Дитячий табiр #Adrenalin Expedition. Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба, Арчер-таг, квест, теренова гра.

15 000 грн
зміни скасовані
9,4
із 10
оцінка організатора
180 відгуків

Україна\Одеська область\Лебедівка

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Що може бути краще влітку, ніж відпочинок на морі? Тільки відпочинок з елементами екстриму в наметовому таборі в лісі на березі моря! Багато купання, багато ігор, багато змагань, багато спілкування, багато емоцій! У цьому таборі дуже крута програма, яку робить дуже крута команда. Гарантуємо, що відпочинок з «Експедицією» стане найбільш яскравим спогадом вашої дитини протягом року. Наш слоган: «Щастя живе в наметі».

Адреса:
Україна, Лебедівка, Национальний природний парк “Тузловські лимани”.
Кількість місць:
200
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
01.07.22 - 12.07.22
(12 днів)
2 зміна
12.07.22 - 23.07.22
(12 днів)
3 зміна
23.07.22 - 03.08.22
(12 днів)
4 зміна
Поглиблена
03.08.22 - 14.08.22
(12 днів)
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір #Adrenalin Expedition. Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба, Арчер-таг, квест, теренова гра.

Про табiр

Що може бути краще влітку, ніж відпочинок на морі? Тільки відпочинок з елементами екстриму в наметовому таборі в лісі на березі моря! Багато купання, багато ігор, багато змагань, багато спілкування, багато емоцій! В цьому таборі дуже крута програма, яку робить дуже крута команда. Гарантуємо, що відпочинок з «Експедицією» стане найбільш яскравим спогадом вашої дитини протягом року. Наш салоган: «Щастя живе в наметі».

З 2005 року ми організовуємо екстремальний відпочинок для дітей та підлітків в найдивовижніших місцях України: в Карпатах, на Південному Бузі (пороги Мигії), на Дунаї (о. Татару), ну і звичайно ж на Чорному морі!

Чому "Adrenalin Expedition" має найбільшу кількість позитивних відгуків на порталі Чайлдкемп?

 • Організатори мають 17 років досвіду проведення туристських заходів. Тому можуть якісно забезпечити спортивну та розважальну програму і безпеку учасників.
 • Інструктори і куратори Експедиції – це команда цікавих, активних і відкритих людей з гарним почуттям гумору. Завдяки їм у заходів Експедиції чудова емоційна атмосфера.
 • Дуже велика команда організаторів. Зазвичай на кожній зміні - близько 80 інструкторів та кураторів. Тобто на одного інструктора в таборі припадає не більше 3 дітей. Це дозволяє безпечно організовувати дуже насичену програму. А розподіл навантаження на інструкторів дозволяє їм не тільки працювати, але і відпочивати разом з учасниками. Це також сприяє святковій атмосфері в таборі.
 • Програма наших таборів базується на великій кількості активних видів спорту, що не тільки дають можливість отримати неймовірні відчуття, але і дозволяють розвинутися фізично, подолати внутрішні страхи і стати більш впевненим в собі.
 • Усі табори проходять на берегах заповідних водойм. Тому діти можуть дуже багато часу купатися і насолоджуватися дикою природою.

Наша головна мета: створення здорового середовища для спілкування дітей офлайн. Під час заходів Експедиції учасники розуміють, що жодна комп'ютерна гра не дасть того драйву і задоволення собою, як досягнення і перемоги в реальних іграх і змаганнях. Туристські табори це одна з кращих форм соціалізації. Після них дітям набагато легше спілкуватися як з однолітками, так і з людьми старшого віку.

Наші основні принципи:

 • Рівність. В Експедиції усі живуть одним життям: спільні умови проживання, спільні ігри, спільні правила для учасників і інструкторів. Це дозволяє налагодити між усіма дійсно дружні стосунки. Але при цьому є дисципліна, заснована на взаємоповазі і взаємній відповідальності;
 • Привітність. Легку і позитивну атмосферу наших виїздів не передати словами. Ми їдемо туди, щоб відчути розкіш спілкування. І усіма силами намагаємося не псувати її конфліктами чи образами. Легкість в спілкуванні між учасниками та інструкторами дозволяє швидко виявляти і виправляти якісь негативні ситуації, тому більшість часу проходить в майже святковій атмосфері. У таборах Експедиції є сформований кістяк інструкторів та учасників. Це дозволяє від табору до табору переносити неймовірну атмосферу, змушує з нетерпінням чекати наступного року. 
 • Командність. Значна кількість зусиль інструкторів спрямована на те, щоб подружити між собою учасників. Цьому сприяють командні ігри та змагання, насичена вечірня програма, співи пісень під гітару. Усі табори починаються з «мотузкового курсу» - серії командоутворюючих завдань, яким немає рівних серед інтеграційних методів;
 • Лідерство. Багато підходів в таборі направлені на виявлення і розвиток лідерських якостей учасників, оскільки ми вважаємо, що це одні з ключових якостей, які необхідні для успіху в житті. Діти, що є потенційними лідерами, і можуть бути прикладом для інших, залучаються до організації виїзду. Спочатку вони стають капітанами команд і помічниками інструкторів, згодом отримують досвід і стають молодшими інструкторами. А деякі стають старшими інструкторами і лишаються з нами надовго. Колишні учасники табору – це значний відсоток нашої інструкторської команди. Тому в учасників є можливість не тільки відпочити, а й отримати навички організатора, HR, SMM, інструктора з певного спорту, фотографа, відеооператора - всього близько 40 різних професій;
 • Здоровий спосіб життя. Ми не толеруємо негативні вислови, ненормативну лексику, алкоголь та нікотин. Ми вважаємо правильним вислів «Ваші діти не завжди будуть робити те що ви кажете. Але вони завжди будуть робити те, що ви робите». Тому ми підбираємо таку команду інструкторів, які можуть бути прикладом для дітей;
 • Екстремальність. Багато активностей, що відбуваються в наших таборах, мають «високий рівень адреналіну»: рафтинг, каякінг, сап і вінд-серфінг, фрідайвінг, стрибки у воду, стрільба, арчер-таг, страйкбол, тактична медицина, квести, нічні та теренові ігри. Ми спеціально підбираємо такі види спорту, які вирізняються максимальним контактом з природою, фізичною активністю, необхідністю змагатися з суперниками, або з силами природи, а також долати свої внутрішні страхи;
 • Самозарадність. В таборі ми контролюємо лише ті аспекти, що можуть впливати на здоров’я учасників та емоційний стан групи. Все інше учасники контролюють самостійно. Вони самі вирішують з ким жити в наметі, на який факультатив піти, що вдягнути, коли митися. Якщо у них щось болить, то вони мають самостійно підійти до лікаря. Якщо їм треба обладнання – взяти його у завгоспа. Якщо хочуть щось змінити – мають сказати про це адміністратору, або написати в спеціальну скриньку. Діти активно долучаються до організації побуту табору: збирають дрова, чергують на кухні, організовують ігри та змагання. Тобто, перебування в таборі вимагає певної самоорганізації. Не усі діти до цього готові. Але в результаті цього підходу, багато батьків повідомляють, що по поверненню з наших таборів діти стають більш самостійними та відповідальними;
 • Спартанські умови. Усі наші табори проходять в заповідниках та національних парках, щоб діти мали можливість відчути що таке «Життя в природі». Відповідно, ми не змінюємо кардинально навколишнього середовища і завозимо лише мінімальний набір обладнання. Ми спимо в наметах, купаємося в річках та озерах, готуємо просту їжу на вогнищі. Ми не привозимо з собою унітази, бойлери, меблі та телевізори. Туалети і душові кабінки в таборі – дуже простої конструкції, що забезпечують мінімальний комфорт. Наприклад, вода в душі зазвичай прохолодна (не вище 25 градусів). В такій воді організм мобілізується і не хворіє. А якщо викупатись на природі в теплій воді, то дуже легко впіймати на вітру простуду, вийшовши з кабінки розпареним;
 • Екологічність. Ми вважаємо що відповідальне ставлення до природи і ощадливе використання ресурсів – це дуже важливий аспект виховання дітей. Ми організовуємо акції з прибирання сміття, що приносить в наші заповідники вода або безвідповідальні туристи. Вчимо дітей як правильно його сортувати, пакувати і переробляти. Учасники табору доглядають за саджанцями дерев та іншою рослинністю, щоб допомогти їй пережити спеку.

В таборі «Лебедівка» наші інструктори допоможуть дітям освоїти такі активності, як сап і віндсерфінг, каякінг і фрідайвінг, страйкбол та арчер-таг, тактичну медицину і стрільбу з луку та пневматики. Крім цього, в таборі є мотузковий парк, велика кількість спортивних змагань та квестів, творчих та інтелектуальних конкурсів, активних, настільних та теренових ігор. 

Розташування табору

Адреса: Україна, Лебедівка, Национальний природний парк “Тузловські лимани”.

Табір розташовується в Лебедівському лісі на березі моря, на території національного природного парку «Тузловські лимани» між селами Миколаївка (Балабанка) і Лебедівка.

Місце є унікальним тим, що це єдине місце в Україні, де прямо на березі моря розміщується 300 гектарів заповідного лісу. Тому діти протягом дня встигають і накупатися в теплому морі, і погрітися на гарячому піску і пограти в прохолодному лісі. Ознакою унікальної чистоти води в цьому місці є тисячі раків-самітників і крабів, яких можна побачити під час дайвінгу. А дельфіни тут настільки не лякані, що плавають прямо під дошками учасників, що займаються віндсерфінгом.

Наявність високих дерев дає нам можливість обладнати в таборі скай-парк - систему мотузкових трас різної категорії складності, на яких діти вчаться працювати з мотузками і іншим альпіністським обладнанням. Також локація цікава зручними майданчиками для страйкболу і Арчер-тага.

Територія та інфраструктура

Табір займає територію близько шести гектарів і поділяється на окремі зони:

 • адміністративна частина;
 • коло для збірок і вечірньої ватри; 
 • зона кухні;
 • зона розміщення наметів;
 • зона для мотузкового курсу,
 • зона скайпарку;
 • зона гамаків;
 • зона класичного волейболу;
 • зона для стрільби з луків та пневматики;
 • зона для настільного тенісу;
 • зона для інтелектуальних ігор;
 • зона для арчер-тагу;
 • пляжна зона з волейбольним полем;
 • рятувальна станція з моторним човном, байдарками і обладнанням для сап- і віндсерфінгу;
 • санітарна зона – туалети і кабінки для душу. 

Зони для відпочинку, захищені тентами від сонця і дощу.

Проживання дітей

Учасники розміщуються в наметах фірми «Terra Incognita» (моделі Альфа-3, Плато-3, Омега-3, Гранд-8). Намети двошарові, захищені від дощу та холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі вибирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело. Для ігор встановлюються великі палатки «Terra Incognita» Гранд-8.

Програма

Щодня діти декілька разів купаються в морі, грають в різноманітні активні і настільні ігри, роблять зарядку і займаються з інструкторами з фітнесу над покращенням фігури. Також вони працюють в команді над щоденними творчими виступами і фіналом у вигляді короткометражного фільму. Протягом усього табору працює «Гейм-зона», де є можливість пограти в різні настільні ігри і взяти участь в чемпіонатах з Аліасу, Діксіту, Мафії, Мегаджанги та Мегатвістеру. В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються щодня, а зазначаємо лише ключові події дня певної команди.

У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових блоків, що наведені нижче.

1 день - Інтеграція:

 • Заїзд учасників.
 • Знайомство учасників між собою, знайомство з інструкторами і правилами.
 • Розселення в намети.
 • Айсбрейкери - інтеграційні ігри.
 • Об'єднання в команди. Обрання кураторів груп. Знайомство в командах.
 • Іспит на рівень плавання.
 • Вогнище з піснями під гітару. 

2 день - Командоутворення:

 • Перше «коло» з врученням учасникам фірмових футболок табору.
 • «Мотузковий курс». Близько 10 завдань, що передбачають роботу «рука до руки» усіх учасників над вирішенням завдань на вправність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з куратором аналізує, як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити.
 • Змагання з плавання.
 • Початок ігор "Таємний друг" і "Поцілунок смерті".
 • «Битва архітекторів» - змагання між командами, що показує, наскільки добре пройшов мотузковий курс.
 • Вогнище з піснями під гітару.​

3 день – Скай-парк:

 • Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки при роботі на висоті. Проходять декілька маршрутів різної категорії складності. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску по вертикальному обриву.
 • Відбірковий етап чемпіонату з арчер-тагу (змагання, де команди мають «ліквідувати» суперників, за допомогою луків і стріл зі спеціальними м’якими наконечниками).
 • Інтелектуальні змагання між командами - «Квіз».
 • Нічна теренова гра.

4 день – Каякінг: 

 • Діти вчаться техніці безпеки при управлінні надувним тримісним каяком. Навчаються плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Мають невеличку подорож на каяках вздовж берега, а якщо погода спокійна, то і вглиб моря. Змагаються у швидкості подолання перешкод. За бажанням можуть освоїти роботу на одномісномісних спортивних каяках.
 • Фотосесія.
 • Теренова гра.
 • Змагання з волейболу.
 • Вогнище з піснями під гітару.

5 день - Страйкбол:

 • Це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом, спусковими пристроями і навіть вагою відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними (за умови використання спеціальних захисних елементів). Гра дає розуміння тактики під час бою, і в багатьох країнах використовується для довійськової підготовки. Гра надзвичайно захоплююча, і навіть дорослі з задоволенням беруть в ній участь.
 • Факультатив: стрільба з лука і пневматики. Учасники вчаться стріляти по мішенях з лука та пневматичної гвинтівки. Складають заліки зі стрільби лежачи, з коліна та стоячи з різної відстані.
 • Півфінал чемпіонату з арчер-тагу.
 • Вогнище з піснями під гітару.

6 день - Сап і віндсерфінг:

 • Учасники навчаються плисти на сапсерфі вперед, назад, обходити перешкоди. Здають нормативи на швидкість проходження маршруту на сапсерфі різними стилями. Вчаться тримати рівновагу і управляти парусом та дошкою для віндсерфінгу.
 • Теренова гра.
 • Святкування «Івана Купала» з стрибанням через вогнище (1 зміна), святкування «Дня Нептуна» з стрибанням через вогнище (2, 3 і 4 зміна).

7 день - Тактична медицина.

 • Діти вчаться як поводити себе в різних надзвичайних ситуаціях, як діагностувати небезпечні стани і надавати першу медичну допомогу. Вчаться зупиняти кровотечу і евакуювати пораненого з небезпечної зони. Вчаться рятувати людину, що тоне і робити серцево-легеневу реанімацію на манекені з індикаторами правильної роботи. Вчаться користуватися дефібрилятором.
 • Фінал чемпіонату з арчер-тагу.
 • Змагання в швидкості та якості надання першої медичної допомоги.
 • Вогнище з піснями під гітару.
 • Нічна теренова гра.

8 день - Фрідайвінг і рафтинг:

 • Учасники вчаться використовувати обладнання для фрі-дайвінгу (ласти, маски з трубками, гідрокостюми), дізнаються про техніку безпеки під час підводного плавання. Вчаться снорклінгу (плавання по поверхні з трубкою) і пірнанню на глибину. Підводний світ Чорного моря в районі Лебедівки добре збережений і різноманітний. Є риби, краби, раки-відлюдники, медузи і молюски.
 • Вчаться управляти рафтом (надувний човен). Випливають на рафті в море. Бажаючі по черзі пірнають на дно під наглядом інструктора.
 • Теренова гра.
 • Вогнище з піснями під гітару.

9 день - Ігровий день:

 • Учасники грають в різноманітні спортивні та інтелектуальні ігри. 
 • Проводяться фінали зі змагань, які почались протягом зміни. 
 • Центральною подією дня є змагання «36 і 6». Це 36 окремих змагань, що об’єднані в 6 розділів: «Змагання на землі», «Змагання в повітрі», «Змагання на воді», «Виживання в природі», «Йога» і «Точність». Учасник, який виграє хоч одне змагання з кожного розділу у керівника табору, поїде на наступний табір за рахунок «Експедиції». 

10 день - День чемпіонатів:

 • В цей день можна взяти участь в десятках різних змагань, які готуються протягом усієї зміни. Змагання різноманітні: на силу, витримку, розум, ерудованість. Центральна подія дня - змагання «Айрон-мен». Це багатоборство (більше 10 різних видів спорту), яке дозволяє учасникам випробувати свою швидкість, вправність і витривалість. Пройти це випробування до кінця – це дуже складно, тож усі учасники, що не зійшли з дистанції отримують відповідний сертифікат.
 • Окрім «Айрон-мена» традиційно проводяться наступні змагання:
  • з волейболу;
  • з настільного тенісу;
  • з відтискань, підтягувань, присідань;
  • з того, хто довше простоїть в планці і хто довше провисить на турніку;
  • з воркауту;
  • з Мафії, Аліасу, Діксіту, Мегаджанги, Мегатвістеру.
 • День чемпіонатів – гарна можливість для учасників проявити свої організаторські здібності. Адже учасники можуть організовувати в цей день розроблені ними змагання.
 • В день чемпіонатів можна заробити найбільшу кількість балів (як за організацію, так і за перемоги в змаганнях), і вивести таким чином свою команду в лідери рейтингу.
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

11 день - Квест:

 • Квест - це фінальне і найбільше змагання в таборі. Учасники мають командою подолати більше десяти етапів, на кожному з яких потрібні вправність, сила, розум і злагоджена командна робота.
 • Конкурс короткометражних фільмів про табір, що знімаються учасниками протягом зміни.
 • Королівська ніч. Велике вогнище з піснями під гітару. Перегляд фільмів через проектор.

12 день - Прощальний:

 • Збір речей.
 • Роздача нагород і призів по командним і індивідуальним залікам.
 • Фідбек.
 • Обмін побажаннями і контактами між учасниками.
 • Від'їзд учасників. 

Розклад дня

Орієнтовний розклад дня:

 • 7.00 - Підйом;
 • 7.00 - 7.15 - Гігієнічні процедури;
 • 7.15 - 7.30 - Зарядка;
 • 7.30 - 8.00 - Збірка в колі - підйом прапора, нагородження, оголошення;
 • 8.00 - 8.30 - Сніданок;
 • 8.30 - 11.00 - Модуль 1: спортивні активності, або чемпіонат з арчер-тагу, або теренова гра, або факультативні активності, або купання в морі;
 • 11.00 - 11.30 - Перекус;
 • 11.30 - 14.00 - Модуль 2: спортивні активності, або чемпіонат з арчер-тагу, або теренова гра, або факультативні активності, або купання в морі;
 • 14.00 – 15.00 - Обід;
 • 15:00 - 15:30 - Сієста, післяобідній відпочинок;
 • 15.30 - 18.00 - Модуль 3: спортивні активності, або чемпіонат з арчер-тагу, або теренова гра, або факультативні активності, або купання в морі;
 • 18.00 – 19.00 - Перекус і робота в командах;
 • 19.00 - 20.00 - Вечеря;
 • 20.00 - 22.00 - Вечірня програма;
 • 22.00 Відбій або нічна гра.

Це орієнтовний графік. В нього будуть вноситися зміни в залежності від програми певного дня табору і погоди.

Харчування

Ми організуємо 5-разове харчування учасників: три прийоми гарячих страв (одна страва на один прийом їжі) і два перекуси. Меню включає прості страви, що можна готувати в похідних умовах, а також овочі, фрукти, напої та солодощі.

У таборі заборонено вживати солодкі газовані напої, сухарики, чіпси та іншу їжу з ароматизаторами, барвниками та консервантами.

Намагаємось враховувати особливі потреби щодо харчування (про них треба повідомити в анкеті учасника). Але ми можемо забезпечити не всі особливі потреби харчування, тому варто узгоджувати ці потреби з менеджером під час бронювання участі.

Безпека

Ми організовуємо наші походи та табори з 2005 року, тому правила безпеки в таборі відпрацьовані до дрібниць.

Основою безпекової політики "Експедиції" є залучення великої кількості професійних інструкторів. Зазвичай на одного інструктора в таборі припадає не більше трьох учасників. Тому біля дітей завжди є хтось з дорослих. Кожен інструктор добре знає справу, за яку він відповідальний, оскільки більшість інструкторів їздять з нами з року в рік. 

Другим принципом, що забезпечує безпеку в таборі є насичена і цікава програма. Діти постійно чимось зайняті, тому у них немає необхідності самостійно шукати небезпечних пригод.

Третім принципом безпеки є відсутність заборон в стилі "Не можна, тому що не можна". Можна все. Але під наглядом досвідченого інструктора та з дотриманням вимог техніки безпеки. Спуститися дюльфером з крутого схилу - можна. Сплавати на косу - можна, викупатися вночі коли море світиться – можна. Можна все, на що вистачить сил і навичок. Але разом з інструкторами. В результаті цієї політики у дітей немає небезпечних спокус, які вони намагаються випробувати таємно від інструкторів.

Четвертим фактором безпеки є дружні відносини. Більшість наших інструкторів самі молоді, а ті що не молоді по рокам - молоді душею. Тому нам цікаво проводити час з дітьми, а їм цікаво з нами. Ми в курсі всієї внутрішньої кухні дитячого колективу, знаємо про проблеми вже в той момент, коли вони тільки починають з'являтися і їх можна легко вирішити. Крім того, у кожної команди є куратор - дитина, яка їздить в табори вже багато років. Куратори є додатковим зв'язком між учасниками та інструкторами. І якщо раптом щось випало з поля зору інструкторів, то про це точно знає куратор, який знаходиться з командою постійно.

Медичне обслуговування

Загалом, ми послуговуємося принципом, що медичні проблеми краще вирішувати превентивно. Тому є ретельно прописана техніка безпеки і окремий відповідальний за гігієну. Перед кожним прийомом їжі всі учасники ретельно миють руки, після чого «поліція чистих рук» додатково дезінфікує руки за допомогою спеціальних медичних засобів. Посуд щодня проходить термічну обробку. 

У таборі завжди є медик і велика аптечка. Крім того, інструктори проходять до початку табору тренінги з першої медичної допомоги в різних ситуаціях. І при необхідності зможуть надати домедичну допомогу. В таборі завжди є автомобіль, що за потреби може оперативно доставити дитину до районної лікарні в Білгород-Дністровському. За потреби організатори готові покрити медичні витрати на учасника в розмірі до 10 000 грн.

Екскурсії

Протягом 10 днів діти знаходяться в центрі природного парку, і можуть спостерігати за дельфінами прямо з пляжу. Тому потреби робити окремі екскурсії у нас немає. Діти встигають добре роздивитися парк під час ігор, змагань і квестів.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна - 15 000 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання. До 28.02.2022 ціна путівки – 10 000 грн.

*Щоб зафіксувати акційну вартість, необхідно оплатити аванс у сумі 1 000 грн.

Путівка для дітей молодше 11 років коштує на 1 000 грн дорожче, оскільки для них потрібно залучати додаткових інструкторів. 

Акції:

 • Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10% (акція також стосується кількох дітей з однієї сім'ї, і кількох змін для однієї дитини).
 • Акція для учасників АТО: ваші діти можуть відвідати табір зі знижкою в 25%.
 • Акція: "Експедиційні бали" - під час всіх заходів "Експедиції" учасники беруть участь у десятках різних конкурсів і змагань, заробляючи при цьому «експедиційні бали" - внутрішню валюту, якої можна оплачувати наметові табори Експедиції по курсу 1 бал = 1 гривня. Тому наші табори будуть для активних учасників дешевше.

Трансфер

Доставка дітей до табору здійснюється з Одеси автобусами.

Організований трансфер дітей до Одеси здійснюється потягами з Києва, Харкова та Дніпра. Можливо організувати трансфер і з іншого міста, якщо з нього буде більше 10 учасників. Вартість трансферу оплачується додатково. З Одеси до табору і назад це буде коштувати 600 грн. Трансфер потягом до Одеси і назад, в залежності від міста учасника, буде коштувати 600-1000 грн.

Якщо з Вашого міста не організовується трансфер, то наші менеджери можуть допомогти Вам підібрати квитки на потяг чи автобус. Якщо Вам не зручно супроводжувати учасника, то ми можемо за додаткову оплату організувати його зустріч\відправку і супровід до моменту початку табору\посадки на транспорт, що слідує додому (це треба буде окремо проговорювати з Вашим менеджером). 

Також у Вас є можливість привезти дитину самостійно автомобілем. Але краще відправити її з групою, тому що інтеграція починається вже під час дороги. 

Необхідні документи

 • Заява від батьків з анкетними даними про особливості, вмілості і таланти дитини (шаблон надсилається нашим менеджером).
 • Документи, що посвідчують особу (для тих, хто їде потягом).​

Необхідні речі

Нічого особливого, крім особистих речей згідно з переліком, дитині мати не треба. Усе туристичне спорядження ми надаємо. Винятком є спальник, оскільки це річ індивідуальна. Треба брати свій, або можна взяти в оренду в Експедиції за 250 грн. (сюди входять також послуги хімчистки). Збираючи речі, пам'ятаєте, що дитина їде на природу. Їй повинно бути зручно і комфортно, а не страшно зробити крок, щоб не зіпсувати одяг. Взуття нехай краще буде старе і розношене, ніж свіжопридбане, що наробить мозолів в перший же день і зіпсує дитині весь відпочинок.

Список необхідних речей для перебування в таборі:

 • спальник;
 • рюкзак або сумку для речей;
 • дві пари зручного, міцного та РОЗНОШЕНОГО взуття. Одна з пар має бути кросівками\кедами, другою можуть бути крокси\сандалі;
 • легка куртка (штормовка);
 • дві пари штанів (не джинси); Непоганим варіантом для пунктів 4 та 5 є камуфляжний костюм;
 • фліска або легкий вовняний светр;
 • дві легкі кофти або сорочки з довгими рукавами (від сонця та комарів);
 • шорти;
 • 2 - 3 футболки;
 • шкарпетки;
 • білизна;
 • купальник;
 • головний убор (кепка\ панамка\ бандана);
 • окуляри від сонця (в кого чутливі очі);
 • ліки від ваших специфічних хвороб (основні ліки у лікаря є);
 • гігієнічні засоби і рушник;
 • їжу і воду в дорогу.

Прохання не давати дитині в табір цінних речей, які буде шкода розбити або загубити. Адміністрація табору слідкує за безпекою учасників, але не за їх речами.

Зв'язок з дитиною

У Експедиції є сонячна панель та генератор, тому можна дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, можна відстежувати як проходить табір по постам, фотографіям і відео на наших сторінках в соцмережах.

Поширені питання

Як отримати Ваші контакти і замовити путівку?

Щоб отримати наші контакти треба натиснути на зелену кнопку "Замовити" на сторінці табору. Після цього ми отримаємо Ваші контакти, і наш менеджер Вас набере. А Ви отримаєте наші контакти і також зможете нас набрати. Якщо Вам все сподобається, то Ви зможете попросити рахунок на оплату.

Яким чином відбувається оплата?

Ви можете оплатити всю суму одразу, або сплатити спочатку передоплату (1 000 грн.) для бронювання місця, а залишок суми оплатити за 20 днів до початку зміни. Для оплати Вам виставляють рахунок від фізичної особи-підприємця. Оплатити його можна з картки, терміналу, або у відділенні банку. На руках у вас лишається офіційна квитанція про оплату. 

Чи можна зв’язатися з організаторами телефоном, перш ніж здійснити оплату?

Так. Для цього Вам треба натиснути на зелену кнопку «Замовити путівку в …». Організатори самі з Вами зв’яжуться.

Який повинен бути вік дитини?

Рекомендований вік (11-18 років), є швидше психологічним, ніж календарним. Якщо дитина достатньо самостійна, і не надто прив'язана до батьків, то можлива участь і в молодшому віці (з 9 років), тільки це дорожче на 1000 грн, оскільки менші діти вимагають додаткових інструкторів. Люди, що старші за 18 років, також можуть потрапити в табір, за погодженням з організаторами.

Чим відрізняється поглиблена зміна від інших?

Поглиблена зміна передбачає що учасник обирає декілька видів спорту, якими займається частіше і на більш грунтовному рівні. А інші види спорту відвідує як факультативи.

Чи приймають у табір, дітей, що не вміють плавати?

Дітей що не вміють плавати ми приймаємо і вчимо. Поки не навчаться - купаються в рятувальних жилетах.

 

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір #Adrenalin Expedition. Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба, Арчер-таг, квест, теренова гра.?

Ціна путівки складає 15 000 грн. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі #Adrenalin Expedition. Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба, Арчер-таг, квест, теренова гра.?

Тривалість зміни складає 12 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір #Adrenalin Expedition. Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба, Арчер-таг, квест, теренова гра.?

Батьки оцінили табір на 9,2 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір #Adrenalin Expedition. Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, скай-парк, стрільба, Арчер-таг, квест, теренова гра.?

Табір приймає дітей 9 - 18 років. Деталi

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 06:07:21