Оздоровчі дитячі табори Херсонської області в наступному році можуть не відкритися

30.06.2020

Всупереч карантину, дитячі оздоровчі табори почали підготовку до відкриття нового туристичного сезону з 1 червня.

Заступник директора табору «Прибережний» в Скадовську Тетяна Попко запевняє, що вони вже придбали всі необхідні засоби захисту для дітей, обладнали медпункт згідно з всіма санітарними нормами, які забезпечать здоровий дитячий відпочинок.

Варто відзначити, що «Прибережний» - це спортивно-оздоровчий табір. До початку сезону в нього інвестували багато грошей, щоб відкрити нові корпуси та басейн.

«Ми дуже чекаємо дітей і дозвіл влади працювати. Ми дуже хочемо працювати, а діти дуже хочуть поїхати на море, їм набридло сидіти вдома», - каже Тетяна.

Незважаючи на усе бажання адміністрації таборів оздоровити дітей, на сьогодні є постанова Кабінету Міністрів України №392. Згідно з нею, діяльність установ дитячого оздоровлення і відпочинку заборонена.

«Якщо установи працюють незаконно, нелегально, то рішення щодо їх функціонування приймає компетентні органи - Національна поліція», - запевняє Тарас Година-Арюпін, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області. Він так само зазначив, що вони контролюють виконання протиепідемічних вимог на тих об'єктах, які працюють.

За словами Тетяни, зупинка роботи таборів на 1 рік знищить сферу дитячого відпочинку. 1 рік простою - це удар по економічній сфері діяльності табору, після якого буде важко зібрати дітей і працівників, і з початку все організувати. Цієї ж думки дотримуються і «сусідні» табору.

 

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин у сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram і FB.

Читайте також: "Огляд денних таборів на літні канікули 2020 | У яких містах шукати?"

У статті були використані матеріали pivdenukraine.com.ua.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 01:03:57
;