Що буде з таборами на Азовському морі влітку 2020?

28.06.2020

Наближається середина літа, а дитячі оздоровчі табори все ще закриті. Карантинні обмеження внесли поправки в дитячий оздоровчий відпочинок на літні канікули 2020. Уряд прийняв рішення не відкривати дитячі оздоровчі заклади до закінчення карантину. Таке рішення є порушенням прав дітей на літнє оздоровлення, а також банкрутство для багатьох таборів.

Ми вже розповідали Вам про те, як цю проблему вирішують в Херсонській області. Більш детально за посиланням. Сьогодні ми поділимося результатами зустрічі Азовських оздоровчих таборів з головою Запорізької ОДА в Приморську.

Станом на 26.06 дозвіл на початок роботи отримали 5 установ дитячого оздоровлення.

Іван Малєєв — голова Кирилівської сільської ради, наполягав на тому, що дитячі оздоровчі табори необхідно відкрити по 316 формі, яка передбачає розміщення батьків з дітьми. Зараз 6 таборів в Кирилівці готові до прийому дітей. Персонал готовий, батьки телефонують і хочуть приїжджати разом з дітьми. Якщо в цьому році табори не відкриються, то в наступному відкривати буде нічого, зазначив Малєєв.

Також 5 дитячих оздоровчих таборів Приморська на 98% готові до прийому дітей.

Владислав Блюмин — директор ЛТД "Меотида" (Приморськ), не згоден з позицією Івана Малєєва щодо відкриття по 316 формі. Прямо сказавши, що це "вбивство" оздоровлення дітей соціальної сфери. При відкритті 316 форми для дитячих таборів, бюджетна сфера не має права оздоровлювати дітей в цих таборах. Це буде тільки відкритий продаж. Також Владислав підкреслив, що тільки в області на сьогодні 2 400 дітей обласного бюджету. Це і школи інтернати, і спортивні школи, і спортивні інтернати. Всі провели процедуру державних закупівель, та всі договори вже укладені.

Представники дитячих оздоровчих таборів навели приклад Херсонської області. Асоціація дитячих таборів, в яку входять представники Запорізьких таборів 23 червня провела акцію під Херсонської ОДА. Було небагато людей, але губернатор їх почув. Група організаторів таборів Запорізької області, наслідуючи приклад Херсонської також підготувала звернення до прем'єр-міністра України Шмигаля.

Якщо в обласній адміністрації проявлять ініціативу, то діти Запорізької області зможуть відпочити на узбережжі Азовського моря влітку 2020 року, а приморські табори не зазнають збитків.

Також варто відзначити, що мова йде тільки про дітей Запорізької області, так як в регіоні спостерігається стабільна епідеміологічна ситуація, і завозити вірус з інших регіонів вкрай небезпечно.

Більш детально в репортажі каналу ТРК "ЮГ" - Приморськ:

 

width="560">

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин в сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, FB і Telegram.

 

Читайте також: "Огляд денних таборів на літні канікули 2020 | У яких містах шукати?"

Стаття підготовлена за матеріалами ТРК "ЮГ" - Приморськ.

 

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 07:56:34
;