Опис Дитячий табiр Бригантина (Скадовськ)

Україна\Херсонська область\Скадовськ\Дитячий табір Бригантина (Скадовськ)

Про табір

«Бригантина» - по-справжньому домашній табір. «Його територія захищена і закрита від сторонніх. Зате в її межах створюється особливий простір, де всі один одного знають. Ми бачимо і чуємо кожної дитини. Ми прагнемо не просто знати всіх по іменах, але запам'ятовувати унікальні особливості та потреби кожного. Ми не вказуємо, що потрібно робити, а надаємо широкий вибір корисних можливостей.

Всі діти об'єднуються в загони по віку, для створення атмосфери довіри та затишку. За кожним загоном закріплено три вожатих, що гарантує особливу увагу кожній дитині. Вони проживають на поверсі з дітьми, щоб контролювати безпеку і комфорт відпочиваючих. Всі двері корпусів закриваються на ключ, який є тільки у вожатих.

Зміни:

 • 01.06.19 - 14.06.19 - 14 днів;
 • 16.06.19 - 29.06.19 - 14 днів;
 • 01.07.19 - 14.07.19 - 14 днів;
 • 16.07.19 – 29.07.19 - 14 днів;
 • 31.07.19 - 13.08.19 - 14 днів;
 • 15.08.19 - 28.08.19 - 14 днів.

Розміщення дітей

На території табору розташовано 4 корпусу. Кожен загін займає окремий поверх. Проживання здійснюється в 3-4 місних номерах, укомплектованих сучасними меблями: тумбочками, шафами, ліжками з ортопедичними матрацами, дзеркалом. На поверсі є хол для загонових заходів, зона релаксу, ігрова кімната (у молодших загонів), душ, туалет, кімната гігієни, камера зберігання.

У душових цілодобово є гаряча вода, встановлено нову сантехніку та проведено ремонт. Вікна в корпусах захищені москітні сітки, які перешкоджають попаданню комах в дитячі кімнати. У всіх корпусах покоївками щодня проводиться вологе прибирання.

Інфраструктура

Біля кожного спального корпусу - умивальники, ногомийки, фонтанчики з питною водою, центральний фонтан, криті веранди, ігрові та загонові місця, малі архітектурні форми, багаття, тренажерний зал, дитяче кафе, танцмайданчик.

Територія табору рясніє різноманітними рослинами, які захищають табір від пилу і створюють велику кількість тіньових зон. Розарії та тематичні клумби - це не тільки прикраса, а й гордість нашого табору.

Пляж

На території «Бригантини» розташувався обладнаний піщаний пляж всього в 20 метрах від корпусів, який оснащений тіньовими навісами, для комфорту дітей. Також у моря розташовані душові, туалет, фонтанчик з питною водою, волейбольне та міні-футбольне поле, тренажери, алея вуличних ігор, смуга перешкод, хореографічний майданчик, альтанки для занять гурткової роботи.

У нашій концепції роботи пляж - це «центр світу». Ми прагнемо зробити максимальним кількість часу, який діти проводять на пляжі, щоб посилити процес оздоровлення, мінімізувати час проведений в кімнатах і з мобільними телефонами. Саме тому, діти обов'язково щодня відвідують пляж. Для того, щоб вони не занудьгували, ми ретельно вибираємо цікаві ігрові форми, які реалізують професійні аніматори. Кожен день на пляжі проводяться два анімаційних
заходи: ігри з різноманітним сучасним реквізитом, квести, турніри, творчі конкурси, танцювальні баттли.

Аквапарк

У воді розміщений сучасний аквапарк, придбаний спеціально до оздоровчого сезону 2019, що складається більш ніж з 10 різних атракціонів, які допомагають зробити купання в морі більш захоплюючим і веселим. Під час водних процедур діти перебувають під наглядом професійних спортінструктор і вожатих. На пляжі завжди знаходиться медпрацівник.

Басейн

Гордість нашого табору - це напіволімпійський басейн. Він розділений на дві зони: дрібну (1м) і глибоку (1,7 м), для дітей різного віку. Також, біля басейну знаходяться душові кабінки та туалет.

Діти купаються під наглядом професійного спортінструктора і медпрацівника. На території навколо басейну розміщена штучна трава, яка перешкоджає ковзанню і зменшує ризик падінь. Для комфорту дітей стоять лежаки і великі парасолі.

У воді встановлені ворота для гри у водне поло. Різні кола, м'ячики і водний реквізит додає різноманіття під час купання. Кожну зміну проводяться змагання з плавання, ватерполо, ігри у воді і аквааеробіка. Для дітей, які не вміють плавати, проводяться додаткові заняття і вправи з дошками для плавання, нарукавниками.

Так як, будь-який басейн потребує постійного догляду, очищення і фільтрації води, кожен день він чиститься за допомогою потужних фільтрів і самоврядного підводного пилососа. Вода обробляється без хлору, з допомогою спеціальних засобів.

Господарські споруди

Дитячий табір Скадовська може працювати повністю автономно: для цього є власна дизельна електростанція (на випадок аварійного відключення), трансформаторна підстанція, котельня, артезіанська свердловина, дві водонапірні башти, обслуговуючий автотранспорт.

Спортивна база:

 • майданчики для гри в футбол, волейбол (велика і міні) і баскетбол;
 • басейн;
 • смуга перешкод;
 • мотузковий парк;
 • тренажерний зал під відкритими небом.

Програма

Девіз нашої команди «З грою по життю!»

Щодня в нашому таборі проводяться культурно-масові заходи. Команда професійних педагогів продумує кожну гру або концерт до дрібниць. Тому всі заходи не тільки розважальні, але мають розвиває і виховний характер. Наші активності допомагають дітям розкрити свої таланти, виявити лідерські якості, навчитися роботі в команді.

Кожна зміна - тематична. Ми намагаємося урізноманітнити дозвілля пропонуючи різноманітні заходи: квести, ігри, тренінги, фестивалі, інтелектуальні змагання, мюзикли, пляжні анімації, спортивні командні змагання, танцювальні постановки та інше. Майже вся анімація є авторською, організованою групою Бригантини. До того ж ми постійно відвідуємо форуми та семінари, які дозволяють використовувати все краще, що є в Україні і за кордоном. Ми постійно в пошуку нових форматів і форм роботи.

«Бригантина» стала традиційним учасником благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри». У минулому році, саме наш табір відкривав даний фестиваль. У міру можливості ми запрошуємо в гості зірок, іменитих виконавців, професійних хореографів. Територія табору оснащена спортивною інфраструктурою. тут
розміщені майданчики для гри в волейбол, футбол (велика і міні поле), баскетбол, тренажерний зал під відкритим небом.

З недавнього часу в «Бригантині» з'явилася смуга перешкод і мотузковий парк. На спортивних майданчиках діти завжди знаходяться під наглядом вожатих і кваліфікованих спортінструктор.

Наша команда

Табір визначають люди!

Головний секрет успіху «Бригантини» - це її команда. Керівництво табору - це професіонали, які мають більш ніж 10-річний досвід роботи в здравницях України, переможці всеукраїнських конкурсів, ентузіасти своєї справи.

Для того, щоб стати вожатим в нашому таборі потрібно пройти довгий шлях, а саме серію тренінгових занять в Запорізькій обласній школі вожатих, авторську школу вожатих табору «Бригантина» під керівництвом начальника табору і старшої вожатою. Для дітей з різних куточків України працює дистанційна школа вожатих в нашій групі в фейсбуці. Ми постійно шукаємо яскравих, позитивних, відповідальних дітей, яким можна довірити найголовніше - дітей.

Також в таборі працюють сертифіковані психологи керівники клубів з багаторічним досвідом роботи в центрах дитячої творчості, професійні спортивні тренери, досвідчені режисери та креативні аніматори.

Головна мета в побудові команди - створити колектив мотивований працювати в таборі, творчий, яскравий, який уважний до дрібниць і кожній дитині. У 2017 і 2018 роках команда Бригантини брала участь в конкурсах педагогічних команд, і завоювала 2 і 1 місце відповідно. Це доводить нашу компетентність в сфері дитячого відпочинку.

Для ефективної роботи в таборі нами було опубліковано 5 методичних посібників, які розійшлися більш ніж п'ятитисячним тиражем серед колег з усієї України.

Режим дня

 • 8:30 вранці сонечко встає, Будить в таборі народ.
 • 8:40 щоб прогнати залишки сну - Фізкультура всім потрібна, Розрахувавшись по-порядку, Поспішайте на зарядку!
 • 9:00 на лінійці на змагання між загонами, Дуже потрібною, дуже важливою, Збирайся, дітвора, Обговорити програму дня.
 • 9:15 підкріпитися всім пора - Чекають в їдальні кухарі.
 • 10:00 - 12:00 ніяких перешкод немає - Дав плаврук «зелене світло».
 • 13:00 - 14:00 вітер з моря до нас летить, Наганяє апетит, Голову паморочить аромат котлет, На столах накритий обід.
 • 14:00 - 16:00 після смачного обіду, За законом Архімеда, Покладається для Вас... Двогодинний «тиха година».
 • 16:10 - 16:30 після сну Вам буде сік, Пирога великий шматок, Кавуни, банан, печиво - Всім піднімуть настрій.
 • 16:30 - 18:30 а тепер - пора витівок, Чекають і дорослих і дітей! У гри будуть все грати, можна в таборі нудьгувати!
 • 19:00 а на вечір дуже потрібен Калорійний, смачну вечерю.
 • 20:00 - 23:00 дискотека хороша - Солов'єм співає душа! Збирайтеся скоріше Чекає на сцені нас Діджей.
 • 21:30 відпочинок нам трошки потрібен, Поспішаймо на 2-ий вечерю.
 • 23:00 до моря сонечко схилилося, Чайка з хвилями попрощалася, заколисаний шум прибою, Горн сурмить всім годину відбою, Дітям спати прийшла пора - Солодких снів всім до ранку.

Оздоровлення

Зміцнення здоров'я - обов'язкова умова перебування в таборі. Раціональне п'ятиразове харчування, насичене фруктами і овочами, зміна видів дозвілля протягом дня, адекватні фізичні навантаження - все це дозволяє дітям відновити природні сили організму, поповнити запаси внутрішньої енергії і позбутися синдрому мегаполісу.

Табір знаходиться в унікальному екологічно чистому регіоні. Вода в Джарилагчском озері Чорного моря, на якому розташований табір, неймовірно корисна для здоров'я. Бруду з дна водойми мають лікувально-косметичним ефектом. Крім цього, вони застосовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, центральної і периферичної нервової системи, ЛОР-органів, шкірних захворювань, мають протизапальну, регенеруючу дію, підсилюють обмінні процеси, сприяють виведенню радіонуклідів і токсинів з організму.

Сульфатний склад допомагає позбутися від псоріазу, шкірних захворювань і подразнень. Повітря тут насичене озоном, йодом і соляними коктейлями моря. Всі ці компоненти ідеально підходять для людей страждають захворюваннями дихальної системи.

Харчування

У «Бригантині» їжа смачна і корисна. Прийом їжі відбувається в сучасній і комфортній їдальні, розрахованій на більш, ніж 500 чоловік. Вожаті та офіціанти допоможуть вибрати блюдо з асортименту, збалансувати порцію. Даний формат дозволяє виключити з особистого меню продукти - алергени, гарантувати, що кожна дитина знайде собі їжу за смаком.

Їдять діти п'ять разів на день - це допомагає їм накопичувати енергію і бути активними протягом усього дня. Кожен день дітям пропонується меню з необхідною кількістю м'ясних, рибних і молочних продуктів. Овочі та фрукти, які ми використовуємо, вирощені на місцевих полях і є екологічно чистими. Їдальня оснащена сучасним обладнанням, Пароконвектомати, конвеерною посудомийною машиною.

Вся їжа, яка потрапляє на столи дітей, щодня контролюється медпрацівником, продукти мають всі необхідні сертифікати і дозвільні документи. Дуже важливо, що на території табору водопровідна вода є артезіанської і придатна для пиття. Якість води регулярно перевіряється.

З 2018 року в таборі «Бригантина» впроваджена система ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points) - система управління безпечністю харчових продуктів, як надійний механізм захисту споживачів від небезпеки, які можуть супроводжувати харчову продукцію. За підсумками трьох перевірок «Держспожівслужбі» (сучасного аналога санепідемстанції) за літній сезон 2018 у Бригантині не було виявлено жодного порушення в роботі їдальнею і якості виробленої їжі.

У Бригантині розташована власна артезіанська свердловина глибиною більше 150 метрів, а це значить, що питний режим цілодобово забезпечений чистою мінеральною водою.

Безпека

Територія табору закрита від сторонніх. Охорону табору організовує приватна служба безпеки. Патрулювання здійснюється цілодобово двома охоронцями.

Медичне обслуговування

Укомплектований кваліфікованим медичним персоналом відповідно до штатного розкладу та сучасних вимог. У медпункті - ізолятор на 12 ліжок, кабінет лікаря, маніпуляційна, процедурний кабінет; два санвузли, душова кімната. Медичний пункт оснащений відповідно до вимог СЕС. За медиками закріплений черговий автомобіль.

Ціни

Вартість 1 і 6 зміни - 9 000 грн

Вартість 2-5 зміни - 10 000 грн

УВАГА! АКЦІЯ! При бронюванні до 01.06.2019:

 • вартість 1-ї зміни - 8 500 грн.

Трансфер

Можливий трансфер з супроводом з міст: Київ, Харків, Львів, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Дніпро, Запоріжжя.

Трансфер організований турфірмами-офіційними представниками табору в регіонах України

Орієнтовна вартість трансферу 1 200 грн (залізн. плацкарти до Херсона + автобус від Херсона до табору) в обидві сторони.
+100 грн сухпаек (оплачується додатково за бажанням).

Пам'ятка для батьків

Адміністрація ДОК «Бригантина» просить Вас ознайомитися з деякими правилами, які існують в нашому таборі:

1. Купуючи Путівку в наш дитячий табір у сторонніх організацій, вимагайте у продавця офіційну інформацію про умови перебування дітей в таборі. Адміністрація не несе відповідальність за інформацію про доставку, проживання, харчування, медичне обслуговування та ін., Що не відповідає офіційній інформації табору, розміщеної на сайті.

2. Необхідні документи для приїзду в табір:

 • копія свідоцтва про народження;
 • медична довідка 079 \ 0;
 • карта щеплень (без всіх необхідних щеплень відповідно до віку дитина не буде прийнятий в табір);
 • довідка про епідеміологічне оточення.

При відсутності в довідці достовірних даних про хронічні проблеми зі здоров'ям дитини, він буде відправлений додому за рахунок його офіційних представників без відшкодування вартості путівки.

3. У таборі категорично забороняється:

 • самовільний вихід за територію;
 • вживання алкогольних напоїв (включаючи слабоалкогольні), а також наркотичних речовин;
 • куріння, включаючи вейпи, електронні сигарети і т.д;
 • використання будь-якої піротехніки (петарди, хлопавки тощо);
 • зберігання і використання ножів, рогаток і будь-яких інших предметів, які можуть завдати шкоди здоров'ю іншої дитини;
 • цілеспрямоване псування майна табору або іншу дитину, внаслідок недисциплінованої поведінки або злого умислу тягне за собою компенсацію збитку за рахунок батьків до від'їзду дитини з табору.

У разі порушення перерахованих вище правил дитина буде відрахований з табору без відшкодування вартості путівки за рахунок батьків.

4. Речі, які потрібно взяти в табір

Дитина повинна мати:

 • головний убір, шапочка для плавання в басейні (ОБОВ'ЯЗКОВО);
 • купальний і спортивний костюми;
 • пляжну і спортивне взуття;
 • рушник для пляжу;
 • одяг і взуття по сезону;
 • шкарпетки (не менше трьох пар);
 • зубну щітку, мило, мочалку, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів, три-п'ять пар змінного спідньої білизни;
 • наряд для сценічних виступів;
 • книжку або журнали для читання в тиху годину;
 • гроші для покупок в кафе табору, загонового фото, сувенірної продукції.

Гроші і дорогі речі, по приїзду можна здати на відповідальне зберігання вожатим. Також ви можете вказати максимальну суму, яку можна одноразово видати дитині.

Адміністрація табору не несе відповідальності за ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо - відеотехніку і мобільні телефони, що знаходяться у дитини і не здані на зберігання.

5. Прийом дітей ДОК «Бригантина» здійснюється в день початку зміни, зазначений у путівці. Діти нецентралізовано (самостійно батьками) приїжджають в табір повинні бути доставлені не раніше 9.00 і не пізніше 18.00 дня заїзду в табір.

6. Діти розподіляються по загонах за віковим принципом, в незалежності з якого міста чи якої країни вони приїхали.

7. Відвідування дітей у таборі відбувається з 9:00 до 18:00 в будь-який зручний вам день. Відвідати дитини ви можете, набравши телефон вожатого (опублікований на сайті і всіх соцмережах) і почекавши в альтанці зустрічей біля воріт. Відповідно до Санітарних правил і норм України, Типового положення про дитячих оздоровчих таборах України, а також Правилами внутрішнього розпорядку ДОК «Бригантина», пересування батьків по табору, відвідування спальних корпусів та інших приміщень категорично
заборонено.

8. Щоб забрати дитину за територію табору на деякий час Вам необхідно буде узгодити це дію з педагогами загону, і написати заяву встановленого зразка на ім'я начальника табору (зразок знаходиться в приймальні). На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини. На всі Ваші питання про життя дітей в таборі Вам вичерпно дадуть відповідь загонові педагоги і представники адміністрації.

9. Дитячий відпочинок на Чорному морі в «Бригантині» передбачає що, всі діти знаходяться під постійним медичним контролем досвідченого медперсоналу. У таборі створені всі умови, як для надання екстреної допомоги, так і лікування хворих дітей. У разі необхідної медичної допомоги, яку не в змозі надати медичний персонал ДОК «Бригантина», дитина доставляється до Скадовської дитячої лікарні (15 хвилин шляху).

Дитина, що має скарги на нездужання, повинен негайно повідомити про них своїм загоновим педагогам, після чого він буде направлений на прийом до лікаря і йому буде призначено лікування. Пункт прийому хворих дітей працює цілодобово.

Діти з медичними протипоказаннями, зазначеними в «Правилах медичного огляду при направленні дітей на відпочинок» в табір не приймаються.

Правила медичного огляду при направленні дітей на відпочинок

1. Всі діти по приїзду в ДОК «Бригантина» проходять медичний огляд, ті з них, кому протипоказано напрямок станом здоров'я, а також не мають медичної довідки ПОВЕРТАЮТЬСЯ НАЗАД з супроводжуючими за рахунок організації або особи, який направив дитину на відпочинок.

2. Діти повинні бути щеплені за віком і з урахуванням епідеміологічної ситуації проживання.

3. Протипоказаннями для направлення є:

 • всі захворювання в гострому періоді;
 • всі форми туберкульозу різних органів і систем;
 • ревматизм в активній та міжнападу, до зняття з диспансерного обліку;
 • придбані або вроджені вади серця і судин;
 • гіпертонічна хвороба;
 • захворювання крові та кровотворних органів;
 • епілепсія, або інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • бронхіальна астма;
 • виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки;
 • нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • всі заразні, паразитарні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження і т. д.), а також педикульоз.

4. Санацію зубів необхідно провести до заїзду в табір.

5. Якщо дитині необхідно приймати будь-які медпрепарати, що знаходяться у нього, необхідно письмово повідомити про це головного лікаря табору, зробивши позначку в медичній карті дитини.

Додаткова перевага нашого табору - зворотний зв'язок, щодня ми публікуємо новини про табір, оновлюємо фотогалерею, випускаємо дитячу газету. Всю цікаву для вас інформацію ви можете дізнатися на нашому сайті, групі в Фейсбуці, акаунті в Інстаграм, і каналі Ютуб.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Інтерв'ю з директором табору Сергієм Куликовским

Що нового чекає дітей в таборі влітку 2019 Детальніше

27.03.2019

Бригантина Запрошує в Літо 2019

Сергій Куліковський, директор табору, запрошує в табір і розповідає про переваги відпочинку в Бригантині: авторська програма, затишні номери по 4 людини, ортопедичні матраци та багато іншого. Детальніше

05.03.2019

За Кулисами: Как Бригантина готовится к сезону лето 2019

Осенью 2019 нам удалось побывать в лагере Бригантина. Это интересное событие, так как красивые фото и видео лагерей видят все. А вот посмотреть как выглядит лагерь в межсезонье, посмотреть какие ремонтные работы проводит лагерь, как готовится к новому сезону, удается не каждому. Спасибо Сергею Куликовскому, директору лагеря за интересную экскурсию и подробный рассказ. Детальніше

15.09.2018

Сторінка сформована 22:12:14