Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр "#Adrenalin Expedition". Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, стрільба, арчерінг, скай-парк, дюльфер, квест, теренові ігри. Липень 2019.

 
9,4
із 10
оцінка організатора

Україна\Одеська область\Лебедівка\Дитячий табір "#Adrenalin Expedition". Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, стрільба, арчерінг, скай-парк, дюльфер, квест, теренові ігри. Липень 2019.

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Що може бути краще влітку, ніж відпочинок на морі? Тільки відпочинок з елементами екстриму в наметовому таборі в лісі на березі моря! Багато купання, багато ігор, багато змагань, багато спілкування, багато емоцій! В цьому таборі дуже крута програма, яку робить дуже крута команда. Гарантуємо, що відпочинок з «Експедицією» стане найбільш яскравим спогадом вашої дитини протягом року. Наш салоган: «Щастя живе в наметі».

Адреса:
Україна, с. Лебедівка, Национальний природний парк “Тузловські лимани”.
Кількість місць:
100

Зміни та Ціни Дитячий табір "#Adrenalin Expedition". Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, стрільба, арчерінг, скай-парк, дюльфер, квест, теренові ігри. Липень 2019.

Замовити путівку в Дитячий табір "#Adrenalin Expedition". Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, стрільба, арчерінг, скай-парк, дюльфер, квест, теренові ігри. Липень 2019.

Літні канікули 2020


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір "#Adrenalin Expedition". Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, стрільба, арчерінг, скай-парк, дюльфер, квест, теренові ігри. Липень 2019.

Про табiр

Що може бути краще влітку, ніж відпочинок на морі? Тільки відпочинок з елементами екстриму в наметовому таборі в лісі на березі моря! Багато купання, багато ігор, багато змагань, багато спілкування, багато емоцій! В цьому таборі дуже крута програма, яку робить дуже крута команда. Гарантуємо, що відпочинок з «Експедицією» стане найбільш яскравим спогадом вашої дитини протягом року. Наш салоган: «Щастя живе в наметі».

З 2005 року ми організовуємо екстремальний відпочинок для дітей та підлітків в найдивовижніших місцях України: в Карпатах, на Південному Бузі (пороги Мигії), на Дніпрі (о. Хортиця), на Дунаї (о. Татару), ну і звичайно ж на Чорному морі!

Наші інструктори допоможуть дітям тренуватись рафтингу та каякінгу, сап- і віндсерфінгу, скелелазінню та штурмовому альпінізму, плаванню та дайвінгу, страйкболу та арчерінгу, стрільбі з луків та пневматики, верховій їзді та гірських походах, підкоренні скай-парків та інтеграції через мотузкові курси.

Окрім цього, в кожному таборі є велика кількість спортивних змагань та квестів, творчих та інтелектуальних конкурсів. Працюють інструктори з фітнесу, що допоможуть усім бажаючим учасникам розробити індивідуальну програму тренувань для формування красивого тіла.

Нашою головною метою є створення здорового середовища для спілкування дітей оффлайн. В таборах Експедиції учасники розуміють, що жодна комп'ютерна гра не дасть того драйву та задоволення собою, як досягнення та перемоги в реальних іграх та змаганнях.

Експедиція намагається розкрити потенціал кожного учасника, створюючи можливості для розвитку здібностей і талантів. Діти часто приїжджають до нас з року в рік, а стаючи дорослими, поповнюють команду кураторів та інструкторів. Тож у учасників є можливість не тільки відпочити, але і отримати навички організатора, інструктора з різних видів спорту, фотографа чи відеооператора - загалом близько 40 різноманітних професій.

В таборах Експедиції є сформований кістяк інструкторів та учасників. Це дозволяє з табору в табір переносити неймовірну атмосферу, що змушує з нетерпінням чекати кожного літа. Ми приділяємо гарному настрою не менше уваги, ніж безпеці та професійному росту.

Ось деякі з наших принципів:

Рівність - в Експедиції всі живуть одним життям: спільні умови проживання, спільні ігри, спільні правила для учасників та інструкторів. Це дозволяє налагодити між учасниками та інструкторами дійсно дружні стосунки. Але при цьому в таборі є дисципліна, що базується на взаємоповазі та взаємній відповідальності.

Командність - значна кількість зусиль інструкторів направлена на те, щоб здружити між собою учасників. Цьому сприяють командні ігри та завдання, насичена вечірня програма. Усі табори починаються з "мотузкового курсу" - серії командоутворюючих завдань, яким немає рівних серед інтеграційних методів.

Приязність - легку і позитивну атмосферу наших експедицій не передати словами. Ми їдемо туди, щоб відчути розкіш спілкування. І усіма силами намагаємось не псувати її конфліктами чи образами. Легкість в спілкуванні між учасниками та інструкторами дозволяє швидко виявляти та виправляти якісь негативні ситуації, тож абсолютна більшість часу проходить в майже святковій атмосфері.

Туристські табори це одна з найкращих форм соціалізації. Після них дітям набагато легше спілкуватися як з однолітками так і з людьми старшого віку, легше проявляти свої лідерські якості.

Розташування табору

Табір розміщується в лісі на березі моря, на території національного природного парку «Тузлівські лимани». Ознакою унікальної чистоти води в цьому місці є тисячі раків-відлюдників і крабів, яких можна побачити під час дайвінгу. А дельфіни тут настільки не лякані, що плавають прямо під дошками учасників, що займаються віндсерфінгом. Місце також є унікальним тим. Що це єдине місце в Україні, де прямо на березі моря розміщується 300 гектарів заповідного лісу. Тож діти протягом дня встигають і накупатися в теплому морі, і погрітися на гарячому піску на пляжі і пограти в прохолодному лісі.

Наявність високих дерев дає нам можливість обладнати в таборі великий скай-парк – систему мотузкових трас різної категорії складності, на яких діти вчаться працювати з мотузками і іншим альпіністським обладнанням. Також локація цікава гарними майданчиками для страйкболу і арчерінгу. Географічно табір знаходиться в Татарбунарському районі Одеської області. 

Територія та інфраструктура

Табір займає територію близько двох гектарів і поділяється на окремі зони:

 • зона розміщення наметів;
 • зона для мотузкового курсу;
 • зона скайпарку;
 • зона для ігор з м'ячем;
 • тир для стрільби з луків та пневматики;
 • зона для настільного тенісу;
 • зона для інтелектуальних ігор;
 • зона кухні;
 • зона вечірнього вогнища;
 • пляжна зона з волейбольним полем;
 • санітарна зона – туалети і душові кабінки;
 • рятувальна станція з моторним човном, байдарками і обладнанням для сап- і віндсерфінгу.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в комфортних тримісних наметах фірми «Terra Incognita». Намети якісні, двошарові, надійно захищені від дощу і холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі обирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело. Для інтелектуальних ігор встановлюються великі ігрові намети. Зони для відпочинку захищенні тентами від сонця і дощу. Є зона для відпочинку в гамаках.

Програма 

Щодня діти декілька разів купаються в морі, грають в різноманітні активні і настільні ігри, роблять зарядку і займаються з інструкторами з фітнесу над покращенням фігури. Також вони працюють в команді над щоденними творчими виступами і фіналом у вигляді КВК, беруть участь у конкурсі карикатур, проходять фітбек (обговорення того що сподобалося протягом дня, і що треба покращити або змінити). В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються щодня, а зазначаємо лише ключові події дня певної команди. У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових блоків, що наведені нижче.

1 день. Інтеграція

 • Знайомство учасників між собою, знайомство з інструкторами і правилами;
 • Розселення в намети;
 • Айсбрейкери - інтеграційні ігри;
 • Об'єднання в команди. Обрання кураторів груп. Знайомство в командах;
 • Іспит на рівень плавання;
 • Вогнище з піснями під гітару.

2 день. Командоутворення

 • «Мотузковий курс». Близько 10 завдань, що передбачають роботу "рука до руки" всіх учасників над вирішенням завдань на вправність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з інструктором аналізує, як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити
 • Інтеграційні змагання «Битва архітекторів»
 • Початок ігор "Таємний друг" і "Поцілунок смерті"
 • Вогнище з піснями під гітару.

3 день – Скай-парк.

 • Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки при роботі на висоті. Проходять декілька маршрутів різної категорії складності. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску по вертикальному обриву;
 • Конкурс майстер-класів. Кожен учасник може поділитися з іншими своїми навичками і вміннями;
 • Чемпіонат з плавання;
 • Iнтелектуальна гра "Хто згори";
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару

4 день – Каякінг, сапсерфінг, віндсерфінг. Діти вчаться техніці безпеки при управлінні туристичним каяком, сапсерфом та віндсерфом. Навчаються плисти на каяку та сапсерфі вперед, назад, обходити перешкоди. Здають нормативи на швидкість проходження маршруту на каяку та сапсерфі різними стилями. Вчаться тримати рівновагу і управляти парусом та дошкою для віндсерфінгу.

 • Фотосесія;
 • Теренова гра «Румби»;
 • Інтелектуальні змагання між командами – гра «Кочевідо»;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.

5 день. Страйкбол.

 • Це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом, спусковими пристроями і навіть вагою відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними. Гра дає розуміння тактики під час бою і в багатьох країнах використовується для до військової підготовки юнаків. Гра надзвичайно захоплююча, і навіть дорослі з задоволенням беруть в ній участь;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару;
 • Нічна гра.

6 день. Стрільба з луку та пневматики та арчерінг.

 • Учасники дізнаються про техніку поводження зі зброєю. Вчаться стріляти по мішеням з луку та пневматичної гвинтівки. Здають заліки по стрільбі лежачи, з коліна та стоячі з різної відстані;
 • Арчерінг – командна гра. В ній учасники вдягнуті у захисні обладунки і озброєні луком та стрілами з м’якими наконечниками. Завдання - знищити команду супротивника і поцілити в мішень, що розміщена на його частині поля;
 • Чемпіонат з волейболу;
 • Святкування «Івана Купала» з вогнищем (1 зміна), святкування «Дня Нептуна» (2 і 3 зміна).

7 день. Основи медичної допомоги.

 • Діти вчаться як поводити себе в різних надзвичайних ситуаціях, як діагностувати небезпечні стани і надавати першу медичну допомогу.
 • Вчаться рятувати людину що тоне.
 • На спеціальному манекені вчаться робити штучне дихання та непрямий масаж серця, накладати пов'язки різних типів.
 • Вчаться користуватися дефібрилятором.
 • Змагаються між собою у швидкості та якості надання допомоги.
 • Чемпіонат з настільного тенісу.
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гітару.
 • Нічна гра.

8 день. Плавання і фрідайвінг.

 • Учасники вчаться плавати різними стилями. Вчаться використовувати обладнання для фрі-дайвінгу (ласти, маски з трубками, гідрокостюми), дізнаються про техніку безпеки під час підводного плавання. Вчаться снорклінгу (плавання по поверхні з трубкою) і пірнанню на глибину;
 • Підводний світ Чорного моря в районі Лебедівки добре збережений і різноманітний. Риби, краби, раки-відлюдники, медузи і молюски викликають захват і любов до підводного світу на все життя;
 • Чемпіонат по стрільбі з луків та пневматичної зброї;
 • Фанти;
 • Творчий вечір. Вогнище з піснями під гитару.

9 день. День чемпіонатів.

В цей день можна взяти участь в десятках різних змагань, які готуються протягом усієї зміни. Змагання різноманітні: на силу, витримку, розум, ерудованість. Центральна подія дня - змагання «Айрон-мен» і «Аква-мен». Це багатоборьє (більше 10 різних видів спорту), яке дозволяє учасникам випробувати свою швидкість, вправність і витривалість. Пройти це випробування до кінця – це дуже складно, тож усі учасники, що не зійшли з дистанції отримують відповідну посвідку.

День чемпіонатів – гарна можливість для учасників проявити свої організаторські здібності. Адже учасники можуть організовувати в цей день розроблені ними змагання.

В день чемпіонатів можна заробити найбільшу кількість балів (як за організацію, так і за перемоги в змаганнях), і вивести таким чином свою команду в лідери рейтингу.

10 день. Квест.

Квест це фінальне і найбільше змагання в таборі. Учасники мають командою подолати більше десяти етапів, на кожному з яких потрібні вправність, сила, розум і злагоджена командна робота.

 • КВК. Виступ Клубу веселих та Кмітливих готується командою спільно протягом всієї зміни, і є фінальним змаганням в творчості та дотепності. Зазвичай в кожної команди є команда підтримки з складу інструкторів, які допомагають сценарієм, жартами і музичним акомпанементом до виступів;
 • Велике вогнище з піснями під гітару;
 • Королівська ніч. Перегляд фільмів через проектор.

11 день. Прощальний.

 • Збір речей;
 • Купання;
 • Роздача нагород і призів по командним і індивідуальним залікам;
 • Фітбек;
 • Обмін побажаннями і контактами між учасниками;
 • Від'їзд.

Розклад дня

Розклад дня:

 • 7.00 - Підйом
 • 7.00 - 7.15 - Гігієнічні процедури
 • 7.15 - 7.30 - Зарядка
 • 7.30 - 7.45 - Ранкова лінійка - підйом прапора, призначення чергових, оголошення плану на день
 • 7.45 - 8.15 - Сніданок
 • 8.15 - 9.00 - Вільний час - організація побуту, перевірка порядку в наметах
 • 9.00 - 13.00 -Командні заняття (з перекусом в 12.00): скелелазіння, рафтинг, дайвінг, каякінг, стрільба, перша медична допомога.
 • 13.00 - 14.30 - Купання, настільні та рухливі ігри, вільний час.
 • 14.30 - 15.00 - Обід
 • 15.00 - 16.00 - Настільні ігри, Мафія або час для відпочинку.
 • 16.00 - 18.00 - Купання, активні рухливі ігри та змагання
 • 18.00 - 18.15 - Перекус
 • 18.15 - 19.30 - Робота в команді
 • 19.30 - 20.00 - Вечеря
 • 20.00 - 22.00 - Вечірня програма (+ третій перекус)
 • 22.00 Відбій або нічна гра.

Харчування / Меню

Харчування

Оскільки свіже повітря, купання і активні види спорту вимагають багато енергії, то ми організуємо 6-разове харчування учасників. Три повноцінні прийоми гарячих страв і три перекуси. Меню смачне і різноманітне. Кожен день готуються нові страви. Враховуються різноманітні особливі потреби щодо харчування (бажано про них повідомити в анкеті учасника).

У таборі існує заборона на вживання газованих напоїв, чіпсів, сухариків та інших шкідливих для здоров'я продуктів.

Ми компенсуємо це наявністю свіжих овочів, фруктів і ягід.

Безпека

Ми організовуємо табори і походи вже 15 років, тому правила безпеки і комфорту в таборі відпрацьовані до дрібниць. Основою безпекової політики "Експедиції" є залучення великої кількості фахових інструкторів. Зазвичай на одного інструктора в таборі приходиться не більше трьох учасників. Тому діти завжди доглянуті. Кожен інструктор добре знає справу за яку він відповідальний, оскільки більшість інструкторів їздять з нами з року в рік. Крім того усі сфери відповідальності перевіряються за чек-лістами і посадовими інструкціями.

Другим принципом, що забезпечує безпеку в таборі є насичена і цікава програма. Діти постійно чимось зайняті, тому у них нема потреби самостійно шукати небезпечних пригод.

Третім принципом безпеки є відсутність заборон в стилі "Не можна, бо не можна" Можна все. Але під наглядом досвідченого інструктора. Залізти на дерево - можна, сплавати на косу - можна, викупатися вночі в морі, що світиться - можна. Можна все, на що вистачить сил і сміливості. Але разом з інструкторами. Внаслідок цієї політики у дітей немає небезпечних спокус, які в інших таборах вони намагаються випробувати таємно від інструкторів.

Четвертий принцип, що забезпечує безпеку - приязні стосунки між організаторами і учасниками. Більшість наших інструкторів самі молоді, а ті що не молоді за роками - молоді душею. Тому нам цікаво проводити час з дітьми, а їм цікаво з нами. Ми в курсі всієї внутрішньої кухні дитячого колективу. Тому дізнаємося про проблеми вже в той момент, коли вони тільки починають з'являтися і їх можна легко вирішити. Крім того, у кожної команди є куратор - дитина, яка їздить в табори вже багато років. Куратори є додатковим зв'язком між учасниками і інструкторами. І якщо раптом щось випало з поля зору інструкторів, то про це точно знає куратор, який знаходиться з командою постійно.

Медичне обслуговування

В таборі завжди є професійний медик та аптечка, укомплектована на будь-який випадок. Крім того, інструктори проходять до початку табору тренінги по першій медичній допомозі в різноманітних ситуаціях. І за потреби зможуть якісно надати домедичну допомогу.

Ми приділяємо значну увагу гігієні в таборі. Перед кожним прийомом їжі всі учасники ретельно миють руки, після чого «поліція чистих рук» додатково дезінфікує руки за допомогою спеціальних медичних засобів.

Діти щодня миються в душових кабінках.

Екскурсії

Протягом 10 днів діти знаходяться в центрі природного парку, і можуть спостерігати за дельфінами прямо з пляжу. Тому потреби робити окремі екскурсії у нас немає. Діти встигають добре роздивитися парк під час ігор, змагань і квестів.

Ціни і акції

Ціна - 9 000 грн.

УВАГА! Ексклюзивна акція тільки для користувачів порталу childcamp.com.ua!

При бронюванні місця до 15 червня, ціна - 8 000 грн. (1 і 2 зміни) і 7 500 (3 зміна).

Акції:

 • Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10% (акція також стосується кількох дітей з однієї сім'ї).
 • Акція: "Маленький підприємець" - при всіх заходів "Експедиції" учасники беруть участь у десятках різних конкурсів і змагань, заробляючи при цьому «експедиційні бали" - внутрішню валюту, якої можна оплачувати будь-які заходи Експедиції по курсу 1 бал = 1 гривня. Тому такі табору будуть для активних учасників дешевше. Учасник, який набрав найбільшу кількість балів за сезон отримує безкоштовно путівку на наступний рік в будь-який наш табір: Карпати, Південний Буг, Лебедівка, Татару або Хортицю.
 • Акція для учасників АТО і вимушених переселенців: ваші діти зможуть відвідати табір зі знижкою в 25%.

Знижки за різними акціями додаються.

Доставка дітей в табір / Трансфер

Доставка дітей до табору здійснюється з Одеси автобусами. Організований трансфер дітей до Одеси здійснюється потягами з КиєваХаркова та Дніпра. Крім того, наші менеджери допоможуть батькам підібрати зручні квитки з будь-якої точки України, а ми на місці зустрінемо, а потім посадимо на потрібний рейс додому. Також є можливість привезти дитину самостійно автомобілем. Але краще відправити її з групою, тому що інтеграція починається вже під час дороги.

Вартість трансферу оплачується додатково. З Одеси до табору і назад це буде коштувати 500 грн. Трансфер потягом до Одеси і назад, в залежності від міста учасника, буде коштувати 600-900 грн. 

Список необхідних документів

 • Заява від батьків з анкетними даними про особливості, вмілості і таланти дитини (надсилається нашим менеджером).
 • Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (форма № 079/о, що затверджена наказом МОЗ № 435 від 29.05.2013). Цю форму заповнюють медичні працівники шкіл, фельдшерсько-акушерських пунктів, лікарі-педіатри дитячих поліклінік, лікарі загальні практики-сімейні лікарі. Дані форми № 079/о забезпечують медичний персонал табору інформацією про стан здоров’я дитини, що необхідно для правильної організації фізичного виховання і оздоровчих заходів у період відпочинку дитини

Перелік необхідних речей

Нічого окрім особистих речей, дитині мати не треба. Все туристичне спорядження ми надаємо. Виключенням є спальник, оскільки це річ індивідуальна. Треба брати свій, або можна безкоштовно взяти в оренду у Експедиції, оплативши послуги хімчистки (250 грн).

Перелік особистих речей є серед фотографій.

Збираючи речі, пам'ятаєте, що дитина їде на природу. Їй повинно бути зручно і комфортно, а не страшно зробити крок, щоб не зіпсувати одяг. Взуття нехай краще буде старе і розношене, ніж свіжопридбане, що наробить мозолів в перший же день і
зіпсує дитині весь відпочинок

Зв'язок з дитиною

В Експедиції є сонячна батарея і генератор, тож можна дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язоку. Крім того, можна відслідковувати як проходить табір у вайбер-групі, а також по постам, фотографіям і відео на
наших сторінках у соцмережах.

Часто задавані питання

Часто задавані питання:

Яким чином відбувається подальша оплата після внесення передоплати. І якщо я хочу отримати підтверджуючі документи, як я можу це зробити.

 • Після того, як Ви вносите аванс, Ваш менеджер надсилає лист з інструкціями (що з собою брати, де бути, які потрібні документи). Також він надсилає рахунок на фінальну оплату. Після оплати у Вас на руках лишається квитанція, що є підтверджуючим документом. За потреби можемо надати клієнту акт виконаних робіт.

Який повинен бути вік дітей?

 • Для участі в таборі дитина має бути досить самостійною, і не дуже прив’язаною до батьків. Психологічний вік дитини має бути 10+. Інколи такого рівня самостійності діти досягають і в 8 років.

А якщо дитина не вміє плавати, її будуть навчати?

 • Так, у нас є інструктори, які зможуть підтягти дитину з плавання. У перший день всі діти проходять іспит, там визначаються їх навички і далі ми працюємо над поліпшенням. Діти які геть не вміють плавати купаються перший час у рятувальному жилеті.

Чи поширюється вказані знижки на акційну ціну раннього бронювання?

 • Так, від акційної ціни раннього бронювання Вам необхідно відняти зазначену знижку. І від отриманої суми після оформлення заявки на порталі внести передоплату в розмірі однієї тисячі гривень.

Чи можу я поспілкуватися з представником табору перш ніж зроблю передоплату?

 • Так, звичайно. Ви лишаєте заявку, натиснувши на зелену кнопку «Замовити». Після цього з Вами зв’яжеться Ваш персональний менеджер, Ви отримаєте відповіді на усі відповіді що Вас цікавлять, і лише після цього отримаєте рахунок на передоплату табору.

Чи є у Вас табори в інший час?

 • В червні ми проводимо табір на Південному Бузі, в липні – в Лебедівці (Чорне море), в серпні – на Хортиці (р. Дніпро). Програма усіх таборів подібна, хоча і є певні відмінності. Наприклад, рафтинг найкращий на Бузі, віндсерфінг на морі, верхова їзда є лише на Хортиці. Усі наші табори розміщені на чайлдкемпі. Якщо не можете знайти програм на певний місяць – можете лишити заявку на будь-який табір, а потім наш менеджер оформить Вас на зручну для Вас зміну.

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Один день в летнем лагере Адреналин Экспедиция на Хортице

Хотите узнать как проходит день в палаточном лагере Adrenalin Expedition? Мы покажем! Смотрите авторский видеорепортаж от команды childcamp.com.ua! Детальніше

20.08.2018

Відгуки Дитячий табір "#Adrenalin Expedition". Лебедівка (Чорне море): сап- і віндсерфінг, каякінг, дайвінг, страйкбол, стрільба, арчерінг, скай-парк, дюльфер, квест, теренові ігри. Липень 2019.

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 01:42:36