Весняні канікули 2022 | Коли починаються весняні канікули в Україні

04.02.2022

Весняні канікули у школах України триватимуть рівно 1 тиждень. Також у березні школярі отримають додатковий вихідний день – 8 березня. Дивіться дати весняних канікул 2022 у матеріалі нижче.

Коли починаються та закінчуються весняні канікули 2022 в школах України

Рекомендовані міністерством освіти дати весняних канікул такі:

  • початок - 28 березня. Зважайте на те, що з урахуванням попередніх вихідних діти почнуть відпочивати вже 26 березня, у суботу.
  • закінчуються весняні канікули 4 квітня - цього дня діти вже вийдуть до школи.

Загальна тривалість канікул, з урахуванням попередніх вихідних, становитиме 9 днів.

Точні дати весняних канікул у школі уточнюйте за місцем, т.я. дати мають рекомендаційний характер і можуть бути змінені кожним навчальним закладом. Коригування дат найчастіше відбувається з епідеміологічних, погодних чи інших причин.

Додаткові вихідні у березні 2022

Другий тиждень березня для школярів буде скороченим внаслідок святкування Міжнародного жіночого дня. Так 7 та 8 березня (понеділок та вівторок) стануть вихідними днями. Завдяки цьому, школярі та їхні батьки отримають 4 вихідні дні поспіль. Вихідний 7 березня необхідно буде відпрацювати у суботу – 12 березня.

Весняні канікули - це чудовий привід розслабитися, скинути сірість зимових буднів і підготуватися до літа.

Організатори весняних дитячих таборів підготували захоплюючі, наповнені веселими активностями, спортом та розвагами програми. Традиційно, основна частина пропозицій зосереджена у Карпатах та Київській області. Проте на нашому порталі ви знайдете варіанти дитячого відпочинку у Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Рівненській та інших областях України.

Ціни на цілодобові весняні табори стартують від 3 700 грн.

Але на цьому ще не все. Послаблення карантинних обмежень дозволило запланувати програми за кордоном. Серед країн, де проводитимуться табори: Угорщина, Іспанія, Франція, Польща, Грузія, ОАЕ, Кіпр та інші. Повний список закордонних таборів на весняних канікулах дивіться за посиланням.

Закордонні табори доступні за ціною від 195 євро.

Вивчайте, обирайте, замовляйте!

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин у сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, FB та Telegram.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 04:41:25