Сімейні табори - відмінний варіант для відпочинку всією сім'єю!

01.07.2020

Не секрет, що карантин продовжили до 31 липня і чимало таборів поки офіційно не працюють, але якщо ви хочете відправити дитину відпочити, то сімейні табори на базі відпочинку - відмінне рішення. Адже їм дозволено працювати, на відміну від цілодобових стаціонарних таборів.

Як давно ви відпочивали разом зі своєю дитиною? Якщо ви щороку відправляли дитину одну в табір, влітку 2020 ви зможете насолодитися спільним відпочинком і прекрасно провести час. У сімейних таборах піклуються про якісний активний відпочинок, цікавий і для батьків, і для дітей.

Зараз сімейних таборів стає все більше і це круто, що багато хто цінує хороший відпочинок разом в колі рідних і близьких. Це можливість дізнатися один одного ближче, поспілкуватися і весело провести час. І головна мета таких таборів - зробити максимально насичену і цікаву програму для всіх.

І навіть якщо кордони закриті, добре відпочити можна і в Україні. Є багато пропозицій, вам залишається тільки вибрати відповідний для вас табір - відпочинок на морі або в Карпатах.

На цей час працюють табори сімейного типу на морі.

Ціни варіюються від 250 до 16 800 грн, зміни від 12 днів.

Табори в Карпатах - ціни від 4 700 до 46 000 грн, зміни від 6-7 днів.

Вибір за вами! Дивіться, вибирайте.

Подаруйте своїй дитини незабутній відпочинок всією сім'єю, навіть під час карантину.

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин у сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, FB і Telegram.

Читайте також: Чому одні табори працюють, а інші ні? | Знайомство з DEC Camp

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 23:52:10
;