Дитячі табори Осінь 2020. Чим зайняти дитину на осінніх канікулах?

15.10.2020

Друзі привіт!

Цього року осінні канікули насунули раптово. Як ми писали раніше, за планом вони повинні були початися 26 жовтня. А в зв'язку з епід. ситуацією і місцевими виборами у багатьох, школярів канікули почалися вже з 15-го числа.

Таким чином діти будуть відпочивати 2 тижні: з 15 жовтня по 1 листопада 2020.

Чим же цікавим і корисним зайняти дітей?

Дитячі табори, як завжди, це #бомба_ракета_пушка_граната , але в цьому році табору будуть не зовсім звичайні.

Онлайн-табору і курси для дітей

Для тих хто не хоче хвилюватися, НінаДонтСтресс, пропонуємо актуальний варіант, який повністю виключає поширення коронавіруса осінні онлайн-табори і онлайн-курси для дітей

Такий вид таборів з'явився в березні цього року з початком карантину. а дитячі онлайн курси були під час весняного локдауна практично єдиною можливістю для дітей отримати нові знання за межами шкільної програми.

Обирайте цікаві напрямки, а вибрати є з чого. Це, звичайно, англійська, а також такі напрямки як вибір професій, відеоблогінг для #блогер-ів початківців, програмування, робототехніка, вивчення культури різних країн. Є навіть літературний табір, в якому діти навчаться писати короткі тексти, есе.

А що з оффлайн-таборами?

Скажемо чесно, коронавірус вносить свої корективи. Частина організаторів пропускають осінні канікули.

Так, трапилася "Охрана-отмєна " майже для всіх закордонних програм. Майже, але не зовсім. Про можливі варіанти для дитини відпочити за кордоном на ці осінні канікули розповімо у кінці статті.

Ті організатори, які планують проводити осінні табори в Україні, відповідально готуються. Ось, наприклад, лише частина з тих заходів, які планує проводити один з таборів для забезпечення безпеки осінньої зміни

  • Температурний скринінг всіх відвідувачів.
  • Щоденне кварцування всіх номерів і приміщень.
  • Щоденна дезінфекція номерів, території, коридорів і всіх громадських зон.
  • Контроль якості харчування, перевірка їжі на нітрати, стерильність.
  • Контроль використання масок і респіраторів на території табору.
  • Замір температури двічі в день дітям і всім співробітникам.

Більшість таборів на осінні канікули - проектні, тобто заходи з проживанням в готелях, що дозволено за поточними карантинними нормами. Також організатори намагаються проводити більше активностей на свіжому повітрі. Особливо це актуально для спортивних програм.

Наші рекомендації:

Перед рішенням про відправлення дитини до табору: зважте всі за і проти (якщо ви і ваші діти вже перехворіли COVID, ризики заразитися повторно менші), врахуйте карантинну зону, куди потрапляє населений пункт, в якому буде проводитися табір на момент початку зміни. Уточніть у табору список протиепідемічних заходів, алгоритм дій на випадок спалаху захворювання під час зміни.

Уточнюйте також порядок взаєморозрахунків у разі скасування змін, так як ситуація може змінюватися щодня і навіть ті табори, які підготували програму на осінь, можуть бути скасовані в останній момент.

Якщо все-таки розглядаєте осінні табори як прийнятний для Вас варіант, давайте розберемо

Що ж приготували оффлайн табори на осінь 2020.

Традиційно Карпати - найпопулярніший напрям: природа, свіже повітря + активна і / або освітня програма дозволять вашим дітям за час зміни набратися нових вражень і прокачати свої навички.

Київська область - другий за популярністю запитів і кількістю таборів напрямок дитячого відпочинку на осінні канікули.

Нові напрямки - " #Провінція ": осінні табори в регіонах. Частина з організаторів перенесли програми таборів в регіони з більш спокійною епідеміологічною ситуацією. І для батьків плюс: можна вибрати табір ближче.

Так, на ці осінні канікули є пропозиції таборів в таких областях: Дніпропетровська, Хмельницька, Рівненська, Херсонська та Запорізька області.

Не забувайте також про можливість для дитини відвідати табір без відриву від домівки, адже таку можливість надають денні міські табори на осінь.

"Табори" за кордоном

Взагалі немає закордонних таборів? Запитаєте Ви.

Трошки є, але з особливостями. В цьому році це в основному формат сімейних екскурсійних програм.

З реально доступних - сімейні тури в Туреччину на осінні канікули, куди Ви можете поїхати разом з дітьми і розділити з ними радість від нових вражень від Стамбула і Каппадокії.

Завжди говоримо: Вивчайте, Вибирайте, Замовляйте!

Зараз додамо "... з огляду на поточну ситуацію".

PS До чого в цьому огляді так багато творчості Jerry Heil?;) Все просто: Jerry Heil буде спеціальним гостем у таборі шоу-бізнесу Star Time, який цієї осені буде проводитися під Києвом.

У статті були використані фото таборів: Ростра , Dec Camp , Time to Travel Kappadokia

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 14:45:19