Коли відкриють дитячі табори в Україні?

26.05.2020

Залишилися лічені дні до літніх канікул. Карантин офіційно продовжили до 22 червня. Одними з поширених запитань від батьків ми чуємо: "Коли відкриють дитячі табори?", "Чи будуть працювати дитячі табори в цьому році?" або "Дати відкриття дитячого табору?".

Зараз табори активно готуються до літнього сезону, оскільки є позитивний прогноз і багато цілодобових таборів планують починати свої зміни ближче до кінця червня. Багато денних таборів стартують вже з 1 червня.

Всі ми знаємо про 5-ть етапів виходу з карантину. Якщо ні, радимо Вам ознайомитися з нашою нещодавньою статтею. Зараз МОЗ планує мінімізувати ризики захворювання коронавірусом серед дітей - про це повідомив на прес-конференції міністр охорони здоров'я Максим Степанов, тому відкриття дитячих таборів планується на останньому етапі. Зокрема це відноситься і до табору Артек.

Можна зробити висновок, якщо карантин в цілому не продовжать, то дитячі табори запрацюють вже до 22 червня - на останньому етапі виходу з карантину. Будемо стежити за подальшими змінами.

Якщо Ви маєте намір відправляти дитину в цьому році в табір, як тільки це буде дозволено, радимо не втрачати часу і бронювати путівку на порталі childcamp.com.ua.

Також, у нас є що вам запропонувати в разі невизначеності - це онлайн курси для дітей на будь-який смак на порталі childcourse.com.ua.

 

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 18:44:56