Зимові Канікули 2019-2020 | Коли починаються шкільні зимові канікули в Україні

15.11.2019

Зима наближається. Не встигнеш моргнути оком і ось він - Новий Рік, а разом з ним зимові канікули у наших школярів! Діти з нетерпінням чекають свят, подарунків, можливості поспати подовше і свободи від виконання домашніх завдань. Тому саме час дізнатися, з якого числа будуть проводитися канікули взимку 2019-2020.

Коли починаються і закінчуються зимові канікули в Україні

Як завжди, це найдовші канікули за весь час навчання: останній + перший тиждень року. Таким чином, зимові канікули в школах починаються 23 грудня 2019 року і закінчуються 7 січня 2020 року.

Зазначені числа - рекомендація міністерства освіти. Школи можуть самостійно коригувати дати. Частина навчальних закладів залишає їх незмінними, інші - збільшують тривалість відпочинку для дітей. Так учні деяких шкіл розпочнуть заняття лише з 13 січня.

У підсумку ми отримуємо до 3-х вільних тижнів для активних ігор з сім'єю і друзями, куди також потрапляють такі довгоочікувані і всіма улюблені свята - Новий Рік і Різдво. А ви вже придумали, як організувати відпочинок вашої дитини на час зимових канікул?

Ми підготували для Вас актуальні програми кращих таборів України та зарубіжжя. Хочете, щоб ваша дитина провела час серед снігових Карпатських гір, катаючись на санках і лижах, беручи участь в конкурсах і тематичних майстер-класах, знайомлячись з новими друзями з усієї України, - будь ласка, цілодобові дитячі табори в Карпатах під час зимових канікул.

Хочете, щоб ваша дитина занурилася в атмосферу веселощів, захоплюючих вечірок і екскурсій, розвиваючи свої особистісні якості та емоційний інтелект, але при цьому ввечері і вночі залишалася під вашим наглядом, - будь ласка, замовляйте путівки в денні дитячі табори в Києві, Харкові, Одесі, Карпатах.

А може є бажання і можливість відправитися разом з дитиною в чарівну подорож по Європейським столицям або покататися на справжнісіньких санях Санта Клауса, запряжених північними оленями, і особисто поділитися своїми найпотаємнішими бажаннями, - будь ласка, підберіть сімейний табір на зимові канікули в Європі або США.

Загалом, вибрати є з чого. Кожен день наш портал оновлює і додає нові програми. Вже сьогодні у Вас є можливість забронювати путівку в один з 100 дитячих таборів України та зарубіжжя на зимові канікули, але з кожним днем ця цифра буде збільшуватися.

P.S. Чому батьки України купують путівки в дитячі табори на зимові канікули ще восени? Все просто: ексклюзивні акції + акції раннього бронювання, а місця в кращих таборах розлітаються як гарячі пиріжки. Вивчайте, вибирайте, замовляйте! Кращі табори на кращому порталі :)

Додаткову допомогу в цій справі надасть інформація про популярні напрямки зимового дитячого відпочинку!

Є ще табори? Будь ласка!


Читайте також

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Комментарии

Сторінка сформована 17:45:16