Дитячий табiр British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022

Очікуємо ціни і зміни
9,7
із 10
оцінка організатора
9 відгуків

Україна\Київська область\Київ\Голосеевский район

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Британський табір STUDY.UA — це канікули для школярів з британськими викладачами в Україні! Протягом останніх 6 років понад 5000 дітей відвідали наш кемп. За час існування проекту ми отримали довіру не тільки батьків, а ще й стали частиною альянсу Американської та Міжнародної асоціації таборів! Наш табір — єдиний в Україні, в якому діти спілкуються з британськими викладачами нон-стоп не тільки протягом уроків англійської, а і під час спортивних занять, проектної роботи, майстер-класів, квестів та вечірок!

Адреса:
Україна, Київ, Новообухівське шосе, вул.Олімпійська 1, Olympic Village
Кількість місць:
48
Трансфер:
Самостійний

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Зимові канікули 2023

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022

Про табір

Британський табір STUDY.UA був відкритий нами 6 років тому з урахуванням стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючий персонал табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активній атмосфері та, звичайно ж, повну безпеку на території.

Осінні і зимові канікули ми проводимо в заміському спортивному клубі - Olympic Village, де діти будуть відпочивати в цілковитій безпеці, а проживати у теплих сучасних котеджах!

7 причин відправити дитину в Британський табір STUDY.UA:

 • Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньої Компанією STUDY.UA з досвідом роботи - 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в зарубіжних таборах, тому використовуя цi знання ми створили табір найкращої якості в Україні. З моменту першої зміни пройшло вже 5 років, за цей час ми провели більше трьох десятків успішних заїздів і можемо з упевненістю заявити - більше немає необхідності вибирати між поїздкою за кордон і українськими таборами «радянського типу».

 • Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у сфері організації мовних таборів з Великобританії і реалізовується на базі кращого спортивного заміського клубу під Києвом. Тут поєднується все краще від британських мовних таборів і комфорт розташування поблизу від будинку. Британський табір STUDY.UA знаходиться всього в 20-ти хвилинах від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

 • Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводяться виключно сертифікованими викладачами носіями мови з Великобританії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, які необхідні для створення незабутнього досвіду для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в мовному середовищі не тільки на уроках, а протягом всього дня.

 • Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території i охороняємої територiї спортивного заміського клубу, в окремих сучасних котеджах. Ми гарантуємо, що кожна дитина буде не тільки в безпеці, але і зможе взяти участь у всьому запланованому кількості занять англійською мовою, спортом і творчістю. В одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків юних клієнтів і поділяємо їх на кілька міні-груп для вивчення англійської! За кожною групою закріплюється викладач, іноземний і місцевий вожаті. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору будуть перебувати ще й психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона і інший персонал.

 • Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг. На зміну вашої дитини чекають: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням, 21 урок англійської мови, десятки годин спортивних і творчих заходів, а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, безліч подарунків та інші сюрпризи від Компанії STUDY.UA. Батькам не потрібно витрачати час на дорогу в табір. Ми доставляємо всіх дітей як до табору, так і назад до нашого центрального офісу на комфортабельному автобусі.

 • Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір батьки іноді виявляються менш підготовленими до розставання, ніж сама дитина. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору - це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти темі розставання, скучанія і питань про те, чи все гаразд - тим простіше і легше буде проходити зміна для кемперів. Ну а якщо Ви все таки хочете максимально контролювати перебування дитини в таборі - ми завжди раді надати можливість проживання в котеджах для батьків по сусідству.

 • 7 Фундамент успішного майбутнього

Найважливішим навиком, яким може володіти успішна людина - це навик спілкування і вміння заручитися підтримкою. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомств як з однолітками, так і з іноземними вожатими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються самі різні моделі виховання, характери і погляди на життя, а кемпери вчаться будувати стосунки і дружити настільки сильно, що на наступні зміни їздять тільки разом!

Вік і розподіл по групах

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум від занять англійською, перебуваючи в групі за рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі — 8 років, а максимальний — 17. В наших групах 10-12 учасників, за кожною з них закріплений викладач-носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть у супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору.

Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть наймолодші і скромні учасники «‎розкриваються»‎ і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей.

Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою

Розташування

Адреса: Україна, Київ, Новообухівське шосе, вул.Олімпійська 1, Olympic Village

Територія

Табір розташований на території заміського клубу Olympic Village.

Комфортний і безпечний відпочинок в 20-ти хвилинах від Києва.

Тенісні корти, олімпійський басейн і футбольні поля

Розміщення дітей

Розміщення в нових дерев'яних котеджах по 4 дитини в кімнаті.

Програма

Нашому Британському табору вже 6 років, за цей час до нас приїхало не один десяток британських викладачів. За цей період ми ще більше прониклися їхньою культурою і раді представити вам програму, яка з головою занурить Вас в сучасну Great Britain. Стереотипи, Брексіт, Мегзіт, їжа, музика, лайфстайл, BBC, різниця між американською та британською англійською. Чи дійсно вони весь час говорять про погоду? Чи справді п'ють чай з молоком at 5 o`clock?

Ця програма буде корисна і цікава:

 • тим, хто любить подорожувати і відкривати для себе нові країни;
 • тим, хто думає про вступ до boarding school або коледж у Великобританії;
 • тим, хто знає як культурний обмін важливий для розвитку особистості (особливо, дітей та підлітків);
 • тим, хто готовий ще більше закохатися в британську культуру, як зробили це ми;
 • і, звичайно, шанувальникам серіалу "The Crown" на Netflix.

Тільки сучасна культура, лайфстайл і тренди від наших британських викладачів і гостей табору, таких як журналісти BBC!

Деталі програми

English-14 занять з британськими вчителями

Кожного дня у кемперів буде 2 академічні заняття. Наші сертифіковані британські викладачі віддають перевагу інтерактивним урокам, вивченню нової лексики і закріпленню граматики. А під час розмовних клубів діти будуть ділитися враженнями про проекти і тренінги, в яких брали участь.

Академічна частина програми обов'язково перевіряється академічним керівником STUDY Academy і коригується залежно від результатів тестування дітей, а також їхніх інтересів і побажань. За підсумками тестування та проходження програми, в останній день заїзду вчителі складають детальний звіт по кожній дитині, а наш психолог надає характеристику.

Теми занять з британськими викладачами:

 • Королівська родина і політична система.
 • Музика, сфера розваг, інфлюенсери.
 • Українські vs британські школи і коледжі.
 • Лайфстайл і веселі звички британців.
 • BBC news і ті самі британські вчені.
 • Відмінності британського і американського акценту.

Sport-7 видів спорту з тренерами

На найближчих осінніх і зимових канікулах навіть спортивна програма нашого табору складатиметься виключно з британських видів спорту: футбол, регбі, великий теніс, крикет, а також інші спортивні активності (плавання, танці).

Щодня діти будуть займатися професійними видами спорту разом з тренерами міжнародного класу, а на вільному часу кожна дитина зможе додатково покататися на велосипедах, пограти в настільний теніс, волейбол, баскетбол, а також стати учасником різних спортивних змагань, турнірів і квестів!

Програма розваг і тренінгів

В рамках нової програми English is Great, ми проводимо серію творчих майстер-класів англійською для наймолодших учасників. А для більш дорослих кемперів, вже готуємо серію тренінгів з психологом табору, де обговоримо важливість культурного обміну та критичного мислення, гнучкості й варіативного мислення.

Також у табір будуть приїжджати гості, які допоможуть учасникам розібратися в тонкощах найрізноманітніших сфер життя британців. Наприклад, ми вже чекаємо журналістів BBC для проведення лекцій про стандарти роботи найвідоміших британських медіа та експерта з етикету, який познайомить кемперів з щоденним етикетом, Small talk і манерами за столом.

Крім того, щовечора дітей чекає нова розважальна програма, яка допоможе закріпити вивчений під час денних занять матеріал. Крім того, будемо обов'язково святкувати Хелловін (так-так, насправді це британський свято) восени та Різдво на зимових канікулах.

Розклад дня

Приклад дня в British Camp STUDY.UA:

 • 08:20-08.30 Morning exercises!
 • 09:00-09:25 Breakfast.
 • 09:45-10:45 English lesson.
 • 11:00-12:00 Swimming pool.
 • 12:15-12:45 Lunch.
 • 13:00-14:00 Free time.
 • 14:00-15:00 English lesson.
 • 15:00-16:00 British hour (TEA CEREMONY).
 • 16:00-16:15 Snack.
 • 16:20-17:50 Rugby/ Art master class.
 • 17:50-18:50 Gadgets` time.
 • 19:00-19:30 Dinner.
 • 19:45-21:30 GUY FAWKES QUEST.
 • 21:00 Snack.
 • 22:00 Lights out!

Харчування

5-разове харчування в ресторані, будь-які дієти за бажанням.

Медичне обслуговування

Допуск учасників на територію табору дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров'я дитини і вказівки графіка щеплень. Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в табір. Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов'язково повинні бути прописані в цій довідці).

У таборі стаціонарно працює медпункт, а лікар буде присутній на заїзді 24/7 з наявністю повного набору необхідних медикаментів для допомоги дітям. Якщо дитина потребує прийомі індивідуальних медпрепаратів, батьки зобов'язані надати їх самостійно, а також сповістити про це лікаря табору в день заїзду. Дитина вважається прийнятою після проходження медичного огляду лікарем табору в день заїзду, а також при наявності всіх правильно заповнених документів.

У разі захворювання в таборі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. А також, батьки можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в таборі:

 • Захворювання крові і кровотворних органів;
 • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • Гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • Бронхіальна астма в період загострення;
 • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки в період загострення;
 • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • Цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • Всі заразні, паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо.).

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна - 990 доларів.

У вартість включено:

 • заняття англійською з викладачами з Великобританії і США, живе спілкування протягом усього дня;
 • заняття спортом: великий теніс, плавання, футбол, регбі, танці, єдиноборства, сквош, велопрогулянки і багато іншого!
 • медіа майстер-класи та тренінги, комунікативні ігри, квести, тематичні заходи англійською;
 • розміщення в дерев'яних котеджах, в номерах по 4 людини;
 • харчування 5 разів на день в ресторані тільки свіжими продуктами;
 • цілодобова охорона, відеоспостереження і лікар на території;
 • трансфер в табір і назад (щодня для денного формату) і медичне страхування;
 • звіт викладача про успішність дитини і характеристика від психолога табору.

Знижки*:

 • знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами — 5%;
 • сімейна знижка за двох і більше дітей на одному заїзді - 5%;
 • знижка за повторну участь у таборі для клієнтів минулих сезонів - 5%.

*Звертаємо вашу увагу, що знижки не додаються до інших знижок та акцій!

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Необхідні речі

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг, гігієнічні приналежності, речі індивідуальної необхідності.

Також ми поділимося нашими порадами: чого не варто брати з собою в табір, щоб не перевантажувати валізу дитини. До речі, абсолютно точно не потрібно складати в дорогу постільну білизну і посуд. Також краще залишити вдома дорогу техніку і прикраси, оскільки за зберігання цінних речей діти несуть відповідальність самостійно.

Зв'язок з дитиною

Найзручніший час для зв'язку з Вашою дитиною - у вільний час з 18:00 до 19:00. В інші години проходять заняття і різні заходи, під час яких, використання мобільних телефонів не дозволяється.

Діти залишають свої телефони в спеціальних боксах для зберігання мобільних в номері у свого вожатого. Відвідування дітей можливо на вихідних за попереднім дзвінком керівнику табору, або вожатого. Програма розписана буквально щохвилини і неузгоджений приїзд швидше за все призведе до пропуску дитиною активностей, або занять.

Ми також просимо батьків і всіх родичів мінімізувати кількість візитів, так як підвищена опіка може зробити негативний психологічний вплив як на саму дитину, так і на процеси всередині дитячого колективу з боку його однолітків.

Основні правила табору

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися перелік правил, який вказується в договорі, а також надається дітям в перший день заїзду.

Ось основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу і іншим учням;
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору;
 • Відвідувати освітні заняття і розважальні заходи кожен день;
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речам інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу;
 • Використовувати під час занять телефони, планшети, і інші девайси;
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі;
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного, або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022?

Тривалість зміни складає 7 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022?

Батьки оцінили табір на 9,5 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022?

Табір приймає дітей 8 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

05.03.2020
Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020.

Відгуки Дитячий табір British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 13:19:02