Дитячий табiр Літні канікули в St. Peter's School Англія від Alekom

5 382 eur
(≈162 373 грн)
немає повних змін
8,1
із 10
оцінка організатора
7 відгуків

Великобританія\Йорк

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Навчання в St. Peter's School (8 - 17 років). Рекомендуємо цю школу тим, хто хоче повчитися в одній з найвідоміших шкіл Англії, а також насолодитися чудовою архітектурою самого красивого регіону - півночі Англії.

Адреса:
Великобританія, Йорк, St. Peter's School
Кількість місць:
10
Трансфер:
Самостійний

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміни на 1 тиждень
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
11.07.22 - 18.07.22
(8 днів)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
2 018 eur 60 882 грн
Зміна пройшла
2 зміна
25.07.22 - 01.08.22
(8 днів)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
2 018 eur 60 882 грн
Зміна пройшла
Зміни на 2 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
11.07.22 - 25.07.22
(15 днів)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
3 004 eur 90 629 грн
Зміна пройшла
2 зміна
25.07.22 - 08.08.22
(15 днів)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
3 004 eur 90 629 грн
Зміна пройшла
Зміни на 3 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
11.07.22 - 01.08.22
(22 дні)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
3 987 eur 120 286 грн
Зміна пройшла
2 зміна
25.07.22 - 15.08.22
(22 дні)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
3 987 eur 120 286 грн
Зміна пройшла
Зміни на 4 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
11.07.22 - 08.08.22
(29 днів)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
5 382 eur 162 373 грн
Зміна пройшла
2 зміна
25.07.22 - 22.08.22
(29 днів)
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
5 382 eur 162 373 грн
Є місця
Літні канікули 2023

Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Літні канікули в St. Peter's School Англія від Alekom

Про табір

Навчання в St. Peter's School.

St. Peter's School – традиційна приватна школа-пансіон в центрі Йорка. Заснована в 627 році, школа є третьою найстарішою школою Великобританії та частиною унікальної історії та культури Великобританії.

Безсумнівно, Йорк – один з найкрасивіших і вражаючих міст Великобританії, розташований в 25 милях від південного узбережжя Англії. Дуже атмосферне місто, в якому архітектурна спадщина римлян і вікінгів прекрасно поєднується з багатовіковою культурою Великобританії.

Вік: 8-17 років.

Рекомендуємо цю школу тим, хто хоче повчитися в одній з найвідоміших шкіл Англії, а також насолодитися чудовою архітектурою самого красивого регіону - півночі Англії.

Методика викладання

UKLC використовує широкий спектр методів, щоб залучити та стимулювати студентів, і саме тому їх програма була створена на підставі віку, рівня та потреб учнів.

"You Can Learn 4" (UKL4):

 • UKL4 FUN (8-11 років): захоплюючі уроки, що пропонують величезну кількість спеціально підібраних матеріалів та занять для юних учнів, які перетворюють ігри на уроки, а уроки на ігри.
 • UKL4 CONNECTION (11-14 років): високодинамічні уроки, що включають безліч тем і засобів, спеціально розроблені для відображення швидкого інтерактивного світу, в якому ростуть молоді учні. Доступний для рівнів A1-C1.
 • UKL4 ACTION (14-17, 16-18 років): уроки, спеціально створені для залучення старших школярів у вирішення більш абстрактних завдань, тем та актуальних питань. Доступний для рівнів A1-C1.

Програми UKL4 CONNECTION та UKL4 ACTION складаються з трьох різних уроків на день:

 • TBL (навчання на основі завдань): під час цих уроків студентам пропонується використовувати мову для виконання завдання. Таким чином, мова набувається через завдання, оскільки вона виникає природним чином у результаті комунікативних потреб учнів.
 • Навички та системи. Ці уроки спрямовані на розширення мовних знань та здібностей студентів шляхом ретельної роботи над усіма мовними навичками (читання, письмо, аудіювання, усне мовлення) та системами (граматика, фонологія, лексика, дискурс), а також використання матеріалів, що належать до підготовки до іспитів ( KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS, GESE).
 • CLIL: (Інтегроване вивчення змісту та мови). Ці уроки поєднують CLIL та британську культуру. Студенти дізнаються про мистецтво, літературу та науку або історію та географію Великобританії, активізуючи свої мовні знання.

Увага! Табір доступний для індивідуального бронювання, у випадку наявності британської візи.

Розташування табору

Адреса: Великобританія, Йорк, St. Peter's School

Проживання дітей

Всі студенти живуть в сучасних, світлих, добре мебльованих 1-4-місних кімнатах зі зручностями на поверсі. Дівчата і хлопці живуть в різних резиденціях, або на різних поверхах.

Інфраструктура

 • Великий спортзал;
 • Тенісні корти;
 • Критий басейн з підігрівом;
 • Величезні спортивні поля;
 • Поля для сквошу.

Програма

Навчання

У перший день навчання студенти проходять тест, за результатами якого розподіляються за групами. Уроки проводяться в першій половині дня з понеділка по п'ятницю (15 годин на тиждень).

Intensive English

 • 15 годин English + 6 годин Extra English

Курс для дітей старше 15 років, що бажають отримати максимум знань від навчального процесу. Крім основних занять, студенти відвідують додаткові класи з англійської мови. Щотижневе тестування дозволяє бачити прогрес у вивченні мови, завдяки чому студент має можливість перейти в групу сильніше.

English + Dance

 • 15 годин English + 9 годин Dance Classes

У другій половині дня після основних занять 4 рази на тиждень - танцювальні тренування з професійним викладачем. Студенти вчать основи сучасних танців, такі як Street Dance, Modern Jazz, Contemporary and West End. Протягом всього кукрса студенти готують постановку, яку презентують на шоу талантів по завершенню курсу.

English + Drama

 • 15 годин English + 9 годин Drama Classes

У першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської, а друга - заняття з акторської майстерності, 3 рази на тиждень. Курс не тільки розвиває у дитини акторські здібності, але і допомагає практикувати англійську, правильно розставляти інтонаційні акценти в розмовній мові. Після закінчення курсу студенти готують фінальний виступ.

English + Football

 • 15 годин англійської на тиждень + 9 годин футболу

Англійська вранці (футбольна тематика. Історія англійського футболу, трансфери ринок футболу). друга половина дня - тренування з футболу, 3 в тиждень. На території школи є сучасні футбольні поля, курс призначений як для початківців, так і для професійних гравців. По закінченню курсу - фінальна гра і вручення сертифікатів.

English + Life Skills

 • 15 годин англійської на тиждень + 9 годин майстер класів

Курс для дітей старше 14 років, спрямований на розвиток сучасних навичок комунікації і особистісного зростання. Під час курсу студентів вчать, як створити успішне резюме, пройти співбесіду або інтерв'ю, створити презентацію з застосуванням сучасних і ефективних інструментів, написати академічну або проектну роботу. що відповідає вимогам міжнародних університетів і компаній і т.д. Додатково, як альтернатива вечірнім заходам, двічі в тиждень студенти можуть відвідувати розмовний клуб і панельні обговорення своїх проектів.

English + Multi-Activity

Популярна літня програма, в яку включені уроки англійської, 15 годин на тиждень, та різноманітні заходи поперемінно, наприклад: теніс, волейбол, футбол, плавання, фотографія, танці, драма. Ці заняття проводяться спеціально кваліфікованим персоналом.

Харчування

Студенти отримують 3-разове харчування, повний пансіон з широким вибором гарячих страв, гарнірів, салат-бар, десертів і фруктів. Також є можливість дієтичного і вегетаріанського харчування. Під час екскурсій студентам надається упакований ланч.

Екскурсії

Після занять у студентів насичена культурна програма.

Замок Ховардс

 • Резиденція сім'ї Ховардс, замок 18 століття з територією в 1000 акрів і шикарним видом на Ховардскіе схили. Серце Північного Йоркшира, пишність природи та історії Йорка.

Манчестер

 • Получмілліонний місто, розташоване на Північно-Заході Англії з унікальною історією та архітектурою. "Друга" столиця Англії.

Уитби

 • Місто, розташоване на північному узбережжі Британії, у дельти річки ЕСК. Мальовничі краєвиди узбережжя і незмінно англійська атмосфера цього містечка приваблюють туристів і гостей з усього світу.

Йорк

 • Найчарівніший, абсолютно казкове місто півночі Англії. Це місце, чия історія, як сказав Георг VI, "є історією Англії".

Ціни

Вартість програми:

 • 1 тиждень – 2 018 євро;
 • 2 тижні – 3 004 євро;
 • 3 тижні – 3 987 євро;
 • 4 тижні – 5 382 євро.

У вартість входить:

 • авіапереліт;
 • трансфер;
 • навчання;
 • проживання;
 • харчування;
 • всі екскурсії та розваги за програмою;
 • візовий збір посольства;
 • оформлення візи;
 • медична страховка;
 • банківські витрати;
 • запрошення зі школи;
 • послуги керівника групи;
 • підтримка Алеком Освіта 24/7.
Замовити!

Трансфер

Авіа переліт з будь-якого зручного аеропорту Європи (входить у вартість). Якщо за віком дитина не може летіти сама - оформлюється супровід на працівника компанії авіаперевізника.

У місці проведення програми дитину зустрічають в аеропорту представники табору.

Необхідні документи

Всі основні документи дітей будуть у керівника: паспорт з візою, нотаріальний дозвіл від батьків на виліт, запрошення, страховки, квитки. У разі якщо на виліт потрібні додаткові документи – ми Вас обов'язково попередимо завчасно. Такі документи можуть бути: оригінал Свідоцтва про народження дитини, оригінал Свідоцтва про шлюб / розлучення і ін.

Необхідні речі

Фотоапарат, рушник, зручне взуття, одяг для мінливої ​​погоди по сезону, перехідник для місцевої розетки... За 2 тижні до вильоту висилається детальний інфолист для батьків і дітей, де все розписано більш детально.

Які норми багажу?

Потрібно упакувати дитині 2 сумки:

 • Основна поклажу – здається в багажне відділення: до 20-22 кг (в залежності від авіакомпанії).
 • Друга сумка – ручна поклажа 7-10 кг. У ручній поклажі не має бути заборонених предметів (гострих предметів, рідин і т.п.).
 • Детально про нормах багажу буде вказано перед поїздкою в інфолист.

Поширені запитання

Можна не відвідувати заняття або деякі екскурсії?

Не можна, пропуски можливі тільки через хворобу. Батьки не мають права дозволяти дитині пропускати заняття або екскурсії.

Чи можна супроводжувати дитини за кордон, подивитися школу, переконатися, що все там добре?

У групі школярів своя атмосфера і є керівник, який за все відповідає. Пропонуємо забрати дитину в останній день зі школи і провести час з сім'єю в країні перебування за окремою програмою. Подавати документи на візу батьків ми будемо після отримання візи дитини.

Скільки грошей планувати на «кишенькові витрати»?

У всіх наших дитячих групових програмах? Все включено у вартість: 3-х разове харчування, проїзд, вхідні квитки на екскурсіях. На «кишенькові витрати», такі як сувеніри, вода, снеки, шопінг та інше, ми радимо запланувати: для проживання в резиденції – від 100 євро / тиждень.

Які додаткові витрати будуть у нас крім зазначеної суми «під ключ»?

У повну вартість програми не входять переклади документів на візу (50 грн сторінка, якщо переклад наш). Якщо дитина / група захоче поїхати надополн даткови ую екскурсію, яку пропонує школа – доплата на месте.Также, по приїзду і розселенню в школу-пансіон, здається депозит в розмірі 40-60 євро (залежить від школи). Після виселення - при відсутності поломок, крадіжок і т.п. – гроші повертаються.

Дитині дуже легко або складно на заняттях. Що робити і до кого звернутися?

У перший день перебування в школі, після проведення тесту, дітей розподіляють по групах, відповідно до їхнього рівня знань показаних на тесті. Якщо дитина повідомляє, що йому легко або складно вчитися в даній групі – ми радимо не змінювати групу ще 1-3 дні. Якщо все ж проблема не вирішується сама собою – керівник групи обговорює це питання з керівництвом школи і дитини переводять в іншу групу.

Як перерахувати гроші дитині за кордон в разі потреби?

Дати керівнику готівку «про запас».

Дати дитині картку, поповнити її в Україні. Дитина зніме гроші в банкоматі.

Уточнити у керівника можливість отримання грошових переказів: WesternUnion, Moneygram. Не завжди можливо, тому що залежить від розташування школи, розпорядку дня.

Яку мобільний зв'язок використовувати? Зв'язок з дитиною?

Картка міжнародного роумінгу Travel Sim включена у вартість туру, потрібно тільки лише поповнити рахунок. Картку необхідно обов'язково використовувати під час поїздки. Тарифи на дзвінки можна дізнатися на сайті Travel Sim або в офісі Алеком-тур. Використовувати сім-карти українських операторів - вкрай небажано. Так, при нульовому балансі, телефон блокується повністю, і зв'язку з дитиною немає.

Чи є в школі безкоштовний Інтернет, Wi-Fi?

Так, у всіх школах є як комп'ютерні класи з безкоштовним доступом в Інтернет, так і бездротовим Wi-Fi Інтернетом. В останні роки, деякі школи впровадили символічну плату за Інтернет, щоб діти більше спілкувалися наживо один з одним, а не сиділи в соцмережах. Деякі школи відключають Wi-Fi на ніч.

Чи можна брати з собою або купувати за кордоном великогабаритну техніку, спортивний інвентар (велосипед, скейтборд, і т.п.)?

Ні.

Чи може дитину забрати зі школи родич або друг?

Може, після письмової згоди обох батьків ДО поїздки із зазначенням всіх деталей і контактів довіреної особи. Заборонено забирати дитину з ночівлею.

Чи відшкодовується вартість екскурсій, якщо дитина не їде на екскурсію?

Ні. Всі групові дитячі тури – пакетні. Всі розваги, екскурсії, навчання, харчування тощо оплачуються нами в школу в 100% розмірі ДО вильоту і компенсацій після вильоту групи – немає.

Коли останній термін оплати за тур?

Згідно з угодою, за 2 тижні до вильоту. У разі затримки з видачею візи, оплата відразу після отримання візи. Виключені будь-які грошові розрахунки в аеропорту.

Чи можливі рейси не з Києва?

Якщо вся група згодна з деталями перельоту – тоді так. Зазвичай, наші групи збираються з усієї України, так що більшість наших вильотів – з Києва.

Чи може дитина самостійно поїхати на якусь екскурсію, провести день без групи (поспати, подивитися фільми, пограти на комп'ютері, поїхати на шопінг, концерт)?

У груповій поїздці така можливість виключена з метою безпеки дитини, а також доцільності / корисності його проведення часу.

В яких випадках дитини можуть виключити зі школи?

У кожній школі є прості і чіткі правила поведінки, яких повинні дотримуватися як діти, так і керівник групи. Причиною для виключення зі школи і, як результат, повернення дитини одного додому раніше терміну можуть стати:

 • Прогули занять, екскурсій і заходів без поважної причини;
 • Вживання алкоголю в будь-якому вигляді і будь-яких кількостях;
 • Куріння;
 • Расизм;
 • Агресивна поведінка, загрози, приниження інших дітей, бійка, насильство;
 • Крадіжка;
 • Недотримання правил школи і законів країни перебування.

Що буде, якщо дитина, навмисно чи ні, щось зламав, розбив, зіпсував в школі або в прийомній сім'ї?

У такому випадку дитині не повертається депозит, який збирається в перший день. Якщо сума збитку більше депозиту – школа чи сім'я має право виставити рахунок на відшкодування збитку, який обов'язково потрібно буде сплатити до зворотного дати вильоту дитини в Україні.

Де і коли зустріч групи з керівником, як я дізнаюся керівника і групу?

Зустріч призначається за 2,5 години до вильоту в аеропорту, в тому терміналі, звідки виліт. Фото керівника буде в інфолист, який ми висилаємо за 2 тижні до вильоту. Керівник буде в брендового червоній футболці "Alekom education abroad". Також в аеропорту вас буде зустрічати співробітник нашої компанії, відповідальний за групу, він проведе знайомство з керівником, інструктаж дітей і батьків з важливих питань: аеропорт, багаж, дисципліна і т.д.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Літні канікули в St. Peter's School Англія від Alekom?

Ціна путівки складає 5 382 eur. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Літні канікули в St. Peter's School Англія від Alekom?

Тривалість зміни складає від 8 до 29 днів, в залежності від зміни. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Літні канікули в St. Peter's School Англія від Alekom?

Табір приймає дітей 8 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Літні канікули в St. Peter's School Англія від Alekom

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 23:08:39