Опис Дитячий табiр British Camp STUDY.UA

 
9,5
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Ірпінь\Дитячий табір British Camp STUDY.UA

Про Табір

Британський табір STUDY.UA був відкритий нами 5 років тому з урахуванням стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючий персонал табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активній атмосфері та, звичайно ж, повну безпеку на території.

Розташування табору

Адреса: вул. Варшавська 116 (заїзд з вул. 11-а лінія), м. Ірпінь 08205, Київська обл., Україна.

Інфраструктура

Британський табір STUDY.UA функціонує на території п'ятизіркового заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA, який знаходиться всього в 15-ти кілометрах від Києва і розташований на 35-х гектарах серед мальовничого соснового лісу.

Cпорт і активності на території

У Британському таборі STUDY.UA діти будуть щодня користуватися всією повнотою і різноманітністю спортивної інфраструктури Grand Admiral Resort & SPA. На території табору діє центр активного відпочинку, до складу якого входять:

 • тенісні корти і футбольне поле;
 • відкритий басейн;
 • спортивні майданчики для волейболу та бадмінтону;
 • міні кари і веломобілі;
 • мотузковий парк «Лазалка»;
 • тир для стрільби з лука;
 • столи для пінг-понгу і аерохокею.

Басейн

Для любителів водних процедур відкритий басейн стане центром розваг і найкращим місцем для занять аква-фітнесом. Під наглядом професійних інструкторів, учасники табору будуть плавати у 25-ти метровому відкритому олімпійському басейні.

Тенісний центр

На території Британського табору STUDY.UA функціонує 8 тенісних кортів з якісним ґрунтовим покриттям, а також тренувальний майданчик для початківців. Юним спортсменам будуть запропоновані групові заняття тенісом під керівництвом професійних тренерів і можливість взяти додаткові індивідуальні заняття.

Футбольне поле і спортивні майданчики

Діти не уявляють своє життя без активних ігор і завжди не проти поганяти м'яч на траві і зіграти в волейбол або бадмінтон. Завдяки дружній атмосфері і супроводу тренерів кожна дитина зможе відчути себе частиною команди. На території табору є своє власне велике футбольне поле, а також баскетбольний і волейбольний майданчики. Майданчики доступні дітям 24/7, а за безпекою і дотриманням правил гри завжди стежать вожаті і тренери.

Мотузковий парк

Канатні переправи, переходи через підвісні містки і краса мальовничого лісового пейзажу зазвичай викликають дикий захват у юних мандрівників. У парку юні дослідники постійно знаходяться під керівництвом інструкторів, а також страхуються спеціальними тросами, які забезпечують безпечне пересування між 50-річними соснами..

Інші активності:

 • боулінг;
 • аерохокей і пінг-понг;
 • поїздки на веломобілях;
 • відвідування тренажерного залу;
 • ігрова кімната;
 • дитячий майданчик;
 • батут;
 • а також можливість брати участь в анімаційних програмах, квестах і вечірніх шоу!

Розміщення дітей

Всі учасники табору проживають на закритій території, що охороняється п'ятизіркового заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA в окремому новому кампусі з видом на ліс і альпійський ландшафт. На території кампусу будуть перебувати виключно діти і персонал табору.

Кожен номер кампусу має окремий вхід і обородувані комфортними двох'ярусним ліжками. В одному номері проживає до 4 дітей. Така кількість абсолютно комфортно і виправдано, так як наявність декількох однолітків в кімнаті стимулює їх знайомитися і спілкуватися один з одним. Ваша дитина швидше знайде нових друзів і акліматизація в таборі пройде непомітно.

Хлопчиків і дівчаток ми розміщуємо в різних номерах, розподіляючи за віковими групами і з огляду на побажання друзів жити разом. Незважаючи на те, що ми довіряємо нашим юним клієнтам, вожаті ночують з ними в одній будівлі. Це допомагає їм контролювати життя дітей і забезпечувати спокій їх батьків в режимі 24/7.

Важливим фактом також є і побутові умови. У кампусі подача електропостачання, гарячої та холодної води гарантується навіть при міських відключеннях, завдяки резервним генераторам і системам. Ми також стежимо за комфортною температурою і чистотою в номерах, де проживають учасники Британського табору STUDY.UA.

Програма

Програма English + Sport (bonus track: WORLD IN 2020)

Щосезону ми створюємо програму з нуля, аби забезпечити унікальне наповнення та бути актуальними відносно подій у світі. Незмінним залишається лише кількість уроків англійською (48 уроків за 1 заїзд) та щоденне спортивне заняття.

Основна ідея програми WORLD IN 2020:

 • З початку нового тисячоліття ми не помітили, як потрапили в інший світ: ми будуємо плани про переїзд на Марс, вміємо ремонтувати гени, керувати машинами голосом і надаємо перевагу месенджерам, а не живому спілкуванню. Наші стрічки новин і налаштування смартфону оновлюються щодня, а як щодо оновлення нас самих? Книги у школах не встигають адаптуватися і бути актуальними. Ми хочемо допомогти нашим учасникам розібратися які досягнення і відкриття вплинули на наш побут з 2000 по 2020.

Разом з провідними фахівцями сфер медіа, екології, освіти, технологій, подорожей та психології ми розберемося як реагувати на світ, що постійно змінюється, і як самому бути двигуном цих змін.

Програма несе в собі наступні завдання:

 • інформаційне (детальніше познайомити кемперів з досягнення 21 століття, показати що було важливим, а що лише трендом);
 • лексичне (допомогти опанувати англомовною лексикою та граматикою за допомогою цікавого сучасного матеріалу);
 • психологічне (допомогти зрозуміти як робити правильний вибір в час постійних змін і відкриттів);
 • мотивуюче (для кожної з вище перерахованих сфер ми маємо запрошеного спікера - визнаного професіонала, який поділиться своїм досвідом прямо в таборі).

Для прикладу гостем МЕДІА СФЕРИ будуть відомі лектори з Вищої школи медіа і продакшену “1+1” та розкажуть учасникам про:

 • останні тенденції в соціальних мережах:
 • як відрізняти фейки від реальних новин;
 • яким джерелам довіряти,
 • як бути захищеним від булінгу в інтернеті.

Детальніше про програму та спікерів інших сфер Ви можете дізнатися у менеджера Британського табору STUDY.UA 

Програма вивчення англійської мови

Курс англійської мови, в рамках програми English + Sport, складається з 48 занять по 45 хвилин, а навчання проходить в невеликих групах до 12 учнів, в результаті чого викладач може приділити достатньо уваги кожній дитині. Заняття для учасників Британського табору STUDY.UA проводяться сертифікованими викладачами з Великої Британіїї, США або Канади і побудовані на базі комунікативної методики. Уроки проходять в легкій, невимушеній атмосфері - адже ми розуміємо, що під час канікул дітям хочеться відпочити від шкільної напруги, але при цьому назавжди забути про мовний бар'єр.

Окрім того, всі активності в таборі проходять англійською мовою: нехай це творчий майстер-клас, квест або вечірнє шоу. А викладач є груп-лідером для дітей та супроводжує їх на активності, що допомогає підтримати англомовне середовище.

Спортивна програма

У Британському таборі STUDY.UA, завдяки насиченій спортивній програмі, відкриваються самі приховані здібності наших юних учнів. Спільно з тренерами топ-класу ми розробили графік, при якому дитині дається рівно таку кількість фізичних навантажень, від якого вона отримує максимум задоволення.

За заїзд кемпер має змогу взяти участь у 15 видах спорту: футбол, регбі, теніс, баскетбол, волейбол, снег гольф, бейсбол і багато чого іншого.

Протягом дня діти також будуть залучені в цілому ряді творчих заходів і майстер-класів, присвячених творчості, лідерства. А вечора пролетять непомітно за переглядом фільмів англійською, на дискотеці, біля багаття і на безлічі захопливих шоу-вечорів!

Команда

Всі наші викладачі є фахівцями з дипломами гуманітарних наук і міжнародними сертифікатами CELTA, TEFL. Всі викладачі є носіями мови з Великобританії, США і Канади і готові ділитися з учнями не тільки знаннями, а й досвідом життя за кордоном. Вожаті повністю відповідають міжнародним вимогам і стандартам мовних таборів і готові занурити учасників в справжню англомовну розмовну середу.

Харчування та меню

5-разове харчування. Їжа в таборі ідеально збалансована так, щоб одночасно бути і корисною, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять молочні продукти, овочі, фрукти і різні види м'яса і риби. Ми постійно враховуємо переваги дітей і батьків, а також готові організувати спеціальні дієти, або виключити окремі продукти за бажанням батьків як заздалегідь, так і в ході проведення заїзду.

Приймання їжі відбуваються п'ять разів на день в невимушеній і сімейній атмосфері разом з вожатими і носіями мови. Діти зазвичай їдять на відкритих терасах, або в окремому залі ресторану. А ще ми проводимо кулінарні майстер-класи з приготування страв англійської та американської кухні.

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Медичне обслуговування

Незважаючи на те, що табір STUDY.UA знаходиться в екологічно чистій зоні на свіжому лісовому повітрі, а учасники щодня займаються спортом і отримують необхідну кількість вітамінів, ми намагаємося убезпечити дітей від можливих хвороб і поганого самопочуття.

За дитячим здоров'ям стежить лікар табору, а надання першої медичної допомоги можливо 24 години на добу черговою медсестрою в медпункті табору. Батьки будуть відразу повідомлені в разі серйозної травми або хвороби дитини. Невикористані під час хвороби дні можуть бути перенесені на наступну зміну табору.

Медична страховка включена у вартість путівки, а при необхідності дитина може бути доставлена в найближчий госпіталь, який знаходиться в 5 хвилинах від табору.

Ціни і акції

Дати змін і ціни:

 • 06.06 - 17.06.2020 р - $ 1 490;
 • 20.06 - 01.07.2020 р - $ 1 490;
 • 04.07 - 15.07.2020 р - $ 1 490;
 • 18.07 - 29.07.2020 р - $ 1 490;
 • 01.08 - 12.08.2020 р - $ 1 490;
 • 15.08 - 26.08.2020 р - $ 1 490.

Увага! Діє акція раннього бронювання до 01.06.2020:

 • 06.06 - 17.06.2020 р - $ 1 290;
 • 20.06 - 01.07.2020 р - $ 1 290;
 • 04.07 - 15.07.2020 р - $ 1 290;
 • 18.07 - 29.07.2020 р - $ 1 290;
 • 01.08 - 12.08.2020 р - $ 1 290;
 • 15.08 - 26.08.2020 р - $ 1 290.

У вартість включено:

 • Уроки англійської з британськими викладачами 48 занять по 45 хвилин;
 • Тестування англійської мови перед стартом занять;
 • Індивідуальний звіт викладача і психолога табору після заїзду;
 • Постійна практика англійської протягом всього дня з носіями мови;
 • 5-разове харчування в ресторані тільки якісними і свіжими продуктами;
 • Цілодобова охорона, відеоспостереження і присутність лікаря, психолога і керівника;
 • Регулярні заняття спортом з топ-тренерами: великий теніс, футбол, плавання, бойові мистецтва, танці, баскетбол, волейбол і багато інших;
 • Воркшопи зі спікерами, психологічні тренінги, творчі майстер-класи;
 • Розміщення в п'ятизірковому заміському клубі, в окремому сучасному кампусі;
 • Всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, сертифікат і сувеніри після закінчення зміни;
 • Медичне страхування та можливість надання допомоги 24/7;
 • Трансфер з Києва в табір і назад на комфортабельному автобусі.

Знижки:

 • Знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами (на перший заїзд) - 5%;
 • Сімейна знижка за двох і більше дітей на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за наведеного друга / подруги на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за повторну участь для клієнтів табору минулих сезонів - 5%.

* Знижки не підсумовуються.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA) - табір - Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA), входить у вартість.

Виїзд о 8:00 ранку в день заїзду, приїзд з табору назад до офісу орієнтовно о 18:00.

Дати трансферів з Києва співпадають з датами початку та закінчення змін, вказаними в ціновій таблиці вище.

Батьки можуть також самостійно привезти, чи забрати дитину з табору, проте, хочемо зауважити, що в автобусі у дитини буде можливість познайомиться зі своїми майбутніми вожатими і іншими дітьми, а значить по приїзду в табір швидше акліматизуватися.

Батьки також можуть провідувати дитину в будь-який день за попереднім дзвінком старшому вожатому табору.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020. Детальніше

05.03.2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 14:35:36
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора