5 країн в які можна поїхати відпочивати вже зараз

01.07.2020

Албанія, Хорватія, Чорногорія, Туреччина і Єгипет - ось невеликий перелік країн, що відкрили свої кордони для громадян України. Але на яких умовах?

Без епідеміологічних обмежень свої кордони відкрили Туреччина, Хорватія і Албанія. Але при поїздці в Хорватію потрібно мати підтвердження бронювання готелю або готельного житла.

Якщо у Вас з'явиться бажання відправитися в Чорногорію, Вам буде необхідно зробити ПЛР тест на COVID-19. Тільки не забудьте, що тест є дійсним протягом 48 годин.

25 червня оновився список "червоних" країн - в цей перелік входять країни у яких понад 40 випадків інфікуванням коронавірусом на 100 000 осіб. Серед країн опинився і Єгипет, тому по поверненню українців додому буде обов'язковим дотримання самоізоляції мінімум 14 днів.

На жаль, через нестійку в червні епідеміологічну ситуацію в Україні, в'їзд в інші європейські країни для українців залишається забороненим.

На кого не розповсюджується заборона:

  • іноземців, дипломатів і громадян України, у яких укладені контракти по роботі чи навчанні;
  • українців у яких є посвідчення на проживання в ЄС;
  • моряків, які прямують на корабель;
  • громадян, які проїжджають транзитом через країни ЄС.

Варто відзначити, що в Європейському Союзі кожні 2 тижні будуть переглядати список країн, яким дозволено в'їзд. Їх рішення буде залежати від епідеміологічної ситуації певних країн і може бути прийнято, як в позитивну сторону - частково або повністю зняти обмеження, так і в негативну - навпаки відновити їх.

У зв'язку з цими новинами пропонуємо Вам ознайомитися з пропозиціями по таборах в Туреччині, Хорватії, і Чорногорії. Сподобався один з варіантів? Оформлюйте заявку!

Чи можна підібрати табір в України? Звісно!

Вивчайте! Вибирайте! Замовляйте!

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин у сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, FB і Telegram.

Читайте також: Чому відпочивати в таборі корисно | Думка організатора табору

Стаття підготовлена за матеріалами pravda.com.ua.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 23:19:50
;