Опис Дитячий табiр Art-camp Chayka (Чайка)

 
7,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Одеська область\Сергіївка\Дитячий табір Art-camp Chayka (Чайка)

Про табір

Наша мета, перш за все, - створити для дитини, стомленого шумом і суєтою сучасного життя, навантаження шкільного та позашкольного навчання, умови для оздоровлення та відпочинку в чудових природно-кліматичних, побутових та соціально - психологічних умовах, оточити його турботою, увагою і любов'ю - це ж наша дитина, наше майбутнє!

Ми розмістимо ваших дітей в комфортних умовах. Смачно, як у мами, нагодуємо, викупаємо в морі (не забудемо про панамку), повеземо на екскурсію в старовинну фортецю, а ввечері перед сном обов'язково запитаємо: що за цей день сподобалося, а що - дуже сподобалося.

Якщо ви приймете рішення про оздоровлення ваших дітей у нас, ми із задоволенням врахуємо ваші пропозиції по організації дитячого відпочинку. За багато років в «Чайці» відпочили тисячі дітей, кілька поколінь. Діти виростають, стають батьками і привозять своїх дітей в Дитячий центр «Чайка».

Ми дуже хочемо, щоб вам у нас було затишно, ситно і спокійно, як вдома.

Розташування табору

Адреса: Україна, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна 1.

Дитячий центр «Чайка» знаходиться в прекрасному природно-кліматичному місці рекреаційного призначення: між степом, Шаболатським лиманом і морем, - уявляєте, який чистий і смачний у нас Повітря?

М'який морський і сухий степовий клімат прекрасно підходить для дитячого оздоровлення і відпочинку. Теплий сезон триває з квітня по жовтень, протягом року - до 278 сонячних днів. Унікальність розташування «Чайки» в тому, що її корпус знаходиться в 5-ти хвилинах їзди від моря.

Курорт Сергіївка - оригінальний куточок природи на узбережжі Чорного моря. Славитися Сергіївка унікальними лікувальними грязями і водами Шаболатського лиману, своєрідним мікрокліматом, чистим повітрям і неймовірними пейзажами. Розташований курорт на березі лиману, тягнеться уздовж Чорного моря, і відділений від нього піщаною косою, на якій знаходиться морський пляж. Чистий, дрібний, білий пісок морський коси, завдяки вмісту в ньому цілого ряду хімічних елементів, сприяє оздоровленню.

Інфраструктура

Футбольний і волейбольний майданчики, стадіон, тенісні столи, спортінвентар - все для організації активного відпочинку.

Також на території табору розташоване дитяче казкове містечко, призначене для дозвілля дітей. На території є критий зал для дискотек і концертів і просторі холи для проведення занять, репетицій.

Пляж:

 • На пляжі - білий оксамитовий пісок - єдиний на міських пляжах - натуральний. Прибережна територія моря, на якій купаються діти - огороджена. Дно пляжу безпечне, пологе, піщане;
 • На пляжі - великий навіс, волейбольний сітка для пляжних ігор. Пляж прибирається щодня;
 • На пляжі постійно знаходиться медпрацівник. Відвідування пляжу дітьми - два рази на день.

Розміщення дітей

Розміщення 4-місне в 4-поверхових корпусах (умивальник і туалет в номері, душ на поверсі). В кімнаті є санвузол і умивальник, шафи для одягу і приліжкові тумбочки.

Програма

Цікавий світ заходів приводить у захват дитячі серця. Тому вони із задоволенням беруть мікрофон і виходять на велику сцену.

Кожен день відпочинку готує дітям сюрпризи, які вони з нетерпінням чекають: щодня проводиться не менше одного спортивного та культурно-масового заходу. Популярні заходи на свіжому повітрі: «Юний підприємець», «КВН», «Міс Чайка», спортивні змагання та інші.

Для участі в шоу-програмах "Чайки" багато дітей привозять з собою сценічні костюми, щоб мати хороший естетичний вигляд, так само безліч різних костюмів є в таборі. Всі діти із задоволенням беруть участь в творчих проектах «Ми, діти Чайки», «Танцюють всі», «Золотий голос Чайки» та інших заходах.

Закінчується відпочинок великим Гала-концертом за участю кращих дитячих номерів полюбилися всім. І вже коли стоять автобуси в очікуванні від'їзду, крізь сльози діти співають: «Буде довго нам« Чайка »снитися». І це найголовніше досягнення заміських оздоровчих і відпочинку КО «Сонячний берег».

Режим дня:

Ми хочемо створити на базі ДЦ «Чайка" не табір зі наджорстким регламентом, а дитячий «Літній дім - річну дачу» - місце, яке об'єднує два теплих і вічних поняття «будинок» і «літо». У загони входять діти з віковими показниками, але ці обмеження не носять жорсткий характер. Можливі варіанти, коли старший йде до молодшої сестри або брата, товариша, сусіда, з яким виріс.

Ми пропонуємо режим дня, в якому головне - смачно і різноманітно нагодувати дитину, створити умови для повноцінного спокійного нічного і денного сну.

Побути з ним на пляжі - купувати в чистій воді і погріти на нежаркому ласкавому сонечку, протягом дня дати можливість розім'яти зростаючі «сверблячі» дитячі кісточки і м'язи безпечним спортом, а ввечері «забійна дискотека».

Ми хочемо постійно бачити дитячі очі, щоб розуміти його душу.

Ми розуміємо, що найбільше, на що не вистачає часу сучасній дитині - на спілкування з однолітками.

І, звичайно, кожен день - жарти, гумор, або, як кажуть в Одесі: «жарти гумору», гуртки, свята, спортивні змагання, конкурси, екскурсії, музика, дискотеки!

Відмінною рисою «Чайки» є майже домашня, в порівнянні з численними таборами, атмосфера, яка дозволяє багатьом дітям розкритися по-новому, несподівано, перш за все, для себе.

Заняття на свіжому повітрі не викликають неприємних асоціацій, пов'язаних з навчальною діяльністю, а нетрадиційні методи і прийоми роботи педагогів сприймаються з інтересом і натхненням. Більшість занять продумано таким чином, щоб непомітно спровокувати більш активну фізичну діяльність дітей з метою досягнення максимального оздоровчого ефекту.

У центрі існує негласне правило: в приміщеннях діти повинні знаходиться під час сну, прийому їжі, післяобіднього відпочинку, а весь інший час, а саме: психологічні тренінги, спортивні змагання, творчі гуртки - проводити на території табору.

Ми хочемо створити для дитини, підлітка можливості пошуку своїх питань до світу і своїх варіантів відповідей, допомогти йому вчитися грати за правилами життя.

Наш девіз: «Будь здоров!» - «Завжди здоровий!». Стиль життя нашого колективу - РАДІСТЬ, ми все робимо разом: придумали - підготували - провели - обговорили - підсумки.

В кінці кожної зміни дітей нагороджують грамотами за активну участь, дарують на пам'ять футболки з логотипом центру.

Харчування

Харчування 5-разове. У затишній їдальні, яка обслуговується офіціантами, вам запропонують різноманітне збалансоване харчування з продуктів вітчизняного виробництва. Харчування підлозі дієтичне, ніякого фаст-фуду. Меню затверджено Управлінням Держпродспожівслужби. Кожна дитина забезпечується питною водою.

Безпека

Дотримання громадського порядку і охорону території, недопущення сторонніх осіб здійснює спеціалізована охорона.

Медичне обслуговування

Щоденне вологе прибирання приміщень, надання невідкладної першої медичної допомоги.

Ціни

«Чайка» 4-поверховий корпус (умивальник і туалет в номері):

 • 10 днів - 5 600;
 • 21 день - 11 760 грн.

АКЦІЯ-2020! Встигни купити ПУТІВКУ ЗА ЦІНОЮ МИНУЛОГО РОКУ! Діє до 01.04.2020.

Цінова пропозиція за 2019 рік:

 • 10 днів - 4 950 грн;
 • 21 день - 10 395 грн.

Трансфер

Трансфер здійснюється з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: залізн. вокзал Одеса - табір - залізн. вокзал Одеса (входить у вартість).

Дати трансферів з Одеси (cмена 21 день):

 • 1-а зміна: виїзд 02.06.2020 о 05.00, приїзд 22.06.2020 о 18.00;
 • 2-а зміна: виїзд 24.06.2020 о 05.00, приїзд 14.07.2020 о 18.00;
 • 3-тя зміна: виїзд 16.07.2020 о 05.00, приїзд 05.08.2020 о 18.00;
 • 4-я зміна: виїзд 07.08.2020 о 05.00, приїзд 27.08.2020 о 18.00.

Дати трансферів з Одеси (cмена 10 днів):

 • 1-а зміна: виїзд 02.06.2020 о 05.00, приїзд 11.06.2020 о 18.00;
 • 2-а зміна: виїзд 13.06.2020 о 05.00, приїзд 22.06.2020 о 18.00;
 • 3-тя зміна: виїзд 24.06.2020 о 05.00, приїзд 03.07.2020 о 18.00;
 • 4-я зміна: виїзд 05.07.2020 о 05.00, приїзд 14.07.2020 о 18.00;
 • 5-а зміна: виїзд 16.07.2020 о 05:00, приїзд 25.07.2020 о 18:00;
 • 6-а зміна: виїзд 27.07.2020 о 05.00, приїзд 05.08.2020 о 18.00;
 • 7-я зміна: виїзд 07.08.2020 о 05.00, приїзд 16.08.2020 о 18.00;
 • 8-а зміна: виїзд 18.08.2020 о 05.00, приїзд 27.08.2020 о 18.00.

Список необхідних документів

Для заїзду в табір кожна дитина повинна мати при собі правильно заповнену путівку, довідку з дитячої поліклініки, яка дозволить перебувати в таборі.

Перелік необхідних речей

Діти повинні взяти з собою:

 • кілька пар одягу (білизна, майки, шкарпетки, футболки, шорти, сукні і.т.д.);
 • зручне взуття на випадок спеки або похмурих днів;
 • святковий одяг для дискотек, або заходів;
 • головний убір (панамка, кепка);
 • особисті речі гігієни (зубна паста, щітка, мило, рассчёска);
 • мазь від комарів.

Забороняється брати з собою:

 • ножі, ножиці, або інші колючо-ріжучі предмети;
 • спреї від комарів і інші токсичні речовини;
 • петарди та інші вибухові речовини;
 • алкогольні та слабоалкогольні напої;
 • наркотичні речовини.

Зв'язок з дитиною

Батьки можуть відвідувати своїх дітей в будь-який день протягом зміни.

Час відвідувань обов'язково узгодять з керуванням табору. Зустрічі дітей з батьками проходять біля центрального входу в табір. Вхід гостей на територію табору без речових підстав, або медичної книжки заборонений. Забрати дитину з табору можна за заявою на ім'я директора табору.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Екскурсія дитячим табором "Сонячний берег"

Ми зробили для вас огляд дитячого табору "Сонячний берег" Детальніше

28.02.2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 19:54:56
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора