Чим займаються дитячі табори восени? Вчаться! Організатори таборів на форумі дитячої освіти KidsClubForum 2019

13.12.2019

29 листопада 2019 в Klitschko Expo (Київ) відбувся 4-й бізнес-форум KidsClubForum для керівників і власників дитячих освітніх проєктів. Цього року спікери розкрили всю правду про ринок освітніх послуг на прикладі реальних кейсів. Учасники форуму отримали новітні бізнес-інструменти, корисні знайомства і натхнення на реалізацію своїх ідей. Тому команда childcamp.com.ua також відвідав захід щоб все Вам показати та розповісти.

KIDS CLUB FORUM - це щорічний бізнес-форум, ефективне дискусійне і навчальний простір для керівників і власників дитячих освітніх установ. Щоосені івент надихає топ-менеджерів на розвиток свого бізнесу, сприяє створенню єдиного дружньої спільноти для обміну досвідом і співпраці.

Нам вдалося поставити кілька запитань до організаторів заходу та учасникам-керівникам дитячих таборів.

Наталя Бєльська організатор KidsClubForum

Ми поставили кілька запитань Наталії Бельської, організатору KidsClubForum 2019

Привіт, Наталю, розкажіть хто учасники форуму?

Добрий день, ми проводимо KidsClubForum вже в четвертий раз. Це бізнес-форум з управління дитячими освітніми проектами та учасники нашого форуму це 100% керівники альтернативних клубів, шкіл, дитячих садків та дитячих таборів. Тобто в основному це приватний освітній бізнес України.

Чи важко було знайти і зібрати спікерів на захід? Скільки в цілому доповідачів? Скільки відвідувачів форуму в цілому?

У нас загальна кількість відвідувачів близько 250 чоловік. Зібрати всіх звичайно було непросто, але ми дуже вдячні всім гостям, що змогли приїхати. Багато хто з гостей з нами починаючи з першого форуму. Щороку ми дуже ретельно підбираємо спікерів, займаємося аналізом і підбором досить довго, адже ми хочемо досвід і практику великого бізнесу перенести на середній і малий освітній бізнес.

Скажіть, а скільки часу йде на підготовку такого заходу?

Підготовка тривала, приблизно 3-4 місяці щільної роботи. Тому досить великі ресурси необхідно затратити для проведення подібного заходу. Досить багато часу забирає підбір спікерів. Ми намагаємося показати всі підводні камені і помилки які можуть допустити як новачки в цьому бізнесі так і досвідчені підприємці. Не дарма наш форум називається "вся правда про освітній бізнес". Ринок уже дозрів для того, щоб ділитися секретами і обговорювати всі найболючіші точки цієї галузі. Тому ми і збираємо всіх на нашому KidsClubForum, щоб допомагати один одному і ділитися досвідом.

 

Віталія Мірошниченко, маркетинговий директор табору Блакитна веселка

Віталія Мірошниченко, маркетинговий директор табору Блакитна Веселка, розповіла про нові активності в міжсезоння.

Привіт Віталія, розкажіть, Ви вперше на цьому заході або відвідували попередні?

В цьому році я вперше побувала на KidsClubForum. Оскільки ми відкриваємо перший центр в Полтаві, я вважала за необхідне отримати нові знання. Будь-який захід, організований Наталією - це завжди нові навички, нові знання, нові знайомства. А ще можливість вирішити питання і уникнути проблем, які можуть виникнути під час запуску нового проекту.

Ви сказали, що відкриваєте центр в Полтаві. Можете розповісти докладніше?

Так. Це буде освітньо-розвиваючий центр для дітей, молоді та підлітків. У ньому працюватимуть ті діти, які працюють у нас в сезон. Ми будемо готувати наповнення наших змін, навчати тих, хто хоче стати вожатими, куратором. Будемо говорити про те, як створити свою освітню програму і як її запровадити в табір. Ідея в тому, щоб ту освіту, яку діти отримують на протязі навчального року, не загубилося за період літніх канікул.

Центр буде працювати між сезонами?

Так, і таким чином ми збережемо наших співробітників, які хочуть працювати у нас в сезон.

Чи є у Вас улюбленець зі спікерів, і які теми для Вас актуальні?

Щодо питань освіти найцікавіше розповідають ті, хто вже давно в цьому бізнесі. Тому, Володимир Співаковський став для мене приємним відкриттям. Я не була знайома з його роботами і з ним особисто, але знала, що він директор і засновник ліцею "Grand". Його виступ був дуже пізнавальне і круте.

Що Ви плануєте впровадити у себе в таборі після KidsClubForum?

Не знаю, наскільки в таборі. Швидше, ця інформація корисна для нашого центру. Це розуміння того, що потрібно сучасній дитині в сучасному світі.

 

Євген Мірошниченко Засновник табору MuCamp

Євген Мірошниченко, організатор таборів MU Camp розповів нам про актуальність заходу

Євген, ми вже не перший рік бачимо Вас на подібних заходах. Чи актуально для Вас цей захід?

Мені цікаві лекції, майстер класи. Добре підібрані спікери. Вони діляться своїм досвідом і їх цікаво слухати. І звичайно, ось таке спілкування в кулуарах, зустрічі, обмін досвідом та пошук нових спільних майданчиків.

Тобто, це корисно-освітня інформація та нетворкінг.

Так, і подивіться, скільки людей збираються і цікавляться приватними системами освіти. Наскільки це важливий і болюче питання. Саме тут відбуваються зміни в підходах до освітнього процесу.

Хто зі спікерів Вам найбільше цікавий? І які теми найбільш актуальні?

Марина Романенко - це приголомшливий спікер, який просто захоплює. Її цікаво слухати. І Наталя Лимонова, також з великим досвідом. Насправді, кожен спікер цікавий.

Впроваджуєте Ви отримані знання, якісь цікаві інструменти в свої проекти?

Це, скоріше, майданчик для партнерства. Ми співпрацюємо і спільно створюємо ці проекти і розвиваємо їх.

Сергій Лутенко Директор табору Green Park Sergeevka

Також ми поспілкувалися з Сергієм Лутенко, директором табору Green Park Sergeevka

Сергій, ми не перший раз бачимо Вас на цьому форумі. Актуальна для Вас отримана інформація і чи втілюєте в життя навички, отримані тут?

Так, якби було не цікаво - мабуть, і не приїжджав би. Такі заходи надихають і мотивують до нових проєктів. Щоб діти в таборі отримували нові враження, емоції.

Які теми для Вас актуальні?

Ви знаєте, Наталя Бєльська так готує свої форуми, що кожна тема цікава. Тут і бухгалтерія, і маркетинг, і фінанси, і психологія, і кадрові питання. Дуже цікаво і корисно.

Ірина Кузьменко, Освітня компанія Unimind

Своїми враженнями від форуму поділилася Ірина Кузьменко, організатор освітнього агентства Unimind

Розкажіть про враження від форуму? Які теми для Вас актуальні?

Цей форум я відвідую щороку з величезним задоволенням. По-перше, це можливість подивитися на ринок освітніх бізнес-проектів, зустріти старих друзів і познайомитися з новими людьми. Для мене цікаві теми маркетингу, розвитку бізнесу. Власне, за цим я сюди і приходжу.

З отриманої інформації Ви щось впроваджуєте в життя своїх проектів?

Ми запустилися рік тому, при цьому у нас понад 15 років досвіду освіти за кордоном. І звичайно ж, всі новинки і фішки, про які дізнаємося на форумі, ми намагаємося якомога швидше впровадити в свій проект.

Хто у Вас улюблений спікер? Або тема, яка цікавить найбільше?

Для мене завжди цікава тема розвитку бізнесу, стратегії, все що пов'язано з маркетингом. Сьогодні мене, як і завжди, порадував Антон Воронюк з "Web Promouter" з темою СММ. Також було цікаво слухати доповідь Ольги зі школи "Афіна". Та й всі інші спікери були на рівні. Велике спасибі Наталії Бельської за організацію і запрошення. Все дуже здорово.

Більше інформації дивіться в нашому відеоогляді KidsClubForum 2019

 

 

Ми бачимо, що організатори дитячих таборів в міжсезоння не стоять на місці, а активно продовжують розвиватися. А ми продовжуємо ділитися з Вами новинами зі світу дитячих таборів. Слідкуйте за нашими новинами - обіцяємо, буде цікаво.


Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 03:22:35