Оновлено 14 жовтня! Осінні канікули 2020. Коли почнуться осінні канікули в школах України?

10.10.2020

Оновлення 14.10.2020

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №956 від 13 жовтня, були змінені карантинні норми. Зокрема, з'явилися рекомендації по графіку осінніх канікул для шкіл України.

КабМін рекомендує закладам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 по 30 жовтня, а після 30 жовтня - перейти на дистанційне або змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні.

При цьому закладам професійного (професійно-технічної) освіти, передвищої професійної та вищої освіти рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків.

Звертаємо увагу, дана постанова не торкається роботи початкових шкіл, частина з яких, за нашими даними, почне канікули з 21-22 жовтня. Також ця постанова має рекомендаційний характер, тобто школи мають право встановлювати графік канікул та режим навчання самостійно.

У зв'язку з цим наша рекомендація залишається незмінною: уточнюйте актуальний графік канікул у своїх школах.

А про те, чим зайняти дитину на канікулах ми розповіли у статті Дитячі табори осінь 2020


Оновлено 12.10.2020

Важлива інформація щодо дат осінніх канікул!

Михайло Радуцький, Голова медичного комітету Верховної Ради повідомив такі новини у своєму Facebook-акаунті з посиланням на рішення, прийняті на нараді у президента Володимира Зеленського

"Осінні канікули в школах повинні початися раніше. Дата початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже на наступному тижні, до 15 жовтня".

Для ВНЗ інформація така: "Тимчасово переводимо вузи на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів".


Як ми писали раніше, опорні дати осінніх канікул в Україні у 2020 навчальному році це

  • 26 жовтня 2020 року - початок осінніх канікул
  • 01 листопада 2020 року - закінчення осінніх канікул.

Але поточний сезон вносить свої корективи: надійшла інформація, що в Києві графік канікул може бути змінений. Це пов'язано з проведенням місцевих виборів в Україні та частково, у зв'язку з пандемією COVID-2019.

Як повідомляє Обозреватель, в Києві осінні канікули перенесуть на період 21 - 28 жовтень 2020.

Про це повідомляється в документі, відправленому начальникам районних управлінь освіти Києва, керівникам державних адміністрацій та керівникам навчальних закладів столиці.

"З метою запобігання поширенню COVID-19, створення безпечних умов для учасників освітнього процесу під час підготовки та проведення місцевих виборів... пропонуємо провести осінні канікули з 21 по 28 жовтня включно. Підкреслюємо на неухильному виконанні в навчальних закладах усіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусній хворобі", - йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, що графік канікул є рекомендованим, і школи можуть самостійно приймати рішення по датах проведення канікул. Зокрема, нам відомо, що в деяких регіонах України осінні канікули можуть початися не 26 жовтня, а на кілька днів раніше, а саме 22 жовтня. Така інформація надходить, зокрема, зі шкіл Дніпра та Запоріжжя.

У зв'язку з цим, рекомендуємо уточнювати графік осінніх канікул 2020 у своїх школах.

Ситуація складається таким чином, що, в деяких випадках, діти можуть провести на осінніх канікулах в цьому році не один, а півтора, а то й 2 тижні.

Чим же їх зайняти? Пропонуємо роздивитись онлайн-табори та онлайн-курси для дітей на осінь.

Також представлені осінні дитячі табори. Тим більше що вибрати є з чого, адже вже понад 80 таборів надали свої осінні програми. Традиційно багато варіантів в Київській, Харківській області, в Карпатах. А також планують проводитися табори в Запорізькій і Херсонській областях.

Докладніше про осінні табори дивіться у нашій статті Дитячі табори осінь 2020

Також чимало таборів підлаштовуються під графік канікул київських школярів. Пропонуємо вам подивитися осінні зміни з заїздами 15-23 жовтня 2020.

Нагадуємо, що на нашому порталі ви можете замовити путівку в дитячий осінній табір за акційною ціною, адже організатори проводять акції раннього бронювання і розпродажі гарячих путівок.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 14:10:20