Дитячий табiр Zефир: Академія зефірних наук

Очікуємо ціни і зміни
9,2
із 10
оцінка організатора
16 відгуків

Україна\Київська область\Київ

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Влітку 2021 ми запрошуємо дітей від 7 до 16 років в «Академію зефірних наук» - незвичайну і надзвичайну майже наукову установу! Протягом літа свої двері дітям відкриють сім факультетів, кожен зі своїми родзинками, «фішками» і заходами. Зефірята отримають не тільки корисні знання, а й весело і змістовно проведуть літні канікули на свіжому повітрі зовсім поруч з Києвом!

Адреса:
Україна, Київ, 27 км, Столичне шосе, Конча-Заспа
Кількість місць:
15
Трансфер:
Самостійний

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Zефир: Академія зефірних наук

Про табір

Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» – це майстер-класи і студії, рухливі ігри та інтелектуальні шоу, спортивні змагання та квести, творчі постановки та імпровізації, концерти та шоу талантів пронизані щирим спілкуванням, справжніми емоціями та ситуацією успіху для кожної дитини.

Влітку 2021 року ми запрошуємо дітей від 7 до 16 років до «Академії зефірних наук» – незвичайної та надзвичайної майже наукової установи! Протягом літа свої двері дітям відкриють сім факультетів, кожен зі своїми цікавинками, «фішками» та заходами. Зефірята отримають не лише корисні знання, а й весело та змістовно проведуть літні канікули на свіжому повітрі зовсім поруч з Києвом!

На весь період зміни діти об’єднуються в команди за віком по 10-15 чоловік. Майстер-класи та студії розроблені та адаптовані для дітей різного віку профільними спеціалістами, квести та інші заходи передбачають об’єднання дітей у різновікові команди під керівництвом досвідчених вожатих.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, 27 км, Столичне шосе, Конча-Заспа

Програма активного дитячого відпочинку "Zефір" проводиться на базі санаторію "Жовтень", що в Конча-Заспі за адресою: 27 км, Столичне шосе.

Конча-Заспа - мальовниче передмістя Києва, унікальна лісо-паркова зона, яка ідеально підходить для курортного відпочинку в околицях столиці України. М'який клімат, чисте повітря, сосновий ліс, річка - Дніпро, озера - сама природа створила прекрасні умови для розміщення лікувально-оздоровчих установ. Одним з найвідоміших в регіоні Клінічний санаторій «Жовтень», історія якого починається в 50 роки минулого століття.

В даний час Конча-Заспа - унікальна лісопаркова зона, площею понад 5 тис. Гектарів, оточує столицю України з південного сходу.

Проживання дітей

Діти-учасники програми розміщуються в комфортних 2-місних номерах зі зручностями. Цілодобове гаряче водопостачання.

Програма

1-а зміна. Кулінарний факультет імені Рататуя (30.05 – 06.06.2021)

Найсмачніший факультет з-поміж усіх літніх! Вступивши до нього, діти протягом зміни приготують піцу, печиво, гарячі бутерброди, бельгійські вафлі, хот доги та бургери! Дізнаються про правила сервірування столу, етикет харчування, національні особливості і традиції прийому їжі у різних народів, а також поспілкуються про здорове та правильне харчування. Вісім днів на Кулінарному факультеті імені Рататуя подарують дітям неповторні емоції та солодкі спогади!

2-а зміна. Творчий факультет імені Бременських музикантів (09.06 – 20.06.2021)

Дев’ятого червня свої двері для дітей відчинить творчий факультет імені Бременських музикантів! Вступивши до нього, діти протягом зміни поринуть у вир творчих і танцювальних постановок, конкурсів талантів та акторської майстерності, тренінгів на розвиток умінь мислити і діяти креативно! Дванадцять днів на творчому факультеті імені Бременських музикантів подарують дітям можливість реалізувати себе, знайти нових друзів, весело та змістовно провести час!

3-я зміна. Містичний факультет імені Гаррі Поттера (23.06 – 04.07.2021)

Чи є у нашому житті місце диву? Ми переконані – є! Саме тому, 23 червня ми запросимо дітей на містичний факультет імені найвідомішого чарівника наших днів – Гаррі Поттера! Протягом цих дванадцяти чудових літніх днів ми не лише влаштуємо змагання за «Кубок Вогню», створимо справжній хіт-парад челенджів, але й опануємо разом з дітьми кількома справжніми магічними прийомами!

4-а зміна. Косплей факультет імені Наруто (07.07 – 18.07.2021)

Реальний світ це звісно круто, але ви коли-небудь були у світі аніме? Ні? Тоді гайда з нами у подорож до незвичного і нового! Саме на цій зміні, ви зможете пізнати всі тонкощі японської мультиплікації і створити свою унікальну мангу! Якщо ти колекціонуєш атрибути улюблених аніме, представ їх на ексклюзивній виставці «Аніме–Z» та отримай свої подарунки! Відчуй себе справжнім детективом граючи у нову версію мафії «Таємниці Йокогами». Стань справжнім майстром орігамі та зроби власного покемона. Приготуй та скуштуй солодкий десерт моті!

5-а зміна. Історичний факультет імені Еммета Брауна (21.07 – 01.08.2021)

Еммет Браун – це кіногерой трилогії «Назад у майбутнє», який створив справжню машину часу. Користуючись його напрацюваннями та власними розробками, ми, протягом п’ятої зміни, запросимо дітей до подорожі у часі! Кожен день – нова історична епоха зі своїми заходами та елементами зовнішнього вигляду. Кам’яний вік, стародавній Єгипет, древній Китай, епоха античності, лицарська доба, козацькі часи, Дикий Захід США та інші. Такого захопливого калейдоскопу подій ще не було і, мабуть, ще довго не буде. Тому, поспішіть забронювати місце для себе!

6-а зміна. Економічний факультет імені Скруджа МакДака (04.08 – 15.08.2021)

Значення основ економічної грамотності у сучасному світі важко переоцінити – це важливо для кожного! Саме тому, шоста зміна літа 2021 стане майданчиком, де кожна дитина зможе не лише дізнатися про те звідки беруться гроші у батьків та основи створення стартапів, а й включитися у справжню економічну гру з усіма відповідними елементами – ігровою валютою, податками, можливостями для створення і розвитку власного бізнесу, соціальним забезпеченням та іншими. Буде корисно і цікаво!

7-а зміна. Факультет особистих досягнень і командної роботи імені Астерікса і Обелікса (18.08 – 29.08.2021)

Ми запрошуємо дітей на зміну, де кожен день будуть змагання – спортивні, творчі, інтелектуальні; індивідуальні, групові, командні; шашки, футбол, хокей на піску, хрестики-нолики, акторська майстерність, «Що? Де? Коли?», гра «Будь кращим», «#ZефірChallenge»… та що я вам все розповідаю? Приїжджайте і здобувайте свої перемоги!

КОМАНДА ФАХІВЦІВ

Протягом всієї програми з дітьми працюватимуть фахівці з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) і досвідом роботи в дитячих оздоровчих закладах та відпочинку більше 3 років. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова О.В. і кандидата психологічних наук Сватенкова Т.І., які працюють з дітьми більше 18 років.

Сватенко Олександр Васильович.

Соціальний педагог, практичний психолог, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Працював на посадах вожатого, інструктора з фізичної культури і спорту, аніматора, психолога, старшого вожатого в таких дитячих таборах і програмах відпочинку як «Джерело» (р.. Буча), «Чайка» (г.. Алушта), «Містраль-2» (св. Влас, Болгарія), «Акорд »в Пущі Озерній та Конча-Заспі. Незважаючи на досвід і регалії залишається мудрим керівником і наставником для вожатих, а для дітей - надійним другом і добрим порадником.

Сватенкова Тетяна Іванівна.

Соціальний педагог, практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, консультант-психотерапевт школи позитивної психотерапії (м.Вістбаден, Німеччина). Працювала на посадах вожатою, хореографа, психолога в таких дитячих таборах і програмах відпочинку як «Джерело» (Буча), «Зміна» (м Клавдієво, Київської обл.), «Чайка» (Алушта), «Містраль-2» (Св.Влас, Болгарія), «Акорд» в Пущі Озерній та Конча-Заспі. Автор тренінгових програм з адаптації дітей до умов дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, формування команди та інших; керівник і хореограф танцювальної студії «BURLESQUE» (Ніжин). У своїй роботі з дітьми дотримується трьох головних принципів - дисципліна, справедливість, креативність!

Розклад дня

Розпорядок дня програми дитячого відпочинку «Zeфір» укладено відповідно до сучасних досягнень педагогічної науки, з урахуванням психологічних і фізичних особливостей дітей. Ранковий блок присвячений навчанню та розвитку дитини під час занять в студіях, гуртках і секціях. Денний блок включає в себе рухливі та інтелектуальні ігри, а також спортивні змагання. Вечірній блок включає заходи, спрямовані на творчий розвиток дитини. Залежно від організаційних або погодних умов, контингенту дітей, розпорядок дня може бути змінений або скоректований.

Розпорядок дня табору:

 • 9-00 Підйом;
 • 9-30 Сніданок;
 • 10-00 Тематичні майстер-класи, студії;
 • 13-30 Обід;
 • 14-00 Час для відпочинку і спілкування;
 • 16-00 Полуденок;
 • 16-20 Гра на свіжому повітрі / інтелектуальна гра / спортивні змагання,
 • 18-30 Вечеря;
 • 19-30 Вечірня шоу-програма;
 • 20-30 Дискотека;
 • 21:30 Друга вечеря;
 • 22-00 Вечірні посиденьки;
 • 22-30 Відбій.

Харчування

Збалансоване, дієтичне, 5-разове харчування.

Медичне обслуговування

Цілодобова медична допомога.

Ціни та акції

Ціна:

 • 1 зміна (8 днів) - 7 400 грн;
 • 2-7 зміни (12 днів) - 11 100 грн.

Умови оплати:

 • оплата може бути здійснена будь-яким зручним для вас способом у готівковій та безготівковій формі;
 • оплата може бути здійснена одним або кількома платежами (до початку заїзду).

Програми лояльності:

"Зефірна сімейка" - 250 грн знижки на відпочинок для дітей з однієї сім'ї.

Якщо на одну зміну їдуть двоє, троє чи більше дітей з однієї сім'ї, то вартість їх відпочинку зменшується на 500 грн Якщо з родини їде дві дитини, але одна з них з тих чи інших причин не їде на відпочинок, то при поверненні коштів з суми утримується 250 грн. компенсації за надану іншій дитині знижку. Знижка нараховується за умови одночасної сплати відпочинку всіх дітей-учасників програми "зефірна сімейка";

"Приведи друга" - приведіть друга, який ще не відпочивав за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" і отримаєте по 500 грн знижки.

Знижка нараховується тільки за друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" і не відвідували занять тренінгової програми "Альтернатива". Знижка для дитини, "призводить друзів" розраховується за формулою n * 5%, де n - кількість друзів, які ніколи не відпочивали за Програмою відпочинку "Дитячий табір Зефір" і не відвідували занять тренінгової програми "Альтернатива". Наведіть 20 друзів, які ніколи не відпочивали з нами і приїжджайте безкоштовно! Якщо один з "друзів" не приїжджає на відпочинок, то при поверненні коштів з суми утримується 400 грн. Компенсації за надану іншій дитині знижку. Знижка нараховується за умови одночасної сплати відпочинку всіх дітей-учасників програми "Приведи друга".

"Почесний Зефіровец" - отримаєте 2% знижки на наступну літню зміну за умови повної оплати за попередню.

Якщо Ви плануєте приїхати на відпочинок в "Дитячий табір Зефір" кілька разів за літо, то можете скористатися програмою лояльності "Почесний Зефіровец". За умови повної оплати першої зміни, Ви отримуєте знижку 2% на другу зміну, 4% - на третю, 6% - четверту, 8% - на п'яту, 10% - на шосту. Програма лояльності "Почесний Зефіровец" діє тільки під час літніх канікул. Якщо під час будь-якої з змін Ви користуєтеся будь-який інший програмі лояльності, то знижка обнуляється.

"Захисник" - знижка 500 грн для дітей учасників бойових дій.

Ми пишаємося захисниками нашої рідної держави і тому надаємо знижку для дітей учасників бойових дій. Нехай це буде наш маленький внесок в загальну перемогу!

ВАЖЛИВО!!! Акційні пропозиції та програми лояльності не сумуються - ви можете скористатися тільки однією із запропонованих

У вартість входить

 • розміщення в номерах з усіма зручностями;
 • 5-разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку;
 • страхування дитини від нещасного випадку на весь період відпочинку.

У вартість не входить

 • трансфер в санаторій «Жовтень» (здійснюється самостійно).

Доставка дітей в табір

Трансфер в санаторій «Жовтень» здійснюється батьками самостійно будь-яким зручним способом.

Громадським транспортом до санаторію можна дістатися: автобусом №43 та маршрутками №311, 313, 314 від станції метро «Видубичі»

Необхідні документи

Необхідні документи:

 • Копія свідоцтва про народження дитини (паспорта, закордонного паспорта);
 • Копія довідки про щеплення;
 • Медична довідка за формою 079 / у;
 • Довідка про стан сан епідемокруженія за місцем проживання дитини (може бути вписана в довідку за формою 079 / у).

Звертаємо Вашу увагу на те, що без зазначених довідок дитина не буде прийнятий до Програми відпочинку "Дитячий табір Зефір". Тому просимо подбати про їх оформлення. Це питання безпеки всіх дітей!

Поширені питання

Якщо дитина не щеплена, чи можна в табір?

При заїзді Ви просто пишите заяву, в яій знімаєте з нас відповідальність, якщо дитина захворіє чимось від чого повинна була бути щеплена.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Zефир: Академія зефірних наук?

Тривалість зміни складає від 8 до 12 днів, в залежності від зміни. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Zефир: Академія зефірних наук?

Батьки оцінили табір на 9,2 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Zефир: Академія зефірних наук?

Табір приймає дітей 7 - 16 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Zефир: Академія зефірних наук

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 05:27:59