Карантин або дистанційка? Чим займуться школярі після закінчення зимових канікул?

09.01.2021

За графіком зимових канікул, школярі України завершують відпочинок 10 жовтня і повинні були повернутися в школи, але, згідно з постановою Кабінету Міністрів, в Україні вводиться "локдаун зимових канікул", який триватиме з 8 по 24 січня.

У цей період заборонена, крім іншого, робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортзалів, басейнів, театрів і ТРЦ. Також відправлені на канікули всі установи освіти, крім дитячих садів і спеціальних навчальних закладів. Крім того, заборонені всі масові заходи.

У зв'язку з цим більшість шкіл України відразу після завершення канікул переходячи до дистанційного режиму. Школярі будуть навчатися онлайн.

Також буде заборонена робота гуртків та секцій. Фактично, для дітей будуть доступні тільки онлайн-активності.

Якщо Ви хочете, щоб дитина краще справлявся зі шкільними предметами або вивчила щось, крім шкільної програми, пропонуємо звернути увагу на онлайн-курси для дітей.

На курсах діти зможуть вивчити англійську і програмування, а також пройти додаткову підготовку зі шкільних предметів: математика, українська мова.

Є, також, напрямки дитячих курсів не пов'язані зі шкільними дисциплінами, але, тим не менш, дуже популярні серед школярів: блогінг, відеомонтаж, робототехніка, дизайн одягу, естрада.

Для тих батьків, у кого дитина не мислить життя без комп'ютерних ігор, та для нього слова Counter-Strike, Dota, Fortnite, значуть набагато, набагато більше ніж для Вас, онлайн-курси по кіберспорту допоможуть дитині вийти на новий рівень у своєму захопленні. А для молодших школярів є навіть курси програмування в Minecraft.

У вас підліток, який закінчує школу? Попереду вибір спеціальності! Карантинний час можна використовувати для вибору курсу по саморозвитку, профорієнтації, які допоможуть дитині більш усвідомлено підійти до вибору майбутньої професії.

Як бачите, навіть в карантин можна знайти дитині масу цікавих занять!

А ми все-таки, сподіваємося, що вірус найближчим часом піде на спад, і ми і наші діти зможемо повернутися до нормального життя, та збираємо для Вас програми дитячих таборів на літо 2021.

Будьте здорові!

 

Теги:

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 01:09:20
;