Дитячий табiр British Camp STUDY.UA

10
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Ірпінь

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Британський табір STUDY.UA був відкритий нами 5 років тому з урахуванням стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

Адреса:
Україна, Ірпінь, вул. Варшавська 116, Grand Admiral Resort & SPA
Кількість місць:
45

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Літні канікули 2021


Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір British Camp STUDY.UA

Про Табір

Британський табір STUDY.UA був відкритий нами 5 років тому з урахуванням стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючий персонал табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активній атмосфері та, звичайно ж, повну безпеку на території.

Розташування табору

Адреса: вул. Варшавська 116 (заїзд з вул. 11-а лінія), м. Ірпінь 08205, Київська обл., Україна.

Інфраструктура

Британський табір STUDY.UA функціонує на території п'ятизіркового заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA, який знаходиться всього в 15-ти кілометрах від Києва і розташований на 35-х гектарах серед мальовничого соснового лісу.

Cпорт і активності на території

У Британському таборі STUDY.UA діти будуть щодня користуватися всією повнотою і різноманітністю спортивної інфраструктури Grand Admiral Resort & SPA. На території табору діє центр активного відпочинку, до складу якого входять:

 • тенісні корти і футбольне поле;
 • відкритий басейн;
 • спортивні майданчики для волейболу та бадмінтону;
 • міні кари і веломобілі;
 • мотузковий парк «Лазалка»;
 • тир для стрільби з лука;
 • столи для пінг-понгу і аерохокею.

Басейн

Для любителів водних процедур відкритий басейн стане центром розваг і найкращим місцем для занять аква-фітнесом. Під наглядом професійних інструкторів, учасники табору будуть плавати у 25-ти метровому відкритому олімпійському басейні.

Тенісний центр

На території Британського табору STUDY.UA функціонує 8 тенісних кортів з якісним ґрунтовим покриттям, а також тренувальний майданчик для початківців. Юним спортсменам будуть запропоновані групові заняття тенісом під керівництвом професійних тренерів і можливість взяти додаткові індивідуальні заняття.

Футбольне поле і спортивні майданчики

Діти не уявляють своє життя без активних ігор і завжди не проти поганяти м'яч на траві і зіграти в волейбол або бадмінтон. Завдяки дружній атмосфері і супроводу тренерів кожна дитина зможе відчути себе частиною команди. На території табору є своє власне велике футбольне поле, а також баскетбольний і волейбольний майданчики. Майданчики доступні дітям 24/7, а за безпекою і дотриманням правил гри завжди стежать вожаті і тренери.

Мотузковий парк

Канатні переправи, переходи через підвісні містки і краса мальовничого лісового пейзажу зазвичай викликають дикий захват у юних мандрівників. У парку юні дослідники постійно знаходяться під керівництвом інструкторів, а також страхуються спеціальними тросами, які забезпечують безпечне пересування між 50-річними соснами..

Інші активності:

 • боулінг;
 • аерохокей і пінг-понг;
 • поїздки на веломобілях;
 • відвідування тренажерного залу;
 • ігрова кімната;
 • дитячий майданчик;
 • батут;
 • а також можливість брати участь в анімаційних програмах, квестах і вечірніх шоу!

Розміщення дітей

Всі учасники табору проживають на закритій території, що охороняється п'ятизіркового заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA в окремому новому кампусі з видом на ліс і альпійський ландшафт. На території кампусу будуть перебувати виключно діти і персонал табору.

Кожен номер кампусу має окремий вхід і обородувані комфортними двох'ярусним ліжками. В одному номері проживає до 4 дітей. Така кількість абсолютно комфортно і виправдано, так як наявність декількох однолітків в кімнаті стимулює їх знайомитися і спілкуватися один з одним. Ваша дитина швидше знайде нових друзів і акліматизація в таборі пройде непомітно.

Хлопчиків і дівчаток ми розміщуємо в різних номерах, розподіляючи за віковими групами і з огляду на побажання друзів жити разом. Незважаючи на те, що ми довіряємо нашим юним клієнтам, вожаті ночують з ними в одній будівлі. Це допомагає їм контролювати життя дітей і забезпечувати спокій їх батьків в режимі 24/7.

Важливим фактом також є і побутові умови. У кампусі подача електропостачання, гарячої та холодної води гарантується навіть при міських відключеннях, завдяки резервним генераторам і системам. Ми також стежимо за комфортною температурою і чистотою в номерах, де проживають учасники Британського табору STUDY.UA.

Програма

Програма English + Sport (bonus track: WORLD IN 2020)

Щосезону ми створюємо програму з нуля, аби забезпечити унікальне наповнення та бути актуальними відносно подій у світі. Незмінним залишається лише кількість уроків англійською (48 уроків за 1 заїзд) та щоденне спортивне заняття.

Основна ідея програми WORLD IN 2020:

 • З початку нового тисячоліття ми не помітили, як потрапили в інший світ: ми будуємо плани про переїзд на Марс, вміємо ремонтувати гени, керувати машинами голосом і надаємо перевагу месенджерам, а не живому спілкуванню. Наші стрічки новин і налаштування смартфону оновлюються щодня, а як щодо оновлення нас самих? Книги у школах не встигають адаптуватися і бути актуальними. Ми хочемо допомогти нашим учасникам розібратися які досягнення і відкриття вплинули на наш побут з 2000 по 2020.

Разом з провідними фахівцями сфер медіа, екології, освіти, технологій, подорожей та психології ми розберемося як реагувати на світ, що постійно змінюється, і як самому бути двигуном цих змін.

Програма несе в собі наступні завдання:

 • інформаційне (детальніше познайомити кемперів з досягнення 21 століття, показати що було важливим, а що лише трендом);
 • лексичне (допомогти опанувати англомовною лексикою та граматикою за допомогою цікавого сучасного матеріалу);
 • психологічне (допомогти зрозуміти як робити правильний вибір в час постійних змін і відкриттів);
 • мотивуюче (для кожної з вище перерахованих сфер ми маємо запрошеного спікера - визнаного професіонала, який поділиться своїм досвідом прямо в таборі).

Для прикладу гостем МЕДІА СФЕРИ будуть відомі лектори з Вищої школи медіа і продакшену “1+1” та розкажуть учасникам про:

 • останні тенденції в соціальних мережах:
 • як відрізняти фейки від реальних новин;
 • яким джерелам довіряти,
 • як бути захищеним від булінгу в інтернеті.

Детальніше про програму та спікерів інших сфер Ви можете дізнатися у менеджера Британського табору STUDY.UA 

Програма вивчення англійської мови

Курс англійської мови, в рамках програми English + Sport, складається з 48 занять по 45 хвилин, а навчання проходить в невеликих групах до 12 учнів, в результаті чого викладач може приділити достатньо уваги кожній дитині. Заняття для учасників Британського табору STUDY.UA проводяться сертифікованими викладачами з Великої Британіїї, США або Канади і побудовані на базі комунікативної методики. Уроки проходять в легкій, невимушеній атмосфері - адже ми розуміємо, що під час канікул дітям хочеться відпочити від шкільної напруги, але при цьому назавжди забути про мовний бар'єр.

Окрім того, всі активності в таборі проходять англійською мовою: нехай це творчий майстер-клас, квест або вечірнє шоу. А викладач є груп-лідером для дітей та супроводжує їх на активності, що допомогає підтримати англомовне середовище.

Спортивна програма

У Британському таборі STUDY.UA, завдяки насиченій спортивній програмі, відкриваються самі приховані здібності наших юних учнів. Спільно з тренерами топ-класу ми розробили графік, при якому дитині дається рівно таку кількість фізичних навантажень, від якого вона отримує максимум задоволення.

За заїзд кемпер має змогу взяти участь у 15 видах спорту: футбол, регбі, теніс, баскетбол, волейбол, снег гольф, бейсбол і багато чого іншого.

Протягом дня діти також будуть залучені в цілому ряді творчих заходів і майстер-класів, присвячених творчості, лідерства. А вечора пролетять непомітно за переглядом фільмів англійською, на дискотеці, біля багаття і на безлічі захопливих шоу-вечорів!

Команда

Всі наші викладачі є фахівцями з дипломами гуманітарних наук і міжнародними сертифікатами CELTA, TEFL. Всі викладачі є носіями мови з Великобританії, США і Канади і готові ділитися з учнями не тільки знаннями, а й досвідом життя за кордоном. Вожаті повністю відповідають міжнародним вимогам і стандартам мовних таборів і готові занурити учасників в справжню англомовну розмовну середу.

Харчування та меню

5-разове харчування. Їжа в таборі ідеально збалансована так, щоб одночасно бути і корисною, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять молочні продукти, овочі, фрукти і різні види м'яса і риби. Ми постійно враховуємо переваги дітей і батьків, а також готові організувати спеціальні дієти, або виключити окремі продукти за бажанням батьків як заздалегідь, так і в ході проведення заїзду.

Приймання їжі відбуваються п'ять разів на день в невимушеній і сімейній атмосфері разом з вожатими і носіями мови. Діти зазвичай їдять на відкритих терасах, або в окремому залі ресторану. А ще ми проводимо кулінарні майстер-класи з приготування страв англійської та американської кухні.

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Медичне обслуговування

Незважаючи на те, що табір STUDY.UA знаходиться в екологічно чистій зоні на свіжому лісовому повітрі, а учасники щодня займаються спортом і отримують необхідну кількість вітамінів, ми намагаємося убезпечити дітей від можливих хвороб і поганого самопочуття.

За дитячим здоров'ям стежить лікар табору, а надання першої медичної допомоги можливо 24 години на добу черговою медсестрою в медпункті табору. Батьки будуть відразу повідомлені в разі серйозної травми або хвороби дитини. Невикористані під час хвороби дні можуть бути перенесені на наступну зміну табору.

Медична страховка включена у вартість путівки, а при необхідності дитина може бути доставлена в найближчий госпіталь, який знаходиться в 5 хвилинах від табору.

Ціни і акції

Дати змін і ціни:

 • 06.06 - 17.06.2020 р - $ 1 490;
 • 20.06 - 01.07.2020 р - $ 1 490;
 • 04.07 - 15.07.2020 р - $ 1 490;
 • 18.07 - 29.07.2020 р - $ 1 490;
 • 01.08 - 12.08.2020 р - $ 1 490;
 • 15.08 - 26.08.2020 р - $ 1 490.

Увага! Діє акція "Гарячі путівки" до 14.08.2020 включно. Вартість путівки - 1 390$.

У вартість включено:

 • Уроки англійської з британськими викладачами 48 занять по 45 хвилин;
 • Тестування англійської мови перед стартом занять;
 • Індивідуальний звіт викладача і психолога табору після заїзду;
 • Постійна практика англійської протягом всього дня з носіями мови;
 • 5-разове харчування в ресторані тільки якісними і свіжими продуктами;
 • Цілодобова охорона, відеоспостереження і присутність лікаря, психолога і керівника;
 • Регулярні заняття спортом з топ-тренерами: великий теніс, футбол, плавання, бойові мистецтва, танці, баскетбол, волейбол і багато інших;
 • Воркшопи зі спікерами, психологічні тренінги, творчі майстер-класи;
 • Розміщення в п'ятизірковому заміському клубі, в окремому сучасному кампусі;
 • Всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, сертифікат і сувеніри після закінчення зміни;
 • Медичне страхування та можливість надання допомоги 24/7;
 • Трансфер з Києва в табір і назад на комфортабельному автобусі.

Знижки:

 • Знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами (на перший заїзд) - 5%;
 • Сімейна знижка за двох і більше дітей на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за наведеного друга / подруги на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за повторну участь для клієнтів табору минулих сезонів - 5%.

* Знижки не підсумовуються.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA) - табір - Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA), входить у вартість.

Виїзд о 8:00 ранку в день заїзду, приїзд з табору назад до офісу орієнтовно о 18:00.

Дати трансферів з Києва співпадають з датами початку та закінчення змін, вказаними в ціновій таблиці вище.

Батьки можуть також самостійно привезти, чи забрати дитину з табору, проте, хочемо зауважити, що в автобусі у дитини буде можливість познайомиться зі своїми майбутніми вожатими і іншими дітьми, а значить по приїзду в табір швидше акліматизуватися.

Батьки також можуть провідувати дитину в будь-який день за попереднім дзвінком старшому вожатому табору.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020. Детальніше

05.03.2020

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір British Camp STUDY.UA

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 13:14:48
;