Дітям потрібен активний відпочинок на свіжому повітрі, а не ізоляція вдома

30.06.2020

Дітям потрібен активний відпочинок на свіжому повітрі, адже він принесе більше користі і радості, ніж просто самоізоляція вдома. Попереду осінь і новий насичений навчальний рік - необхідно добре відпочити, оздоровитися, перезавантажитися і налаштуватися на навчання. У таборі для цього будуть створені всі умови!

Тому ми вирішили поділитися з вами думками про табір "Строкаті Єноті" в умовах карантину від Олександра Чуба - добровольця і одного з організаторів табору.

За словами Олександра, заявки стали приймати з лютого, їх було понад 300 ще в карантин, при цьому всього 20 сімей відмовилися. Все ж багато батьків хочуть відправити дітей відпочити і весело провести час на літніх канікулах. Також Олександр поділився, що безпека і здоров'я дітей понад усе і важливі для них, планували закупити ПЛР-тести, але відмовилися від цієї ідеї, адже це були б додаткові розтрати 2 000 грн на кожну сім'ю.

В результаті команда табору "Строкаті Єноті" розробила спеціальну програму, в якій будуть максимально дотримуватися вимог щодо запобігання потрапляння вірусу:

  • місце проведення табору - тихе, віддалене від людей, особливої небезпеки заразитися немає. Головне - привезти здорових дітей в табір;
  • по від'їзду в табір - діти проходять медичний огляд, міряють температуру, роблять експрес-тести на Covid-19. Обов'язково надають довідки від педіатра форми 079-О.

Що ж говорять діти про табір "Строкаті Єноті" і чому обирають його для літнього відпочинку?

15-річна Влада відзначає, що вона до цього ніколи не відпочивала в таборі. Тому було цікаво і страшно одночасно. Але в підсумку залишилася задоволена табором, сподобалося спілкування з психологом і тренером по спорту. За словами Влади, табір надихає творити і жити.

13-річний Святослав знайомий з табором вже давно і зраджувати своїм традиціям в цьому році не збирається. Навіть більше: планує відвідати табір цього року не один раз, адже він цінує дружню і приємну атмосферу і завжди задоволений відпочинком.

Також багато діток відзначають, що час завжди проходить активно і насичено. Влітку їм подобаються сплави по Дністру на рафтах.

У таборі є також діти учасників бойових дій, для кожної дитини програма буде цікавою, пізнавальною і дасть можливість поспілкуватися, зрозуміти і підтримати один одного.

Олександр Чуб також розповів, що робота з дітьми для нього цікава і кожна дитина в таборі - сформована особистість, які вчаться бути дорослими. Також зазначив, що дисципліна в групі важлива для безпеки і уваги дітей. За словами Олександра, команда "Строкаті Єноті" щороку намагається урізноманітнити програму, щоб відпочинок в таборі був ще веселіше, більш насиченим і звичайно ж включав різнобічний розвиток дітей.

На літній сезон 2020 планується багато спортивної програми з різними тренуваннями: активності на свіжому повітрі, у воді або ж у приміщенні. Головна мета табору - мотивувати і прищепити любов до спорту, щоб діти займалися поза табором і вели активний спосіб життя.

Очікується і поліпшення локації - територія стала красивіше і безпечніше, будуть нові ігрові зони, гамаки для відпочинку у вільний час і додаткове приміщення для занять на випадок негоди. Також влітку 2020 на учасників табору чекає оновлений мотузковий парк.

Цього літа буде працювати 6 таборів разом з новою експериментальною програмою «Єноти-малюки» для дітей від 6 років.

Більш докладно про програми таборів "Строкаті Єноті" Ви можете ознайомитися за посиланням.


Читайте також

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Комментарии

Сторінка сформована 20:20:35