Графік осінніх канікул в школах України | Осінні канікули 2019

20.09.2019

Літні канікули пройшли, хоч на вулиці вже і похолодало, але дітлахи все з тією ж теплотою згадують ці прекрасні сонячні дні.

І ось уже майже кілька місяців наполегливо гризучи граніт науки, всі з нетерпінням чекають на осінні канікули. Поспішаємо повідомити, що канікули будуть і можна планувати відпочинок для Вашої дитини!

Ну а коли очікувати осінні канікули зараз Вам і розповімо!

Ні для кого не секрет, що Міністерство освіти і Науки України може рекомендувати графік осінніх канікул 2019, і в цьому році він такий:

  • З 28.10.2019 по 03.11.2019.

Звертаємо Вашу увагу на те, що цей графік рекомендований МОН, керівництво навчального закладу може визначати самостійно дати проведення осінніх канікул.

Також можуть бути незначні зрушення в датах проведення осінніх канікул. Вони можуть бути пов'язані з епідемією грипу, карантин, різке погіршення погоди та інші особливості місця.

Приємна новина, в жовтні заплановано один святковий вихідний:

  • 14.10.19 (понеділок) - День захисника України.

Тепер, коли ви ознайомлені з датами осінніх канікул можна планувати відпочинок для Ваших діток. Ми пропонуємо Вам активний, корисний і веселий відпочинок в дитячому таборі.

осенние каникулы 2019

Це можуть бути як денні табори у вашому місті, так і цілодобові за містом. Подбати про вибір табору заздалегідь, ви зможете знайти табори з *ексклюзивними акціями та акціями раннього бронювання.

*Ексклюзивні акції - акції надані табором для клієнтів порталу childcamp.com.ua, вона є найнижчою, навіть ніж на офіційному ресурсі табору.

Команда childcamp.com.ua допоможе Вам підібрати ідеальний табір за Вашими запитами. Спорт або мови, в Карпатах або закордоном, танці та розваги, трансфер з Вашого міста - не проблема! Телефонуйте і ми з радістю Вас проконсультуємо!

Вивчайте, вибирайте, замовляйте!

У статті були використані фотографії дитячого табору "Edelweiss" - "Едельвейс" в Карпатах


Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 00:11:04