Чи будуть працювати дитячі табори влітку 2020 року?

28.04.2020

Зараз багатьох батьків цікавить питання: чи будуть працювати дитячі табори влітку 2020 року? І це не дивно, адже частина з них вже придбали путівки за акціями раннього бронювання, а інші планували остаточно визначитися в кінці весни. Поточна ситуація не дозволяє дати точну відповідь на поставлене запитання, але можна змоделювати розвиток подій на підставі поданого урядом плану виходу з карантину.

Коли почнуть роботу дитячі табори України

Якщо взяти за основу оптимістичний сценарій розвитку подій, то дитячі табори зможуть почати свою роботу вже на 3-4 етапі виходу з карантину. Орієнтовно це буде середина червня, початок липня. У зазначений проміжок часу заплановано відкриття санаторіїв, баз відпочинку, а з ними і дитячих оздоровчих закладів.

Міжміське транспортне сполучення в межах області буде відкрито на 3 етапі, а повне відновлення роботи наземного громадського транспорту передбачено тільки на 4 етапі. Оскільки основна частина літніх таборів розташована в Карпатах і на узбережжі морів, то організувати трансфер дітей зі всієї України вони зможуть лише в момент відкриття кордонів областей.

Що стосується самих таборів, то їх керівництво активно готується до літнього сезону. Організатори дитячого відпочинку отримують відповідні дозвільні документи і готують вожатих в онлайн режимі. Проводиться плановий ремонт і поліпшення територій, готується програма розважальних заходів.

Чи будуть працювати закордонні дитячі табори

З огляду на серйозну ступінь поширення COVID-19 на території Європи і США - доля зарубіжний таборів залишається під великим питанням.

Так уряд Італії прийняв рішення не відкривати кордони держави до 2021 року, а значить всі заплановані на це літо заходи іноземним туристам доведеться скасувати.

Що стосується Туреччини, то її межі збираються відкрити вже в кінці травня. А для зниження ризику поширення вірусу буде посилена медична інфраструктура, персонал і готелі пройдуть перевірку, все приміщення продезінфікують.

Влада Португалії пропонує туристам відправитися не в популярні Лісабон і Порту, а вибрати альтернативні міста з меншою щільністю населення. Країна планує запустити авіасполучення в липні. У Греції також підтримують оптимістичні настрої і сподіваються приборкати поширення вірусу до середини літа, після чого запустити європейських туристів.

Як бачите, кожна країна розробила свій план виходу з карантину, тому однозначно заявити про можливість або неможливість проведення зарубіжних дитячих таборів не можна. Поки що залишається тільки відслідковувати статистику і сподіватися на швидке подолання піку захворюваності як в Україні, так і в усьому світі.

Відповімо на питання, яке хвилює багатьох батьків:

Коли варто замовляти путівку в табір?

Вибирати табір і робити заявки можна вже зараз, але рекомендуємо домовитися з табором про те щоб передоплату вносити як тільки з'явиться визначеність з проведенням Вашої зміни або, заздалегідь обговорити варіанти перенесення або повернення грошей на випадок якщо зміна, яку ви замовляли, не проводитиметься.

А поки чекаємо визначеність з Українськими та зарубіжними таборами, пропонуємо варіант, який працює вже зараз: дитячі онлайн-табори і онлайн-курси для дітей. Точні ціни, великий вибір напрямків, зручний пошук і прямий зв'язок з організаторами. Вивчайте, вибирайте, замовляйте!

Читайте також: "Санітарно-гігієнічні рекомендації по роботі таборів влітку 2020 року".


Читайте також

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Комментарии

Сторінка сформована 17:54:22