Інтерв'ю з керівником дитячого табору FREESTYLE

23.03.2020

Привіт, улюблені Childcamp-єри. Ми продовжуємо знайомити Вас з таборами. Сьогодні з нами засновник, ідейний натхненник туристичного агентства SV Group, Вікторія Смирнова.

Лінь читати? дивіться Відео!

Вікторія, скажіть, які табори Ви будете проводити влітку 2020 роки? Що цікавого і нового чекає діток?

У нас є 3 табори. І, як ми говоримо, у кожного з них є свої характери.

Табір FREESTYLE - це табір активного відпочинку, і в ньому багато різних видів спорту. Це пейнтбол, лазертаг, гірські велосипеди, стрільба з лука і походи. Ми позиціонуємо його як спортивний табір.

DISCOVERY - табір в американському стилі. Ми довго і багато дивилися програми з американських таборів, і вирішили створити такий же табір у нас, на Закарпатті. Це дуже красива територія, 2 басейни, комфортне проживання, смачне харчування. Дітки займаються вивченням англійської мови, плюс активні види спорту.

FRESH - творчий табір, який знаходиться під Києвом. Він більше орієнтований на маленьких дітей.

Наскільки я розумію, FRESH зручний для батьків, які з якоїсь причини не хочуть відправляти свою дитину далеко. І при необхідності можуть приїхати і провідати.

Так, табір розташований поруч з Києвом. Хоча, у FRESH приїжджають діти з різних міст. Програми у нас дуже цікаві, всі зміни тематичні та авторські. Сценарії придумують і складають наші вожаті і режисери. Ми запрошуємо зірок на зміни. Також у нас є творчі майстер-класи: розпис еко-сумок і футболок, створення флораріумів. Це все подобається дітям, і вони із задоволенням їдуть до нас.

Питання, які хвилюють кожну маму: Що їдять дітки? Які умови проживання?

Мені здається, зараз всі табори надають комфортне розміщення і смачне харчування. У наших таборах - п'ятиразове харчування. Закінчивши курс дієтології, я точно знаю, що дитині потрібно саме п'ятиразове харчування, а перерва між прийомами їжі має складати 3 години. Їжа в нас смачна і домашня. Також ми влаштовуємо тематичні вечори. Наприклад, Grill Party - це гриль меню для дітей. Або чаювання у англійської королеви (в таборі DISCOVERY). Плюс кулінарні майстер класи, на яких діти можуть приготувати якусь страву, і потім разом її з'їсти.

Коли до нас приїжджають волонтери з інших країн, вони теж проводять кулінарні майстер класи.

Волонтери приїжджають в табір DISCOVERY з ухилом на вивчення англійської мови?

Ми запрошуємо волонтерів з англомовних країн в усі три табори. Дітям подобається з ними спілкуватися і дружити. Таким чином діти не тільки практикуються спілкуватися англійською мовою, а й вивчають культуру країн, вчаться толерантності.

Тобто, навчання проходить в ігровій формі?

Так, тому що табір дає нові навички та знання. В цьому році ми заглибилися в тему розвитку навичок і коммуніцірованія один з одним. Піднімаються питання дружби і толерантності.

Як організована безпека дітей в таборах? Чи є охорона? Скрізь закрита територія? Адже в Карпатах складно відгородитися парканом.

По-перше, території кожного табору огороджені. По-друге, у нас є договори з охоронною службою. По-третє, у нас встановлені камери спостереження на поверхах.

На території немає сторонніх людей, допускаються тільки дорослі-співробітники табору.

Це гарна перевага, діти знаходяться в безпеці. Батьки можуть не переживати про те, що зайде хтось сторонній.

Навіть якщо приїжджають батьки, ми їх розміщуємо в сусідніх готелях, а не на території табору.

Скільки часу вожаті знаходяться поруч з дітьми?

24/7. У кожного вожатого в команді 10 дітей. Плюс є вожаті на підміну і нічні вожаті.

Яке співвідношення дорослих до дітей?

Один дорослий та п'ять дітей.

Медичний персонал завжди знаходиться на території табору. Наприклад, для табору в Карпатах ми наймаємо лікаря з Києва. Крім цього у нас укладені договори з лікарнями, які знаходяться поруч з нами на екстрений випадок (наприклад, апендицит). У табору FREESTYLE укладений договір з лікарнями в Вижниці та Косові.

Які критерії набору персоналу? Це люди, у яких вже є діти, або ж достатньо просто бути свідомим, адекватним, енергійною людиною?

Досить бути свідомим і усвідомленим. У нас є персонал, який працює постійно. Є ті, хто працюють в офісі, а влітку переходять у табір. Плюс ми укладаємо договори з інститутами, і до нас приходять студенти. З травня вони проходять школу підготовки. Ми навчаємо їх своїм цінностям, заряджаємо позитивною енергією. Під час здачі іспитів ми моделюємо різні ситуації (у нас більше 150 питань), тих кейсів і історій, які у нас були. Вожаті повинні правильно відповісти на питання і знати, як діяти в будь-якій ситуації. Вожаті здебільшого молоді, так як дітям цікавіше з ними спілкуватися та дружити. Але є і дорослі вихователі.

Як дістатися до ваших табору?

Дуже просто. З Києва, Дніпропетровська, Одеси виїжджають групи в супроводі наших керівників. Якщо добиратися індивідуально:
в DISCOVERY доїхати до Мукачево або Хуста, там ми зустрінемо своїм транспортом в день заїзду. Те саме стосується FREESTYLE - доїхати до Івано-Франківська або Чернівців, і ми теж зустрінемо.
Табір FRESH розташований в Пущі-Водиці, туди дістатися дуже легко.
Ми запрошуємо всіх до наших табору і чекаємо Вас, щоб провести разом яскраве літо.

 

 

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 23:27:19
;