Дитячий табiр British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022

Очікуємо ціни і зміни
9,7
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ\Голосеевский район

Опис Дитячий табір British Culture. Holidays Edition від British Camp STUDY.UA Зима 2022

Про табір

Британський табір STUDY.UA був відкритий нами 6 років тому з урахуванням стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючий персонал табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активній атмосфері та, звичайно ж, повну безпеку на території.

Осінні і зимові канікули ми проводимо в заміському спортивному клубі - Olympic Village, де діти будуть відпочивати в цілковитій безпеці, а проживати у теплих сучасних котеджах!

7 причин відправити дитину в Британський табір STUDY.UA:

 • Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньої Компанією STUDY.UA з досвідом роботи - 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в зарубіжних таборах, тому використовуя цi знання ми створили табір найкращої якості в Україні. З моменту першої зміни пройшло вже 5 років, за цей час ми провели більше трьох десятків успішних заїздів і можемо з упевненістю заявити - більше немає необхідності вибирати між поїздкою за кордон і українськими таборами «радянського типу».

 • Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у сфері організації мовних таборів з Великобританії і реалізовується на базі кращого спортивного заміського клубу під Києвом. Тут поєднується все краще від британських мовних таборів і комфорт розташування поблизу від будинку. Британський табір STUDY.UA знаходиться всього в 20-ти хвилинах від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

 • Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводяться виключно сертифікованими викладачами носіями мови з Великобританії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, які необхідні для створення незабутнього досвіду для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в мовному середовищі не тільки на уроках, а протягом всього дня.

 • Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території i охороняємої територiї спортивного заміського клубу, в окремих сучасних котеджах. Ми гарантуємо, що кожна дитина буде не тільки в безпеці, але і зможе взяти участь у всьому запланованому кількості занять англійською мовою, спортом і творчістю. В одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків юних клієнтів і поділяємо їх на кілька міні-груп для вивчення англійської! За кожною групою закріплюється викладач, іноземний і місцевий вожаті. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору будуть перебувати ще й психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона і інший персонал.

 • Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг. На зміну вашої дитини чекають: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням, 21 урок англійської мови, десятки годин спортивних і творчих заходів, а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, безліч подарунків та інші сюрпризи від Компанії STUDY.UA. Батькам не потрібно витрачати час на дорогу в табір. Ми доставляємо всіх дітей як до табору, так і назад до нашого центрального офісу на комфортабельному автобусі.

 • Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір батьки іноді виявляються менш підготовленими до розставання, ніж сама дитина. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору - це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти темі розставання, скучанія і питань про те, чи все гаразд - тим простіше і легше буде проходити зміна для кемперів. Ну а якщо Ви все таки хочете максимально контролювати перебування дитини в таборі - ми завжди раді надати можливість проживання в котеджах для батьків по сусідству.

 • 7 Фундамент успішного майбутнього

Найважливішим навиком, яким може володіти успішна людина - це навик спілкування і вміння заручитися підтримкою. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомств як з однолітками, так і з іноземними вожатими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються самі різні моделі виховання, характери і погляди на життя, а кемпери вчаться будувати стосунки і дружити настільки сильно, що на наступні зміни їздять тільки разом!

Вік і розподіл по групах

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум від занять англійською, перебуваючи в групі за рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі — 8 років, а максимальний — 17. В наших групах 10-12 учасників, за кожною з них закріплений викладач-носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть у супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору.

Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть наймолодші і скромні учасники «‎розкриваються»‎ і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей.

Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою

Розташування

Адреса: Україна, Київ, Новообухівське шосе, вул.Олімпійська 1, Olympic Village

Територія

Табір розташований на території заміського клубу Olympic Village.

Комфортний і безпечний відпочинок в 20-ти хвилинах від Києва.

Тенісні корти, олімпійський басейн і футбольні поля

Розміщення дітей

Розміщення в нових дерев'яних котеджах по 4 дитини в кімнаті.

Програма

Нашому Британському табору вже 6 років, за цей час до нас приїхало не один десяток британських викладачів. За цей період ми ще більше прониклися їхньою культурою і раді представити вам програму, яка з головою занурить Вас в сучасну Great Britain. Стереотипи, Брексіт, Мегзіт, їжа, музика, лайфстайл, BBC, різниця між американською та британською англійською. Чи дійсно вони весь час говорять про погоду? Чи справді п'ють чай з молоком at 5 o`clock?

Ця програма буде корисна і цікава:

 • тим, хто любить подорожувати і відкривати для себе нові країни;
 • тим, хто думає про вступ до boarding school або коледж у Великобританії;
 • тим, хто знає як культурний обмін важливий для розвитку особистості (особливо, дітей та підлітків);
 • тим, хто готовий ще більше закохатися в британську культуру, як зробили це ми;
 • і, звичайно, шанувальникам серіалу "The Crown" на Netflix.

Тільки сучасна культура, лайфстайл і тренди від наших британських викладачів і гостей табору, таких як журналісти BBC!

Деталі програми

English-14 занять з британськими вчителями

Кожного дня у кемперів буде 2 академічні заняття. Наші сертифіковані британські викладачі віддають перевагу інтерактивним урокам, вивченню нової лексики і закріпленню граматики. А під час розмовних клубів діти будуть ділитися враженнями про проекти і тренінги, в яких брали участь.

Академічна частина програми обов'язково перевіряється академічним керівником STUDY Academy і коригується залежно від результатів тестування дітей, а також їхніх інтересів і побажань. За підсумками тестування та проходження програми, в останній день заїзду вчителі складають детальний звіт по кожній дитині, а наш психолог надає характеристику.

Теми занять з британськими викладачами:

 • Королівська родина і політична система.
 • Музика, сфера розваг, інфлюенсери.
 • Українські vs британські школи і коледжі.
 • Лайфстайл і веселі звички британців.
 • BBC news і ті самі британські вчені.
 • Відмінності британського і американського акценту.

Sport-7 видів спорту з тренерами

На найближчих осінніх і зимових канікулах навіть спортивна програма нашого табору складатиметься виключно з британських видів спорту: футбол, регбі, великий теніс, крикет, а також інші спортивні активності (плавання, танці).

Щодня діти будуть займатися професійними видами спорту разом з тренерами міжнародного класу, а на вільному часу кожна дитина зможе додатково покататися на велосипедах, пограти в настільний теніс, волейбол, баскетбол, а також стати учасником різних спортивних змагань, турнірів і квестів!

Програма розваг і тренінгів

В рамках нової програми English is Great, ми проводимо серію творчих майстер-класів англійською для наймолодших учасників. А для більш дорослих кемперів, вже готуємо серію тренінгів з психологом табору, де обговоримо важливість культурного обміну та критичного мислення, гнучкості й варіативного мислення.

Також у табір будуть приїжджати гості, які допоможуть учасникам розібратися в тонкощах найрізноманітніших сфер життя британців. Наприклад, ми вже чекаємо журналістів BBC для проведення лекцій про стандарти роботи найвідоміших британських медіа та експерта з етикету, який познайомить кемперів з щоденним етикетом, Small talk і манерами за столом.

Крім того, щовечора дітей чекає нова розважальна програма, яка допоможе закріпити вивчений під час денних занять матеріал. Крім того, будемо обов'язково святкувати Хелловін (так-так, насправді це британський свято) восени та Різдво на зимових канікулах.

Розклад дня

Приклад дня в British Camp STUDY.UA:

 • 08:20-08.30 Morning exercises!
 • 09:00-09:25 Breakfast.
 • 09:45-10:45 English lesson.
 • 11:00-12:00 Swimming pool.
 • 12:15-12:45 Lunch.
 • 13:00-14:00 Free time.
 • 14:00-15:00 English lesson.
 • 15:00-16:00 British hour (TEA CEREMONY).
 • 16:00-16:15 Snack.
 • 16:20-17:50 Rugby/ Art master class.
 • 17:50-18:50 Gadgets` time.
 • 19:00-19:30 Dinner.
 • 19:45-21:30 GUY FAWKES QUEST.
 • 21:00 Snack.
 • 22:00 Lights out!

Харчування

5-разове харчування в ресторані, будь-які дієти за бажанням.

Медичне обслуговування

Допуск учасників на територію табору дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров'я дитини і вказівки графіка щеплень. Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в табір. Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов'язково повинні бути прописані в цій довідці).

У таборі стаціонарно працює медпункт, а лікар буде присутній на заїзді 24/7 з наявністю повного набору необхідних медикаментів для допомоги дітям. Якщо дитина потребує прийомі індивідуальних медпрепаратів, батьки зобов'язані надати їх самостійно, а також сповістити про це лікаря табору в день заїзду. Дитина вважається прийнятою після проходження медичного огляду лікарем табору в день заїзду, а також при наявності всіх правильно заповнених документів.

У разі захворювання в таборі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. А також, батьки можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в таборі:

 • Захворювання крові і кровотворних органів;
 • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • Гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • Бронхіальна астма в період загострення;
 • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки в період загострення;
 • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • Цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • Всі заразні, паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо.).

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна - 990 доларів.

У вартість включено:

 • заняття англійською з викладачами з Великобританії і США, живе спілкування протягом усього дня;
 • заняття спортом: великий теніс, плавання, футбол, регбі, танці, єдиноборства, сквош, велопрогулянки і багато іншого!
 • медіа майстер-класи та тренінги, комунікативні ігри, квести, тематичні заходи англійською;
 • розміщення в дерев'яних котеджах, в номерах по 4 людини;
 • харчування 5 разів на день в ресторані тільки свіжими продуктами;
 • цілодобова охорона, відеоспостереження і лікар на території;
 • трансфер в табір і назад (щодня для денного формату) і медичне страхування;
 • звіт викладача про успішність дитини і характеристика від психолога табору.

Знижки*:

 • знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами — 5%;
 • сімейна знижка за двох і більше дітей на одному заїзді - 5%;
 • знижка за повторну участь у таборі для клієнтів минулих сезонів - 5%.

*Звертаємо вашу увагу, що знижки не додаються до інших знижок та акцій!

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Необхідні речі

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг, гігієнічні приналежності, речі індивідуальної необхідності.

Також ми поділимося нашими порадами: чого не варто брати з собою в табір, щоб не перевантажувати валізу дитини. До речі, абсолютно точно не потрібно складати в дорогу постільну білизну і посуд. Також краще залишити вдома дорогу техніку і прикраси, оскільки за зберігання цінних речей діти несуть відповідальність самостійно.

Зв'язок з дитиною

Найзручніший час для зв'язку з Вашою дитиною - у вільний час з 18:00 до 19:00. В інші години проходять заняття і різні заходи, під час яких, використання мобільних телефонів не дозволяється.

Діти залишають свої телефони в спеціальних боксах для зберігання мобільних в номері у свого вожатого. Відвідування дітей можливо на вихідних за попереднім дзвінком керівнику табору, або вожатого. Програма розписана буквально щохвилини і неузгоджений приїзд швидше за все призведе до пропуску дитиною активностей, або занять.

Ми також просимо батьків і всіх родичів мінімізувати кількість візитів, так як підвищена опіка може зробити негативний психологічний вплив як на саму дитину, так і на процеси всередині дитячого колективу з боку його однолітків.

Основні правила табору

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися перелік правил, який вказується в договорі, а також надається дітям в перший день заїзду.

Ось основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу і іншим учням;
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору;
 • Відвідувати освітні заняття і розважальні заходи кожен день;
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речам інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу;
 • Використовувати під час занять телефони, планшети, і інші девайси;
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі;
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного, або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

05.03.2020
Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020.

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:11:47