо знижку для дітей учасників бойових дій. Нехай це буде наш маленький внесок в загальну перемогу!

ВАЖЛИВО!!! Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються - ви можете скористатися тільки однією із запропонованих

У вартість входить:

 • розміщення в номерах з усіма зручностями;
 • 5-разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку;
 • страхування дитини від нещасного випадку на весь період відпочинку.

У вартість не входить:

 • трансфер в санаторій «Жовтень» (здійснюється самостійно).

Доставка дітей в табір

Трансфер в санаторій «Жовтень» здійснюється батьками самостійно будь-яким зручним способом.

Громадським транспортом до санаторію можна дістатися: автобусом №43 та маршрутками №311, 313, 314 від станції метро «Видубичі»

Список необхідних документів

Необхідні документи:

 • Копія свідоцтва про народження дитини (паспорта, закордонного паспорта);
 • Копія довідки про щеплення;
 • Медична довідка за формою 079 / у;
 • Довідка про стан сан епідемокруженія за місцем проживання дитини (може бути вписана в довідку за формою 079 / у).

Звертаємо Вашу увагу на те, що без зазначених довідок дитина не буде прийнятий до Програми відпочинку "Дитячий табір Зефір". Тому просимо подбати про їх оформлення. Це питання безпеки всіх дітей!

Часто задавані питання

Якщо дитина не щеплена, чи можна в табір?

При заїзді Ви просто пишите заяву, в яій знімаєте з нас відповідальність, якщо дитина захворіє чимось від чого повинна була бути щеплена.

 

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Zефір 2.0: Місця щасливих дітей"

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Zефір 2.0: Місця щасливих дітей

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 06:02:46