Дитячий табiр Edelweiss - Пригоди Гекльберрі Фінна в Скандинавії Літо 2020

9,5
із 10
оцінка організатора

Швеція\Гуннеруд

Пригоди Гекльберрі Фінна. Хто в дитинстві не зачитувався пригодами Гекльберрі Фінна і не уявляв себе на плоту, що неспішно сплавляється вниз по красивій річці разом зі своїми друзями? Тепер настав час виконати заповітну дитячу мрію і подарувати своїй дитині (і собі коханому теж) одну з п'ятдесяти найкращих подорожей в житті за версією "National Geographic" - сплав на плотах Шведською річкою Кларельвен.

Адреса:
Швеція, Гуннеруд, проживання в наметах
Кількість місць:
20

Учасник подій

Kids Camp Forum 2019
2019
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Edelweiss - Пригоди Гекльберрі Фінна в Скандинавії Літо 2020

Про табір

Хто в дитинстві не зачитувався пригодами Гекльберрі Фінна і не уявляв себе на плоту, що неспішно сплавляється вниз красивою річкою разом зі своїми друзями? Тепер настав час виконати заповітну дитячу мрію і подарувати своїй дитині (і собі коханому теж) одне з п'ятдесяти найкращих подорожей в житті за версією "National Geographic" - сплав на плотах по Шведської річці Кларельвен.

Кинути все і зануритися в дике життя, стояти на плоту що злегка погойдується і дрейфує по річці назустріч пригодам... Мерехтливі зірки ночами, тріск багаття вечорами, ранкові тумани, звуки лісу і птахів вранці, плескіт річки і запах Скандинавії... і здається, що ось уже за тим закрутом до нас приєднатися сам Том Сойєр! Повний вперед, розженемося на всі 2 вузли!

Все просто: нас закидають в ліс, там ми будуємо самі собі плоти (під чуйним керівництвом досвідчених шведських лісорубів і будівельників плотів), а потім протягом тижня сплавляємось на них же вниз по річці близько 100 км. Місце нашого сплаву це історична шведська провінція Вермланд, що в області Свеаланд. Наша подорож потребує спритності, сміливості, витривалості та командної роботи всього «екіпажу» плота. Кожен день ми будемо причалювати до берега і розбивати табір, ночувати в наметах і самостійно готувати їжу.

Під час сплаву нам будуть зустрічатися луки і шведські села з красивими стародавніми церквами, лісисті заплави і відкриті долини з дикорослими квітами. Не можна не згадати, що ці місця — знахідка для всіх рибалок (треба тільки купити ліцензію), так що без їжі ми точно не залишимося. А якщо не будемо шуміти, то познайомимося з оленями, лосями і бобрами.

Отже, в дорогу!

Вік учасників:

 • з 7 років (с батьками);
 • з 12 років (без батьків).

Дати проведення туру:

 • 20.07.2020 - 30.07.2020.

Розташування табору

Адреса: Швеція, м. Гуннеруде і м. Стокгольм.

Проживання

Протягом туру ви будете проживати:

 • в наметах;
 • в хостел на кораблі, Стокгольм (3 ночі).

Програма

День 1

 • Переїзний день. Вранці літак з Києва до Стокгольма, вдень — поїзд зі Стокгольма в Карлстадт, після обіду — трансфер до місця старту — Гуннеруд. По прибуттю ставимо табір, вивчаємо обладнання, обговорюємо маршрут сплаву і дізнаємося як побудувати пліт.

День 2

 • Вранці переїжджаємо на будівельний майданчик, де самостійно будуємо пліт. Триметрові колоди, мотузки, кілька годин роботи під чуйним керівництвом досвідченого інструктора і наш двотонний плавальний засіб і будинок в 18 м2 за сумісництвом, готовий!
 • Розподіляємося по 6 осіб на пліт і вирушаємо в подорож! Самостійно знаходимо місця для ночівель на березі або в кемпінгах, плануємо щоденні дистанції сплаву, розбиваємо табір і готуємо їжу.

День 3-7

 • Повністю занурюємося в природу і за кілька днів пропливемо близько 100 км. Насолоджуємося мальовничими краєвидами та вигинами річки Кларельвен, купаємося, кидаємо виклик хитрим піщаним обмілинам, підводним каменям і вирам, з якими зіткнемося під час подорожі на плоту. Можливо нам пощастить побачити диких тварин (бобрів, лосів і оленів) і зловити собі рибу на вечерю.

День 8

 • До вечора припливаємо на базу, здаємо обладнання і повертаємося в Стоклогльм. Поселяємося в хостел, обладнаний на справжньому кораблі 19-ого століття!

День 9

 • Починаємо екскурсійну програму по Стокгольму. Ми прогуляємося по атмосферному Старому місту (Гамла Стан), знайдемо Хлопчика, який дивиться на Місяць і саму вузьку вуличку міста, піднімемося на Ратушу, вивчимо острів Седермальм, сходимо в Королівський палац і подивимося на зміну варти, відвідаємо музей Фотографії та спустимося в підземну арт-галерею.

День 10

 • Продовжуємо вивчати «Північну Венецію». Сьогодні ми гуляємо по острову Юргорден: досліджуємо затонулий корабель «Васа», етнічне село Скансен, занурюємося в світ казок в музеї Юнібаккен, відвідуємо музей групи "АBBA" і веселимося в Лунапарку Грена Люнд.

День 11

 • Прощаємося зі Швецією. Сльози, соплі, чепчики, літак — і додому...

До зустрічі, Скандинавія...

Харчування

У вартість входить 3-разове харчування під час сплаву і сніданки в Стокгольмі.

Ціна

Ціни минулого сезону

Ціна програми - 1 400 євро.

У вартість входить:

 • авіапереліт Київ - Стокгольм - Київ;
 • програма сплаву на плотах;
 • переїзд на поїзді Стокгольм - Карлстадт - Стокгольм;
 • індивідуальний трансфер (для нашої групи) Карлстадт - Гуннеруд - Карлстадт;
 • проживання в хостелі на кораблі 3 ночі;
 • 3-разове харчування під час сплаву і сніданки в Стокгольмі;
 • професійний гід у Стокгольмі під час екскурсій (2 дні);
 • все групове спорядження;
 • індивідуальне спорядження - (спальні мішки, рюкзаки, каремати) у кого немає свого.

У вартість не входить:

 • проїзд до Києва зі свого міста;
 • обіди та вечері в Стокгольмі;
 • особисті витрати (сувеніри, квитки на атракціони і т.д.).

Умови бронювання:

 • При бронюванні депозит 500 євро, залишок суми за 90 днів до початку програми.

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Авіапереліт: Київ - Стокгольм - Київ + залізн. переїзд: Стокгольм - Карлстадт - Стокгольм + індивідуальний трансфер для групи: Карлстадт - Гуннеруд - Карлстадт (входить у вартість).

Залізн. проїзд: Дніпро - Київ - Дніпро. Виїзд з м. Дніпро здійснюється на день раніше - 29.07.2020, орієнтовна вартість - 1 100 грн.

Проїзд зі свого міста до Києва - оплачується додатково.

Список необхідних документів

 • Біометричні закордонні паспорти дитини (в разі його відсутності підійде звичайний закордонний паспорт, але з наявністю чинної мультивізи Шенген). Закордонний паспорт необхідно взяти з собою в поїздку;
 • Нотаріальна довіреність на виїзд дитини від обох батьків. Довіреність необхідно взяти з собою в поїздку;
 • копія свідоцтва про народження (звичайна, не завірена нотаріально). Копію свідоцтва необхідно взяти з собою в поїздку;
 • заповнена анкета (ОБОВ'ЯЗКОВА ДО ЗАПОВНЕННЯ). Анкету необхідно заповнити (можна в Ворді, не друкуючи) і відправити нам відповідним листом;
 • довідка від педіатра про те, що дитина здорова і в контакті з хворими дітьми не була. Довідку необхідно взяти у лікаря не раніше, ніж за три дні до поїздки і мати з собою в день від'їзду.

Поширені запитання

Чи беруть дітей без щеплень?

Дитину без щеплень беремо. Законодавством України передбачено вільний вибір робити щеплення чи ні. Тому відсутність щеплень не є перешкодою.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Edelweiss - Пригоди Гекльберрі Фінна в Скандинавії Літо 2020?

Тривалість зміни складає 11 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Edelweiss - Пригоди Гекльберрі Фінна в Скандинавії Літо 2020?

Табір приймає дітей 7 - 25 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Едельвейс (Імперія Пригод) Запрошує на свої програми

07.03.2019
Анатолій Алексєєв, керівник таборів Едельвейс / Імперія пригод розповідає про нові, ексклюзивних програмах на 2019 рік. Точно говоримо: таких таборів ще не було!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Edelweiss - Пригоди Гекльберрі Фінна в Скандинавії Літо 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 03:16:28
;