Популярні напрямки денних таборів на літні канікули 2019

15.07.2019

Літні канікули потроху підібралися до свого екватора, а це значить ще півтора місяці всі школярі України будуть потопати в безтурботному неробинні, веселих іграх з друзями у дворі, своїх фантазіях і безмежному мозкуванню над складностю свого життя. Якщо ви вже встигли використати всі літні розваги, і ваші діти погрузли в дні бабака, пропонуємо урізноманітнити дні, що залишилися цікавими програмами денних таборів. Сьогодні є вже більше 180 актуальних програм таборів денного формату, які збудовані спеціально для дітей з різними інтересами та інтелектуальними перевагами. А також завдяки зручному фільтру на порталі childcamp.com.ua Ви легко зможете підібрати ідеальний денний табір недалеко від вашого будинку. А зараз короткий огляд основних напрямків програм денних таборів на літні канікули 2019.

Вивчення англійської мови

Перше місце за популярністю займають програми міських таборів з коротким поглибленим курсом або просто елементами вивчення англійської, польської, китайської мов. Отже, навіщо, а вірніше чому Вам варто придивитися до програм таких таборів. В першу чергу, англійська в літніх таборах - це відмінна можливість для вашої дитини почати або вдосконалити рівень володіння мовою в невимушеній обстановці з носіями мови. Тут не буде ніяких домашніх завдань, ніяких нудних уроків і контрольних робіт, тільки спілкування. Організатори мовних таборів підбирають найрізноманітніші теми, які цікаві дітям певного віку і рівня володіння мовою. У перший же день табору діти проходять тестування і діляться на групи. Саме такий підхід є найбільш ефективним, коли кожна дитина спочатку потрапляє в групу дітей приблизно одного рівня володіння мовою і, звичайно ж, одних інтересів. Подолання мовного бар'єру, удосконалення граматики і збільшення словникового запасу без навантажень і обмежень.

Всі денні англомовні табори України тут.

Спортивні денні табори

Ще одним не менш корисним і популярним напрямком денних таборів є спорт. Від програм для підтримки у формі професійних спортсменів і до веселих спортивних ігор для дітей, хто вважає за краще активно-спортивний спосіб життя. Якщо ваша дитина цілий день з ранку і до пізньої ночі стоїть на голові і заряджає своєю енергією не тільки вас, але і ваших сусідів, тоді вам варто уважно придивитися до таборів саме спортивного спрямування. Єдиноборства, танці, плавання, кінний спорт, йога, вейкбординг, серфінг, катання на роликових ковзанах, а може бути футбол? Що саме цікаво вашій дитині? Вибирати є з чого. Також до спортивних програм багато організаторів міських таборів гармонійно додають творчі майстер-класи, психологічні тренінги, захоплюючі екскурсії по історичних місцях вашого міста і області. Денні спортивні табори - ідеальний варіант для гіперактивних дітей.

Всі спортивні міські табори тут.

Денні табори для творчих дітей

Якщо ваша дитина дуже тонка натура і гучних спортивних ігор воліє малювання, спів або рукоділля в тихій спокійній обстановці, тоді вам однозначно разом з дитиною варто переглянути варіанти дитячих таборів творчої спрямованості. Творчих таборів не багато, але вони є. Позитивні емоції і гармонійний розвиток творчих здібностей тісно переплітаються з психологічними тренінгами на пізнанням себе і розкриттям талантів дітей. З кожним роком все більше стає денних таборів, програми яких побудовані на кіно і блогерстві. Акторська майстерність, постановка мови, робота з камерою і перед камерою, рольові ігри, підбір сценічних костюмів, написання сценаріїв - повноцінний процес для маленьких творців.

Всі денні табори для творчих дітей тут.

Денні табори для юних програмістів

Програми IT-таборів в основному складаються з трьох складових: роботобудування, лего конструювання і розробка цифрових продуктів. Такий формат проведення літніх канікул стане справжнім подарунком для хлопчиків і дівчаток, хто в майбутньому мріє стати затребуваним програмістом і вже зараз робить невпевнені, але такі важливі кроки в цьому напрямку. IT-табори - місце, де панує дух творення і єдності. Діти вчаться працювати в команді, адже саме команда і спільна мета - основа грандіозного результату. У нашому випадку після закінчення літньої зміни діти зможуть продемонструвати в роботі справжнього робота або невеликий додаток, в створення якого кожен учасник табору вклав частинку своєї історії. Для самих же юних програмістів - це унікальна можливість спробувати себе в світі цифрових технологій і визначитися остаточно в правильності вибору сфери діяльності.

Всі денні табори для юних програмістів на літо 2019 зібрані тут.

Інклюзивні денні табори

Життя там, де посмішки наших дітей. Що може бути дорожче яскравих дитячих спогадів? Не всі табори сьогодні готові надати якісні умови для особливих дітей. Тому окремо розглянемо денні табори, які об'єднують дітей з обмеженими можливостями зі своїми однолітками: командні ігри, цікаві виїзні екскурсії, незвичайні майстер-класи на розвиток творчих здібностей і особистісних можливостей дітей. На порталі представлено всього 2 інклюзивних дитячі табори денного формату і обидва знаходяться в Києві: Англійський табір Фенікс і Halli Galli.

Дитячий табір Англійський табір Фенікс з носіями мови. Щоденні йога заняття на свіжому повітрі з інструктором з Каліфорнії. Художні майстер класи з видатною художницею Наталією Заболоцького. Заняття з логіки, фізики та хімії з викладачем з Англії. Ціна зміни 10 днів: 3 500 грн (з 9.00 до 12.00) і 5 000 грн (з 9.00 до 15.00). Залишилася одна зміна: 5.08 - 16.08.2019 р. Місця ще є.

Дитячий табір Halli Galli ідеальне місце для тих, чиї батьки хочуть, щоб їхні діти оздоровилися, не виїжджаючи з Києва. Геть офісні стіни та щохвилини розписані традиційні програми денних таборів - хай живе свобода, природа, земля, пісок, трава, дерева, вода, садові равлики, спів птахів і шелест вітру! Ціна зміни 5 днів 1 650 грн (з 8.00 до 13.30) і 3 300 грн (з 8.00 до 18.00). Детальний опис табору на порталі childcamp.com.ua.

Ось і підійшов до кінця короткий огляд ключових напрямків денних таборів для дітей і підлітків. Ціновий діапазон практично один. Так вартість п'ятиденної зміни варіюються в межах 1 100 грн - 5 500 грн. Але більша частина таборів не ставить кордонів на кількість днів: так дитина може відправитися в табір на один день або на все літо.

Вивчайте! Вибирайте! Замовляйте!


Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 02:04:56