Які дитячі табори обрати на червень 2020

28.05.2020

Так як практично всі цілодобові табори до середини червня не працюють, а Вам терміново необхідно прилаштувати дитину в табір, тоді ця стаття обов'язкова до прочитання! З 1 червня розпочинаються канікули. Навчальний рік 2019/2020 у школярів завершитися дистанційно. Ослаблення карантину дозволило багатьом батькам вийти на роботу, і питання чим зайняти дітей в червні у багатьох відкритий. Більше десятка звернень в день надходить від батьків, які цікавляться які табори, будуть працювати в червні.

Справа в тому, що практично всі цілодобові табори почнуть свою роботу не раніше середини червня. Це обумовлено тим, що МОЗ України прагне мінімізувати ризики зараження коронавірусів серед дітей. Тому, відкриття дитячих таборів доводиться на останній етап виходу з карантину. Ми підготували для Вас цікаві альтернативи. Можливо раніше, Ви не замислювалися про такі формати, і зараз саме час з ними познайомитися ближче!

Онлайн табори та онлайн курси для дітей

Онлайн табори та онлайн курси за час карантину стали справжнім порятунком. Батьки можуть займатися своїми справами та дитина не нудьгує.

Онлайн табори спрямовані на навчання та розвагу дитини, або тільки на розважальні заходи в режимі онлайн. Разом з іншими дітьми за допомогою спеціальних програм проводяться заняття, майстер-класи, квести, вікторини та виконується багато цікавих завдань. Дитина не тільки з користю проводить час біля комп'ютера, але і спілкується з однолітками. Онлайн табори можуть бути з вивченням англійської, кіберспортивні та навіть навчити створювати власні відео, і багато іншого. Табір може стати відправною точкою в нових захопленнях Вашої дитини.

Онлайн курси для дітей можуть стати продовженням для розвитку дитини після онлайн табору, або Ваша дитина вже знає в якій області хоче розвиватися. Для цього їй потрібна допомога. Досвідчені викладачі, які детально викладуть навчальний матеріал. Онлайн курси для дітей бувають дуже різного спрямування: вивчення іноземних мов, відеомонтаж, кіберспорт, підготовка до школи, ранній розвиток, робототехніка, it, шоу-бізнес, акторська майстерність і багато іншого. Зазвичай, онлайн курс на відміну від онлайн табору, тривають певний період (наприклад кілька місяців), заняття проходять в певні дні по кілька годин на день. Дуже Важливо що онлайн курси допускають навіть дуже маленьких діток від 1 року.

 

Основні відмінності між таборами та курсами:

онлайн табору онлайн курси
Розваги + навчання Навчання
Зайнятість практично повний день (вранці установка завдань, ввечері перевірка) Заняття проходять кілька годин в день
Тривалість зміни орієнтовно 1 тиждень Тривалість курсу від 1 тижня
Оплата за зміну Оплата можлива за: годину, заняття, тиждень, місяць, курс
Результат: відпочинок, отримання нових знань і нових навичок Результат: Комплексне освоєння матеріалу, що вивчається обраного курсу

Перевага онлайн формату - безпека.

Денні табори в місті

Якщо Ваша дитина любить живе спілкування і прогулянки на свіжому повітрі, онлайн формат Вам не підійде. Більшість денних таборів запускаються вже з 1-го червня. Величезний плюс таких таборів - це близьке розташування до Вашого дому або роботи. Вранці Ви приводите дитину в табір, а ввечері забираєте.

Дотримання режиму дня та правильного харчування - запорука якісного та повноцінного відпочинку для дитини. Тому, всім хто шукає табір на червень - денний буде відмінним варіантом. Дитина знаходиться в оточенні однолітків, повністю захоплений заняттями. Зміни в основному йдуть з понеділка по п'ятницю ціле літо. У зв'язку з карантином групи в денних таборах роблять дуже маленькими, як можна більше часу проводять на свіжому повітрі і звичайно дотримуються санітарно-гігієнічних норм.

Сподіваємося нам вдалося відповісти на Ваше питання: "Який табір обрати на червень 2020". Можна обрати хороший табір в різних форматах. Але попереду ще липень і серпень, тому повноцінний відпочинок ніхто не відміняв. Портал таборів childcamp.com.ua підготував для Вас безліч цікавих пропозицій на літні канікули 2020.

Не забувайте також і про акційні пропозиції на нашому порталі!

Читайте також: "Коли відкриють дитячі табори в Україні".

У статті були використані матеріали таборів, онлайн таборів, онлайн курсів: SalsaBO Fantasy Camp (Для дітей 6-15 років), Програмування ігор Scratch / Python - онлайн курс.


Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 18:25:21