Коли починаються літні канікули 2020 | Дати ЗНО 2020

25.05.2020

Всі ми знаємо, що кожен рік літні канікули стандартно починаються з 1 червня і закінчуються 31 серпня. Це відноситься до школярів, які не здають іспити ДПА та ЗНО. Що ж очікувати в цьому році? Коли закінчиться навчальний рік? Чи будуть літні канікули 2020 і коли? Чи буде ЗНО 2020 серед 11-х класів?

Проаналізувавши інформацію з офіційного джерела МОН України та освітніх ресурсів ми постараємося чітко і ясно відповісти на Ваші питання.

Коли починаються літні канікули 2020?

Ще до карантину рекомендований графік літніх канікул 2020 на Україні починався б з 1 червня і закінчувався 31 серпня. Так як в країні ввели карантин, всі припускали, що навчання продовжать до середини літа, але МОН України оголосили, що навчальний рік завершитися дистанційно і не пізніше 1 липня. За неофіційною інформацією від батьків, чиї діти не складають державні іспити в цьому році, канікули у них починаються вже з 1 червня.

Звертаємо Вашу увагу, що педагогічний комітет школи самостійно вирішує, коли школярам завершувати навчальний рік. Головне не пізніше 1 липня. А стартує навчальний рік, як зазвичай, з 1 вересня, якщо дозволятиме епідеміологічний стан в країні.

Що стосується випускників 11-х класів, які все таки будуть здавати ЗНО в цьому році, навчальний рік триватиме до завершення проведення ЗНО. З точним графіком проведення Ви можете ознайомитися вже прямо зараз " Дати ЗНО 2020: графік з предметів, пробне тестування ".

Що стосується дитячого відпочинку, табори зараз активно готуються до проведення літнього сезону і позитивні прогнози дають надію, що діткам все-таки вдасться відпочити в цьому році. Пропонуємо ознайомитися з актуальними програмами дитячих таборів на порталі childcamp.com.ua. Адже після такого тривалого самоізолювання дітям необхідно відпочити та підготуватися до нового навчального року.

Радимо Вам також ознайомитися з корисною статтею на тему "Як табори готуються до проведення сезону після епідемії COVID-19".

 

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 19:30:36