TOP 10 популярних дитячих таборів України з програмами на Літо 2020

20.12.2019

Почалася зима, і, здається, що до літа ще дуже далеко, але багато дитячих таборів вже підготували свої програми на літо 2020. І серед цих таборів є ті, які користуються заслуженою любов'ю серед дітей і батьків України. Як щодо того, щоб подарувати дитині подарунок на Новий Рік - путівку в улюблений табір?

Сьогодні хочемо поділитися з вами найпопулярнішими літніми таборами, у яких вже є програма на літо 2020 (табори розташовані за кількістю переглядів на нашому порталі). Поспішайте: в минулому році у багатьох з цих таборів липневі зміни були розкуплені вже до березня.

Тож почнемо.

1. Чайка (Богуслав)

 

Чайка (Богуслав) - на поточний момент найпопулярніший табір України по відвідуваннях на нашому порталі

Цей табір - безумовний бренд Київської області: комфортні номери, велика територія, свій пляж на річці Рось, шикарна інфраструктура.

У минулому році батьки так хотіли відправити дитину в цей табір, що масово робили заявки навіть на відсутність місць.

Влітку 2020 табір буде коштувати 11200 грн за 14-денну зміну.

 

2. Аврора Скадовськ

 

Аврора Скадовськ - безумовно видатний табір Чорноморського узбережжя Херсонської області. Величезна територія, авторська програма. Це табір де все продумано до дрібниць і все робиться з любов'ю. Табір 3 роки поспіль входить в TOP 3 рейтингу таборів на Чорному морі.

Поспішайте, зараз йде акція раннього бронювання. Перші 100 путівок на кожну зміну можна придбати зі знижкою

Ціни: від 11 200 грн за 14-денну і від 19 120 грн за 18-денну зміну.

 

3. Green Park Sergeevka

 

Green Park Sergeevka - табір на Чорноморському узбережжі Одеської області. У табори велика територія, але при цьому він дуже затишний і комфортний. За підсумками літа 2019 табір зайняв почесне друге місце в рейтингу таборів на Чорному морі. З замовленням путівки в цей табір точно зволікати не варто, тому, що деякі зміни зайняті вже зараз.

Наша команда відвідала табір улітку 2019 року та підготувала для Вас відеозвіт.

Ціни Літо 2020 року - від 9982 грн за 14-денну зміну.

 

4. Лазурна веселка (Кирилівка)

 

Лазурна Веселка, напевно табір, що найбільш динамічно розвивається на Азовському узбережжі. Басейни, сучасні ігрові майданчики, скалодром. І, звичайно ж, вибухова команда вожатих, що займає призові місця на фестивалях дитячих таборів, подарують вашій дитині справжнє свято.

Табір проводить акцію раннього бронювання до 1 березня. Ціна всього 11 500 грн за 19-денну зміну.

 

5. Едельвейс в Карпатах

 

Девіз табору Едельвейс в Карпатах: "дітей жаліти не можна". Дітям потрібна невелика частка небезпеки... Це навчає їх того, як вижити в цьому світі. У таборі немає: анімації, системи гуртків, тихої години, вихователів, ходіння за ручку, вільного часу, зборів. Зате є: адреналін, більше 20 видів активностей, душевна атмосфера, увага до кожного, досвідчена команда і любов до дітей.

Акція раннього бронювання до 1 січня. Ціна зміни 12 900 за 13 днів.

 

6. Бригантина Скадовськ

 

Бригантина - ще один чудовий табір Чорноморського узбережжя. «Бригантина» - по-справжньому домашній табір. Його територія захищена і закрита від сторонніх. Зате в її межах створюється особливий простір, де всі один одного знають. Співробітники табору бачать і чують кожну дитину. Вони прагнуть не просто знати всіх по іменах, але запам'ятовувати унікальні особливості і потреби кожного. Дітям не вказують що потрібно робити, а надають широкий вибір корисних можливостей.

Бажаєте дізнатись більше? Пропонуємо інтерв'ю з директором табору, Сергієм Куліковським

Зверніть увагу: У табір організовано доставку з 15 міст України.

Ціна - від 9 000 грн за 14-денну зміну.

 

7. #FaynoCamp Yaremche

Ось що говорять про табір FaynoCamp самі організатори: якщо Ваша дитина мріє про незабутні літні канікули і хоче пізнати прекрасний світ природи, а Ви хочете оздоровити дитину на 100% - тоді дитячий табір в Карпатах Fayno Camp Yaremche з вивченням англійської мови - прекрасний вибір. Дайте можливість дітям отримати те, про що Ви самі мріяли в їхньому віці - безпечний, активний відпочинок, творчий і фізичний розвиток, незабутні враження і нових друзів з усієї України.

Вартість 10-денної зміни - 13 800 грн.

 

8. Star Time (Стар Тайм)

 

Якщо Ваша дитина хоче стати зіркою шоу-бізнесу, то табір StarTime точно для Вас. Він розташований на чорноморському узбережжі в Грибівка, недалеко від Одеси. Дітей зустріне комфорт і захоплююча шоу-програма. Команда табору працює дуже чітко і злагоджено в сфері організації дозвілля, професійно і креативно в розважальному напрямку.

Ціна зміни від 18 150 грн за 12 днів.

 

9. Мандрівник-еколог. Скелелазіння, трекінг, майстер-класи, квести.

Мандрівник-Еколог - це єдиний на сьогоднішній день наметовий табір, який вже підготував програму на літо 2020 і потрапив до огляду популярних таборів України.

Скільки люди пам'ятають себе - щось владно кликало їх в шлях, щоб бути здоровими і пригорнутися до природи. «Мандрівник-еколог» - це дитячий табір, програма якого спрямована на те, щоб кожен хто вступив на туристичну стежку і доторкнувся до природи, розцінював завдані збитки природі як особистий біль, а також на всебічне виховання особистості. У програмі велика роль відводиться активному відпочинку (трекінг, тімбілдінг, скелелазіння, рафтинг).

Цікава програма і доступна ціна: 10 днів від 3 000 грн по акції раннього бронювання до 1 березня.

 

10. Райський куточок Бердянськ

 

Це навіть не просто райський куточок, а цілий райський півострів. Адже табір дійсно займає півострів на Азовському морі (Бердянська коса). Величезна територія зі своїм зоопарком, ласкаве море, здоровий відпочинок, багато розваг і незабутні враження - все це дітям дарує дитячий оздоровчий комплекс «Райський куточок ».

Ціни стартують від 13 000 грн за 20-денну зміну.

 

Сьогодні ми розповіли Вам лише про 10 найпопулярніших таборів України на нашому порталі. Але на літо 2020 ми зібрали для Вас вже понад 100 класних таборів.

Вивчайте, Вибирайте, Замовляйте!

Також звертаємо вашу увагу на добірку літніх таборів в яких діє акція раннього бронювання. Поспішайте придбати відпочинок для своєї дитини за вигідною ціною!


Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 03:46:38