Як табори готуються до проведення сезону після епідемії COVID-19

22.05.2020

Починаючи з 22 травня запущено чергове послаблення карантинних обмежень. А значить, з великою часткою ймовірності дитячі оздоровчі табори все ж зможуть прийняти відвідувачів на літній сезон. Багато батьків запитують, які заходи керівництво таборів приймає для підготовки до роботи в умовах загрози поширення COVID-19 і в даному матеріалі ми постараємося задовольнити їх інтерес.

В одній з попередніх статей порталу childcamp.com.ua, був представлений Проект санітарно-гігієнічний рекомендацій по роботі таборів влітку 2020 року, розроблений ініціативною групою співробітників ДОЛ. Керуючись цим документом, а також рекомендаціями МОЗ, організатори дитячих таборів « Едельвейс » представили свій варіант підготовки до роботи табору в умовах карантину. Пропонуємо ознайомитися з проведеними заходами.

Підготовка дитячих таборів до літнього сезону 2020 року

На момент написання статті співробітники таборів «Едельвейс» провели наступні підготовчі заходи:

  • прописали протоколи, за якими повинні діяти медичні працівники табору з поправкою на коронавірус. У них вказані умови прийому дітей, реакції на виявлення захворювання, проведені заходи і т.п.;
  • виділили окремий блок під медичний кабінет та ізолятор;
  • закупили для користування безконтактні градусники та пульсоксиметри. Прилади будуть постійно знаходиться у співробітників ДОТ, які супроводжують дітей під час трансферу;
  • успішно провели переговори щодо закупівлі швидких тестів на COVID-19;
  • закупили додаткові бактерицидні лампи, що забезпечують обробку приміщень;
  • забезпечили табір запасом коштів для дезінфекції рук і поверхонь;
  • найняли додатковий персонал, щоб забезпечити більш часте прибирання і дезінфекцію приміщень;
  • розробили варіанти роботи табору в умовах можливих обмежень.

Більшість інших дитячих таборів діє за аналогічною схемою. Головне завдання - перевірити у дітей температуру і встановити відсутність можливих контактів із зараженими COVID-19 ще до посадки в транспорт, який здійснює трансфер. А під час перебування в таборі - обмежити їх контакт з людьми, що знаходяться за межами території ДОТ.

Бажаючи перестрахуватися, деякі табори скасовують екскурсійні складові програми, а також організують переміщення дітей таким чином, щоб уникнути великого скупчення людей в одному місці.

У солоній і навіть прісній воді коронавірус швидко гине, то ж саме відбувається під прямим впливом ультрафіолетових променів. Передбачається, що влітку поширення COVID-19 істотно сповільниться або зовсім припиниться, а значить не варто відмовлятися від оздоровлення.

Обирайте варіанти дитячого відпочинку на літо вже зараз! До того ж у багатьох таборів діють акції раннього бронювання до початку літа. Встигніть забронювати путівки зі знижками!


Читайте також

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Комментарии

Сторінка сформована 17:09:50