Опис Дитячий табiр British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport Зима 2020

 
10
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Ірпінь\Дитячий табір British Camp STUDY.UA - English + Media & Sport Зима 2020

Про табір

Британський табір STUDY.UA в цьому році святкує п'ятиріччя і отримання членства в Американській і Міжнародної асоціації таборів! Більше 3 000 батьків довірили нам своїх дітей за час існування проекту, і в цьому році ми проводимо зімній заїзд в новій локації під Києвом, в заміському клубі Olympic Village!

Наш проект - це справжні британські канікули всього в 20-ти хвилинах від Києва! Ми організовуємо безпечний, комфортний і по-справжньому корисний відпочинок для школярів!

Британський табір STUDY.UA - єдиний в Україні, в рамках якого діти спілкуються цілий день з викладачами з Великобританії і США, займаються спортом і беруть участь в медіа майстер класах, іграх, квестах і вечорах англійською мовою!

Переваги табору:

 • Контроль успішності: тестування англійської, звіт викладача і характеристика психолога після заїзду;
 • Уроки англійської: 24 заняття з native speakers по тематиці медіа напрямків, а також speaking clubs;
 • 7 медіа і art проектів: TV-production, Blogging і Marketing, а також творча студія gifts & crafts;
 • Спортивна програма: нові і улюблені види спорту - регбі, плавання, футбол, танці, єдиноборства і багато інших!

7 причин відправити дитину в Британський табір STUDY.UA:

 • Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньої Компанією STUDY.UA з досвідом роботи - 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в зарубіжних таборах, тому використовуя цi знання ми створили табір найкращої якості в Україні. З моменту першої зміни пройшло вже 5 років, за цей час ми провели більше трьох десятків успішних заїздів і можемо з упевненістю заявити - більше немає необхідності вибирати між поїздкою за кордон і українськими таборами «радянського типу».

 • Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у сфері організації мовних таборів з Великобританії і реалізовується на базі кращого спортивного заміського клубу під Києвом. Тут поєднується все краще від британських мовних таборів і комфорт розташування поблизу від будинку. Британський табір STUDY.UA знаходиться всього в 20-ти хвилинах від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

 • Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводяться виключно сертифікованими викладачами носіями мови з Великобританії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, які необхідні для створення незабутнього досвіду для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в мовному середовищі не тільки на уроках, а протягом всього дня.

 • Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території i охороняємої територiї спортивного заміського клубу, в окремих сучасних котеджах. Ми гарантуємо, що кожна дитина буде не тільки в безпеці, але і зможе взяти участь у всьому запланованому кількості занять англійською мовою, спортом і творчістю. В одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків юних клієнтів і поділяємо їх на кілька міні-груп для вивчення англійської! За кожною групою закріплюється викладач, іноземний і місцевий вожаті. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору будуть перебувати ще й психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона і інший персонал.

 • Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг. На зміну вашої дитини чекають: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням, 21 урок англійської мови, десятки годин спортивних і творчих заходів, а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, безліч подарунків та інші сюрпризи від Компанії STUDY.UA. Батькам не потрібно витрачати час на дорогу в табір. Ми доставляємо всіх дітей як до табору, так і назад до нашого центрального офісу на комфортабельному автобусі.

 • Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір батьки іноді виявляються менш підготовленими до розставання, ніж сама дитина. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору - це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти темі розставання, скучанія і питань про те, чи все гаразд - тим простіше і легше буде проходити зміна для кемперів. Ну а якщо Ви все таки хочете максимально контролювати перебування дитини в таборі - ми завжди раді надати можливість проживання в котеджах для батьків по сусідству.

 • 7 Фундамент успішного майбутнього

Найважливішим навиком, яким може володіти успішна людина - це навик спілкування і вміння заручитися підтримкою. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомств як з однолітками, так і з іноземними вожатими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються самі різні моделі виховання, характери і погляди на життя, а кемпери вчаться будувати стосунки і дружити настільки сильно, що на наступні зміни їздять тільки разом!

Розташування

Адреса: Україна, Київ, 26 кілометр, Новообухівське шосе, Олімпійська 1, Olympic Village.

Інфраструктура

Табір розташований на території заміського клубу Olympic Village.

Комфортний і безпечний відпочинок в 20-ти хвилинах від Києва.

Тенісні корти, олімпійський басейн і футбольні поля

Розміщення дітей

Розміщення в нових дерев'яних котеджах по 4 дитини в кімнаті.

Програма

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум від занять англійською, перебуваючи в групі за рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі - 7 років, а максимальний - 17. В наших групах 10-12 учасників, за кожною з них закріплений викладач носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть в супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору.

Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть наймолодші і скромні учасники "розкриваються" і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей. Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою.

Програма English + Media & Sport

Програма зимових канікул поєднує в собі 3 найбільш затребуваних медіа напрямків: TV-production, Blogging і Marketing. Крім того, діти будуть займатися спортом з професійними тренерами - плавання, єдиноборства, танці, футбол і регбі! А для самих маленьких учасників буде працювати art-студія.

Традиційно, ми також поринемо на 100% в спілкування англійською. Діти пройдуть інтенсивний мовний курс з британськими викладачами - 24 заняття з британськими викладачами і постійна практика спілкування на "живому англійською".

Всі майстер-класи, квести, ігри та вечірні заходи проводяться в таборі виключно англійською, а вожаті без необхідності не переходять на рідну мову дітей!

Деталі осінньої програми

English - 24 заняття з британськими вчителями

Кожен день у кемперов буде 3 академічних заняття, одне з яких буде проходити в форматі speaking club. На уроках британські викладачі віддають перевагу інтерактивним завданням за напрямками творчих проектів. А під час розмовних клубів діти вивчатимуть нову лексику, щоб ділитися враженнями про проекти, в яких брали участь. Наприклад, переглядати і обговорювати відео, готувати медіа проекти, новини і т.д.

Всі заняття англійською підготовлені академічним співробітником компанії STUDY.UA, але по ходу заїзду викладачі часто змінюють наповнення програми навчання, в залежності від результатів тестування дітей, а також їх інтересів і побажань.

На останньому занятті вчителі організовують повторне тестування, щоб визначити успішність закріплення матеріалу учнями. У підсумку вони складають детальний звіт по успішності, а наш психолог складає характеристику для кожної дитини, які ми відправимо батькам по завершенні заїзду.

Media - 7 сучасних медіа і art проектів

Вперше на канікулах діти візьмуть участь в 7 найцікавіших медіа і творчих проектах! Ми запросили експертів за напрямками TV-production, Blogging, а Marketing буде вести директор табору, який поділиться секретами успішних рекламних кампаній STUDY.UA і останніми тенденціями в Digital!

Ми розподілимо дітей з творчих командам, в яких вони будуть працювати разом над завданнями. Учасники не тільки отримають нові знання, а головне будуть взаємодіяти один з одним і набудуть практичних навичок. Кожен день заїзду кемпери братимуть участь в новому медіа, або творчому проекті і майстер-класі, а в кінці зміни ми влаштуємо серію фінальних презентацій робіт наших команд з врученням нагород за найкращі реалізовані ідеї!

Sport - 9 видів спорту з нашими тренерами

З дітьми щодня будуть займатися професійні спортивні тренери. На зміні будуть як абсолютно нові види спорту, так і улюблені захоплення дітей: футбол і регбі, великий теніс, плавання в SPA-басейні, а ще бойові мистецтва, танці та інші найрізноманітніші види спорту.

На базі табору в розпорядженні кожного учасника будуть криті футбольні поля і тенісні корти, олімпійський басейн, тренажерні і спортивні зали для танців і єдиноборств.

Крім того, кемпери чи зможуть покататися на квадромобілях і велосипедах, постріляти в тирі, а також стануть учасниками найцікавіших і несподіваних спортивних змагань, турнірів і квестів.

Команда

Всі наші викладачі і вожаті є фахівцями з дипломами гуманітарних наук і міжнародними сертифікатами CELTA, TEFL, TKT. Англійську в таборі викладають виключно носії мови з Великобританії і США. Наші вожаті і інший персонал табору відповідають міжнародним вимогам і стандартам мовних таборів.

Віталій Бреслер Директор Британської табору

Випускник факультету Романо-Германської філології Київської Гуманітарної Академії за спеціальністю викладач англійської мови. Двічі проходив стажування в США, а також побував на ознайомчому турі за мовними коледжам Канади, де детально вивчив стандарти сучасного навчання і відпочинку студентів.

Оксана Конопля Академічний директор компанії

Викладач англійської з вищою філологічною освітою і 10-річним досвідом роботи, який любить свою професію і працює з повною самовіддачею. Як академічний директор Оксана займається підготовкою програми навчання разом з викладачами, проводить для них тренінги і постійно перевіряє заняття в Британському таборі STUDY.UA.

Адам Девіс Викладач з США

Адам народився в містечку Горсайнон (Англія), а потім переїхав в США. Його американо-британський акцент дуже комфотний для сприйняття, а ідеальна академічна підготовка, яка підтверджена сертифікатом CELTA (Certificate in Teaching English), дозволяє дітям легко розуміти і невимушено спілкуватися англійською з викладачем.

Майкл Даффі Викладач з Великобританії

Майкл закінчив факультет психології одного з найстаріших університетів Великобританії - University of Aberdeen. Окрім рідної англійської, володіє також французькою і трохи українською, так як вже 3 літні сезони поспіль працює в Британському таборі STUDY.UA! Має англійське почуття гумору, досвід викладання в мовних школах і захоплюється психологією.

Ніколас Бігс Викладач з Великобританії

Ніколас - один з найбільш харизматичних і фанатичних викладачів нашого табору. Проживши два роки в Фінляндії, він перейнявся сучасними принципами навчання підлітків і вирішив викладати англійську тінейджерам в різних країнах світу. Він обожнює сідати за парту і залучати студентів до дружньої розмови, тим самим позбавляючи їх від страху спілкування англійською.

Хіларі Хендерсон Викладач з США

Хіларі володарка диплома гуманітарних наук University of Idaho (Айдахо, США). Вона має досвід викладання англійської дітям різного віку в США, Іспанії та Марокко. При цьому, захоплення Хіларі набагато різноманітніше, ніж просто вивчення мови: вона може легко обговорювати з Кемпер Британського табору історію, філософію, мистецтво і подорожі.

Меггі Олаг Викладач з США

Меггі - молодий і дуже активний викладач, яка має досвід проведення самих різних активностей, квестів та шоу-програм Британської табору. Багаторічна робота з дітьми в англомовних таборах допомогла їй виробити власний креативний стиль спілкування, завдяки якому її гри і заходи завжди цікаві учням будь-якого віку.

Дарина Бондар Програмний директор

Протягом 5-ти сезонів Дарина не втомлюється придумувати нові і креативні напрямки програми для Британського табору STUDY.UA! Все активності, тренінги, творчі майстер-класи та вечірки - ексклюзивно розробляються для наших кемперів, що створює неповторну атмосферу, адже дозвілля учасників буде продуманий до дрібниць!

Богдан Ліновецкій Старший вожатий

Богдан найдосвідченіший вожатий нашого табору. За його плечима 5-ти сезонів британських канікул. Він постійно контролює роботу вожатих і спілкується з батьками наших кемперів 24/7 для вирішення будь-яких побутових і організаційних питань на заїздах Британського табору STUDY.UA.

Розклад дня

Приклад розпорядку дня:

 • 8:30 - 9:00 Зарядка, або line-up;
 • 9:00 - 9:30 Сніданок;
 • 9:30 - 10:12 English lesson. Перший урок англійської мови тривалістю 45 хвилин з нашими британськими викладачами;
 • 10:30 - 11:45 Блок SPORT (на вибір). Після уроку дітей чекає один з 9 видів спорту на вибір. Наприклад, плавання в критому 25-метровому олімпійському басейні;
 • 12:00 - 12:30 Обід;
 • 12:45 - 14:15 Speaking club. Друге заняття англійською мовою 90 хвилин в форматі розмовного клубу;
 • 14:30 - 15:30 Hobby time. Під час хоби тайму кожна дитина вибирає цікавий для себе майстер-клас, спорт, або настільні ігри з улюбленими англійськими вожатими;
 • 15:45 - 16:00 Снек;
 • 16:00 - 17:45 Блок MEDIA. Час для команд зробити що-небудь унікальне або отримати навички в одному з 12 напрямків медіа або творчості. Наприклад, діти можуть знімати власні блоги, створювати маркетингові компанії, отримувати навички в мистецтві фотографування, а так само брати участь в створенні професійних фільмів як актори, оператори і навіть режисери;
 • 18:00 - 19:00 Gadgets time. Гаджет тайм - це вільне час для дзвінків батькам, друзі і перевірці соціальних мереж;
 • 19:10 - 19:40 Вечеря;
 • 20:00 - 21:30 Вечірня програма. Перед початок івенту діти готуються бути найкрасивішими, а вожаті готують найкрутіші шоу програми. Наприклад, ми влаштовуємо аналоги британських тв-шоу, інтелектуальні вечора і, звичайно, дискотеки.

Харчування

5-разове харчування в ресторані, будь-які дієти за бажанням.

Медичне обслуговування

Допуск учасників на територію табору дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров'я дитини і вказівки графіка щеплень. Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в табір. Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов'язково повинні бути прописані в цій довідці).

У таборі стаціонарно працює медпункт, а лікар буде присутній на заїзді 24/7 з наявністю повного набору необхідних медикаментів для допомоги дітям. Якщо дитина потребує прийомі індивідуальних медпрепаратів, батьки зобов'язані надати їх самостійно, а також сповістити про це лікаря табору в день заїзду. Дитина вважається прийнятою після проходження медичного огляду лікарем табору в день заїзду, а також при наявності всіх правильно заповнених документів.

У разі захворювання в таборі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. А також, батьки можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в таборі:

 • Захворювання крові і кровотворних органів;
 • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • Гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • Бронхіальна астма в період загострення;
 • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки в період загострення;
 • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • Цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • Всі заразні, паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо.).

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу, в тому числі кожен куточок табору покритий системою відеоспостереження, завдяки якій охорона зможе оперативно зреагувати на будь-яку ситуацію. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Ціни і акції

Ціна - 990 доларів.

Увага! Діє акція раннього бронювання.

Ціна - 790 доларів.

У вартість включено:

 • заняття англійською з викладачами з Великобританії і США, живе спілкування протягом усього дня;
 • заняття спортом: великий теніс, плавання, футбол, регбі, танці, єдиноборства, сквош, велопрогулянки і багато іншого!
 • медіа майстер-класи та тренінги, комунікативні ігри, квести, тематичні заходи англійською;
 • проживання в дерев'яних котеджах, в номерах по 4 людини;
 • харчування 5 разів на день в ресторані тільки свіжими продуктами;
 • цілодобова охорона, відеоспостереження і лікар на території;
 • трансфер в табір і назад (щодня для денного формату) і медичне страхування;
 • звіт викладача про успішність дитини і характеристика від психолога табору.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер Київ - табір - Київ, входить у вартість.

Збір групи о 8:30 ранку біля офісу STUDY.UA за адресою вул. Драгомирова 18 (на головній площі ЖК Новопечерські липки). Виїзд о 9:00 ранку, а прибуття в табір протягом 30 хвилин. Повернення з табору до офісу компанії в 21:00. Батьки можуть також самостійно привозити і забирати дитину з табору, розташованого за адресою: Київська область, 26 км. Новообухівське шосе, вул. Олімпійська 1, Olympic Village. В офісі і таборі, Вас зустрінуть наші вожаті, яких Ви дізнаєтеся по фірмовому одязі з логотипом «British Camp». Батьки можуть провідувати дитину в будь-який день за попереднім дзвінком адміністратора, або старшому вожатому табору.

Список необхідних речей

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг, гігієнічні приналежності, речі індивідуальної необхідності.

Також ми поділимося нашими порадами: чого не варто брати з собою в табір, щоб не перевантажувати валізу дитини. До речі, абсолютно точно не потрібно складати в дорогу постільну білизну і посуд. Також краще залишити вдома дорогу техніку і прикраси, оскільки за зберігання цінних речей діти несуть відповідальність самостійно.

Зв'язок з дитиною

Найзручніший час для зв'язку з Вашою дитиною - у вільний час з 18:00 до 19:00. В інші години проходять заняття і різні заходи, під час яких, використання мобільних телефонів не дозволяється.

Діти залишають свої телефони в спеціальних боксах для зберігання мобільних в номері у свого вожатого. Відвідування дітей можливо на вихідних за попереднім дзвінком керівнику табору, або вожатого. Програма розписана буквально щохвилини і неузгоджений приїзд швидше за все призведе до пропуску дитиною активностей, або занять.

Ми також просимо батьків і всіх родичів мінімізувати кількість візитів, так як підвищена опіка може зробити негативний психологічний вплив як на саму дитину, так і на процеси всередині дитячого колективу з боку його однолітків.

Основні правила табору

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися перелік правил, який вказується в договорі, а також надається дітям в перший день заїзду.

Ось основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу і іншим учням;
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору;
 • Відвідувати освітні заняття і розважальні заходи кожен день;
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речам інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу;
 • Використовувати під час занять телефони, планшети, і інші девайси;
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі;
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного, або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020. Детальніше

05.03.2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:07:03
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора